Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Part II

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem  ze mnóstwo ludzi omija wszelkie spoilery co by sobie nie popsuć  mesjasza 

zdecydowanie jest ich więcej niż tych co sprawdzili 

ja uwielbiam jedynkę i na dwójkę mocno czekałem 

juz nie -chciałbym zobaczyć miny tych co uchronią sie i zagrają day one:)

mass effect 3 to bedzie pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś linka do tego gameplaya co wypłynął?  Z chęcią zobaczę co tam takiego jest, że po jego obejrzeniu wszyscy nagle zaczęli rzygać na Naughty Dog i tą produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, arkadiuszj napisał:

Wiem  ze mnóstwo ludzi omija wszelkie spoilery co by sobie nie popsuć  mesjasza 

zdecydowanie jest ich więcej niż tych co sprawdzili 

ja uwielbiam jedynkę i na dwójkę mocno czekałem 

juz nie -chciałbym zobaczyć miny tych co uchronią sie i zagrają day one:)

mass effect 3 to bedzie pikus

 

Ale czekaj czekales na 2ke i mimo wszystko ulegles spoilerom? Prawda jest taka ze to mimo wszystko niewielki wycinek ale majac test liste bedaca lista rozdzialow i te 95minut to chocby skaly sraly to zarysu fabuly i tego co sie dzieje juz nie zmienia. A to ten element mocno, ale to mocno moim zdaniem poszedl.... sobie swoja droga (lub raczej Nila Druckmanna).

Ale co by nie bylo jedno trzeba oddac z pewnoscia bedzie zaskoczenie :)

No ale wiesz intro dobre jest :D zawsze cos ;)

 

3 godziny temu, Przemek_07 napisał:

Macie jakiegoś linka do tego gameplaya co wypłynął?  Z chęcią zobaczę co tam takiego jest, że po jego obejrzeniu wszyscy nagle zaczęli rzygać na Naughty Dog i tą produkcję.

ups bylo na CDA.pl ale usuneli...

mam gdzies kopie ale to 4GB waży i brak mi odwagi puszczac to w neta ot tak...

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękające dupy fanbojów ND będzie słychać aż w kosmosie. Jak zobaczyłem ten spoiler to jebłem na cyce ze śmiechu Myślałem, że ktoś sam sobie zrobił tą animacje dla beki, ale jeśli to wyrób ND to będzie grubo. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prasowe newsy to olewałem ale jak osoby ktore znam i sa wielkimi fanami piszą mi ze anulują kolekcjonerki za gruby pieniądz lub w ogóle nie zagrają to sprawdziłem co i jak 

i nie żałuje :) 

juz widzę siebie po paru h grania jakbym wytrzymał w nieświadomości :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Patricko napisał:

Pękające dupy fanbojów ND będzie słychać aż w kosmosie. Jak zobaczyłem ten spoiler to jebłem na cyce ze śmiechu emoji1787.png Myślałem, że ktoś sam sobie zrobił tą animacje dla beki, ale jeśli to wyrób ND to będzie grubo. Już nie mogę się doczekać.

 

Patricko - ale przeciez wielu mowilo ze TLOU1 to mesjasz, ze ND to bogowie... Nie wiem moze ja jestem dziwny ale dla mnie Part1 byl tylko dobra gra. Bez watpienia dobra ale nic ponadto. Nie wiem co widziales. Ale zeby poskladac troche historie do kupy to te 96 minut + cos co wyglada jak lista rozdzialow i mamy dosc dobry obraz.

Tak owszem to maly wycinek z 30-35h gry ale sporo w niej bedzie tez gameplayu. Wiec ujawnione plot twisty niewazne jak je obuduja i jaki bedzie kontekts moim zdaniem wypadaja slabo. Czekam na to jak ludzie beda wyrzucac plyty przez okno moze jakas zlapie :D to pogram.

Ja obawy co do tej gry mialem juz jakis czas temu, ale co widac w tym watku te byly przez ludzi tutaj komentowane nie podoba sie to nie kupuj, nie psuj innym hajpu.

No tak jasne super retoryka.

