Skocz do zawartości
redo

Mario Kart 8 Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Ogromny, przepiękny świat. Każda minuta gry, to dobra inwestycja czasu. Nawet jeśli nie masz czasu zrobić questa czy skończyć Shrine'a, zbierzesz grzyby/owoce/zapolujesz, żeby później ugotować coś, co na pewno się przyda. Rozbicie obozu przeciwników to kilka minut. Warto wąchać każdy kąt, gracz jest za to wynagradzany. Pod względem mechaniki rozgrywki to jest zupełne mistrzostwo. Walka jest prosta, ale przyjemna. Łamigłówki logiczne, ale nie frustrujące. Fabuła jest baśniowa i jest właściwie tylko elementem, który spaja grę w całość, nie jest rozbudowana czy szczególnie wciągająca. To nie jest klasyczne RPG, to coś innego, ale jednocześnie w świecie gier magicznego i wyjątkowego. Bierz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ten kart to arcadowe wyścigi?

Są różne tryby?

Są powerupy?

Jak jest z Multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Panowie i Panie ten kart to arcadowe wyścigi?

Są różne tryby?

Są powerupy?

Jak jest z Multi?

Jeżeli Ci chodzi o Hello Kitty to nie wiem :awesome:

Mario Kart to coś co dla mnie zjadło Crash Team Racing mimo sentymentu do tego drugiego.

 

Nie ma tu jakiegoś trybu fabularnego, a szkoda, ot po prostu w singlu ścigasz się z si lub na czas z power up'ami oczywiście, lub tłuczesz na arenach.

 

Ale to gra tylko do multi, mimo że czasami potrafi wypierdzielić, ale na ogół nie mam żadnych problemów ze znalezieniem wyścigu. Można też się tłuc na arenach, zbieranie monet, zwykła wyrzynka power up'ami, policjanci i złodzieje, spieprzanie od drużyny przeciwnej, cud miód i orzeszki. Odblokowuje się też nowe pojazy, koła i "latajki" że tak to nazwę, spadochrony, lotnie itp co pozwala nam szybować.

 

Najlepiej jak się ma 3 innych pojobów( lepiej po %, bo tak będą gadać że parówkowa impreza:Coolface:) na kanapie wtedy gra ma niepohamowany wytrysk miodu, chyba tylko to może przebić ten tennis jak wyjdzie, wtedy będzie odpierdziel maksymalny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na switchu już tego zaciecia do Mario karta 8 co na wiiu (tam miałem na liczniku jakoś 1000 godzin) , swego czasu zajmowałem się organizowaniem ogólnopolskich turniejów online w ten tytuł, zwykle w top 3 konczylem ( największą ilość graczy jaka na turniej zebrałem to około 40). Jesli dopiero zaczynacie przygodę z tym dziełem sztuki: zazdroszczę!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także tego2677deb31b2cd3e43bae05cfb2ea0058.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wszebor napisał:

Także tego2677deb31b2cd3e43bae05cfb2ea0058.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wacpan jak coś mogę ci pokazać jak się jeździ ;) zapraszam na jakieś spary ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dużo grałem w Crash Team Racing. Poza tym, że kiedyś z dwa razy się zagrało u kolegi na GBA, to Mario Karto jest dla mnie zupełną nowością.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, dobry zakup Panie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie jak pisałem to gra poprzedniej generacji i najlepszy tytuł na wiiu, dochodziło na liczniku 1000 godzin w multi jakoś, wkretki w organizowanie ogólnopolskich turniejów itp, kawał zajebistej giery i naprawdę polecam!!! 

 

Pamiętajcie aby wszystkie pojazdy, opony, wiatraki odsłonić musicie sporo pogrindowac (jakieś 5000 monet łącznie) . 

 

Mój set idealny to: rosalina/super bike/ hyrule windmill/ opony na max speed (zapomniałem nazwy).  

 

W necie najbardziej polecają bowsera i donkey Konga, przez ich ciężar podobno, dochodzą do max speed. 

