Skocz do zawartości
Patricko

LEGO Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

2399339-2226910-legocityboxart.jpg

Gra ma trafić wiosną 2017 roku na wszystkie platformy. W końcu! :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOKO mój syn będzie się cieszył!!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem pare materialow o tej grze i powiem byc moze pierwsze Lego po ktora siegne. 

Jedyna obawa to fakt ze wczesniej (a ogrywalem rozne dema LEGO) zadne mi nie siadlo.... :38_worried:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MagEllan napisał:

obejrzalem pare materialow o tej grze i powiem byc moze pierwsze Lego po ktora siegne. 

Jedyna obawa to fakt ze wczesniej (a ogrywalem rozne dema LEGO) zadne mi nie siadlo.... :38_worried:

 

 

Inny styl trochę. Gra jest naprawdę fajna i śmieszna. Ma swoje uproszczenia ale to najlepsze lego jakie wyszło dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O odkopalem temat. 

Wiec skuszony promkami na PC kupilem za 22pln.

Zrobilem 3 misje glowne i powiem ze jest dobrze to pierwsza gra lego ktora mnie nie odrzucila. 

Wiec z pewnoscia do niej wroce. 

 

Podchodzilem troche z dusza na ramieniu bo nawet w miare swieze opinie na Steam byly ze optymalizacja ssie.

na gtx970m na moim lapku w full hd, i posrod uber ubogich opcji graficznych wszystko na max 60fps i gra wyglada OK to lego nie spodziewam sie tutaj grafy jak z GoW czy innego Horizon:ZD.

 

Humor najmocniej zaznaczony byl w otwarciu poki co (czyli rozdziale 1) ale mam nadzieje ze jeszcze gra czyms mnie zaskoczy. 

W tej cenie na PC moim zdaniem zdecydowanie warto - i pisze to osoba ktora od LEGO games sie odbijala. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie świetna gra. Kilka scen udanie parodiuje Titanica, Chłopców z Ferajny, Brudnego Harrego (-Wiem że się zastanawiasz: wypilem 5 kaw czy może sześć?) a nawet Matrixa.

Technicznie gra leży i kwiczy. Tak spapranej pracy kamery nie widziałem jak żyję a w coop trofea gliczują się aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Fabularnie świetna gra. Kilka scen udanie parodiuje Titanica, Chłopców z Ferajny, Brudnego Harrego (-Wiem że się zastanawiasz: wypilem 5 kaw czy może sześć?) a nawet Matrixa.

Technicznie gra leży i kwiczy. Tak spapranej pracy kamery nie widziałem jak żyję a w coop trofea gliczują się aż miło.

 

Milo ze odkopales bo nie moglem wygrzebac tematu.

 

Gre ukonczylem. 

Platforma PC. 

Na steam masa recek w stylu optymalizacja lezy, kupa nie kupowac. Nie moge sie z tym do konca zgodzic owszem grafika jest na tyle prosta ze to powinno na kartoflu lepszego sortu smigac. Niemniej majac gorszy sprzet od tych co sie skarzyli gralem w 97% w 60fps a spadki nie byly ponizej 50fps, z wyjatkiem 2 miejsc gdzie gra sie ostro przyciela. 

 

Fabularnie jest milo, rozgrywka jest fajna. Nie wiem czemu odbijalem sie od innych gier lego ale po 3-4 demach zupelnie nie moglem w tym odnalezc funu w Tajny Agent wessalo mnie owszem nie siedzialem i nie gralem do dziennie robilem przerwy ale ciesze sie ze ogralem. Po fabule mam moze 25% ukonczenia - moze kiedys wroce moze nie. Niemniej bawilem sie dobrze moze dziennieje na stare lata. Gra jest dosc prosta ale ma klimat, jest taka pociesznie urocza. 

Technikalnia ktore mnie troche denerwowaly to niewidoczne sciany na otwartej mapie i system checkpointow gdzie jesli przerwalo sie gre w polowie misji (w bezpiecznym miejscu) to gra i tak wysylala nas pod kominariat jak ja wczytalismy.

Ocena koncowa dobra (7/10) bawilem sie dobrze, nic mi szczegolnie nie przeszkadzalo w zabawie, nie jest to super wysoka polka gier ale jest po prostu dobra. Czas spedzony z gra uwazam za udany, a stosunek fun/koszt za bardzo dobry (gra kosztowala mnie jakies 22pln). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że poziomy mają odpowiednią długość. Nie są ani za długie ani za krótkie czego nie mogę powiedzieć o takim Lego Ninjago gdzie z córką dosłownie modlimy się o koniec poziomu.

Minusem Agenta są znajdźki. Raz że jest ich zdecydowanie za dużo. Samych złotych klocków jest 450. A dwa że z łatwością można je znaleźć ale by do nich dojść to już inna sprawa. Ten element zdecydowanie przekombinowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie chce wiedziec jak poziomy w ninjago wygladaja. W Tajnym Agencie juz mialem wrazenie ze sa nierowno podzielone byly rozdzialy ktore mialy wiecej podrozdzialow (dluzsze) byly takie ze podrozdzialow byly 2-3 (w sam raz) a bylo tez pare ktore skonczyly sie zanim nie zaczely (albo ja mialem takie wrazenie).

Co do wypelnienia open world - nie no tutaj to po calosci ile jest budowli 80? klockow tez tona. Ale ja jesli wroce do tej gry to przemieszam sobie fabule ze zbieractwem i dzieki temu nie bedzie nudy, teraz gra poszla z dysku. Jesli dobrze pamietam po ukonczeniu poziomu byl napis odblokowano w trybie gry swobodnej czyli zakladam ze misje fabularne mozna dowolnie powtarzac.

W porownaniu do Shadow of Mordor w ktorym naliczylem (wszystkie misje glowne poboczne znajdzki i inne takie) cos ponad 180 to faktycznie Tajny Agent ma od groma zbieractwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×