Skocz do zawartości
Sir Siekier

Pomysly, rozwoj, przyszlosc... Wizje male i duze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sir Siekier napisał:

Gokarty!!!

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

świra masz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade! Why not!?

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniamy jutro nowe tematy. Takie jak regulamin, dyskusje ogolne, zapisy i tp itd?? Napiszcie swoje propozycje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wreszcie mamy dedykowany wątek dla eventu. Czytelnie i do tego bardzo schludnie ;) Poza tym przyjęte zasady bardzo ciekawe i zapewnią fajną rotację w ligach (nawet nie wiem 3 osoby to nie za mało, chociaż nie biorę pod uwagę nieobecności). Dobra robota z opracowaniem tych zasad, szacunek panowie.

 

Jedyne moje obawy związane są z organizacją pokojów. O ile w obecnym kształcie nie ma z tym problemów i przełoży się to płynnie na ligę A, o tyle w B już może być zamieszanie :) Może niepotrzebnie się nad tym zastanawiam skoro obecnie równolegle leci już drugi pokój (doświadczenie jest więc budowane) ale podnoszę temat na wypadek gdyby organizator ligi B szybko awansował do A :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bardzo sie ciesze ze tobie sie podoba. Ladnie ukladasz swa opinie :) 😁

Sent from my MI 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry punkt.

przed wyscigiem, jak juz bedzie wiadomy sklad pokoju A i B bedzie trzeba wyznaczyc "zakladaczy" pokoju. takich ktorzy juz to robili wczesniej, wiec trzeba to potestowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra uwaga@cieglo to bedzie trzeba przemyśleć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już to przerabialismy u nas.

Przed Wyscigiem np Ja robie pokoj i zapraszam wszystkich. Po dołaczeniu wszystkich odpalam grę i potem wychodze z pokoju,  reszta jedzie sobie dalej. Osoba która wygrywa w pokoju musi zrobić screena z wynikami i zapisac powtórkę   na koniec. Potem  kiedy my konczymy swoj Race ponownie zakładam pokój na R2 zapraszam wszystkich i robie to samo co za pierwszym razem. Trzeba tylko przyjąć  zasade że  osoba wygrywając w pokoju B musi zrobic screena i zapisać powtórki . 

 

Edytowane przez KaczyVR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kalendarzyk PSN spokojnie daje sobie z zaproszeniami radę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek powien szczerze ze mnie troche nie przekonuje ten psn z zaproszeniami... No jakas taka wewnetrzna blokade mam.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarek powien szczerze ze mnie troche nie przekonuje ten psn z zaproszeniami... No jakas taka wewnetrzna blokade mam.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Musisz przezwyciężyć opory i otworzyć się na nowości ;) mnie przekonuje wszystko co nie wymaga pisania za każdym razem "proszę zapke" ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pela222 napisał:

Musisz przezwyciężyć opory i otworzyć się na nowości ;) mnie przekonuje wszystko co nie wymaga pisania za każdym razem "proszę zapke" ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

 

ja też uważam ze PSN w zupełności wystarczy.  I musi  się to znaleźć w regulaminie.  Koniec pisania  na jakieś zgłoszeniowe posty . Nie musimy już klikać kto pierwszy ten lepszy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i macie racje... Hmmm. Ale tabelke ladna do tego trzeba miec aby bylo bardzieh czytelnie. Ja z nowym rokiem moge zapisy prowadzic ponownie. Jesli nie macie nic przeciwko. Kolezanki i koledzy.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz bedzie jasne kto gdzie jedzie, zapisy mozna prowadzic, do 35 osob mysle ze spokojnie mozna robic i bez problemu kazdy chetny bedzie jechal bo nie sadze, ze kazdy bedzie zawsze jechal, jak sie uzbiera ze 40 to kolejny pokoj mozna zrobic na takich samych zasadach jak pokoj A i B - awanys 3 najszybszych z pokoju C do B. wtedy ktos szybki moze nawet po 2 wyscigach trafic do pokoju A. chyba ze ten system sie nie sprawdzic, ale to dopiero w praniu wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pru, te czasy, które wpisałeś w excelu to faktyczne przejazdy Errora i Killa czy jakieś randomowe wartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie śmigałem jeszcze, dobrze mieć jakiś punkt odniesienia.

 

Tak swoją drogą to w excelu nie widzę Cataniego. On chyba generalnie zainteresowany jazdą, nie widziałem by rezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopisalem juz go. jak kogos jeszcze brakuje to dajcie znac, dobrze miec aktualny sklad wlasnie w jednym miejscu od razu.

@error, ty chyba masz to pod kotrola, dostep do tego excela tez, wiec jak kogos widzisz, ze brakuje to dopisuj.

tego anglika ktos bedzie informowal jakie sa zasady? ktos mu to przetlumaczy? kto go zna,gada z nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglika i Austriaka biore na siebie. Dadza rade chlopaki. Ja im to wytlmacze.

