Skocz do zawartości
redo

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Torna?

 

Chlapnął by, ale jeszcze nie czas

 

btw dostał ktoś maila z dodatkowymi przedmiotami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, beardo0 napisał:

Jak tam Torna?

 

Chlapnął by, ale jeszcze nie czas

 

btw dostał ktoś maila z dodatkowymi przedmiotami?

Dobre pytanie, do mnie jeszcze nie dotarła, ale jakoś nie mam wielkiej spiny że się spóźnia 5 dni. (jestem dorosły :Coolface: )

 

O żadnych mailach nie słyszałem,( coś fajnego się dostaje czy sam szrot), ale Shulk jako blade mnie interesuje, po za tym do Vesperi ten dodatek powinien mi wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

What do I get?
Redeem the download code to get the following helpful items:
  • Legendary Core Crystal x15
  • Char-Grilled Grumbird x3
  • Crispy Blendshake x3
  • Clicky-Clacks x3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2018 o 00:56, DigitalMan_PL napisał:

No tak i jak tak@Strife juz grywasz w dodatek ? 5971bc9c52a9544a99b67df9a777d33a.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Digi nie widziałem wcześniej posta jak pisałem wyżej nie mam Torny. 

 

Jak dorwę to pewnie wsiąkne jak w podstawce. 

 

@beardo0 czyli dali sam syfek. Wysłali kody każdemu kto ma Xeno 2.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 5h w Tornę i nazywanie tego dodatkiem to profanacja. To może bezproblemowo funkcjonować jako osobny tytuł.

 

 

System walki został trochę zmieniony i zrobił to z klasą, ale nie mam jeszcze wszystkiego więc będzie tylko lepiej.

 

Miejscówki to poezja, postaci nie da się nie lubić i ta muzyczkaaaaaa, oj pospuszczam się jeszcze nad tym tytułem pospuszczam :banderas:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufaaaaaaaaaaaaaaa jaki ten dodatek jest dobryyyyyyyyyyyyyyyy i piękny.

 

 

To co się wydarzyło 500 lat przed właściwą grą jest tak jebitnie opowiedziane  że aż dupa więdnie, fajnie że możemy poznać losy blade'ów  jak i naszych adwersarzy z podstawki.

 

Walkę trochę przemodelowano , ale każdy kto grał to szybko się odnajdzie, więc się nie będę o tym rozpisywał.

 

Jak wejdzie Full Burst to micha sama się cieszy

 

 

Tym razem mamy do dyspozycji 3 driverów i 6 blade'ów ( co pokazuje jak qrewsko był rozbudowany podstawowy Xeno2) Postaci nie da się nie lubić.

 

Eksploracja jest taka sama jak w podstawce, oczywiście nie jest na taką skalę, ale jak już wcześniej pisałem, mogłaby spokojnie robić za osobny tytuł.

 

Muzyka w stolicy Torny wskakuje do mojego top 10, ogólnie muzyka w tym tytule to majstersztyk, poprzez przerobione kawałki jak i nowe.

 

Za mną ponad 20h,( jeszcze nie skończyłem) a przede mną jeszcze minimum 30h grania jak i nie więcej zanim to wymasteruje .

 

Premiera tego roku jak dla mnie, nic tego nie przebije, ani "nahajpowany" krowi chłopiec 2,  ani człowiek z ośmioma odnóżami, ten dodatek zjada te molochy w stylu nintendo, bo czuje się jak cholerny mały dzieciak grając w to.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelazłem dodatek i końcóweczka jest świetna ( nie tak dobra jak w podstawce, bo tam był majstersztyk), ale łapie za serducho.