 

 

2 godziny temu, arkadiuszj napisał:

Jak prasowe newsy to olewałem ale jak osoby ktore znam i sa wielkimi fanami piszą mi ze anulują kolekcjonerki za gruby pieniądz lub w ogóle nie zagrają to sprawdziłem co i jak 

i nie żałuje :) 

juz widzę siebie po paru h grania jakbym wytrzymał w nieświadomości :) 

plyta polamana czy lot plyty przez okno? bo to chyba dwie reakcje ktore przychodza mi do glowy.

No chyba ze spokojny z ciebie czlowiek to wtedy raczej sprzedawalbys to czympredzej zeby choc troche kasy odzyskac.

Ja bardziej wspolczuje tym co kupia w cyfrze... :P

 

I raz jeszcze do fanow i umiarkowanych fanow - ktorzy unikaja spoilerow - zastanowcie sie, skoro tyle osob mowi ze nie jest dobrze to moze warto poczekac (ryzykujac natkniecie sie na spoilery) do momentu kiedy beda recki i bezspoilerowe opinie na temat calej gry? Bo moim zdaniem kupujac pre-order (nie robcie tego nigdy!) lub day one ryzykujecie swoja kasa - plyte mozna jeszcze pogonic (acz obawiam ze uzywane beda leciec z ceny bardzo szybko) ale cyfra to juz kwas.

 

EDIT: watek ma tylko 10 stron poczytam sobie do sniadania jakie byly oczekiwania czuje sie ze dobrze sie ubawie :D

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem unikać spoilerów ale tak tu ciśnięcie że się zrobił ciekaw tego co oni tam odj***li, mnie i tak wkurzyli jak przesuneli premiere i postanowilem ze ps leci do zyda a tlou ogram dopiero na ps5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, princ18 napisał:

Miałem unikać spoilerów ale tak tu ciśnięcie że się zrobił ciekaw tego co oni tam odj***li, mnie i tak wkurzyli jak przesuneli premiere i postanowilem ze ps leci do zyda a tlou ogram dopiero na ps5. 

jesli sprzedajesz PS4, a masz w planach PS5.

To moim zdaniem mozesz probowac unikac spoilerow i czekac na recki, opinie bezpoilerowe (w miare mozliwosci).

:)

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być ciężko chyba że się odetnę od neta na nastepne pół roku albo i więcej. Co do recek to raczej i tak nie będę się nimi sugerował i tak zagram, tlou1 mi się podobała więc nawet Jak 2 by słabo ocenili to i tak ogram  żeby zobaczyć jak historia się dalej potoczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, princ18 napisał:

Z tym może być ciężko chyba że się odetnę od neta na nastepne pół roku albo i więcej. Co do recek to raczej i tak nie będę się nimi sugerował i tak zagram, tlou1 mi się podobała więc nawet Jak 2 by słabo ocenili to i tak ogram  żeby zobaczyć jak historia się dalej potoczy. 

No ok, ale unikac mozesz, lub choc probowac unikac spoilerow. Twoj wybor.

I jak widzisz ja zalecam ostoznosc, pierwsza gre ocenilem li tylko dobrze, ale dalej bede chcial zagrac w TLOU 2 powod jest prosty sam chce tego doswiadczyc i ocenic.

I to porownanie jest daleko posuniete - ale to cos jak ludzie ktorzy celowo siegaja po slabe gry zeby sie nad nimi pastwic. TLOU z tego co widzialem graficznie i mechanicznie bedzie gra raczej dobra (no ale to znow ciezko to ocenic po video), wydaje sie tez ze poprawili zachowanie friendly NPCs, ot rozbudowane nieco to co z pierwszej czesci. Niektore bardziej otwarte sekcje w debug buldach nie trzymaly 30fps (to moga jeszcze poprawic)

Ale fabulanie.... delikatnie bardzo ujme to tak - mnie sie nie podoba obrany kierunek. Moze mi sie niepodobac moze. Przynajmniej ogrywajac gre ktora sobie zaspoilowalem wiem czego sie spodziewac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan widzę siedzisz w temacie, znasz materiały, o co ta cała burza co pokazali? Co tam zniesmaczyło ludzi? Co spier...?

 

Da się odpowiedzieć bez szczegółów? I wyjaśnić mi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan@arkadiuszjtroche mnie zalamaliscie...

