Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to tylko mi do łba przychodzą gry z neo geo, Spin Master to dla mnie numero uno.

 

Shock Troopers 2

Violett lata za 12zł, ale w to nie grałem, za to kumpel pisał że mu pasi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife ja myślałem nad tym całym Stardew Valley, w sumie wygląda jak gów... jak dla mnie ;) ale podobno gra sowita...

 

Tylko boję się tego co będzie :24_stuck_out_tongue: Podobno ludzie na tym "pół życia (przysłowiowo)" stracili :24_stuck_out_tongue:

 

EDIT: A właśnie co z Dragon Quest? (nie znam serii) który jest w miarę nowy? (bo boję się, że stare mnie odrzucą grafą i archaiczną mechaniką)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

A właśnie co z Dragon Quest? (nie znam serii) który jest w miarę nowy? (bo boję się, że stare mnie odrzucą grafą i archaiczną mechaniką)

 

Dragon Quest ten co jest dostępny to builders, klon w japońskim stylu minecrafta , mój mały się w to zagrywa, mnie wqrwia ten tytuł, bo to klon minecrafta :kanalie:, demko chyba masz to obczaj.

 

Ja się zastanawiam nad Lost Sphear, ale mózg mi się zlasuje od tych jRPG'ów, chyba sobie Nioh'a odpale, bo jeszcze nie grałem, ale na tym jebanym ps4 zawsze miejsca brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nioh to takie 7/10, ale zagrać warto.

 

Co do DQ: Builders to oglądałeś recenzję, którą linkowałem? To nie do końca klon Minecrafta (nienawidzę Minecrafta...). Są questy, elementy RPG, prosta ale fajna walka, NPC-e....

 

Bierz wreszcie tę Zeldę, nieważne czy kolekcjonerkę czy nie. Napisałbym Ci dlaczego, ale wyszłaby ściana tekstu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę mieć mieczyk i już :banderas: , nie wiem czy na N wychodzą jakieś goty czy coś w tym rodzaju, ale ponoć w Zeldzie dlc robi robotę, bo i kuń się wtedy przydaje itp.

 

Teraz gram z małą w Twilight Princess na wii więc młodsza Zeldunia może poczekać , plus Mario Tennis, ale zajebałem w kota i się zjeżył i obraził, a tak to do bólu w Xeno ponad 300h, a ja gram dalej jak pojebany :awesome:

 

Cytuj

Bardzo fajna giera Ironcast.

Dan a to nie jest ta gra z mechami podobna do Puzzle Quest'a?

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Strife napisał:

Ja , nie wiem czy na N wychodzą jakieś goty czy coś w tym rodzaju, ale ponoć w Zeldzie dlc robi robotę, bo i kuń się wtedy przydaje itp.

 

 

GOTY? W sensie gra + DLC za normalną cenę? Nintendo? :jaro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Strife napisał:

Dan a to nie jest ta gra z mechami podobna do Puzzle Quest'a?

 

3 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Tak to ta ale wciąga.

 

No tak okrutne z Was szczury lądowe... :38_worried:

 

Odpaliłe na YT, kilka minut i co?? Wiedziałem :24_stuck_out_tongue: MUSZĘ TO MIEĆ, baaa na XBoxOne pewnie za 10-20 zł maks, ale hooy po to jest to konsola przenośna aby się rozyebać na kanapie i grać w takie gry... 

Kupione i już pobieram :)

 

BTW: Ktoś się wypowie o tym Stardew??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

BTW: Ktoś się wypowie o tym Stardew??

 

 

Z tego co wiem to gra ponoć cholernie uzależnia, można robić wszystko na co ma się ochotę. Ludziska bardzo pozytywnie się o tym tytule wypowiadają, sam bym się skusił, ale za dużą mam kupkę wstydu i trzeba ograć zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

 

No tak okrutne z Was szczury lądowe... :38_worried:

 

Odpaliłe na YT, kilka minut i co?? Wiedziałem :24_stuck_out_tongue: MUSZĘ TO MIEĆ, baaa na XBoxOne pewnie za 10-20 zł maks, ale hooy po to jest to konsola przenośna aby się rozyebać na kanapie i grać w takie gry... 

