Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie kusiło nie zapisałem :)

Powiedz Cienglasz lepiej jak testy setupow idą? Na czym jedziesz? Bo poza Chrisem wrzucil setup jeszcze Kaczy i Error swoja modyfikacje podal. Testowales cos? Postepy jakies? Wrazenia?

Ja na Errora wersji mam szalejaca kierownice (G29) i nie da sie jechac ale wersja Kaczego zapowiada sie lepiej niz Chrisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem ostatnich poprawek punktacji na simracingmanager.com. Sprawdźcie czy się wszystko zgadza i można relegować i awansować kogo trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE INFORMACYJNE

Dotyczące limitu toru poniżej dwa zdjęcia,jedno przedstawia przekroczenie limitu drugie prawidłowy tor jazdy.

ŹLE

be3552d6ac742b9895685b9d5b6207f0.jpg

DOBRZE

d52a887afc3a4a14e15eb4db7ecd648d.jpg

Informuje się że kierowcy wyjeżdżający w tym miejscu mogą otrzymać nawet DSQ

Dziękuje za uwagę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak ktoś po tym off tracku puści gaz na 3 sekundy żeby było widać na powtórce i telemetrii to ścinka będzie uznana za niebyłą. 

no i cieszę się że tego który dobrze jedzie pokazujesz mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale nieco uciąłeś kontekst Sieniu :) Zdjęcia sugerują, że linia jest na całej długości pobocza a tak nie jest. To chyba raczej fizycznie mało możliwe, żeby wyjechać właśnie tam i nie stracić czasu ale dla pewności doprecyzuj jeszcze co z bytnością w tamtym, nieograniczonym linią miejscu :)

 

Poza tym Gustaw ma tu jeszcze pewnie z ponad 2 m zapasu. Nie mam jednak nic przeciwko temu by każdy jechał w ten sposób ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam dalej linia jest wytarta ale nadal widoczna,wrócę do domu to dodam dalsza część tego zakrętu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoz to taki ktoz to taki tak wyjechal?? Sylwester_89??

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tu macie wideo podglądowe jak jechać można pierwsza części i jak nie można druga część

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu ten motyw Share factory w wersji 8bit jest genialny jak to dorwac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Darkman133 napisał:

Sieniu ten motyw Share factory w wersji 8bit jest genialny emoji2.pngemoji106.pngjak to dorwac?

Musisz wejść do Share factor i kliknąć w sklep czy jakoś tak,on był za darmo :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klik

16105915_1376985269026070_42540588593590

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie jest jakiś błąd w tabelkach Bartek pl spada do pokoju 2 a ja jadę w pokoju 1 jade, wychodzi ze on w strefie spadkowej był tak na czerwono.

Czy ja się gdzieś pomylilem?

Powinnem jechać z16 miejsca w pokoju 1.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj prosze pierwszy post. Wypadl Killroy zatem awansuja pod nim wszyscy l 1 oczko... Tym samym gdyby Kill jechal to ty bys jechal w a. Ale ze kill zrezygnowal to bartek jako 14 ratuje sie....:38_worried:

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale kill w pierwszym i drugim jechał i Bartek spadł tak.

Zrezygnował kill ale wyniki takie były ze Bartek spadł no i jak moim kosztem ma być a ja nie kupy się nie trzyma.

Kill jechał 2 pierwsze i wg tego były wyniki tak byłem w trojce z punktami i co nie wchodzę kurcze kupy się nie trzyma.

Ja powinnem jechać w a przecież w 1 i 2 kill jechał i wg tego pkt się zdobywalo i spadki i awanse.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj daj pomyslec, toper mi to tlumaczyl i mialo to sens. sekunda. daj sie zastanowic.

Wyniki sa takie waszej grupy B:

16 Kamyk75PL #54 Full 1:20,792 25 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   50
17 Tomaszan #5 full 1:20,049 51 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -14 43
18 Camel2336 #5 Full 1:20,830 20 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   33
19 Sebaws #16 Full 1:21,260 11 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   31
20

Gustaw1982

#20 Full 1:21,029 13 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  

29

 

Zatem 1 Kamyk drugi carmel trzeci seba...

Te osoby awansuja automatycznie...

Potem jak napisane w regulaminie...

Cytuj

Jak ktos z pierwszej 13 w generalce jest nieobecny, to 14, 15, 16 pozostaje w pokoju A (w zaleznosci czy nieobecnych jest 1, 2 lub 3 osoby). Jezeli nieobecnych jest wiecen niz 3 to z pokoju B do A awansuje tyle osob ile brakuje w pokoju A do pelnej 16. Analogicznie bedzie z uzupelnianiem pokoju B.