Dla mnie TLOU jest najlepsza gra w jaka gralem doslownie siadlo mi w niej wszystko... 2 miala byc brana na premiere bo idealnie sie zlozylo, ze bedzie w piatek i sie ogra w weekend.. no i sie ogra TLOU 1 po raz 6 chyba. Unikalem spojlerow, ale po tym co tu przeczytalem (zwlaszcza o burdelu w studiu gdzie odeszlo lub zostalo wywalonych ponad polowa ludzi) odwiedzilem reddita i w 1 poscie na pysk smutny urywek z gameplayu...


I powiem tyle, ze to bylo do przewidzenia (na 1 stronie tematu 4 lata temu o tym wspomnialem), ale przesadzili i to grubo.. kurwa mozna cos takiego bylo zrobic na 1000 innych sposobow. Unikajac spojlerow juz nie ma co wiecej pisac, ale kazdy glupi sie domysli o co chodzi..

A o tej poprawnosci politycznej w grze to szkoda strzepic ryja.. nawet nie wiadomo czy beda tam jeszcze zombiaki biegaly czy tylko zmutowane babochlopy z bicem wiekszym
od pudziana.


 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

@MagEllan widzę siedzisz w temacie, znasz materiały, o co ta cała burza co pokazali? Co tam zniesmaczyło ludzi? Co spier...?

 

Da się odpowiedzieć bez szczegółów? I wyjaśnić mi? 

bez spoilerow to tylko rozbudze Twoja ciekawosc. 

W jednym slowie fabule. (i nawet nie odam tu zadnego imieslowa co z nia zrobili bo jeszcze ktos powie spoiler). 

Ponizej masz jedno zdanie wiecej ale juz otagowalem. Nie ma tam nic a nic z detali, ale mowi nieco wiecej o tym jak tworcy postanowili fabule potraktowac.

Spoiler

"odwrocenie oczekiwan" te dwa slowa denifiniuja fabule. 

 

A druga rzecza o ktorej pisalem od lat - jesli ND zamierza liza dupsko pani Anity S. To dobrze sie tam nie dzieje. 

 

7 godzin temu, SkibaPL napisał:

@MagEllan@arkadiuszjtroche mnie zalamaliscie...

Dla mnie TLOU jest najlepsza gra w jaka gralem doslownie siadlo mi w niej wszystko... 2 miala byc brana na premiere bo idealnie sie zlozylo, ze bedzie w piatek i sie ogra w weekend.. no i sie ogra TLOU 1 po raz 6 chyba. Unikalem spojlerow, ale po tym co tu przeczytalem (zwlaszcza o burdelu w studiu gdzie odeszlo lub zostalo wywalonych ponad polowa ludzi) odwiedzilem reddita i w 1 poscie na pysk smutny urywek z gameplayu...

 

Wez Ty to co przewidziales w spoiler taga! I tak brawo miales racje. 

A bylo nie wbijac na reddita. 

Gre pewnie jak i jak kupisz, ale mysle ze na premiere nie warto. 

 

A o poprawnosci warto strzepic ryja - bo wiesz co jest smieszne? tylko w necie jeszcze szambo nie wybilo bo ludzie ktorzy nie lubia Anity S. stanowia wieksza grupe.

To ze ta gra obraza doslownie WSZYSTKICH i moim zdaniem fabularnie szczegolnie wlasnie postaci ktore miala promowac. (a wierz mi dokonalem 2 pelnych obejrzen 95 minutowego materialu za drugim razem czytalem kazda linijke debug info). Czekam kiedy te newsy dojda do tych co moga poczuc sie urazeni i bedzie druga burza. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem spoilery, w zasadzie nie wiem, o co ta cała gównoburza. Tzn wiem o co, bo przeczytałem, ale nie bardzo rozumiem. Zwłaszcza ten nie do końca uzasadniony chyba główny gównoburzowy argument. 

Nie będę nic więcej pisał, nawet w spoilerze. Nie sądzę, żeby historia miała byc lepsza niż w 1, trudno żeby była. Ale też nie przesadzał bym z takim jebaniem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Przeczytałem spoilery, w zasadzie nie wiem, o co ta cała gównoburza. Tzn wiem o co, bo przeczytałem, ale nie bardzo rozumiem. Zwłaszcza ten nie do końca uzasadniony chyba główny gównoburzowy argument. 

