Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Part II

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ogram to pewnie dopiero na ps5 w najlepszej możliwej jakości i przyzwoitym klatkażu... Mam podobnie z filmami... Po co oglądać jakiś camRip albo dvd jak można UHD Blueray...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super świetnie, ograj...

Ja ogram na PS Pro, później od razu na PS5, nie będę czekał jak frajer z wywieszonym językiem, są gry które warto zagrać ASAP i tyle, ale co gość z (od)bydzi może o tym wiedzieć...

O grasz jak będzie wersja Remastered na PS5 w PS Classic.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

i co sie unoszisz. 

Przyjmij do wiadomosci ze dla niektorych TLOU nie jest mesjaszem. 

Mnie tez sie nie spieszy z ogrywaniem tej produkcji. 

pierwsze tlou ogralem w wersji remaster i moim zdaniem remaster byl dosc przecietny w stosunku do oryginalu (tak specjalnie pozyczylem pudelko z wersja PS3 zeby porownac). 

Jak lubie EXy od Sony tak TLOU 1 nie stoi jakos super wysoko wszyscy sie jarali a ja ogralem i co no dobra gra dobra z plusem. Tyle ograne sprzedane.... 

 

Czy ogram TLOU2 - tak chocby z ciekawosci. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh jaki beton z tego digiego. Kupuję gry pod wpływem emocji, nikt mu tego nie broni i na dodatek pluje jadem jak ktoś ma inne zdanie.... Skąd ty się urwałeś zakompleksiony gnojku bez szkoły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Bosh jaki beton z tego digiego. Kupuję gry pod wpływem emocji, nikt mu tego nie broni i na dodatek pluje jadem jak ktoś ma inne zdanie.... Skąd ty się urwałeś zakompleksiony gnojku bez szkoły?
Jak Dżordż, że drzewa jaśnie paniczu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Joel, przecie to jest postarzały Drake... mogli chociaż się wysilić i zmienić mu rysy twarzy, a nie kopiuj wklej z Uncharted :xzibit:

Czekam i jaram się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tego tak szybko. Przyznam, że wiadomość o premierze już w lutym pierdyknęła we mnie jak grom z jasnego nieba. Zaliczam się do tej grupy  co biere na premierę i czeka z wywieszonym jęzorem. Najwyżej zagram w 55 a nie 60 fps i bez paru włosów na dupie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez większego podniecenia będę czekał spokojnie na premierę ;) Po drodze będzie parę fajnych gier do ogrania, więc czas do premiery nie będzie wypełniony pustką.

Każdego singla zawsze przyjmuję z wielką radością i w tym przypadku też tak będzie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ND znowu to zrobią i na koniec generacji wydadzą masakratora.  :wiesiekthug: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny trailer. Dużo emocji, autentyczne ciary. Czuję już teraz, że to będzie bardzo angażująca opowieść o której szybko nie zapomnimy. I ta brutalność... Oczywiście na zwiastunie aż tak tego nie widać, ale podczas oglądania tego czuć taką wręcz nieludzką, naturalistyczną przemoc
Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sLk napisał:

Ciekawe czy ND znowu to zrobią i na koniec generacji wydadzą masakratora.  :wiesiekthug: 

Oczywiście, że tak. Ale jak to wspomniał @pablos_83, ja też nie dam się hajpowi i kupię na ps5 :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zemsta będzie z powodu zabicia partnerki Eli tej młdocianej lesby, a nie Joela ... nie powiem bo się jaram bardziej niż cyberpunkiem, jedyna obawa to że całą grę mam biegać babą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć gameplay:siara:Kiedy zaczną wrzucać fragmenty rozgrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

Chce zobaczyć gameplay:siara:Kiedy zaczną wrzucać fragmenty rozgrywki?

 

Chyba dzisiaj schodzi embargo, więc powinny się pojawiać lada chwila :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając portale o grach i czekając na fragmenty rozgrywki widzę w komentarzach chora euforie, zastanawiam się czy to jest spowodowane faktycznie mesjaszem którego chyba jeszcze nie dostrzegam, czy to wszystko na złość użytkowników xboxa.

Ciekawe jak zwykłe ps4 sobie z tym poradzi, wiem że ND wyciśnie chyba ostanie soki z konsoli, oby tylko to przeżyła do premiery ps5. 

Ogrywam Control i zasmucony jestem jak ta gra działa na ps4 vanilla, a graficznie nie ma szału lokacje wąskie korytarzowe, trochę zepsuli sprawę.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Przeglądając portale o grach i czekając na fragmenty rozgrywki widzę w komentarzach chora euforie, zastanawiam się czy to jest spowodowane faktycznie mesjaszem którego chyba jeszcze nie dostrzegam, czy to wszystko na złość użytkowników xboxa.

 


Oczywiście trudno się dziwić euforii, kiedy ND wypuszcza właśnie drugą część jednej z najlepszych gier wszechczasów XD i to już w lutym.

XDD

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Oczywiście trudno się dziwić euforii, kiedy ND wypuszcza właśnie drugą część jednej z najlepszych gier wszechczasów XD i to już w lutym.

