Skocz do zawartości
redo

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, duxdaro napisał:

Dziwna gra. Dużo rzeczy mnie w niej denerwuje. Dziwny balans poziomu trudności. Dziwnie zaprojektowany świat, gdzie aby dostać się do bossa, który ma 46lvl, muszę się przebić przez pole pełne mobów na 80+ lvl. Dziwny system walki, bardziej pasujący do MMO czy mobilek. Beznadziejna mapa. Interfejs też kuleje. Levelowanie Blade-ów jest upierdliwe. Fabuła całkiem spoko, ale nie mogę powiedzieć, żeby się jakoś wyróżniała na tle innych jrpg w które grałem. Postacie to samo. Do dubbingu się przyzwyczaiłem, ale też mnie z początku mocno drażnił. I angielski, i japoński. A najdziwniejsze to, że mimo tylu denerwujących rzeczy nie mogę przestać grać. Właśnie skończyłem 6 rozdział i cisnę dalej :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Zjechało polska :1_grinning: więc nie martw się : taka nasza natura :ziobro: podpowiem jedynie ze naprawdę grę warto kończyć, jeśli skonczyles 2x wcześniejsze xeno zauważysz fabularny mindfak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu bluźni na temat mojej ulubionej gry?:banderas:  

Koniec XC2 to małe mistrzostwo świata i ja "chcieć" X na pstryka, bo jak nie będzie to kupie te cholerne Wii U dla tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up a xeno na wii skończone? Moim zdaniem najslabsza cześć (według krytyków najpesza) . Ale cała trylogia idealnie się uzupełnia jeśli chodzi o egzystencjonalne stworco bogowe sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zdun napisał:

Up a xeno na wii skończone? Moim zdaniem najslabsza cześć (według krytyków najpesza) . Ale cała trylogia idealnie się uzupełnia jeśli chodzi o egzystencjonalne stworco bogowe sprawy. 

 

No baaaaaaaaaaaaa wymaksowane  na Wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nierówna. Chciałem trochę podgrindować i robiłem poboczne questy: pierw klikam na quest, aktywuje, potem skip travel przenoszę się i tak cały czas. 

 

W jednym rozwiązywałem sprawę jakiegoś drapieżnika, idę po śladach, staję pod jakimś klifem, a tu dinozaur na 100 lvl wybiega z zaskoczenia :1_grinning:

 

W 8 rodziale trochę się rozkręciła i dali fajną mechanikę walki. Muzyka też robi robotę - 8 chapter i na tej zimowej mapie pierwsza klasa 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

W jednym rozwiązywałem sprawę jakiegoś drapieżnika, idę po śladach, staję pod jakimś klifem, a tu dinozaur na 100 lvl wybiega z zaskoczenia 

Nie przesadzaj, był na 91lv nie na 100lv :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zdun napisał:

 

Zjechało polska :1_grinning: więc nie martw się : taka nasza natura :ziobro: podpowiem jedynie ze naprawdę grę warto kończyć, jeśli skonczyles 2x wcześniejsze xeno zauważysz fabularny mindfak :) 

Skończę na pewno :)  A to niestety pierwsze Xeno w jakie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra... Bo mimo prawie 70h gry chyba cały czas nie ogarniam do końca poziomu trudności. Jak to wszystko poukładać, żeby ta menda ze screena mimo sporo niższego levelu, nie zdejmowała mnie praktycznie na hita :/ To samo w queście Tender-Hearted Beast, gdzie musisz ubić 3 gogoli. Leją mnie jak chcą., a mają 51-53 lvl. Do tej pory jakoś szło, ale jest coraz ciężej. Nie wiem czy to kwestia eq, rozwinięcia Bladeów, pouchy czy wszystkiego na raz :/ Wiem jak tworzyć comba, orby, chain attacki wiem, ale co z tego skoro dostaje strzała, który zdejmuje mi prawie całe hp, potem dobitke i leże :/

xb2.jpg

Edytowane przez duxdaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, duxdaro napisał:

Dobra... Bo mimo prawie 70h gry chyba cały czas nie ogarniam do końca poziomu trudności. Jak to wszystko poukładać, żeby ta menda ze screena mimo sporo niższego levelu, nie zdejmowała mnie praktycznie na hita :/ To samo w queście Tender-Hearted Beast, gdzie musisz ubić 3 gogoli. Leją mnie jak chcą., a mają 51-53 lvl. Do tej pory jakoś szło, ale jest coraz ciężej. Nie wiem czy to kwestia eq, rozwinięcia Bladeów, pouchy czy wszystkiego na raz :/ Wiem jak tworzyć comba, orby, chain attacki wiem, ale co z tego skoro dostaje strzała, który zdejmuje mi prawie całe hp, potem dobitke i leże :/

xb2.jpg

Po pierwsze to zmień środkowy atak u Mythry u innych też pozmieniaj, bo podejrzewam że tego nie robiłeś wcale.