Nie będę nic więcej pisał, nawet w spoilerze. Nie sądzę, żeby historia miała byc lepsza niż w 1, trudno żeby była. Ale też nie przesadzał bym z takim jebaniem tej gry.

Twoje zdanie i posrod czy to ludzi tutaj czy znajomych z ktorymi rozmawialem na ten temat, jestes w mniejszosci.

Ale luzik.

Moze dlatego ze przeczytales, a nie obejrzales? Nie wiem.

I wiadomo jak z kazda gra bedzie dzielila graczy tak jak zrobil to Death Stranding (doceniam Twoja opinie o grze gdzie mimo iz bardzo sie podobala potrafiles wykazac rzeczy ktore Ciebie uwieraly).

 

Milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavriswidzę że grasz w Anthem co to się dzieje? nie ma innych gier;)

 

Czekam na premierę i nic nie czytam, unikam wszelkich informacji o grze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, manoszek napisał:

@xavriswidzę że grasz w Anthem co to się dzieje? nie ma innych gier;)

Przepraszam ze sie wpiedole miedzy wódke a zakaske - ale kolega xavris korzysta z dobrodziejstwa EA Access.

Chcial ograc inne gry ale ze Hymn jest dostepny to pewnie idac tropem wielu innych graczy stwierdzil, ee sprwdze o co tyle krzyku.

Tyle ze nie oszukujmy sie teraz polatali troche ta gre i nie jest to to samo co na premiere - to samo tyczy sie innych gier od EA jak NFS:Payback, czy nieslawne SW BF2.

 

Powodzenia w unikaniu (serio, bez krzy przekory). Bo naprawde mozna sie nadziac.

 

no i milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@manoszek zmusiłem się do przejścia dwóch misji. Chciałem się mylić, więc sprobowalem. Równie przyjemnie spędziłbym czas podduszając się założoną na głowę foliówką. Takie destiny, tylko gorsze pod każdym względem, polecam serdecznie. Za 15 Zeta warto się przekonać, że to kupa, przy okazji ograć naprędce kilka innych rzeczy.

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również unikam wszelkich informacji jak tylko się da i nic już więcej nie oglądam, czekając spokojnie na premierę. Nie chcę się sugerować opiniami większości, bo mimo wszystko może okazać się, że będę miał inne zdanie. Ogram i przekonam się sam, a wtedy wystawię ocenę. Nowa premiera jest raptem kilka dni po moich urodzinach, więc wiem już jaki prezent dostanę. :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wyciekach, przeciekach i dramie rozpętanej przez "prawdziwych graczy" liczba preorderów podskoczyła, choć czytałem wcześniej wróżby, że teraz to nikt tego nie weźmie nawet za darmo. Jest jak zawsze - "psy szczekają, karawana idzie dalej". Ja sam nie byłem jakoś napalony na tę grę, bo pierwszą część była dla mnie zawodem, ale po tej dramie moje zainteresowanie znacząco wzrosło i biorę ten tytuł na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla zawszę przyjmę w dniu premiery albo trochę później:) Gry singlowe są głównym moim celem, multi to odskocznia parę rundek i powrót do bardziej wartościowych gier.  Multi jest zbyt płaskie dla mnie, wole mieć postacie fabułę zwroty akcji emocje, dla mnie tym są prawdziwe gry. Potrafię wybaczyć techniczne wady np. Control by poznać ten dziwny świat.

Fajnie że premiera jest tak wcześnie, spokojnie wyrobię się do premiery CP2077.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, xavris napisał:

@manoszek zmusiłem się do przejścia dwóch misji. Chciałem się mylić, więc sprobowalem. Równie przyjemnie spędziłbym czas podduszając się założoną na głowę foliówką. Takie destiny, tylko gorsze pod każdym względem, polecam serdecznie. Za 15 Zeta warto się przekonać, że to kupa, przy okazji ograć naprędce kilka innych rzeczy.

