Skocz do zawartości
redo

Mario Kart 8 Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś premiera najlepszej gry w dopakowanej wersji z wiiu w przystępnej cenie 169 zł, kto nie nie zagrał musi wiedzieć że to drugi tytuł ze stajni nintendo z ocenami oscylujacymi jako max.

 

I jako referencje dla tej gry mogę napisać wprost: 600 godzin online na liczniku... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, gdzie widziałeś za 169zł (oprócz komputronika, który kieruje do strony z ceną 229zł)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle kupiłem w swojej osiedlowce.  Sieć gameone ma za tyle, mm jak się nie mylę za 180.

 

 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś  jeszcze ma problem ze nie może grać online error code 2618-0203 masa temat w necie o tym i żadne rozwiązanie u mnie nie działa, a siedzę 10 cm od routera :). Próbowałem tez różnych ustawień routera a nawet 2 różnych ruterów i ciągle to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie występuje więc nie podpowiem, działa nawet po stworzonym hotspocie na BlackBerry jak jestem poza domem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo zmienic dns na samej konsoli i dziala, mutli super ale duza losowosc, mam wrazenie ze wszystkie pociski leca tylko we mnie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: szkoda bo wyglada na to ze dojdzke mi kolekny abonament za granie w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dosard napisał:

Wystarczylo zmienic dns na samej konsoli i dziala, mutli super ale duza losowosc, mam wrazenie ze wszystkie pociski leca tylko we mnie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: szkoda bo wyglada na to ze dojdzke mi kolekny abonament za granie w multi

 

Losowosc masz tylko takie wrażenie, im lepiej jeździsz tym częściej jesteś na podium, każdy dostaje po ryju przeciez, na początku każdemu się wydaje że wszystko w niego leci, pamiętaj tylko jedna zależność :

 

Jak jesteś pierwszy trzymaj na tyłku przedmioty aby w ciebie nie uderzalo, że ta skrzynka jest na wagę złota która potrafi zdetronizowac jednorazowo wszystko co w ciebie leci.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dodałem Cie do f list ale w sobote nie mogę bo idę na straznikow galaktyki vol 2 moje id jakby ktos chcial pograc 1185-1440-2442

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dopiero zakupiona, więc dopiero się uczę. Jakby co to zapraszam SW-6936-9486-7480

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? Jako że żona dała szlaban na pstryczka dla małego tak skorzystam i popykam sobie w karta, czas odpocząć od Xeno chociaż przez chwilkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna Forza czy Gran Turismo nie daję tyle radochy co wyścigi tymi pokrakami z Mario Kart'a, który chce baty od mojego kotkowozu z Peach'ówą :14bqqmb:

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się połączyć, wywaliło mnie.

Ale 5:2 dla mnie jak na razie:awesome:

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strife napisał:

Nie mogłem się połączyć, wywaliło mnie.

Ale 5:2 dla mnie jak na razie:awesome:

 

 

Mnie to samo 2 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak coś powtórka, bo na 4:50 mam do roboty to trzeba się wyspać.

 

Reszta "ludzisków" jak macie Karta to jakieś wspólne granko trzeba zorganizować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strife napisał:

Jutro jak coś powtórka, bo na 4:50 mam do roboty to trzeba się wyspać.

 

Reszta "ludzisków" jak macie Karta to jakieś wspólne granko trzeba zorganizować.

Słuchaj ciagle mnie wywala w czasie wyścigu jakiś error połączenia czy to często aie zdarza ?  Serwery przeciążone ? Gram blisko wifi maks metr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dziś było dennie, ogólnie to jest w porządku i wszystko działa cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie ze ta gra jest strasznie przehajpowana , w zasadzie nie ma tu kariery lvlow i w zasadzie ciagle to samo taki indyk , gra dostała pare 10 ale ja jakoś tego flow nie czuje fajnie się gra ale mesjasz to to nie jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Banan91PL napisał:

Odnoszę wrażenie ze ta gra jest strasznie przehajpowana , w zasadzie nie ma tu kariery lvlow i w zasadzie ciagle to samo taki indyk , gra dostała pare 10 ale ja jakoś tego flow nie czuje fajnie się gra ale mesjasz to to nie jest 

 

Bo w MK8DL wszystko jest odblokowane od samego początku. Normalnie trzeba się trochę pomęczyć, żeby zrobić pełnego unlock'a kartów/postaci i akcesoriów. Musiałbyś wygrywać puchary, kręcić dobre czasy itp. W wersji na Switcha dostajesz "pełniaka", tak więc nie ma żadnych konkretnych celów do zrealizowania. Trochę szkoda.

 

Co do grania razem, ktoś ma Splatoon 2? Bo zastanawiam się nad zakupem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odblokowania jest trochę rzeczy, ale ta gra rozwija skrzydła przy kanapowym graniu,  przez neta nie ma tego czegoś. 

 

Co do splattona fajne to chociaż i czy jest jakiś singiel? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest singiel, ale nie wiem, na ile godzin wystarczy. Wiem za to, że zapowiedziane na Direct DLC to tryb dla jednego gracza. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadam jak to wygląda jak wrócę z roboty,  ale ta cholerna Zelda mi spokoju nie daje,  będę klaskal uszami jak nie jestem fanem Zeld?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×