Skocz do zawartości
redo

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fabularnie jest lepsze niż Nier   co jest potężnym strzałem w pysk,  bo myślałem że Nierowi nic nie dokopie w 2017r.
DSC_1216.thumb.JPG.77d926f9c4a7a5ef7bac625299b2aea5.JPG
 
Graliście w jedynkę? Jeżeli tak to zakończenie dopiero rozjebuje mózg
Nie grałem, nie zagram zapewne więc możesz mnie uświadomić :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Nie grałem, nie zagram zapewne więc możesz mnie uświadomić :)

 

To ominęła Cię jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły. Uświadom się sam, bo bym do jutra tu nie skończył pisać co i jak. :Coolface: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałem, nie zagram zapewne więc możesz mnie uświadomić 
 
To ominęła Cię jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły. Uświadom się sam, bo bym do jutra tu nie skończył pisać co i jak. :Coolface: 
:38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife pisałem już, że Ciebie nienawidzę

Co żeś mi uczynił dziadu ;)

c18bdd0b743f7bab55f07972a5940a29.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd @Strife polecił na forum filmową adaptację Full Metal Alchemist, już mu nie ufam... Tak więc spokojnie sobie ogram BoTW i poczekam na inne opinie. :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko ze jak ktoś lubi takie klimaty to film daje radę,  nie będę przecież oglądał samych filmów pokroju Czwartej Władzy.

 

Co do Xeno 2 to będę się spuszczał nad tą grą do końca życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 21.02.2018 o 11:56, DigitalMan_PL napisał:

@Strife pisałem już, że Ciebie nienawidzę emoji14.png

Co żeś mi uczynił dziadu ;)

c18bdd0b743f7bab55f07972a5940a29.jpg

Digi czyżby Cię wcięło po odpaleniu Xeno? :yao:

 

Najcięższe bydle padło(nawet chain bursta nie było), ale muszę znaleźć pozostałych jeszcze, 245h pękło, a ja ciągle znajduje nowe miejscówki:banderas:

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio załapałem Blade Combos jak chulają i bardzo fajnie się gra. Jestem ok 3 rodziału.

 

Gra jest skonstruowana jak należy, bo na początku jest bardzo przystępna i prosta, skrojona pod hand helda, a z czasem robi się bardziej złożona i nie prowadzi za rękę, jak produkcja stacjonarna.

 

Digi dupeczki w necie ogląda, a nie ciupie w gierki dla dzieci :thumbsup:

 

Edytowane przez beardo0
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku losuj jak najwięcej bladów, jest większa szansa na rare'a, później ciężej wylosować, mi został ostatni użyłem ponad 70 legendary ze 100 rare i commonów choleria wie ile i dupa zbita, mojej ulubionej pani z Xenosagi nie mam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ze gra jest trudna w opanowaniu? Czytałem ze jest ciężki system walki który ciezko ogarnąć i wiele innych rzeczy i ze ludzie rezygnują z grania po paru h ze względu właśnie na  trudności gry i brak jakiś samouczków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

247h pękło i nadal nie rezygnuję :banderas:

To jest jRPG, te gry z reguły nie są ciężkie, Xeno 2 jest najłatwiejszym z całej trójki.

 

Samouczków jest w ch uj po 200h mi nawet wyskoczył, tylko nie ma możliwości wrócenia do nich( najlepiej walnąć zrzut ekranu jak jest samouczek) , bo można czegoś nie doczytać, lub źle zrozumieć.  Wszystko idzie ogarnąć samemu, walka z mobkiem jak nie kapujesz o co chodzi z elementami i atakami może zając i 5 min, ale jak ogarniasz to w miej niż minutę padają.

 

Gra może przytłaczać swoim rozmiarem,  jest ogromna, rzeczy do roboty jest pierdyliard , ale najważniejsze że fabularnie zawija jajeczka na plecy i trzyma poziom do samego końca w którym już tylko zostaje mózg roz je bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwilkę dosłownie (za jakiś czas napisze kilka słów o tym) ale wydaje mi się że graficzny poziom to maks PS2.... Masakra, Gran na Switchu tylko jako na przenosce...

A ktoś tam pisał że jest śliczna? Gdzie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Pogralem chwilkę dosłownie (za jakiś czas napisze kilka słów o tym) ale wydaje mi się że graficzny poziom to maks PS2.... Masakra, Gran na Switchu tylko jako na przenosce...

A ktoś tam pisał że jest śliczna? Gdzie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Czytałem recenzje gra jest ładna ale tylko w trybie stacjonarnym oglądałem tez streamy i jest ładna. W recenzjach piszą ze w trybie przenośnym słabo wyglada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tv gra wygląda świetnie, na przenośniaku też mi jakoś nie przeszkadza, ale różnicę widać gołym okiem.

 

Digi z tym poziomem ps2 to trochę przegiąłeś, dojdź może do drugiego tytana to zmienisz zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Na tv gra wygląda świetnie, na przenośniaku też mi jakoś nie przeszkadza, ale różnicę widać gołym okiem.

 

Digi z tym poziomem ps2 to trochę przegiąłeś, dojdź może do drugiego tytana to zmienisz zdanie.