Co do Exela to tez dam rade.

Co wazne. To kazdy kto bedzie bral udzial musi Mnie miec w kontaktach na te chwile mam chyba wszystkich. Latwiej mi sie klasyfikacje czasowki przeglada wiedzac ze nikogo nie brakuje.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanie,może głupie ale Seba mnie trochę nakierował więc je zadam. Skoro w pierwszym pokoju (Pro) wszyscy dostają na dzień dobry 50pkt i załóżmy że kierowca z tego pokoju dojedzie dwa razy 14 otrzyma za wyścig 4pkt,łącznie będzie miał ich 54,tym samym osoba z pokoju (beginner) za dwie wygrane będzie miała ich tylko 50. To w jaki sposób wejdzie do pokoju (pro)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że porównuje się tylko kierowców z pokoju A? Przy takim założeniu nie ma chyba znaczenia ile punktów ma ten, który awansuje z ligi B. Spada automatycznie trzech, chyba, że są nieobecności. Chyba, że źle to zrozumiałem :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma na liście ,a zgłosiłem się u Errora, że od następnego eventu jadę z Wami :)

A teraz wyjaśnijcie mi tak łopatologicznie kwestię czasówki TT

16 godzin temu, tprudzic napisał:

Zasady:

W nowym sezonie pokoje dzielimy na jeden pelny (A), drugi z pozostalymi (B).

Podzial na pokoje w pierwszy wyscigowy weekend bedzie zrobiony na podstawie czasow z Time Trial, przejechanego z dowolnymi wspomagaczami na torze Oschersleben National samochodem BMW 2002 Turbo. Deadline na kwalifikacje jest sobota (07.01.2016), dzien przed startem sezonu do godziny 12:00. O tej godzinie zrobiony bedzie snapshot czasow z TT.

Tutaj dwie wazne informacje:

1) czas nie jest widoczny od razu tylko po okolo 15min wiec prosze nie zostawiac czasowki na ostatnia chwile.

2) gra zapamietuje najlepszy czas na tor, na kategorie samochodu. U nas bedzie to tor "Oschersleben National", kategoria "Droga", wiec prosze nie jezdzic w TT innym samochodem "Drogowym" bo gra moze wtedy zapamietac czas uzyskany innym samochodem, oczywiscie bedzie to widoczne dla innych. W takim przypadku niezbedny bedzie screenshot z czasem.

 

Mam sobie jeździć tym samochodem po konkretnej trasie i Wy to zweryfikujecie jakoś sami, czy mam robić fotki swojego czasu. Wiem, że dla Was to są pewnie mega śmieszne pytania, ale to są moje pierwsze zawody PCars i chciałbym abyście mi to jakoś objaśnili krok po kroku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy ustanowione na TT są widoczne dla znajomych (na rankingu wciskasz bodajże R2 a potem R3). O ile masz wszystkich dodanych do znajomych - będziesz widział jak plasujesz się na tle reszty ścigantów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sieniu napisał:

 

Ja mam tylko jedno pytanie,może głupie ale Seba mnie trochę nakierował więc je zadam. Skoro w pierwszym pokoju (Pro) wszyscy dostają na dzień dobry 50pkt i załóżmy że kierowca z tego pokoju dojedzie dwa razy 14 otrzyma za wyścig 4pkt,łącznie będzie miał ich 54,tym samym osoba z pokoju (beginner) za dwie wygrane będzie miała ich tylko 50. To w jaki sposób wejdzie do pokoju (pro)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Start w pokoju A ma zapewniony pierwsza 13 z generalki, pierwsze 3 miejsca z pokoju B w poprzedni weekend zawsze wskakuja do pokoju A, bez wzgledy na punty w generalce.

38 minut temu, kupczyk napisał:

Mam sobie jeździć tym samochodem po konkretnej trasie i Wy to zweryfikujecie jakoś sami, czy mam robić fotki swojego czasu. Wiem, że dla Was to są pewnie mega śmieszne pytania, ale to są moje pierwsze zawody PCars i chciałbym abyście mi to jakoś objaśnili krok po kroku

w grze jest opcja Time Trial - taki time attack, pierwsza z prawej na dole, i tam ustawiasz sobie trase Oschersleben National i samochod BMW 2002 Turbo. Czas zrobiony w TT jest widoczny dla wszystkich graczy z Project cars.

 

czasy z TT bede monitorowal i wpisywal w tej tabelce:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-iAmsRlcM5ki_xcTwkMT9dB9P83XGAYMxlnCdQuBk_I/edit#gid=0

dlatego tez poprosze wszystkich bioracych udzial w kolejnym evencie o zaproszenie mnie do znajomych, ulatwi mi to bardzo monitorowanie aktualnych czasow.

film jak wyklikac w project cars ten tryb jazdy wkleje moze jeszcze dzisiaj.

 

Edytowane przez tprudzic
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×