Edytowane przez zdun
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest jednak mocny wkręt. Robię teraz Time Trial'e, żeby ogarnąć trasy i muszę przyznać, że to w jaki sposób zostały zaprojektowane tory, to jest absolutne mistrzostwo świata. Podczas normalnych wyścigów się tego aż tak nie docenia. Poza tym, żeby być w tę grę dobrym, to trzeba poświęcić jej naprawdę dużo czasu. O ile czasy deweloperskie są do pobicia - chociaż na kilku torach, to też ból w d... - to  zbliżenie się do czasów ludzi ze światowego Top 10, graniczy z cudem. Robią takie rzeczy, jakich się pewnie nigdy w życiu nie nauczę. 

 

Ostatnio mieliśmy kilka rodzinnych imprez, odwiedziło nas też sporo znajomych. Ściganie się "na kanapie" wszystkim się mega podobało, nawet hardcorowi wyjadacze twierdzili, że MK8 zrobiło na nich większe wrażenie niż Zelda. 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio strasznie łoją dupsko online, ale to tylko motywuje, najfajniejsze jest to jak ta gra płynnie chodzi, a taki Street Fighter klatkuje jak cholera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że serwery śmigają aż miło. Pojeździj triale @Strife. Uwierz mi, dostaniesz porządny zastrzyk skill'a.  A jak chcesz się podbudować i powygrywać, to umów się na ściganko ze mną :Coolface:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Grabeq napisał:

No trzeba przyznać, że serwery śmigają aż miło. Pojeździj triale @Strife. Uwierz mi, dostaniesz porządny zastrzyk skill'a.  A jak chcesz się podbudować i powygrywać, to umów się na ściganko ze mną :Coolface:

Ja w to sporo z małym grałem i jeszcze jakiś czas temu same pierwsze i 2 miejsca były przez neta, teraz 8 w najlepszym wypadku 4, ale ostatnio w to na kacu tylko gram więc to może być powodem:jaro:

Co to pogrania przez neta to chętnie, parę osób stąd ma grę więc może być wesoło, po za tym to jeden z niewielu tytułów co nie powoduje wrqwienia po przegranej:Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wojcik_dan napisał:

Ja muszę zacząć. Ostatnio wessało mnie Arms ale muszę i Mk8 ogarnąć. Generalnie lubię rywalizację.

 

Dziku, napiszę Ci tak, tutaj przynajmniej nie trzeba biec przez 30 minut przez las, żeby dostać head'a i czekać w lobby kolejne 5 minut, żeby zagrać następną rundę:Coolface: Win? Win.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze gracie w MK8 to prosiłbym mnie o dodanie mój friend code: SW-0361-1248-2627 nick EagleCode

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dziś z moją narzeczoną od dwóch godzin gramy na 2 pady. To jej pierwszy raz i ciągle jej mało hahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie( pań raczej tu nie ma, sama parówkowa impreza:jaro:) to kiedy jakaś ustawka? Trochę osób ma ten tytuł więc by się przydało pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj poćwiczyć, a nie od razu będziesz sobie ego boostował :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, m0rph napisał:

Daj poćwiczyć, a nie od razu będziesz sobie ego boostował :p

Ja w to jestem cieniutki, ale przegrana w tej grze nie powoduje wqrwa :dafuq: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy...jaka wygrana/przegrana? Przecież chodzi o to, kto kogo więcej razy trafi bananem/shellem/whatever...Wy myślicie, że ja chcę się z Wami ścigać po to, żeby wygrywać?:LUL:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ky0ushu nie spinaj tak pośladów:Coolface:

Wyłapiesz ze skorupy i się skończy dzień dziecka :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako organizator przez pare lat turniejów na Wiiu ogólnopolskich i na switcha przez pare miesięcy po premierze , co ja czytam ? Jaki indyk?! Ta gra ma tyle contentu i online zabawy jak żadna inna . Polecam wyrybic się w rankingi, turnieje itp. Ten tytuł jest jak najbardziej do pro grania ale zrozumie się to dopiero po około 100 godzinach w multi jak podniesiecie rankingi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dziś z moją narzeczoną od dwóch godzin gramy na 2 pady. To jej pierwszy raz i ciągle jej mało hahaha.
Stary spróbuj z seksem to dopiero będzie chciała więcej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×