Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Final Fantasy IX PL (PSX EMU) Android

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Pod wpływem FF XIV (która bardzo mi podchodzi :) ) i za namową i samymi dobrymi opiniami chcę odpalić podobno jedną z najlepszych części FF czyli IX...

 

Ktoś mi wytłumaczy (da linczory) jak odpalić wersję PL Finala na Androidzie na emulatorze ePSXe...

 

Mam emulator epsxe:

Mam ROM FFIX:

Mam spolszczenie:

http://grajpopolsku.pl/download/final-fantasy-ix/

 

Apkę zainstalowałem, nawet ROM jakiś tam wgrałem (wyciągnięty stąd: http://k-ff.com/final-fantasy-9/emulacja/ z wersji na PC, ale działa bo odpala na emulatorze), wybierac plik FFIX cd1 i chwila czarny ekran i hooy...

 

EDIT: wcześniej otworzyłem pliki iso FFIX i podmieniłem BEZPOŚREDNIO w nich pliki z napisami na te ze spolszczenia) może to ma wpływ na to że nie działa??

 

EDIT2: Jak coś powiedźcie gdzie wgrać ten plik spolszczenia (patch) bezpośrednio na epsxe a nie w obraz pliku (tak mi ktoś radził)...

 

Dzięki za pomoc jak coś :)

ŁOOOO PANICZU teraz już odpala coś i wywala monit że nie ma pliku system.cnf a ten sam Rom już na epsxe na PC śmiga aż miło... Więc o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze usuń linki do aplikacji scrackowanych oraz romów. 

 

Nie brakuje ci przypadkiem w emulatorze poprawnego biosu do do PSX'a?

Zauważ że w konfiguracji masz konkretne pluginy i opcje do zaznaczenia aby gra poprawnie wyświetlała grafikę i chodziła w odpowiednim tempie / ilości klatek na sekundę.

!!RTFM!!

 

ea59b9038613eee1aae75c36d1184789.jpg

5e4a6b482bdb30d1d2a80f7b320ab198.jpg Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×