 

Panie drogi, co pan, co pan - twardym trzeba byc zwierac poslady, zaciskac zeby. Toz ja w trialu doszedlem do misji w ktorej przed paczem zaczynal sie durny grind wydluzajacy rozgrywke. A te gry to nie jest nawet gatunek ktory lubie.

rowniez dokonam parafrazy - zdecydowanie odradzam Anthem ale jak juz ktos kupi sobie EA Access na miesiac to mozna to odpalic, pozwala docenic inne gry nawet takie ktore maja sporo lat na karku :) lub male indyki. No i zdecydowanie warto siegnac po inne gry - czy to przed czy po Anthem.

Jak wrazenia z A way out ogrywales lokalnie czy przez siec?

 

8 godzin temu, redo napisał:

Po tych wyciekach, przeciekach i dramie rozpętanej przez "prawdziwych graczy" liczba preorderów podskoczyła, choć czytałem wcześniej wróżby, że teraz to nikt tego nie weźmie nawet za darmo. Jest jak zawsze - "psy szczekają, karawana idzie dalej". Ja sam nie byłem jakoś napalony na tę grę, bo pierwszą część była dla mnie zawodem, ale po tej dramie moje zainteresowanie znacząco wzrosło i biorę ten tytuł na premierę.

co kto lubi co komu pasuje.

Serio pierwsza czesc zawodem w jakim sensie? spodziewales sie objawienia a dostales tylko dobra gre? czy jakos inaczej.

 

Nie do konca jest jak piszesz. Podaj mi dane pokazujace ze liczba preorderow wzrosla w stosunku do tych ktore byly anlunowane. Ja takich nie widzialem.

Jasne ze gra bedzie na topce skoro preordery znow ruszyly to znow sie rzucili na nie ludzie.

Ale to nie znaczy ze gra odniesie sukces. Wszystko zalezy od tego jak bardzo podzieli graczy. I ilu zatrzyma swoje fizyczne kopie a ilu pusci je w swiat.

Jesli ludzie po premierze zaczna narzekac to sprzedaz wyhamuje, Sony ja pobudzi dorzucajac TLOU do konsol, do padow do sluchawek. Ale to nie znaczy ze na tych kopiach bedzie zarabiac tyle jesli sprzedali by je na sztuke. Jesli cena bedzie szybko leciec w dol (co moze acz nie musi sie zdarzyc) to bedzie to tylko mialo na celu ozywienie sprzedazy gry. I moze ilosc kopii podbija ale znow kosztem mniejszego zarobku.

Takie przyklady widzimy co rusz czy to w wypadku gier EA czy UBI.

 

I nie zrozum mnie zle, tak samo nie chce zeby ludzie ktorzy na gre czekaja mnie zle odebrali. To jak gra sie sprzedaje ma znaczenie wieksze dla Sony/ND i przyszlosci gier od tego studia. Ale nie ma bezposredniego przelozenia na dana produkcje. I dalej mozna bawic sie w niej dobrze byc zadowolonym z jej ogrania. Doceniac.

Przyklady z mojego doswiadczenia - SC:Blacklist moze nie jest to corowe skradanie ale dobra gra ktora na najwyzszym poziomie trudnosci i przechac ja jako duch pozwala sie wczuc w bohatera - sprzedaz byla po kiju fest kupilem gre w koszu wyprzedazowym 5 miesiecy po premierze za 13pln. I co mnie obchodzi sprzedaz skoro ja w tym tytule bawilem sie bardzo dobrze. No fakt minus taki ze kontynuacji to nie bylo i chyba predko nie bedzie.

WET (pamieta to ktos?) gra ktorej mowiono mi tutaj sredniak odpusc se, nadrabial killery na PS3. I co i dla mnie to gra dobra z plusem z fajna muzyczka i klimatem grind-house ktory wylewa sie wrecz z ekranu. Rubi Malone to byla bad-ass :)

 

Wiec to ze jeden ma taka opinie (ja np jak powszechnie wiadomo bylem nieco krytyczny w stosunku do part1) a inny inna to normalne. Grac i cieszyc sie graniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)


ale chamsko ukrywaja prawdziwa historie, Abby łer ar ju?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, MagEllan napisał:

 Jak wrazenia z A way out ogrywales lokalnie czy przez siec?

