Skocz do zawartości
redo

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram TYLKO w trybie przenośnym i dlatego cały czas walczę z sobą, bo gra w tym trybie z przepięknej zmienia się nie do poznania do poziomu graficznej kupy :(

A te zachwytu nad nią każdego z Was nie pomagają bo mówią graj stary, ale wizualia na przenośce mówią o Boże co to?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle w trybie handheld, wiadomo nie jest to poziom graficzny, który mamy w Zelda ale da się na to patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m0rph napisał:

No mnie powstrzymywało wiele rzeczy - przy każdej się myliłem.. Ta gra nie jest wcale tak infantylna, jak myślałem, nie jest tak japońsko-stulejarska jak myślałem, no wiele było na nie. Systemu walki się nie obawiaj, bo jest tak samo "trudny" jak ten z Wieśka (nie przymierzając of koz, bo to zupełnie inna głębia).

Lokacje - no qwa szacun..

Muza - już szperam na Ebay'u bo to Oskar growy powinien być w tej kategorii 

No i te rozkminy fabularne.. Jezu, jak ja zazdroszczę tym, którzy grali w poprzednie Xenosy bo z tego co czytałem to mindfucki do kwadratu.

85h zajęła mi podstawka, miała teraz wjechać Civ 6, ale poczeka sobie bo od razu wbiła Torna.

Podsumowując- dla mnie Mesjasz na znicza i nie tylko, kto nie grał ten cipa :messi: 

 

P.S. @Strifejako, że jesteś najbardziej poyebanym hardcorem z tymi 400h czy cuś (wątek na extreme też przestudiowany ;p ), mam jedno pytanko:

  Pokaż ukrytą zawartość

kto to jest Adam? Jest jakieś nawiązanie z nim do innych Xenosów?

Skoro zaczynasz Torne to sam się przekonasz :banderas:

Po za tym skoro masz Tornę to polecam wrócić do podstawki Xeno2 jak skończysz, na arenie są postacie z innych Xenosów, które potem możesz zabrać na Alrest jako Blade'y.

 

Cytat

Ja gram TYLKO w trybie przenośnym i dlatego cały czas walczę z sobą, bo gra w tym trybie z przepięknej zmienia się nie do poznania do poziomu graficznej kupy :(

A te zachwytu nad nią każdego z Was nie pomagają bo mówią graj stary, ale wizualia na przenośce mówią o Boże co to? 

Digi nie pierdol tylko kup sobie denka od butelek jak Stępień.:duda:

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ogrywac to najpierw Xeno 2 a później ten dodatek?

Czy jak? W sensie wiecie jaka jest tam chronologia wydarzeń itp.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A jak ogrywac to najpierw Xeno 2 a później ten dodatek?

Czy jak? W sensie wiecie jaka jest tam chronologia wydarzeń itp.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Tak najpierw Xeno 2 , a potem Torne mimo że dzieje się 500 lat wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek, miedzy innymi dlaczego Finale tak się zeszmaciły:whyyy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, xavris napisał:

Pyra <3

 

Jeszcze nic nie widziałeś :dafuq:

Wole Homura jak grasz z jap dubbingiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z ciekawości zmienic na japoński, ale nie znalazłem opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem z ciekawości zmienic na japoński, ale nie znalazłem opcji.
Musisz pobrać japoński dubbing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się całkiem tłusty tytuł. Pograłem jakieś 8-9h, i mimo że dalej nic nie widziałem, to coś tam jednak widziałem :P

Fabuła jest bardzo intrygująca i w zasadzie póki co pojawia się coraz więcej pytań. Mam nadzieję, że wszystko się z czasem wyjaśni i nie będzie żadnych niedopowiedzeń :) W ogóle. to ona jest fabularnie mocno połączona z poprzednimi częściami/częścią (wnoszę po 2 w tytule, że nie jest pierwszą w serii), wiele się traci nie znając jej? Obstawiam, że to kolejny przykład "nowego otwarcia" serii dla nowych graczy, jednak coś poważnego może uciec przez to.

Postacie póki co są super, szczególnie Pyra <3 :P Tora też jest świetny :P

System walki jest dziwny i skomplikowany jak na zwykłe naciskanie 3 przycisków, ale może się go jeszcze nauczę bardziej :)

Oczywiście typowe jrpg - fabuła ciekawa chociaż trochę absurdalna, milion opcji rozwoju, pierdastycznie wielki świat z miliardem rzeczy do podnoszenia, z którymi nie wiadomo co robić :) no i oczywiście ( . ) ( . ), bo bez tego nie ma prawilnego jrpg :)

Przypuszczam, że to był lepszy wybór niż wojownik zelda, na razie jestem zachwycony :)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

W ogóle. to ona jest fabularnie mocno połączona z poprzednimi częściami/częścią (wnoszę po 2 w tytule, że nie jest pierwszą w serii), wiele się traci nie znając jej?

Xenogears, Xenosaga 1, 2, 3 , Xenoblade Chronicles  i Xenoblade Chronicles X wszystkie tytuły z Xeno wiąże fabuła. Tylko że każda część ma zamkniętą dla siebie fabułę( głupio to brzmi porównując z poprzednim zdaniem, ale tak jest) i nie trzeba znać poprzedników, coś jak FF przedmioty, nazwy broni itp., ale jednak wszystko się ze sobą wiąże w mniejszym lub większym stopniu.