 

Jeszcze załatwić 4 złote ustrojstwa i wbic 99lv i zaczynam podstawkę z tymi wszystkim nowościami co doszły z Torną, a cieszę się na to jak na zupełnie nowy tytuł:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse na switcha w najbliższej przewidywalnej przyszłości rosną, toteż trzeba wybrać zestaw startowy. Marianowe wózeczki wchodzą bezapelacyjnie, więc potrzebny jest prawilny singiel dla prawdziwych mężczyzn - albo wojownik zelda albo banda małych chińsich ludków :P

Małe chińskie ludki w chińskiej bajce w zasadzie mają znacznie lepszą pozycję wyjsciową niż blondasek w zielonym kubraczku, ale sprawa jest bardzo poważna.

Przeklikałem fragmenty dwóch recek na YT. W obu w komentarzach było opisane, jak bardzo zachodnia wersja gry jest spłycona w stosunku do krzaczkowej. Jako że nie mam ochoty spędzić kilku tygodni u siostry, żeby mi wszystko tłumaczyła, no to jestem skazany na wersję możliwą do odczytania dla przeciętnego człowieka. Jakie jest Wasze zdanie (no pewnie głównie @Strife :P ) w tej kwestii? Że niby są poprzerabiane imiona postaci, nazwy krain i dialogi są napisane całkowicie od nowa, i że tam to się znacznie bardziej trzymało kupy.

Poza tym, jeden gość mówił też, że cała gra jest zajebista, ale zakończenie jest słabe, a scena po napisach końcowych jest jeszcze słabsza i że to całe zakończenie straszliwie psuje wrażenie z gry.

Miał też jakieś uwagi odnośnie rozwoju postaci i systemu walki w stosunku do poprzednich części, ale że w żadne nie grałem to mi to umiarkowanie wadzi.

 

Weź no mnie tu Strife wypunktuj bez rozwodzenia się :P

Crafting jest? :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko i na temat:duda:

Wózeczki jak najbardziej trafny wybór, ale jak masz możliwość kup też prawilnego Mariana, bo robi robotę.

 

Zeldę powinieneś też nabyć, fanem tej serii gier nie jestem, a jako że nienawidzę sandboxów to powinienem się odbić od tej odsłony, ale nie dałem rady, jest tak dobrze zrobiona, czy to dla nowego gracza czy starego wyjadacza, że należą się brawa dla twórców. Chyba pierwszy tytuł gdzie możesz iść dosłownie gdzie chcesz i masz multum sposobów na to. Jednym słowem wsiąkniesz w ten świat i będziesz zajebiście się bawił.

 

Czas na soczyste mięsko:banderas:

Xeno 2 uważam za najlepszą grę w jaką grałem w życiu (niektórzy są dziwni), rozpykała nawet Suikoden'a2, Xenogears'a, Chrono Cross'a, FF6, czy nawet moje ukochane Tales of Graces f.

 

-grafika, w żadnym innym jRPG'u nie ma tak jebitnych widoczków, są po prostu epickie, nawet w handheld mode jest śliczny, nie wiem co niektórzy mają z oczami że tego nie widzą

 

-muzyka tu nie ma co pisać, majstersztyk, ale polecam grac z dżapońskim dubbingiem, bo naprawdę wpływa na imersję

 

-postacie, nie da się ich nie lubić, plus blade'y których jest w chuj i można je traktować jako pełnoprawne postacie, tylko Suikodeny miały chyba więcej bohaterów

 

-fabularnie jest to ciasteczko, różnicie są( drobne i nie psują odbioru gry), bo sam oglądałem tłumaczenia i inne rzeczy po przejściu gry. (zboczenia Tory są ugrzecznione na usa i Europę, plus drobne różnice w odbiorze religijnym, bo biali ludzie by się obrazili:whyyy:) wszystko inne jest tip top.

-końcówka ryje beret( ogranie jedynki nie jest konieczne żeby zrobić karpika, ale jak je znasz to jądra masz zawinięte na plecach) końcówka po napisach to jest kwintesencja dżapońskiego zakończenia i jest w pytę youtube się nie zna:fuckoff:.

