Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Part II

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopie, kurwa...

Bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kentucky napisał:

A mnie nadal rozwala jak ludzie piszą o ideologii Lgbt. Jezu, nie ma czegoś takiego jak Ideologia Lgbt xD 

 

Duduś już wam w głowach namieszał? Wstydźcie się. 

 

 

a36b456c0975.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie porównuj tych zjebów z obrazka, do tego co jest między Ellie i Diną. Jest chyba różnica, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja porównuję? To co jest między Diną i Ellie to homoseksualizm, który istniał prawdopodobnie od czasów jaskiniowców, a to na obrazku to ideologia LGBT  - taka jest różnica. Kolega Kentucky zdaje się tego nie dostrzegać.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Chłopie, kurwa...

Bez przesady

Czy jest coś nieprawdziwego w tym co napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak dwóch którzy zlizują gówno z penisa, będą wnioskować o to żeby adoptować dziecko, ci nie przeszkadza?
Wiesz, nie jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homoseksualne ale muszę Cię o to zapytać. Dwie kobiety co i z czego sobie zlizują?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Przemek_07 napisał:

A czy ja porównuję? To co jest między Diną i Ellie to homoseksualizm, który istniał prawdopodobnie od czasów jaskiniowców, a to na obrazku to ideologia LGBT  - taka jest różnica. Kolega Kentucky zdaje się tego nie dostrzegać.

 

Ale wiesz, że to co wrzuciłeś jest z marszów bdsm, na które uczęszczają także osoby heteroseksualne?  Xd

 

A adopcja przez pary homo powinna być w Polsce legalna. Biorąc pod uwagę ile dzieci tkwi w sierocińcach. Mnóstwo jest badań na ten temat stwierdzających, iż dzieci w związkach jednopluciowych rozwijają się prawidłowo ( :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie jest ideologia, to po co im flaga, parady, ta ciągła indoktrynacja itp? Osobiście znam kilku gejów, którzy twierdzą że jest sporo osób w ich otoczeniu, które zwyczajnie są zażenowane tym środowiskiem krzykaczy od tęczy. Uważają wręcz, że to działa na szkodę osób homoseksualnych.

 

To, że takiego sformułowania użył ktoś z kim Wam nie po drodze ze względu na poglądy polityczne, to nie znaczy, że nie miał racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sithman napisał:

Jeżeli to nie jest ideologia, to po co im flaga, parady, ta ciągła indoktrynacja itp? Osobiście znam kilku gejów, którzy twierdzą że jest sporo osób w ich otoczeniu, które zwyczajnie są zażenowane tym środowiskiem krzykaczy od tęczy. Uważają wręcz, że to działa na szkodę osób homoseksualnych.

 

To, że takiego sformułowania użył ktoś z kim Wam nie po drodze ze względu na poglądy polityczne, to nie znaczy, że nie miał racji.

 

A to społeczność nie może mieć flagi? Sorry, ale porównywanie lgbt do bolszewizmu, czy twierdzenie, że jest to ideologia a nie ludzie jest bardzo krzywdzące dla mniejszości seksualnych, szczególnie w Polsce. 

Marsze równości są potrzebne, bo Ci ludzie nie walczą o przywileje, tylko o równe prawa (tak jak kiedyś kobiety). Lgbt jest potrzebne, szczególnie dla młodych ludzi, którzy odkrywają swoją seksualnosc i mogą się indetyfikowac w jakieś społeczności - lecz z tym też różnie bywa, biorąc pod uwagę jak mocno jest to środowisko u nas atakowane. Jak widać na zachodzie nie mają z tym problemów, ale u nas jest dość duża ingerencja kościoła katolickiego w życie publiczne i do tego mamy homofobicznego prezydenta. 

 

Kolejna sprawa (zakładając twój tok rozumowania) - znam kolegę nacjonaliste, który nie chodzi na marsze niepodległości, bo jak sam twierdzi, one psują wizerunek jego społeczności i co teraz? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kentucky, nic do Ciebie nie mam ale...

Całe szczęście, że Polska to kraj Chrześcijański i tylko się cieszyć, że mamy takiego prezydenta a nie innego.