 

Zatem:

13 Killroy7830 #46 OUT 1:20,722 66 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -10 56
14 Diego043 #33 Full 1:19,123 50 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   51
15 Bartek_PL #55 full 1:19,887 52 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -10 50
16 Kamyk75PL #54 Full 1:20,792 25 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   50
17 Tomaszan #5 full 1:20,049 51 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -14 43

 

Diego , Bartek i Tomasz spadaja...

Jednak ze Killroy z 13 miejsca wypadl i jest nieobecny to osoba ktora miala byc 14 (Diego) wchodzi w jego miejsce, a ze jego tez nie ma to nastepny w kolejce jest ......BARTEK! 

Dlatego tez Gustaw nie awansowales bo byles w sumie 4...  A az takiego mixowiania chcielismy uniknac i dlatego jest tego taki efekt.

 

Mam nadzieje ze rozumiesz co napisalem

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill zrezygnował ale wyniki jego 1 i 2 wyścigu były kurczę tak ? i wg są awanse i spadki i pkt . 

Nie kumam on bartek był w strefie spadkowej tj nie logiczne i do dupy. nie zgadzam się z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co ci zrobie?? Mam dla ciebie regulamin zmieniac?? Wes w tym naszym pokojuz szeptow z chlopakami napisz swoj wniosek to mozna zmienic i wtedy np gdy ktos z pierwszej 13 wypada to nie ratuje tym samym spadajacych.... Rozumiem twoje wzburzenie ale no nikt nie marudzil przedtem na regulamin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nie konsekwentne nie chodzi o marudzenie error.

Kill pojechał 2 wyścigi były pkt itd w spadku był Bartek tak ja awansowalem do pokoju a , ale kill był pojechał spadek był później zrezygnował ale jego pkt i spadki były Bartek spada .

Czego ty nie rozumiesz nie chodzi o marudzenie i nic nie mam do barkta oczywiście ale ty masz dziurę w regulaminie nie ja error.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przyjmijmy ze 3 spada... z A. Czyli Diego Bartek i Tomaszan... Awansuje 3 tak...   Kamyk drugi carmel trzeci seba...

To teraz... mamy 15 osob w pokoju A i 16 w pokoju B bo Kill nie jedzie.. Kto ma jechac jako 16 w pokoju A i dlaczego?? 

Nie czepiam sie teraz ciebie tylko chce poznac logike myslenia... Jak bardzo ona sie rozni od regulaminu i byc moze ze rozni sie tak bardzo ze trzeba cos z tym zrobic.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error przytoczyl punkt regulaminu, w ktorym jest napisane przeciez jasno, ze generalka jest najwazniejsza i jak ktos z pierwszej 13 wypada to ci nizej wskakuje z generalki z 14(lub 15 lub 16) na 13 miejsce .

nie ustalalismy wczesniej, ze zawsze bezwzglednie spadaja 3 osoby, tylko zostaja najlepsi z generalnki z tych co sie zglosza do wyscigu.

gustaw, serio uwazasz, ze cos sie kupy nie trzyma? regulamin byl spisany wczesniej, teraz nie bedziemy maniany odwalac. jak chcemy cos zmieniac to w kolejnym evencie, a w tym mozemy dopisac jak sa jakies niescislosci, ale akurat w tym przypadku mysle, ze regulamin jasno okresla, ze zostaje bartek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta. Bartek spada. Gustaw był czwarty w pokoju B i wchodzi do pokoju A. Sprawa Killroya nie ma nic do rzeczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mówione ze bezwzględnie trójka z pokoju a spada a teraz nie spada kurcze raz tak mówicie raz tak teraz mówiąc o regulaminie to 3 spada czy nie spada bo spada jak wam widzę pasuje. a jak nie to nie spada bezwzględnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany jakie wam pasuje. 3 osoby spadaja prawda. 3 osoby awansuja... Prawda. Ale jest napisane ze jesli ktos z 1-13 nie wystartuje to wchodzi na jego miejsce kolejny..

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gustaw napisał:

Było mówione ze bezwzględnie trójka z pokoju a spada a teraz nie spada kurcze raz tak mówicie raz tak teraz mówiąc o regulaminie to 3 spada czy nie spada bo spada jak wam widzę pasuje. a jak nie to nie spada bezwzględnie.

gdzie bylo mowione? pokaz cytat? z regulaminu.

cos sie gustaw zawiksowales na "bezwzlednie spadajaca trojke z pokoju A".

nie bylo nigdy tak mowione. jakos sam moze tak sobie w glowie ulozyles. w regulaminie jest opisany aktualny scenariusz.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prościej byłoby : spada 3 z końca stąwki z 1 pokoju, a jak ktoś rezygnuje jeszcze to więcej osób z pokoju B ma szanse pojechać w A""..........ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×