Kupione i już pobieram :)

 

BTW: Ktoś się wypowie o tym Stardew??

Stardew mam ale kupka wstydu jest duża i na razie bidna leży na Switchu.

Rozumiem, że mówiłeś o Ironcast, że kupiłeś? Napisz jak wrażenia bo ja młóciłem w to na okrągłą to była pierwsza gra jaką kupiłem w eshopie. Teraz mam kolejny dylemat. Czy brać Darkest dungeon z tej promocji co jest do jutra czy jeszcze poczekać. W kwietniu ma być wersja pudełkowa ale będzie droższa od cyfry a i tak nie będę się jej pozbywał a tachać ze sobą dodatkowy kartridź to też żadna przyjemność. Chyba, żę będzie jakięś promo nie długo lepsze może ze 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DD to bierz kur.... Grane na PS4, teraz mam na XboxOne X, a fakt to idealna gra na przenośną konsole...

Swoją drogą gra geniusz, tylko trudna...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Co do DD to bierz kur.... Grane na PS4, teraz mam na XboxOne X, a fakt to idealna gra na przenośną konsole...

Swoją drogą gra geniusz, tylko trudna...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

To to wiem. Mam na PS4, Vite i pc. Tylko nie wiem czy jeszcze czekać na lepszą promkę czy brać. Bo ja zawsze kupię poczym gra leży a jak się za nią wezmę to się okazuje że mogłem poczekać i kupić 40% taniej.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To to wiem. Mam na PS4, Vite i pc. Tylko nie wiem czy jeszcze czekać na lepszą promkę czy brać. Bo ja zawsze kupię poczym gra leży a jak się za nią wezmę to się okazuje że mogłem poczekać i kupić 40% taniej.
Panie to tak było, jest i będzie zawsze...

Jak masz i grałeś to czekaj...

Co do tego Ironcast to pogralem chwilę i już widzę że to taki wypasiony puzzle quest... A na dodatek na Switcha idealnie pasuje :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dzisiaj kupuje to dziadostwo najwyżej wtopie tylko myśle jaka grę wziąć Zelda Xeno czy Bayonety
Yyyyy Marian z Rabbitsami?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Yyyyy Marian z Rabbitsami?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Nieeee chyba nie moje klimaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Dobra dzisiaj kupuje to dziadostwo najwyżej wtopie tylko myśle jaka grę wziąć Zelda Xeno czy Bayonety

 

Bierz wersje z Mariosem, zawsze to dodatkowa gra i do tego, albo Zelda, albo Xeno. ( od Bayonetty napierdalają paluchy po 30 min gry :kaz:, ale ten kiczowaty Japoński klimat jest genialny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strife napisał:

 

Bierz wersje z Mariosem, zawsze to dodatkowa gra i do tego, albo Zelda, albo Xeno. ( od Bayonetty napierdalają paluchy po 30 min gry :kaz:, ale ten kiczowaty Japoński klimat jest genialny)

Wersja z mariosem 369 kosztuje a bez 279 Wiec mogę pozwolić sobie tylko na konsole plus grę i screen protector moglbym poczekać tydzień  ale już się nagrzalem

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Zelde, na początek jak znalazł

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na początek" - czyli na jakieś minimalnie 100 godzin :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Dobra dzisiaj kupuje to dziadostwo najwyżej wtopie tylko myśle jaka grę wziąć Zelda Xeno czy Bayonety

Daj znać gdzie kupiłeś i ile dałeś, bo też trochę się napaliłem ostatnio na switcha i szukam jakiegoś fajnego zestawu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aniolekPL napisał:

Daj znać gdzie kupiłeś i ile dałeś, bo też trochę się napaliłem ostatnio na switcha i szukam jakiegoś fajnego zestawu.

 

Ja w argosie dałem 330 za konsole bayonette 1+2 i screen protector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Banan91PL napisał:

Ja w argosie dałem 330 za konsole bayonette 1+2 i screen protector

A tu w UK. Ja szukam raczej gdzieś w PL.

Jeśli ktoś by wiedział o jakiejś promocji(pewnie na razie nie ma co liczyć), albo chociaż o jakimś dobrym zestawem gier to proszę o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×