Skocz do zawartości
redo

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

Nie jestem, nie byłem, nie będę fanem N... Ba Nintendo nawet nie miałem za młodu...

Będziesz:kaz:

 


Banan dla mnie pstryczek też miał być alternatywą dla  ps4, a jest wręcz odwrotnie. Monster Hunter nie tknięty, Nioh nie tknięty,.

 

 Xeno 2 ciągle na tapecie, a w przerwach Spin Master(gra z wozu drzymały, tyle żetonów wpieprzyłem za młodu że szok)  szybkie strzały uczę się plansz na pamięć, bo na jednym życiu to muszę pyknąć, jak na razie 3 kredyty to rekord, a miodu co nie miara.

 

Mario mnie przeraża, mój mały ma już 999 księżyców, ja zaledwie 300 i kończę grę więc w chuj jest do roboty w post game.

 

Bayonetta, dwójki nie ruszam puki nie skończę jedynki, ale to góra 30min, bo paluchów nie czuje od ciągłego napierdalania jak wariat, a Japoński kicz wręcz wylewa się z ekranu.

 

Mario Kart to klasa sama w sobie nawet mój kochany Crash Team Racing przy tym wymięka,  mój kot by w to grał ale brak kciuków go dyskwalifikuje:Coolface:

 

Zeldę jak dorwę przypuszczam że też wsiąknę jak w Xeno2 na wiele wiele godzin.

 

Po za tym ma wyjść kilka gier które pozamiatają, jak Grabeq czekam na Fire Emblem, a będzie jeszcze Metroid, Kirby, Donkey Kong, Octopath Traveler, pewnie Smash jakiś, wszystko co wyda Monolith to i tak łyknę bez popity, Dark Souls jak ktoś nie ograł, myslę że N nie da dupy jak z Wii U i tutaj będziemy dostawać sporo świetnych tytułów przez długi długi czas.

 

Co do Xeno2 jutro wychodzi update, new game plus, nowe Blade'y i parę usprawnień.

 

Nie oglądać jak ktoś nie przeszedł gry.

 

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wpadła :banderas:

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie podwozie ma ta niunia :1_grinning:

 

Wydaje się, że w ostatnim update poprawili grafikę w trybie handheld

 

Mam wrażenie, że gra przypomina Zeldę przy podróżowaniu po otwartym świecie, bo trzeba pokombinować jak się dostać tu i tam

 

W załączniku trochę foto z trybu stacjonarnego i przenośnego oraz więcej w linku https://imgur.com/a/fDsWh

 

 

2018031607393100-659B13F48903294AE2B3FA4F12DA9898.jpg

2018031607560800-659B13F48903294AE2B3FA4F12DA9898.jpg

2018031611155800-659B13F48903294AE2B3FA4F12DA9898.jpg

Edytowane przez beardo0
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 1 chapterze i już wiem ze będzie to epicka przygoda :1_grinning:

 

akcja z Grampsem mega aż się zacząłem śmiać (początek gry 2 chapter kiedy mamy już własny blade i szukamy naszej koleżanki)

 

co do dubbingu angielskiego słyszałem ze jest do kitu a według mnie jest całkiem spoko może nie drażni moich uszu bo pare lat mieszkam w Szkocji i przyzwyczajony jestem do tych akcentów 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Jestem po 1 chapterze i już wiem ze będzie to epicka przygoda :1_grinning:

Czyli mnie nie będziesz jebał za zły zakup :awesome:

Zawsze możesz ściągnąć "dżapoński", jest jednak lepsza wczuwa.

 

Właśnie skończyłem new game plus, znowu miałem ciary, nie do wiary że ta gra jest aż tak dobra, jeszcze tylko wymaxować 7 nowych blade'ów i calusieńki tytuł pęknie.:banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Strife napisał:

Czyli mnie nie będziesz jebał za zły zakup :awesome:

Zawsze możesz ściągnąć "dżapoński", jest jednak lepsza wczuwa.

 

Właśnie skończyłem new game plus, znowu miałem ciary, nie do wiary że ta gra jest aż tak dobra, jeszcze tylko wymaxować 7 nowych blade'ów i calusieńki tytuł pęknie.:banderas:

Jak czegoś nie będę wiedział to podpytam zawsze ;> ale system walki chyba taki zły nie jest poczytałem trochę wczoraj i dziś w teori dobrze szlo zreszta nie jestem aż takim amatorem ^^ jeżeli dalej jest Jesscze lepiej i jak to mówisz ze jajka się wywijają to nie mogę się doczekać ; D najgorsze tylko to ze kupka wstydu rosnie

 

 

 

Jedtem w 3 rozdziale mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z 

 

-combo chain attackami

-canceled attackami

 

Czytałem samouczki ale nie zrozumiałem tych dwóch rzeczy

 

 

 

 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chain attack robisz +; jak nic się nie dzieje, to pewnie jeszcze nie odblokowałeś. A combo chain attack robisz jak rozbijesz kulkę, którą nałożyłeś przez blade combo, wtedy włącza się drugi chain attack.

