Skocz do zawartości
redo

ARMS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta dupka nie jest zacna?

 

tumblr_oq4p88umNb1rtkgcko1_540.jpg

 

 

YjY1ZDU1ZTFlYSMvejZEOG5aaVgzMG13cm1abXhXNTF4M0kzdUVNPS9maXQtaW4vOTAweDkwMC9maWx0ZXJzOm5vX3Vwc2NhbGUoKTpxdWFsaXR5KDgwKS9odHRwOi8vaW1hZ2VzLm1pYy5jb20vZmlzNndsb2szYjhmZXh5Y2ZjZ2JjdnUzcGExcWozdnpicGNzZjVqem5vaXlxdm93YXZxMnl0eW1peGVkM25nMi5naWY.gif

 

Znalezione obrazy dla zapytania twintelle booty

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pierwsza gra po zagraniu której mam ochotę kupić dodatkowe joy cony, szkoda tylko ze dobieranie przeciwnika online nie jest jakoś pogrupowane ze względu na formę kontroli bo chciałbym powalczyć z joy conami w ręku a nie padem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam mieszane odczucia. Z jednej strony podczas grania testowego bawiłem się znakomicie. Sterowanie przemyślane doskonale, czy to ruchowe czy za pomocą przycisków. Z drugiej jednak strony nie wiem czy gra będzie warta tych ponad 200 zł i czy nie znudzi się zbyt szybko.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera była. Pisać czy brać czy  nie. Switcha dopiero co kupiłem. Dzisiaj przyjechał Mario Kart a jutro Zelda.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.06.2017 o 00:04, wojcik_dan napisał:

Premiera była. Pisać czy brać czy  nie. Switcha dopiero co kupiłem. Dzisiaj przyjechał Mario Kart a jutro Zelda.

 

 

Mam od premiery, za dużo nie grałem, aż tak mnie nie wciągnęło... Całkiem fajny produkt i oryginalna "bijatyka" chociaż nie do końca weszła w mój gust. Oczywiście jak na nowe ip nintendo przystało: wszystko dopracowane na ostatni guzik, mechanika ciekawa, dopracowana i jak na niny produkty przystało " easy to play/ hard to master". Nie potrafię jej jednak polecić każdemu: nie za pełną cenę... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×