Po drugie ekwipunek z unikaniem range ataków, odnawianiem hp za zadanie dmg i odnawianie hp przy chodzeniu, tak na dobry początek. Bronie z break'iem.

Po trzecie używaj jak najwięcej break ataków żeby potem wybić przeciwnika w powietrze i walić mu combosy jak jest w górze (jeżeli go strącisz, np: Perun ma atak żeby wbić przeciwnika w glebę to wypadnie sporo itemków i potionów z niego, ale to dopiero w post game się bardzo przydaje)

Po czwarte rozwnięcie bladów sporo także ułatwia, ale jest z tym trochę roboty jednak. 

Po piąte zróżnicowane blady pod żywioły, woda i lód u jednej postaci to ograniczenie ataków z żywiołami.

Na razie tyle.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki robią cuda w ustawieniach pod dmg.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że w tym roku mija 20 lat od powstania tego cudeńka, to sobie odświeżam tytuł od którego wszystko się zaczęło. Tyle razy to kończyłem i nadal się nie nudzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł preorder.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a co najlepsze to nie pudełko z kodem tylko dodatek na carcie plus wszystkie dlc, gry ponoć na 35h wiec u mnie pęknie z 80h:dafuq:, a tak wygląda. 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Jak wygląda gra w trybie przenośnym, naprawili już rozdzielczość czy nadal jest na niskim poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jak na mega ko sole przystało, w trybie przenośnym najbidniej 4kej i z 80 klatek minimum...

No ja grałem kilka chwil w trybie przenośnym to nie rozumiałem zachwytów nad grą (jest po prostu brzydka w hooy, no gameplay co innego :P)...

A co mieli coś poprawiać niby?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem jakieś tam opinie gdzie ludzie liczyli na to, że aktualizacja załatwi tą kiepską grafikę w trybie przenośnym.

P.S.
Kurcze, nie chce być kojarzony, z typem który wymaga 4k na switchu. Zapomnijmy o tamtej rozmowie na temat gier z dużych konsol. Zadałem pytanie bo wiem, że ludzie bardzo narzekali na słabą jakość xenoblade w trybie przenośnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry po prostu pytałeś znowu o rozdziale że jest słaba (cóż rada domena Switcha w portach i tytułach 3rd partt, zaakceptuj to :) )...

Ale akurat tutaj JESTEM Z TOBĄ, bo ta gra po prostu mlaszcze i wypluwa Nas, tak szarga że masakra, jest słabo no i tyle...

Kiedyś czytałem jakieś tam opinie gdzie ludzie liczyli na to, że aktualizacja załatwi tą kiepską grafikę w trybie przenośnym.

P.S.
Kurcze, nie chce być kojarzony, z typem który wymaga 4k na switchu. Zapomnijmy o tamtej rozmowie na temat gier z dużych konsol. Zadałem pytanie bo wiem, że ludzie bardzo narzekali na słabą jakość xenoblade w trybie przenośnym


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpuszczam, wolę pograć w śliczną Zelda

 

Oczywiście, żartuje bo Xenoblade to podobno najlepszy jRPG!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,
Chyba spotkała mnie miłość od pierwszego wejrzenia!

Czuję, że będzie to piękna przygoda.
(aha, niestraszcie więcej bo wcale w handheld nie wygląda koszmarnie).636651cc44a155b0ef05710313348326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie 4K :Coolface: proszę nie słuchać tych malkontentów jeżeli chodzi o zadokowanego Xenoblade'a, nie było ładniejszej gry na przenośną konsolę z tak wyjebanym ogromnym światem i tyloma szczegółami ( tak panowie Zelda jest brzydsza:jaro:)

Tutaj masz screen z tv.

 

 

Tutaj na przenośniaku.

 

 

Reszta niech ustawi sobie ostrość i inne pierdoły i zacznie nosić denka od butelek jak Stępień jak to jest feeeeee.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan 4K potwierdza, ta gra jest cudowna i śliczna a wiec test u Pana UHD zaliczony

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×