Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Yarek napisał:

Według wszelkich udostępnionych mi danych  wszystko się zgadza

Kary sa takie:

Florek   -5

zjarek -8 i dodatkowo DSQ w R1 czyli 0 za R1 i wszyscy za nim w R1 wskakuja o jedno oczko do gory w tym wyscigu.

tomaszan -14

error -6
Sylwester_89    -20

Killroy               -10

Darkman           -10

BartekPL           -10

 

Godzinę temu, KILLROY napisał:

nie zgadzam sie poswiece swoj czas i jak tylko wrócę do domu kazedego po kolei przejazdy przejrzę i sie okaże jak bylo naprawde a co do drugiego wyscigu mam gdzis te pkt dla mnie przejechany dystans to 95% dwie min do konca  to ze gra zjebana jest to nie moja wina 

to na ktorym miejscu wedlug ciebie powinienes byc sklasyfikowany w R2?

gra jest czasami brutalna, diego tez sie o tym przekonal.

niech sedziowie sie wypowiedza jaka jest ostateczna decyzja w sprawie punktow killroya za R2.

 

Moglby ktos wkleic wyniki z wyscigow i Q tutaj?

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec nie wiem kto to liczy ale u mnie wyjazdow po za tor bylo 11 liczac pierwsz zakret na pierwszym okr.wiec skad 2x tyle sie wzielo nie wiem i noe zabardzo mnie to juz interesuje tak jak i caly ten event R2 nie mam zapisanego bo dostalem DSQ wiec nie moge policzyc oficjalnie rezygnuje pozdrawiam wszystkich i zycze udanej zabawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Topru. Przeoczyłem Zjarka troszkę. Już poprawiłem

 Powinno być ok. Ale sprawdzajcie. W nocy to trzaskałem to wiecie, błędy mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec nie wiem kto to liczy ale u mnie wyjazdow po za tor bylo 11 liczac pierwsz zakret na pierwszym okr.wiec skad 2x tyle sie wzielo nie wiem i noe zabardzo mnie to juz interesuje tak jak i caly ten event R2 nie mam zapisanego bo dostalem DSQ wiec nie moge policzyc oficjalnie rezygnuje pozdrawiam wszystkich i zycze udanej zabawy 

Mocna reakcja

Edyta tu byla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KILLROY napisał:

wiec nie wiem kto to liczy ale u mnie wyjazdow po za tor bylo 11 liczac pierwsz zakret na pierwszym okr.wiec skad 2x tyle sie wzielo nie wiem i noe zabardzo mnie to juz interesuje tak jak i caly ten event R2 nie mam zapisanego bo dostalem DSQ wiec nie moge policzyc oficjalnie rezygnuje pozdrawiam wszystkich i zycze udanej zabawy 

Tobie wyszło 11 za R1 a mi 10. Reszta wyjazdów to R2 więc jak widzisz mniej ci naliczyłem za R1,reszta to R2. Łączna suma wyjazdów to 22 za R1 i R2. Dziękuję i pozdrawiam

Jest to łączna suma wyjazdów na całą rundę czyli R1 i R2. A ty nawet sam napisałeś że w R1 wyjechałeś 11 raz i masz pretensje nie ogarniam tego 

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko nie mam pretensji bylem pewien ze to z R1 a R2 mam tylko to

Screenshot_20170108-232008.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super. Uzupełnie tabelkę z wynikami jak wrócę z pracy. Dopiszę Killroya do R2. Chyba, że są sprzeciwy siakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony brak sprzeciwu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill przyjacielu, czyli jednak sie nie zegnasz z nami... Ja juz chusteczki wyciagalem i plakac chcilaem... Nie odchodz... bo jak ty odejdziesz to ja tez !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie dostałem DSQ jak po raz drugi zjechalem po za tym podczas drugiego wiazdu do pitu juz nie mialem nad autem zadnej kontroli po przjechaniu bialej lini auto nagle skrecilo w prawo i udezylo calym impetem w ścianę i odrazu skierowalo mnie pod wiate taki psikus od gry po za tym nie chce juz jechac w tym evencie bo pojechal bym i tak tylko Silver wyjazd na ferie na dwa tyg a po powrocie chemia niestety tak to wszystko h...wyszlo ale mam.nadzieje ze następny V8 uda mi sie pelen pojechać 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla zamknięcia tematu zarobionej kary za wyjazdy poza trasę, dokonałem wizji lokalnej swojego toru jazdu na ostatnim torze (bo replaya nie posiadam z powodow technicznych) i znalazłem 2 zakręty na których zapewne uzbierałem to zacne 39 wyjazdów w 2 wyścigach.

Sytuacja ma się następująco:

- jadąc z kabiny widziałem to co na tym zdjęciu czyli w mojej ocenie wszystko gra.