XDD

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

A na dodatek będzie bardziej brutalna i podobno dojrzała :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Malakay napisał:

czyli zemsta będzie z powodu zabicia partnerki Eli tej młdocianej lesby, a nie Joela ... nie powiem bo się jaram bardziej niż cyberpunkiem, jedyna obawa to że całą grę mam biegać babą.  

Chyba nie myślisz, że cała dwójkę przejdziesz znwou Joelem? XD Jak twórcy jasno dają nam znak, że teraz cała historia będzie się skupiać przy Ellie, ew Joel pojawi się epizodycznie, a jak już pojawi się w jakimś wątku, to raczej wątpię abyśmy przechodzili z nim połowę gry. Może być też tak, że cały jeden rozdział, będzie o nim i o spotkaniu z Ellie, to też będzie spoko. 

 

W każdym razie, cieszę się, że główna rolę dostaje teraz Ellie. Nie rozumiem jak może to komuś przeszkadzać, skoro historia będzie dobrze napisana, to chyba nie ma poco dupy spinać. 

Edytowane przez Kentucky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohaterem może być tylko mężczyzna :pazura:A tak na poważnie nie znaczenia dla mnie kim będę grał,

Historia będzie pewnie na najwyższym poziomie tutaj nie mogą zawieść swoich fanów, szczególnie po tak dobrej jedynce.

Poprzeczka jest zawieszona wysoko, nie mogą sobie pozwolić na porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie myślisz, że cała dwójkę przejdziesz znwou Joelem? XD Jak twórcy jasno dają nam znak, że teraz cała historia będzie się skupiać przy Ellie, ew Joel pojawi się epizodycznie, a jak już pojawi się w jakimś wątku, to raczej wątpię abyśmy przechodzili z nim połowę gry. Może być też tak, że cały jeden rozdział, będzie o nim i o spotkaniu z Ellie, to też będzie spoko. 
 
W każdym razie, cieszę się, że główna rolę dostaje teraz Ellie. Nie rozumiem jak może to komuś przeszkadzać, skoro historia będzie dobrze napisana, to chyba nie ma poco dupy spinać. 
Więcej powiem, jako główna bohaterka miała by możliwość genialnie dopełnić fabularnie ta przygodę, wspominki, flashbacki itd.

Zresztą zabieg grania epizodycznie 2 postacią był w 1 i wyszło genialnie :)

Czekaj na gruba, dojrzała historie :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza „dojrzała historia”? W grze wideo ? Nie potrafię podać tytułu który by takowa miał : na bank nie tlou 1 w którym świat zainfekowany jest przez przerażajace grzybo- ludzie- mutanty :duda: tlou było w pyde miało wszystko co dobra gra mieć powinna ale mesjasz to taki jak ze mnie fan polityki microsoftu :vxoAZzf:  myślami sięgając nie pamietam w 100% dojrzałej historii w grze : może red dead redemtion 1 i 2 .... tlou jest ładne , brutalne, bardzo dobre ale dojrzałe ? :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza „dojrzała historia”? W grze wideo ? Nie potrafię podać tytułu który by takowa miał : na bank nie tlou 1 w którym świat zainfekowany jest przez przerażajace grzybo- ludzie- mutanty :duda: tlou było w pyde miało wszystko co dobra gra mieć powinna ale mesjasz to taki jak ze mnie fan polityki microsoftu :vxoAZzf:  myślami sięgając nie pamietam w 100% dojrzałej historii w grze : może red dead redemtion 1 i 2 .... tlou jest ładne , brutalne, bardzo dobre ale dojrzałe ? :LUL:
Każdy ma inne odczucia co do historii, postaci. Dla Ciebie może nie była dojrzała. Dla mnie wystarczy, że bohaterem był gość w średnim wieku po przejściach, który chcąc nie chcąc musiał zaopiekować się młodą dziewczyną. Relacja z początku szorstka przeradzająca się w przyjaźń i troskę o drugą osobę. W dodatku na każdym kroku czyhające niebezpieczeństwo.
Dla mnie to starczyło.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dla mnie najbardziej trzymające historie za serducho to nier 1 (bez automata gdzie właśnie nawet bym powiedział ze jeszcze poważniej przedstawiony jest bohater w średnim wieku), brothers the tale of two sons czy papo and yo. Dla każdego coś innego. Jednak niemal wszystkie te gry dzieją się w fikcyjnych światach pełnych mało „poważnych „ historii. Ostatnio miałem wielka przyjemność obejrzeć stary niby jak świat film 7dusz w której historie uważam za mega poważna i przestawiona w bardzo dobry i dosadny sposób . Kiedy porównuje jednak film do gry (film tego typu jak w/w 7dusz) i historie w nim oraz sposób przedwrawienia zaczynam rozumieć dlaczego gry jeszcze długo nie będą tak dojrzałym środkiem przekazu jak obraz w kinie, chyba stad moje poruszenie na temat dojrzałości dzieła w grze wideo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×