-Driver'zy zdobywają punkty doświadczenia i lv co podnosi statystyki, plus masz drzewko umiejętności które zapełniamy zdobywając punkty za starcia, czyli standard jak na jrpg'a,

 

-za to blade'y mają drzewka rozwoju które zapełniamy robiąc różne pojebane rzeczy( jednym to nie pasi, bo za dużo tu roboty, a inni czyli popaprańcy jak ja są tym zachwyceni) np; musisz wydać milion kasy żeby się odblokowała umiejętność, musisz skoczyć z odpowiedniej wysokości, musisz przebiec w chuj kilometrów, ubić jakąś grupę stworków,  zebrać ileś tam składników , ugotować specjalne danie,  popływać i masę innych pierdoł naprawdę masę.

 

-bronie możesz sobie upgrade'ować i dawać im różne specjalne właściwości,  więcej kasy za walkę, lepsze obrażenia dla bestii, itp itd., umiejętności broni tez podnosisz za pomocą punktów za starcia, plus masz pierdyliar akcesoriów w które możesz "powyequipowywać" postacie, broń masz taką jakiej blade'a używa, możesz w locie 3 blade'y zmienić, czy masz 3 rodzaje oręża podczas walki, co daje 9, bo masz 3 drużyny w walce.

 

Tak w skrócie, jak lubisz "chińskie" bajki jak najbardziej warto się zaopatrzyć w ten tytuł.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Strife napisał:

ugotować specjalne danie

Biere

Serio :P uwielbiam gotowanie w grach xD

Pawilny Marian w czapce i Zelda wejdą w swoim czasie, nie chce kupować od ręki 4 gier, bo będe kumplowi podbierał chleb co w firmie teściowi dla kur zbiera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehkm, ehkm w Zeldzie też gotujesz. Ty tu pytasz wariata czy on lubi Xenoblade jak w sumie sam ten temat ciągnie xD
Bierz Zeldę synek, bo na pewno jako gracz, który nie jest typowym japońsko-nintendowym wyjadaczem to się możesz na Xeno przejechać. Zelda jest bardziej neutralna i przystępna. Nawet nie trzeba znać tak lore i całego backgroundy. Idealny tytuł startowy dla nowego gracza w tym świecie. Otwartość świata jest powalająca - ilość sposobów na rozwiązanie zagadek, pokonania wrogów itd.
Prawilny Marian też jest kozak. Odysej to ukłon w stronę najlepszych części Mariana w 3D - Mario64 i Galaxy! Przyjemna gierka i można w nią pykać po trochę.

PS. A najlepszy to jest Chrono Trigger :P

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VIII to jedna z moich najulubieńszych gier ever, więc myślę, że ogarnę skośność tego tytułu :)

Xeno też z tego co widziałem jest duży i otwarty. Tak, wiem że w Zeldzie jest gotowanie :P Ale mimo wszystko jakoś bardziej do mnie Xeno przemawia, nie potrafię tego wyjaśnić w jakiś racjonalny sposób.

Zresztą... przyjdzie czas, pójdziemy z małżonką do sklepu i zobaczymy co wybierze :P Boję się, że wojownik zelda wygra, bo można jeździć na koniu a żona lubi w grach jeździć w kółko po świecie i nie robić nic konstruktywnego, więc chyba jestem na straconej pozycji :(

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Final Fantasy VIII to jedna z moich najulubieńszych gier ever, więc myślę, że ogarnę skośność tego tytułu
Xeno też z tego co widziałem jest duży i otwarty. Tak, wiem że w Zeldzie jest gotowanie  Ale mimo wszystko jakoś bardziej do mnie Xeno przemawia, nie potrafię tego wyjaśnić w jakiś racjonalny sposób.
Zresztą... przyjdzie czas, pójdziemy z małżonką do sklepu i zobaczymy co wybierze  Boję się, że wojownik zelda wygra, bo można jeździć na koniu a żona lubi w grach jeździć w kółko po świecie i nie robić nic konstruktywnego, więc chyba jestem na straconej pozycji
Tytuł idealny dla żony :D Zelda..