Wyjebia nas w kosmos za offtop :p

Ograliśmy kanapowo z małżonką. Wydawało mi się, że opisałem wrażenia, ale musiałem tego nie zrobić jednak.

Pierwsze 80% gry oceniam megawysoko. Jestesmy z żoną pewnie jednymi z 5 osób na świecie, które na prawdę lubią gry od telltale. Jeżeli historia jest spójna i wciągająca nie przeszkadza mi umowna nieliniowość a nawet bycie interaktywnym serialem. Fantastyczni bohaterowie, świetny sposób prowadzenia akcji (nie grałem z brothers a tale of two sons, ale żona szybko poznała, że to ci sami goście).

koncowa gry (ostatni rozdział, gdzie dzieją się trochę inne rzeczy niż dotychczas) mocno średnio, straszliwie mnie wyleczyły te sekwencje. A zakończeniem jestem bardzo mocno rozczarowany. Nie sprawiło, że byliśmy zaskoczeni z żoną, zostaliśmy bardziej oszukani, jakkolwiek głupio to nie brzmi.

Tym niemniej świetna gierka, mimo wszystko, ale ja jestem dziwny i zwyczajnie lubię produkcję skupiające się na historii, nawet jeśli jest stosunkowo niewiele gry w grze. Dla samego tego tytułu warto było kupić ten abo.

 

a teraz taki trick, żeby było w temacie.

trailer jest świetny i nawet ja, mający tu chyba etykietę jednego z naczelnych homofobów nie bardzo rozumiem o co ten ból dupy.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Kazdy ruch tutaj to dobry ruch, juz nie dostajesz w ryj za przeklenstwo (choc akurat kultura wypowiedzi to wazna rzecz). 

I szczerze wierz mi moco ale to mocno musialem sobie dac teraz po lapach zeby nie [auto-centuza anty-spoilerowa-dla-wrazliwych] ktora moze byc uznana za spoiler z TLOU2. 

 

Wracajac do offtopa. No to wrazenia masz dokladnie takie same jak ja i @pablos_83bo przez siec ogrywalismy ta gre - jedyna gra w ciagu ostaniej dekady ktora kupilem day1. (dobrze ze w pudle i dobrze ze udalo sie to sprzedac). 

A way out  jako calosc dobra ale fakt tez im dalej w las tym bylismy mniej radosni (najpierw sekcje nazwijmy to akcji-akcji) a potem glowny plot twist i zakonczenie. Czy bylo zaskoczenie? TAK, czy mozna bylo poczuc sie oszukanym TAK. W naszym wypadku jak doszlo do grand finale przed epilogiem odlozylismy pady i 15 minut gadalismy o tym co tez tu sie odwalilo. I widzisz nawet przy calej sympatii do tworcow, i nawet jesli rozumiem to wlasnie moglbyc ich zamysl zeby sklonic graczy do odlozenia pada i pogadania. Niestety koncowka jak i oba epilogi obnizyly ocene gry z zapowiadalo sie ze ta bedzie bardzo dobra. Bracia to dla mnie rewelacja 9/10 i gdzies mam to ze inni mowia z dupy indyk. Wiec mnie tez nie przeszkadza malo gry w grze, dlugosc gry czy inne rzeczy jesli tylko gra do mnie trafi czy mnie poruszy (acz to juz zalezy od wrazliwosci). Dlaczego nie obnizylem oceny bardziej i dalej uznaje ze to gra dobra? 

- gra czysto pod coop (bez mozliwosci przejscia samemu) 

- fajnie filmowo zmontowany podzial ekranu i fajnie zrobiona wspolpraca

- 1 kopia gry a mozesz grac z kims przez net. 

- 75-80% gry to bardzo dobre doswiadczenie. 

 

I tutaj zakoncze. 

 

Zeby bylo w temacie zwiastun bardzo dobry choc ja jednak wole EN od PL jesli chodzi o glosy (TLOU1 ogrywalem po EN a potem drugie podejscie po PL i drugiego chyba nie ukonczylem). 

Co wiecej dla tych co wiedza OCB (przeciekowcow) - ten zwiastun mial pokazac no moze jednak bedzie inaczej niz wam sie wydaje. 

 

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×