 

No dobra, chodziło mi o to, że wy tu zachwalacie, na internetach grafa wygląda naprawdę świetnie, a ja tu odpalam a tu taki hooy...

 

Co do pytania:

 

W dniu 23.02.2018 o 13:03, Strife napisał:

Digi czyżby Cię wcięło po odpaleniu Xeno? :yao:

 

Pochłonął to mnie Monster Hunter, pękło mi z 110h lekko... Do pracy jak zombie chodzę :24_stuck_out_tongue:

 

MASAKRA...

 

Dlatego boję się odpalać "na poważnie" Xeno bo już w ogóle przeyebane będzie...

 

W dniu 23.02.2018 o 14:41, beardo0 napisał:

Digi dupeczki w necie ogląda, a nie ciupie w gierki dla dzieci :thumbsup:

 

No może nie w necie, ale fakt ogląda się i nie tylko... 

A gry dla dzieci?? Gardzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł mnie nienawidzi, 4h losowanek i wał jeden wielki wał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady dla kogoś kto nie zna serii i zaczyna przygodę z Xenoblade Chronicles 2? W sensie rady na początek rozgrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

Jakieś rady dla kogoś kto nie zna serii i zaczyna przygodę z Xenoblade Chronicles 2? W sensie rady na początek rozgrywki :)

 

 

Jak zdobędziesz jakiś kryształ losuj, nie trzymaj, bo potem tego jest na pęczki i pod żadnym pozorem nie używaj itemu do przenoszenia blade'ów na inną postać, na początku gry są tylko 4, a żeby zdobyć kolejne to jest prze_jeb nawet w post game. Losuj Blade'y dla każdej postaci za wyjątkiem Rex'a jemu daj 4 max, potem zrozumiesz  dlaczego.

 

Sprawdzaj co potrzeba do odblokowania umiejętności blade'ów w ich drzewkach(ładnie wszystko jest opisane co potrzeba), jak wylosujesz jakiegoś commona to go nie wywalaj tylko wysyłaj na merc missions, bo to też odblokowuje umiejętności, a niektóre są potrzebne do wykopywania skarbów, albo otwierania różnych przejść. Czytaj tutoriale w walkach, bo tu zawsze jest największy problem ( jak jestes pi_zda to ustaw sobie easy :Coolface:)

 

Po za tym nie można czegoś zje bać lub pominąć, bo wszystko możesz zrobić nawet w post game, po prostu graj i baw się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle myśle nad switchem , ogólnie mam wrażenie ze to konsola nie dla mnie, jedyne gry które mnie interesują na ta chwile to Zelda,Xeno,Bayonetty i ewentualnie Mario :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ciagle myśle nad switchem , ogólnie mam wrażenie ze to konsola nie dla mnie, jedyne gry które mnie interesują na ta chwile to Zelda,Xeno,Bayonetty i ewentualnie Mario :
Nie jestem, nie byłem, nie będę fanem N... Ba Nintendo nawet nie miałem za młodu...

I powiem tak... Kurwa ale ta konsola jest przyjemna... Grafa to nie poziom XboxOne X ale jaki fun daje z grania :)

Ło matko boska toruńsko rydzykowska....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 które wymieniłeś oprócz Zeldy, bo czekam na wersje z dlc (zesram się a nie doczekam ale może) wszystko inne to są sztosiki na kilkadziesiąt godzin, dodałbym jeszcze mario kart'a 8 nawet moja żona (Hitler grania, zagazowałaby wszystkich co grają ponad normę :14bqqmb:) siedziała ze mną i dziecmi i pykała jak głupia w karta na 4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Mam 3 które wymieniłeś oprócz Zeldy, bo czekam na wersje z dlc (zesram się a nie doczekam ale może) wszystko inne to są sztosiki na kilkadziesiąt godzin, dodałbym jeszcze mario kart'a 8 nawet moja żona (Hitler grania, zagazowałaby wszystkich co grają ponad normę :14bqqmb:) siedziała ze mną i dziecmi i pykała jak głupia w karta na 4.

No właśnie i oprócz tych gier nic innego nie ma a to co ma wyjść nie trafia do mnie a wiem ze konsola wydaje się ciekawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy jak chcesz Switcha traktować. Dla mnie jest alternatywą dla PC...obecnie jest chyba na odwrót, ale to przez BotW. A jeśli chodzi o gry, które wymieniłeś, to jest to zabawa na kilkaset godzin - BotW 60h-300h, XC2 70h-300h, Bayonnetty 20h, Mario 10h-30h...Poza tym nie zapominaj o MK8. Ja czekam oczywiście na Fire Emblem, jestem napalony jak szczerbaty na suchary. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej konsoli, a jestem mega zadowolony z zakupu. Tyle tylko, że ja jak raz tygodniu mam szansę usiąść na 3h+ do gier do jestem szczęśliwy, zwykle nie mam więcej niż 40 minut na taką rozrywkę, tak więc dla mnie, taka Zelda, to przygoda na rok. Za starych dobrych czasów, kiedy byłem młody, nie miałem pracy i dzieci miałbym już 500h w MH:W...teraz nawet nie kupuję, bo nie ma to sensu...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×