 

Wydaje mi się, że cancelled attack, to sytuacja w której ruszasz się swoją postacią i przerywasz jej serię ataków, ale nad tym jeszcze pracuję :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie, ale w trybie przenośnym ta gra wygląda źle, bardzo źle. Widziałem sporo porównań, bliżej temu do standardów 3DS'a niż do Switcha. Trochę tego nie rozumiem, bo BotW prezentuje się znakomicie, większość czasu spędzam z konsolą w łapach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszcie co chcecie, ale w trybie przenośnym ta gra wygląda źle, bardzo źle. Widziałem sporo porównań, bliżej temu do standardów 3DS'a niż do Switcha. Trochę tego nie rozumiem, bo BotW prezentuje się znakomicie, większość czasu spędzam z konsolą w łapach. 
To samo dla mnie Switch to przenoska a tu gra wygląda z dupy :38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie że jak zagram w Zeldę na przenośniaku to będę miał oczojeb? Mi grafa pasi w tej grze na handheldzie, ale jestem zaślepiony bezwarunkową miłością do tego tytułu:love:.

Cytuj

Jedtem w 3 rozdziale mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z 

 

-combo chain attackami

-canceled attackami

Cancele robi się wtedy jak przerwiesz auto attack podczas jego wykonywania waląc jedną z trzech umiejętności którą posiada blade, lub przy próbie walnięcia jednej z tych trzech umiejętności odpalając chain combo, w jednym jak i w drugim przypadku dmg bardzo wzrasta dla wykonywanego speciala. Do tego dochodzi ekwipunek, kóry odnawia hp, obniża aggro itp. przy odpowiednim cancelowaniu.

 

Chain combo odpalasz jak naładują Ci się trzy paski w lewym górnym rogu, wtedy możesz sobie wybrać( bo czas sie freezuje) jaką jedną z trzech umiejętności blade'a uderzysz,  biorą w tym udział wszystkie postacie z drużyny, czyli w najgorszym wypadku walniesz przeciwnika trzeba umiejętnościami pod rząd. Do tego dochodzi jeszcze elemental combo. Te robi się tak samo jak chaina tylko najpierw musisz jebnąc wroga jakimś żywiołem czyli odpalić atak na 3lv, wtedy będzie latała na około niego kulka z żywiołem którym uderzyłeś, takich kulek możesz mieć i nawet 8( tylko przy największych sukinsynach raczej, bo reszta padnie zanim do tego dojdzie) np: jezeli lata ogień, to podczas chain combo musisz uderzyć w niego wodą, (jeżeli będziesz uderzał ogien ogniem to potrzeba trzech ataków żeby to rozwalić, jeżeli wodą tylko dwóch)  jak lata więcej kulek, np ogien i woda, to po rozwalenniu ognia odpala się kolejny chain attack i wtedy masz kolejny raz chain combo i dalej ładujesz dmg dla przeciwnika.

 

Stronę czy dwie wcześniej jest o walce trochę napisane, możesz sprawdzic, bo jest tego dużo więcej.

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2018 o 10:01, Strife napisał:

Czyli mówicie że jak zagram w Zeldę na przenośniaku to będę miał oczojeb? Mi grafa pasi w tej grze na handheldzie, ale jestem zaślepiony bezwarunkową miłością do tego tytułu:love:.

Cancele robi się wtedy jak przerwiesz auto attack podczas jego wykonywania waląc jedną z trzech umiejętności którą posiada blade, lub przy próbie walnięcia jednej z tych trzech umiejętności odpalając chain combo, w jednym jak i w drugim przypadku dmg bardzo wzrasta dla wykonywanego speciala. Do tego dochodzi ekwipunek, kóry odnawia hp, obniża aggro itp. przy odpowiednim cancelowaniu.