58768c5733003_ProjectCARS_20170111203716

- jednak po wyjsciu z kamera na zewnatrz okazuje sie ze jest lipa bo wyglada to tak

58768cb3e0fd2_ProjectCARS_20170111203753

Tak jak podejrzewałem percepcja i punkt odniesienia musi zostac w mojej glowie przekalibrowana dla tego konkretnego samochodu zwlaszcza ze lekki slizg w zakretach na nim to normalka. Dziekuje wiec za uwage, posypuje glowe popiolem, browarek na zgode dla wszystkich i jedziemy dalej :-) Do nastepnego! (tym razem czystego)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat kar zamykamy. Mam nadzieję że bedziecie bardziej ufni następnym razem. Nikt tu nie chce wam uprzykrzyć życia . Chcemy by było fajnie i przyjemnie i w zgodzie .

Cieszę się że się dogadalismy :-). Miłego !

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Yarek napisał:

To super. Uzupełnie tabelkę z wynikami jak wrócę z pracy. Dopiszę Killroya do R2. Chyba, że są sprzeciwy siakieś?

dopiszesz go ale puktow ma miec 0 za R2, tak?

w twojej tabelce musisz poprawc wyniki dla:]

tomaszan

Snoopix_PL

ArsenalHD

YasiekB (N)

Florek831013

Zjarek12 (N)

 

no i nie wiem za bardzo co kilroyowi chcesz poprawic bo wedlug mnie ma dobre 56 punktow.

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wrócę do domciu to po raz trzeci sprawdze co sknociłem. :blush:

Killu może ma 0 punktów w R2 ale czasy i okrążenia robił. Też trzeba wpisać to. Porządek musi(kiedyś) w tabeli być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Darkman133 napisał:

Ja dla zamknięcia tematu zarobionej kary za wyjazdy poza trasę, dokonałem wizji lokalnej swojego toru jazdu na ostatnim torze (bo replaya nie posiadam z powodow technicznych) i znalazłem 2 zakręty na których zapewne uzbierałem to zacne 39 wyjazdów w 2 wyścigach.

Sytuacja ma się następująco:

- jadąc z kabiny widziałem to co na tym zdjęciu czyli w mojej ocenie wszystko gra.

Project CARS_20170111203716.jpg

- jednak po wyjsciu z kamera na zewnatrz okazuje sie ze jest lipa bo wyglada to tak

Project CARS_20170111203753.jpg

Tak jak podejrzewałem percepcja i punkt odniesienia musi zostac w mojej glowie przekalibrowana dla tego konkretnego samochodu zwlaszcza ze lekki slizg w zakretach na nim to normalka. Dziekuje wiec za uwage, posypuje glowe popiolem, browarek na zgode dla wszystkich i jedziemy dalej :-) Do nastepnego! (tym razem czystego)

Widzisz tak zgodnie z przepisami to tu jedziesz na granicy :) kółkami dotykasz linii : ) czyli jesteś w torze - ale to nad interpretacja z mojej strony lepiej jak kółka są na linii i wszystko jasne. 

 

ps. 

jak jebaniec Error wszystko pięknie rozegrał przy zielonym stoliku no nie mogę wyjść z podziwu że niby skrucha że tnie zakręty itd i prowadzi w PKT na koniec no "szapo ba" ty mały wyspiarzu. Ale Gustaw przypoluje na Ciebie na Silver.

Edytowane przez Gustaw
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbyl sie trening na ktorym nowi mieli okazje potestowac wspolna jazde w tlumie i zobaczyc jak wyglada sprawa zasad dla niedzielnych wyscigow. Przy okazji, zupelnie spontanicznie ;-), "konwent seniorow" odegral scenke rodzajową pt. "jak nie nalezy blokowac wyprzedzajacego bedac wyprzedzanym" :)

Niemal jednoglosnie uznano ze warto to upublicznic wiec kto potrzebuje nabrac wiedzy czego robic w wyscigu nie wolno, niech obejrzy te sytuacje. Raz ze srodka a raz z zewnatrz jest ujecie.

Jak ktos nie wie o co chodzi to sprawe wyjasni sedzia Gustaw :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie dla spolecznosci naszej musialem zagrac tego zlego. Bardzo dziwna to sytuacja gdy nalezy odebrac zlego i dzialac wbrew sobie... :/

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error: odegrać czy po prostu byłeś sobą? :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz tak pisac. Nowi czlonkowie czytaja i moga sobie wyrobic bardzo bledne zdanie...

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,nie wiem co mam myśleć ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Żartuje :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tu nic nowego nie widzę. Standardowy Error. Chyba, że jego blokujesz. Ból uszu w słuchawkach szybko ci to oznajmi:16_relieved:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trosce o komfort odbiorcy filmu wrzuciłem wersję z replaya bo gdybym wrzucił z wideo na żywo to bym musiał "wypikać" co nieco samego siebie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×