Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Part II

Rekomendowane odpowiedzi

Gra dla której chętnie bym na chwilę wrócił do Sony. Jedynka była świetna. 

 

Pewnie pożegnanie z PS4, więc premiera najwcześniej w 2019 roku. Sony gdzieś te swoje exy musi poupychać a zapowiedzieli już Days Gone, GOWa, Spider Mana.... Nie zdziwi mnie premiera w 2020 na PS4/PS5.

 

Ale czekam. Jak nic innego mnie nie konsoli niebieskich nie przekona, to pożyczę od kumpla :auij5j:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj ponownie skończyłem jedynkę. Aż mnie ciary przeszły jak zacząłem oglądać ten zwiastun :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, naprawdę nie wierzę xD Zwiastun genialny - krótki, subtelny w stylu ND. Jeśli chodzi o mnie - pozamiatali.  A pomyśleć, że ludzie jarają się XONE... xD

 

Cóż. Nie oszukujmy się. Ta gra zmiecie wszystko co do tej pory wyszło. Sony <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy jeśli byłby to trailer jakiejkolwiek innej gry to też by był taki orgazm w sieci :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kentucky napisał:

 A pomyśleć, że ludzie jarają się XONE... xD

 

Niech ta gra najpierw wyjdzie. Kup lepiej zapas majtek, bo jeszcze z 3 lata poczekamy 

 

Poza tym co ma wspólnego zwiastun CGI z konsolą konkurencji? 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grecky napisał:

Niech ta gra najpierw wyjdzie. Kup lepiej zapas majtek, bo jeszcze z 3 lata poczekamy 

 

Spokojnie.  Czekanie umili mi RDR 2, zapowiedziana na zachodzie Yakuza 6 i NiOh. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany tu nie chodzi o platformę jeno o kontynuację debeściackiej gierki. Choć znam osoby którym tlou nie przypadło do gustu, i nie są to xboty :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us 2, The First to Fap :fsg:

 

To będzie genialna giereczka. Obyśmy czekali krócej, niż na The Last Guardian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz to już chyba sporej części forumowiczów to już będzie stawał tylko na myś o TLoU i ani dziewczyna/żona już tu nic nie wskóra :24_stuck_out_tongue: sasasasasas

 

FAP festiwal Mode ON tak? (a jeśli chodzi o mnie to, super ale pożyjemy zobaczymy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na ps3 w pierwszą część. Po zwiastunie znów mnie naszła ochota aby kupić kotleta i ponownie ograć na ps4 i poczuć ten klimat. No i ten soundtrack od Gustavo Santaolalla... na takie gry się czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z najlepszych trailerów jakie widziałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pomysly sie tworza nt tego trailera. Na poczatku pojawia sie logo swietlikow i jakies miasteczko/oboz. Slowa Ellie ktora wyglada na mega wkur*iona ze zabije kazdego z nich? moze chodzi o swietliki ktore ich znalazly zabijajac Joela i chce sie teraz zemscic a postac w trailerze jest tylko wymyslem. To by bylo cholernie smutne ale jest prawdopodobne zwlaszcza gdy jeszcze raz sie obejrzy trailer z taka mysla. W 1 czesci Joel powiedzial ze jak przezyja caly ten burdel to nauczy ja grac na gitarze a do tego tez jest nawiazanie. Kur*a tyle czekania zeby wlozyc plytke do napedu..

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL

W sumie ciekawa interpretacja. Jednak wolałbym, żeby okazała się nieprawdą, bo z chęcią zobaczyłbym ten duet po raz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SkibaPL napisał:

Ciekawe pomysly sie tworza nt tego trailera. Na poczatku pojawia sie logo swietlikow i jakies miasteczko/oboz. Slowa Ellie ktora wyglada na mega wkur*iona ze zabije kazdego z nich? moze chodzi o swietliki ktore ich znalazly zabijajac Joela i chce sie teraz zemscic a postac w trailerze jest tylko wymyslem. To by bylo cholernie smutne ale jest prawdopodobne zwlaszcza gdy jeszcze raz sie obejrzy trailer z taka mysla. W 1 czesci Joel powiedzial ze jak przezyja caly ten burdel to nauczy ja grac na gitarze a do tego tez jest nawiazanie. Kur*a tyle czekania zeby wlozyc plytke do napedu..

 

ja myślę że to może być coś w stylu, że na ich nowe miejsce życia napadła jakaś zgraja bandytów, zabili Tommy'ego i jego rodzinę, przy okazji wyrżnęli całą społeczność a Ellie i Joela akurat w tym momencie nie było. Wracają no i zaczyna się gra w poszukiwania.

 

8 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Platynowałby :good:Mówcie co chcecie ale Ellie wyraźnie zbrzydła :negative:

gra jest we wczesnej fazie, jeszcze wiele się może zmienić, zobacz jak wyglądała w pierwszym trailerze do I.

 

9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

2020 na ps5. 

pierwszy trailer do jedynki wyszedł w 2011r, gra wyszła 2 lata później, myślę że tu będzie podobnie więc zagramy e 2018 roku :) a w 2020 remaster na ps5:)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bym nie porównywał do jedynki bo na PS3 gry wychodziły wcześniej. To na PS4 mamy raka obsuwania premier

 

1 trailer/teaser Uncharted 4 koniec 2013 gra wyszła 2016. 

2019 to bardziej realna data. Wtedy PS5 już pewnie będzie lub będzie na bliskim na horyzoncie jeżeli Scorpio wypali w 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SkibaPL napisał:

Ciekawe pomysly sie tworza nt tego trailera. Na poczatku pojawia sie logo swietlikow i jakies miasteczko/oboz. Slowa Ellie ktora wyglada na mega wkur*iona ze zabije kazdego z nich? moze chodzi o swietliki ktore ich znalazly zabijajac Joela i chce sie teraz zemscic a postac w trailerze jest tylko wymyslem. To by bylo cholernie smutne ale jest prawdopodobne zwlaszcza gdy jeszcze raz sie obejrzy trailer z taka mysla. W 1 czesci Joel powiedzial ze jak przezyja caly ten burdel to nauczy ja grac na gitarze a do tego tez jest nawiazanie. Kur*a tyle czekania zeby wlozyc plytke do napedu..

i bedziemy grac ellie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak widać w zwiastunie inspiracje:

 

nws_the_last_of_us_2_001.jpg

 

O ile rozgrywka w TLoU miała drobne wady tak już scenariusz, gra aktorów i praca kamery były genialne. Z jednaj strony zawsze chciałem drugą część ponieważ byłem cholernie ciekaw co było dalej. Z drugiej towarzyszą mi ogromne obawy czy druga część dorówna poziomem jedynce? 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND słynne jest z tego, że druga część ich gry jest uznawana za najlepsza z serii (patrz Uncharted, Crash). Miejmy nadzieję, że podtrzymają tendencję 😉

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się Naughty Dog zarzekało parę lat temu, że nie będzie drugiej części, a nawet jeśli to nie będzie o Ellie i Joel'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×