 

A tak w ogóle, to chyba co niektórym pomyliły się fora tematyczne. Przestańcie już!

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Kentucky, nic do Ciebie nie mam ale...

Całe szczęście, że Polska to kraj Chrześcijański i tylko się cieszyć, że mamy takiego prezydenta a nie innego.

 

A tak w ogóle, to chyba co niektórym pomyliły się fora tematyczne. Przestańcie już!

 

Polska kraj Chrześcijański - czyli co nie ma w niej miejsca dla innych, którzy nie mieszczą się w waszym wąskim światopoglądzie? KK jak widać ma bardzo mało wspólnego z chrześcijaństwem, które nakazuje aby miłować wszystkich, a nie tylko wybrane jednostki. 

 

Duda to obłudny gbur, który zbudował swoją polityke na strachu i niewiedzy Polaków, tworząc wyimaginowanego wroga jakim jest Lgbt. Nasz kraj przez takich ludzi nigdy nie będzie tolerancyjny. Wystarczy spojrzeć na naszych południowych sąsiadów - Czechów. Związki jednopłciowe legalne od 2006 roku, ludzie mili i życzliwi. Można bezpiecznie chodzić za rękę ze swoim partnerem, bez obawy, że dostanie się w pysk czy wyzwiskami, a kościoły praktycznie na każdej ulicy. Jak widać polski KK nie ma nic wspólnego ze zdrowym Chrześcijaństwem xd 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma nic do gejów a do LGBT. Miłować należy każdego człowieka bez znaczenia na płeć, kolor skóry czy orientację ale NIE ideologię LGBT i na tym finito okey Kentucky?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kolos28 napisał:

Nikt nie ma nic do gejów a do LGBT. Miłować należy każdego człowieka bez znaczenia na płeć, kolor skóry czy orientację ale NIE ideologię LGBT i na tym finito okey Kentucky?

 

 

Jak mówiłem wyżej, nie ma czegoś takiego jak IDEOLOGIA LGBT. Wyłącz TVP, włącz myślenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po drodze mi z tvp, tvn, kościołem, właściwie żadną religią, szanuję każdego człowieka, ale uważam że lgbt to forma ideologii.

Uszanuj to.

 

Gej, czy lesbijka to człowiek po prostu, natomiast kiedy zaczyna się tworzyć coś na kształt "stowarzyszenia" dopuszczającego tylko określonych ludzi, wybiera logo lub flagę, organizuje manifesty, to już się robi ideologia.

 

Resztę Twoich wypocin Kentucky przemilczę, bo szkoda tematu o dobrej grze na te dysputy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nikt czerwony tu nie zagląda, bo cała ta strona jest do zaorania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2020 o 21:39, Sithman napisał:

Nie po drodze mi z tvp, tvn, kościołem, właściwie żadną religią, szanuję każdego człowieka, ale uważam że lgbt to forma ideologii.

Uszanuj to.

 

Gej, czy lesbijka to człowiek po prostu, natomiast kiedy zaczyna się tworzyć coś na kształt "stowarzyszenia" dopuszczającego tylko określonych ludzi, wybiera logo lub flagę, organizuje manifesty, to już się robi ideologia.

 

Resztę Twoich wypocin Kentucky przemilczę, bo szkoda tematu o dobrej grze na te dysputy.

 

Czyli toleruje wszystkich ludzi, tylko nie z Lgbt... Naprawdę tolerancja pełna gębą xd 

 

Pragnę przypomnieć tylko co oznacza skrót Lgbt. Aha i na marsz równości może przyjść każdy, dosłownie każdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kentucky napisał:

 

Czyli toleruje wszystkich ludzi, tylko nie z Lgbt... Naprawdę tolerancja pełna gębą xd 

 

W którym miejscu tak napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już od jakiegoś czasu w Seattle więc mogę napisać parę słów.

Gra wymiata.

Dźwięk i oprawa wizualna nie z tej ziemi - piosenka, która panna gra na gitarze sprawiła, że miałem łezkę w oku -

Spoiler

przypomniały mi się czasy LO.

