Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Part II

Rekomendowane odpowiedzi

@manoszek

Lara cien łupieżcy grobowcow bedzie mial premiere we wrzesniu, pewnie w dobrej cenie do wyrwania na czarny piatek. Ogra sie przed TLOU

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MagEllan napisał:

@manoszek

Lara cien łupieżcy grobowcow bedzie mial premiere we wrzesniu, pewnie w dobrej cenie do wyrwania na czarny piatek. Ogra sie przed TLOU

:)

 

warto zobaczyć porównanie, gameplayowo bardzo podobne tytuły, bo obie panie odgrywają Rambo ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, danken000 napisał:

Darmowa, zalogowałem się i nagle 6,25zł.

"Uwaga: Ta zawartość będzie darmowa od 17:00 (5pm) 26 września do 17:00 (5pm) 27 września. Później będzie kosztować 6,25zl"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Finałowe sceny nagrane. Premiera pewnie bliżej niż dalej ale raczej nie chcę tego ogrywać na PS4 , nawet jak będzie taka możliwość

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by się działo jakby zrobili z tej gry exa na start PS5 :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim - mój pierwszy post ;]

 

TLOU2 wyjdzie na bank zarówno na PS4 jak na PS5.

Myślę, że będą mieli napisany kod na obie konsole. Także nie bardzo wierze, że to będzie ex na PS5.

GTA6 za to jak najbardziej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, RaiD napisał:

hejka wszystkim - mój pierwszy post ;]

TLOU2 wyjdzie na bank zarówno na PS4 jak na PS5.

Myślę, że będą mieli napisany kod na obie konsole. Także nie bardzo wierze, że to będzie ex na PS5.

O, czyli da się założyć nowe konto nie po to żeby trolować :P Witamy :)

Ja się z tym zgadzam jak najbardziej. Nie zrobią z takiej gry exa na nową generację, już prędzej bym się spodziewał powtórzenia schematu z pierwszą częścią - wyjdzie na 4 i później odgrzewanie na ps5. Jeżeli ps5 pojawi się wcześniej to jestem prawie pewien, że wyjdzie równocześnie na obie konsole.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu wsteczna zrobią, i skończą z tymi kotletami odgrzewanymi. Juz 2020 rok prawie, pora ruszyć do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

No wsteczna kompatybilność to jest coś co moim zdaniem jest mega pożądane, nie tyle przez rynek co przez graczy.

To też jak wszyscy wiecie pozwoliłoby na eliminacje tych całych remasterów (choć ja się przyznaje, że je kupuje i ogrywam).

W przypadku TLOU2 dwa osobne kody na PS4/PS5 są nieuniknione i tu niezależnie czy taka kompatybilność w piątce będzie czy nie, bo to nowa gra i pewnie wersja na piątkę będzie dużo bardziej wypasiona.

Co by nie mówić, nie było chyba jeszcze gry na którą bym tak czekał jak na tą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dwóch osobnych kodów, nie będą pisali na nowo tej samej gry na PS5. Na nowej generacji będzie po prostu podbita rozdzielczość/fps, do tego pewnie zestaw lepszych tekstur, oświetlenia i może ten cały mityczny ray tracing, plus oczywiście szybsze czasy ładowania dzięki SSD. Niczego więcej bym się nie spodziewał. I myślę, że jeśli będzie wsteczna, to na takiej zasadzie, że płytkę z grą będzie można wsadzić również do PS5 i automatycznie zaciągnie się next gen patch dodający bajery, jakie wymieniłem. Oczywiście bardziej prawdopodobne jest to, że Sony znane ze swojego zamiłowania do pieniędzy, będzie sprzedawało grę w osobnych wersjach na PS4 i PS5, albo będzie sobie życzyło pieniążki za upgrade pack, jeśli ktoś chce zagrać w lepszej jakości na PS5, posiadając płytkę od PS4.

 

Chętnie odgrzebię tego posta na koniec 2020 roku i albo popiję browarem z wyrazem uznania, albo zaśmieję się, że Sony po raz kolejny zrobiło mnie w wała :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dba tylko o swoje pieniądze nie ma się co oszukiwać, można dwa razy to samo sprzedać, więc jak zwykle wydymają graczy :1_grinning:

Ciekawe czy będą reklamować tą grę w 8k, może jednak się opanują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bartek - przecież nie trzeba pisać dwóch osobnych kodów ani też animować scen x2. Programowo to jest dla nich bardzo proste.

Argumentem jest to, że sprzedadzą wszystko x2 (jak teraz z remasterami). Bo każdy kto będzie chciał ograć grę na PS5 po uprzednim ograniu na PS4 to będzie chciał sobie zrobić dobrze grając na bardziej wypasionej wersji.

Gdyby zastosować kompatybilność wsteczną bez wydania lepszej graficznie wersji na piątkę to z automatu Psiaki i Sony zarobią mniej :]

 

Ja się nie upieram, że na pewno mam rację. Po prostu tak mi się wydaje, że to będzie logiczne.

Edytowane przez RaiD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążą ploty że w tym tygodniu ma być trailer z datą premiery (niby jesień tego roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pewnie jak z battlefield 4 kupiłem na ps3 a potem pacz i śmiga na nowej generacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżoel wraca 21 lutego 2020, można iść spać :)

gra zapowiada się na straszniejszą (bardziej klimatyczną) i brutalniejszą niż jedynka. Będzie ogień, wchodzi premierowo gładziutko w napęd.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie dobre to było drugi raz jak poczułem autentycznie ciarki oglądając zwiastun gry. Pierwszy raz zdarzyło się jak zobaczyłem pokaz jedynki i zrozumiałem, że konsola musi ponownie zagościć u mnie w domu i drugi raz teraz jak pojawił się Joel.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joel :) Ty stary rowerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer taki sobie, Tomb raider ma podobne. Grafika oprócz animacji twarzy tyłka też nie urywa. No zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×