 

Bezproblemowo można grać w każdą część jako oddzielną historię nie tracąc nic z imersji świata.

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

 

System walki jest dziwny i skomplikowany jak na zwykłe naciskanie 3 przycisków, ale może się go jeszcze nauczę bardziej :)

 

Loos, jakoś po 70tej godzinie wchodzi ostatnia mechanika (aka kończysz tutorial) :FailFish: , także masz sporo czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, xavris napisał:

A idź pan...

Przesadził u mnie tutorial ostatni był w 150h :banderas:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A idź pan" to sie nadaje do mojego intelektu, kiedy dopiero pod koniec gry obczaiłem, że umiejetnosci mają opisy, co jest potrzebne do ich odblokowania.. myślalem ze po prostu same wpadają- także ja o S, czy S+ moge zapomnieć, bo musiałbym wbić 300h jak @Strife

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, m0rph napisał:

"A idź pan" to sie nadaje do mojego intelektu, kiedy dopiero pod koniec gry obczaiłem, że umiejetnosci mają opisy, co jest potrzebne do ich odblokowania.. myślalem ze po prostu same wpadają- także ja o S, czy S+ moge zapomnieć, bo musiałbym wbić 300h jak @Strife

Jakbyś chciał to robić nawet od początku to i tak byś musiał ponad 300h nabić, mi jeszcze brakuje chyba 7 Blade'ów żeby je na maxa pyknąć więc 400h wpadnie jak nic:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza jednym losowaniem fabularnym nie robiłem nic xD

Podobno wynik zależy od szczęścia (parametru), więc najpierw chce go jak najbardziej wykoksac, żeby mieć lepszych gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Poza jednym losowaniem fabularnym nie robiłem nic xD

Podobno wynik zależy od szczęścia (parametru), więc najpierw chce go jak najbardziej wykoksac, żeby mieć lepszych gości.

Losuj do bólu z tego co masz, jak trafisz to trafisz jak nie, to nie. Nie ma co trzymać , bo później i tak można wyfarmić tego całe tony, a im wcześniej masz danego Blade'a tym szybciej go przykoksisz i nie wywalaj common Blade'ów, bo ich field skille się przydadzą szybciej niż myślisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma wcześniejsza część do dwójki?

 

Chodzi mi o Xenoblade Chronicles

 

Czym się różni np, lepsza, gorsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2018 o 10:14, beardo0 napisał:

Jak się ma wcześniejsza część do dwójki?

 

Chodzi mi o Xenoblade Chronicles

 

Czym się różni np, lepsza, gorsza?

Najlepszy jRPG na Wii, wielki ogromny świat ze świetną fabułą i pierdyliardem rzeczy do zrobienia.

 

Graficznie jest bardziej poważnie niż w dwójce, coś ala FF XII, muzyczka to klasa sama w sobie.

 

Fabularnie gra jest świetna, dosyć poważna jak na jRPG'a że tak napiszę (w dwójce jest o wiele lepsza jak dla mnie), ale to ze względu na stylistykę. 

 

Jedyny minus jak dla mnie to koszmarne sterowanie wiilotem i gruchą no idzie się pociąć, na pro controlerze to bajka.

 

Wracając do dwójki, to po planszach w Smashu i postaciach z Xeno to znowu mnie naszło na wizytę na Alrescie i wreszcie udało się odblokowac dwa cameo jako Blade'y z pierwszej części żeby swobodnie biegały ze mną po świecie, jeszcze została Elma z Xenoblade X.

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwierałem wczoraj dwa rzadkie kamyki, z których wyskoczyły zwykle ziomki, tylko ciut mnie gówniane od największych (2 korony miały, w sumie to nawet nie wiem co to oznacza).

No byłem kuchwa rozczarowany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, xavris napisał:

Rozwierałem wczoraj dwa rzadkie kamyki, z których wyskoczyły zwykle ziomki, tylko ciut mnie gówniane od największych (2 korony miały, w sumie to nawet nie wiem co to oznacza).

No byłem kuchwa rozczarowany :(

Korony to ranga czyli im więcej tym lepiej i ma więcej umiejetności Blade, rare'y mają pięć koron i tylko one, najlepsze zwyklaki mają po cztery korony.

 

Losujesz różnymi postaciami? Taka mała rada, dla Rex'a losuj jak najmniej, masz na początku 4 kamienie dzięki którym możesz danego Blade'a przenieść na inną postać, nie zużywaj ich, bo są cholernie rzadkie, zostaw jak będziesz miał sporo rare blade'ów i potem możesz kombinować z drużyną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowalem tylko rexem i nią (chyba prawidłowo odminilem) bo tylko ich mam. To ma jakieś znaczenie kim losuje czy po prostu chodzi o to, żeby każdy miał zróżnicowaną pulę do wyboru?

Muszę przyznać, że ten system jest dość skomplikowany. Mam jakieś 12h (bo mnie wojny krwi odciągają) i tak umownie to ogarniam, bo tych wszystkich statow, ataków, combosow są miliony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×