 

Chain combo odpalasz jak naładują Ci się trzy paski w lewym górnym rogu, wtedy możesz sobie wybrać( bo czas sie freezuje) jaką jedną z trzech umiejętności blade'a uderzysz,  biorą w tym udział wszystkie postacie z drużyny, czyli w najgorszym wypadku walniesz przeciwnika trzeba umiejętnościami pod rząd. Do tego dochodzi jeszcze elemental combo. Te robi się tak samo jak chaina tylko najpierw musisz jebnąc wroga jakimś żywiołem czyli odpalić atak na 3lv, wtedy będzie latała na około niego kulka z żywiołem którym uderzyłeś, takich kulek możesz mieć i nawet 8( tylko przy największych sukinsynach raczej, bo reszta padnie zanim do tego dojdzie) np: jezeli lata ogień, to podczas chain combo musisz uderzyć w niego wodą, (jeżeli będziesz uderzał ogien ogniem to potrzeba trzech ataków żeby to rozwalić, jeżeli wodą tylko dwóch)  jak lata więcej kulek, np ogien i woda, to po rozwalenniu ognia odpala się kolejny chain attack i wtedy masz kolejny raz chain combo i dalej ładujesz dmg dla przeciwnika.

 

Stronę czy dwie wcześniej jest o walce trochę napisane, możesz sprawdzic, bo jest tego dużo więcej.

Kurde wale elementalem 3 lvl a kulka sie nie pojawia 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś za wcześnie w fabule walka się rozwija aż do końca gry wiec cierpliwości,  5ch i się pojawi. 

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Strife napisał:

Bo jesteś za wcześnie w fabule walka się rozwija aż do końca gry wiec cierpliwości,  5ch i się pojawi. 

Udało mi się zrobić kulkę w 3 chapterze chyba trzeba zrobić tak ze 1 lvl elemental poprawić  2 lvl elementalem tym samym a potem 3 i jest kulka o ile dobrze to skumalem

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac mi się coś pomerdało, w 5 dochodzi inne, kulke robi się przez połączenie elementów i dopiero walnięciu na 3lv, np fire1, fire2 ,3lv water. Sam 3lv nic nie daję, możesz też poczekac na 4 lv wtedy jest inny atak mocniejszy, ale efekt z kólką ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką gracie drużyną? Jakie comba wam wchodzą? Jakie macie ulubione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie się ma Blade'y, u mnie najlepiej się sprawdzał team na itemki z uber bossów, ale działa na każdego przeciwnika. Każdy Blade miał broń na 50% item, reszta nastawiona na break'a i chain combo.

 

Zeke- Pandoria, Kosmos, Patroka

Nia- Dromarch, Adenine, Ursula

Rex- Pyra, Roc, Perun

 

Ogólnie to wygląda to tak że zakładasz break'a, potem walisz topple, potem launch żeby wybić delikwenta w powietrze i smash'a żeby przybić gościa do gleby, itemki lecą jak szalone, jak wyhoduje się zwierzątko w Gormott i doprowadzi do 99lv, to legendary crystal core 99 sztuk masz w ok godzinkę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam

 

Rex - Mythra, Kora (Light, Lightning)

Nia - Dromarch, Nim (Water, Earth)

Tora albo Morag - Poppi@, Poppi QT (Earth,Fire) albo Brighid, Boreas (Fire, Wind) 

 

I ogólnie spox się gra, bo atakują w miarę zróżnicowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Ja mam

 

Rex - Mythra, Kora (Light, Lightning)

Nia - Dromarch, Nim (Water, Earth)

Tora albo Morag - Poppi@, Poppi QT (Earth,Fire) albo Brighid, Boreas (Fire, Wind) 

 

I ogólnie spox się gra, bo atakują w miarę zróżnicowanie

 

Czyli jesteś nie za daleko, u mnie to już z new game plus blade'y, fajne jest to że dali drugie drzewka umiejętności dla postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na początku 6 rozdziału. Właśnie odbyłem wizytę u Praetora i spokojnie sobie lecę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To same najlepsze "mięsko" jeszcze przed Tobą, tylko zrób wszystko co możliwe w Indol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spoiler

Jakieś tipy na Giga Rose, którą steruje Bana, po walce w kuchni na statku?

 

 

Mam 2 postaci i jakoś ciężko ta walka przebiega. Mam ok 43 levelu, może coś podgrindować?

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Mam 2 postaci i jakoś ciężko ta walka przebiega. Mam ok 43 levelu, może coś podgrindować?

Wchodzisz do party menu wciskasz X i dodajesz 3 postać .

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 5 rozdziale i nie wiem jak rozwalić te kable na tym tytanie wielkim jak za dużo nawalam to zaraz ginę ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadziałało odciągnięcie uwagi maszyny tankiem (np Tora), a reszta atakuje kable 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×