Skocz do zawartości
aem

Konto oraz PS4 w Hotelu

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

moja praca w przyszłym tygodniu rzuca mnie w kolejny wyjazd służbowy, w którym jednak tym razem trafiam do hotelu zaopatrzonego w PS4 w pokoju :) Wszystko super i fajnie, aczkolwiek teraz pytanko: jesli na weekend giercuję sobie normalnie w domu na swoim jednym i jedynym podstawowym koncie, a chce się przez pare dni pobawić w hotelu, to zeby wbijac trofiki w delegacji muszę jakos specjalnie przed wyjazdem z domu ustawić moje konto na mojej konsoli? Jak ustawic pozniej konto w hotelu na konsoli? Czy w domu zmienic moj profil na profil goscia a w hotelu na głowny? No i drugie pytanko - nie ma raczej opcji zeby zakladajac ze bede miał wolny net w hotelu, moc ominac jakos przykladowac sytuacje,w ktorej wrzuce do hotelowej PS4 swoja plytke z FIFĄ17, bede musial pobrac update i bedzie to trwalo cala noc? :/

 

Dzieki za pomoc, plusy czekaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz ustawiać w domowej konsoli. W hotelu tworzysz swoje konto i na nim grasz po prostu. Będzie ono jako drugorzędne ale to nic. Jeśli będzie wolny net to lipa bo do gry online musisz ściągnąć najnowszego patcha. Do gry singlowej można uruchomić grę bez aktualizacji. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij usunąć swojego konta z konsoli przed opuszczeniem hotelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa :) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×