Bo można jeździć na koniu i gotować :D

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Bo można jeździć na koniu i gotować :D

Sytuacja jest nieco problematyczna, bo ja głównie gotuje :P

Kurła będe w kubraczku biegał z paralotnią coś czuje :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, The_Siemek napisał:

PS. A najlepszy to jest Chrono Trigger :P

Nom umknął mi ,ale co racja to racja jest jednym z najlepszych, ale był Cross więc jestem usprawiedliwiony.

16 minut temu, The_Siemek napisał:

Ehkm, ehkm w Zeldzie też gotujesz. Ty tu pytasz wariata czy on lubi Xenoblade jak w sumie sam ten temat ciągnie xD

Ciągnie, a jednak tu piszecie :Coolface:

6 minut temu, xavris napisał:

Kurła będe w kubraczku biegał z paralotnią coś czuje :/

To nagraj jak się wypierdolisz przez balkon, wszyscy by pewnie bili brawo:ohstop:

Cytat

koniu a żona lubi w grach jeździć w kółko po świecie i nie robić nic konstruktywnego

W Xeno można jeździć na tygrysie :qk2LI17:

Edytowane przez Strife
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Strife napisał:

To nagraj jak się wypierdolisz przez balkon, wszyscy by pewnie bili brawo

Rozwaliłeś mnie XD

Niedaleko mnie jest policja, ciekawe czy by mnie kamerka sięgła...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeno 2 bierz. Choć Zelda jest równie dobra ale inna.

Jeśli będziesz grać w Eng dubbingu to ta japonszczyzna troszkę się rozmyje.

W sumie Zelda super nadaje się by obie gry połączyć i grać na zmianę.

 

Zgadzam się w stu procentach ze soundtrack w Xeno 2 jest cudowny i do tego te wyśmienite cutscenki!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torna dobita do 100% 45h całkiem niezły czas jak na dlc.

 

 

Wróciłem do podstawki i dostaje takie wpierdol że aż miło, z tym patafianem od 3h próbuje wygrać i mnie czyści.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, najlepsza gra na Switcha i moje top 3 forewer end ewer  

Rozjebała system, a podchodziłem jak pies do jeża.

 

Nawet nie chce mi się pisać, chwalic itp bo ledwo napisy przyleciały i dalej szczena na podłodze.. 

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz muszę kupić...:siara: Na początku następnego roku...jak już się z Dead Cells uporam.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to teraz muszę kupić...:siara: Na początku następnego roku...jak już się z Dead Cells uporam.
Ja mam to na karcie ale boje się za to zabrać. System walki mnie powstrzymuje przed odpaleniem tego. Nigdy nie grałem w tego typu produkcję

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie powstrzymywało wiele rzeczy - przy każdej się myliłem.. Ta gra nie jest wcale tak infantylna, jak myślałem, nie jest tak japońsko-stulejarska jak myślałem, no wiele było na nie. Systemu walki się nie obawiaj, bo jest tak samo "trudny" jak ten z Wieśka (nie przymierzając of koz, bo to zupełnie inna głębia).

Lokacje - no qwa szacun..

Muza - już szperam na Ebay'u bo to Oskar growy powinien być w tej kategorii 

No i te rozkminy fabularne.. Jezu, jak ja zazdroszczę tym, którzy grali w poprzednie Xenosy bo z tego co czytałem to mindfucki do kwadratu.

85h zajęła mi podstawka, miała teraz wjechać Civ 6, ale poczeka sobie bo od razu wbiła Torna.

Podsumowując- dla mnie Mesjasz na znicza i nie tylko, kto nie grał ten cipa :messi: 

 

P.S. @Strifejako, że jesteś najbardziej poyebanym hardcorem z tymi 400h czy cuś (wątek na extreme też przestudiowany ;p ), mam jedno pytanko:

 

kto to jest Adam? Jest jakieś nawiązanie z nim do innych Xenosów?

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×