Brutalność jest taka jakiej się spodziewałem - nic specjalnego. Może brakuje trochę innych metod eksterminacji, ale to takie czepianie się na siłę.

Fabuła - trzyma poziom i jak dla mnie, którego często interesuje tylko jej przerywanie, zainteresowała do tego stopnia, że oglądam każdy "przerywnik".

W trybie normal gra jest banalna.

Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem to to, że konsola zamieniła mi się w kombajn (a Farming Simulator 19 już skończony:)).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to ehhh nie podoba mi się i huh, dobrze że wyszło Ghost of tsushima !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2020 o 21:39, Sithman napisał:

Nie po drodze mi z tvp, tvn, kościołem, właściwie żadną religią, szanuję każdego człowieka, ale uważam że lgbt to forma ideologii.

Uszanuj to.

 

Gej, czy lesbijka to człowiek po prostu, natomiast kiedy zaczyna się tworzyć coś na kształt "stowarzyszenia" dopuszczającego tylko określonych ludzi, wybiera logo lub flagę, organizuje manifesty, to już się robi ideologia.

 

Resztę Twoich wypocin Kentucky przemilczę, bo szkoda tematu o dobrej grze na te dysputy.

 

Przykro się robi gdy się czyta te wasze posty.

Kentucky wielkie brawa za odwagę.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ideologia

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro się robi gdy się czyta te wasze posty Sithman wielkie brawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, platynka wbita.

Dla mnie gra wybitna.

Po skończeniu gry mogę się przyczepić chyba tylko do zbyt rozwleczonych dialogów, które w pewnym momencie bardzo irytowały i nużyły i moim zdaniem trochę na siłę dodanymi sekwencjami retrospekcyjnymi. Poza tym gra wzór. To jak przechodzi się z grania do przerywników filmowych to czysta poezja.

No i fakt, że ogranie tego tytułu kosztowało mnie całe 5 zł... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary, po takiej laurce to ja ci radzę wstawić kraty w okna i drzwi zabarykadować. A tak na poważnie to zgadzam się z tobą. Też mam taką opinię o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2020 o 20:15, alien666 napisał:

Ja gram tylko dla pucharków i fabuła mnie nie interesuje.

Acha, czyli rozumiem ze jesli super fajne pucharki wpadaja w Ride to Hell Retribution, Life of a Black Tiger, Wander czy innych grach o watpliwej jakosci to tez grasz. 

Twoj wybor.

Mnie nie bawi granie pod pucharki.

 

Widzisz u mnie to czy w gre zagram czy nie zalezy od tego czy domniemam ze mi siadzie czy nie, jesli podejrzewam ze nie to czekam az moge ja kupic w cenie paczki czipsow i wtedy sam sprawdze bo czemu nie, ale wiele gier odrzucam. Bo po co mam marnowac swoj cenny czas. 

 

Sa gry w ktorych owszem moge miec gdzies fabule i bawic sie swietnie bo gameplay jest bardzo dobrze zrobiony, sa gry logiczne w ktorych to ani fabuly, ani grafiki nie ma a moge bawic sie swietnie, sa tez gry ktore w departamencie gameplayu sa ubogie ale za to maja do opowiedzenia fajna historie. 

 

Co kto lubi co komu pasuje. 

---------------------------------------------

a strona 21 to juz sie porobila dyskusja ostro zbaczajaca z tematu samej  gry. 

 

Wiec ja sie znow wymiksowowuje z tego watku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2020 o 21:26, alien666 napisał:

Czyli jak dwóch którzy zlizują gówno z penisa, będą wnioskować o to żeby adoptować dziecko, ci nie przeszkadza?

 

A jak kobieta i mężczyzna, którzy zlizują gówno z penisa, będą wnioskować o to samo, to będzie ci przeszkadzać? To, że ktoś ma takie preferencje seksualne nie oznacza z góry, że musi być złym rodzicem. Poza tym pisanie, że wszystkie osoby homoseksualne tak robią to głupie generalizowanie.

 

W dniu 15.07.2020 o 22:22, Przemek_07 napisał:

 

 

a36b456c0975.jpg

 

comment_1581191054UpFOaz5VgvFZnBBlEDXTZ1

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×