Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam ostatnio ponad rok temu, hambuksy mi nie podeszły, ale piwko mieli okej. Sam zapach z kuchni mi nie przeszkadzał, ale drażniło mało miejsca i ciągłe odbijanie pleców przez wchodzących klientów. 

Byłem tam ostatnio ponad rok temu, hambuksy mi nie podeszły, ale piwko mieli okej. Sam zapach z kuchni mi nie przeszkadzał, ale drażniło mało miejsca i ciągłe odbijanie pleców przez wchodzących klientów. 

 

Sąsiaduje z tą knajpą pub z belgijkimi piwkami, też tam można coś zjeść, ale ceny walą po portfelu. Ogólnie wkurwia mnie już te żyłowanie cen za produkty niby premium. Zwykły hambuks, który mogę sobie przygotować w domu, potrafi dojść do ceny 30 zł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

Byłem tam ostatnio ponad rok temu, hambuksy mi nie podeszły, ale piwko mieli okej. Sam zapach z kuchni mi nie przeszkadzał, ale drażniło mało miejsca i ciągłe odbijanie pleców przez wchodzących klientów. 

Byłem tam ostatnio ponad rok temu, hambuksy mi nie podeszły, ale piwko mieli okej. Sam zapach z kuchni mi nie przeszkadzał, ale drażniło mało miejsca i ciągłe odbijanie pleców przez wchodzących klientów. 

 

Sąsiaduje z tą knajpą pub z belgijkimi piwkami, też tam można coś zjeść, ale ceny walą po portfelu. Ogólnie wkurwia mnie już te żyłowanie cen za produkty niby premium. Zwykły hambuks, który mogę sobie przygotować w domu, potrafi dojść do ceny 30 zł. 

 

Ten belgijski pub to ten, który tu kiedyś linkowałeś? Jakoś nie skumałem, że to tak blisko bo bym z chęcią zajrzał :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to zupełnie dwa inne miejsca. Ten o którym pisałem wcześniej jest na ul. Freta obok Muzeum Marii Skłodowskiej Curie. 

A ten o którym pisałem dziś, jest dokładnie obok tej knajpki w której byłeś, sąsiadują ze sobą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra... to już jest kurwa przesada. Wiecie, my piwosze takiego świństwa nie pijemy, ale oni trują innych nieświadomych ludzi!

2017-11-24 07.46.54.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ta Stella Artois, taka klasyczna z metalicznym posmakiem.

 

Budweiser Dark pierwszy raz zobaczyłem i chciałem obadać co to za wynalazek i smakuje jak Guiness. Zwykle nie przepadam za ciemnymi piwami, ale to jest spox

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Budweiser podszedł mi Strong, czasem widziałem go w Lidlu. Fajna czeska goryczka wzmocniona procentem alkoholowym. Lubię to :) Bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, nachmielony okoń :)cdda8015467677b062b4a659a09b9f84.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepasteryzowane Pszeniczne Kasztelan. Chryste Paniuszu...

OBRZYDLISTWO.

 

Powinna być zakazana sprzedaż czegoś takiego. Ewidentna podróbka piwa. Nawet jest kuźwa idealnie klarowne. Woda z koncentratem chińskim. A to kiedyś był dobry browar :siara:

 

Dobrze, że jedno tylko kupiłem na spróbowanie. Dramat i do kibla z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skosztowałem tych lidlowych wynalazków. O ile Jungle IPA z Innych beczek daje radę to ten Sołtys to jakiś dramat. O ile od czasu do czasu lubię napić się żytniego piwa, to  smakowało paskudnie.  Szczerze nie polecam. :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku w Lydelu (z ciekawszych):

 

Spitfire 2 za 8zł (albo jeden za 5zł)

Guinness puszka 440ml 4 za 16zł (albo jeden za 4,5zł)

Darz Bór z Gościszewa za 5zł (mi nie podeszło jak próbowałem)

Wrężel Pszeniczne Jasne za 7zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dziwi mnie to trochę, że w dyskontach, gdzie produkty są z reguły w niższych cenach, piwa craftowe są mega drogie - droższe niż w sklepach specjalistycznych.

A Auchan to już w ogóle dojebał, gdy wchodził craft do marketów - Atak Chmielu za 9,50 zł. Po pewnym czasie się ogarnęli z cenami, ale i tak mają dość wysokie.

Lidl powinien być konkurencyjny - tym bardziej, że Biedronka tego nie ma (pomijając jakieś metalowe piwa z Jabłonowa <Manufakturowe>).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki :kwach:

 

mHpNGjG.jpg

 

WrRb1X3.jpg

 

Ten RIS z Komesa jest jakiś dziwny, niby mocarny i dostojny, pełny smak z wieloma aromatami jak śliwki, palona kawa czy chleb taki ciemny (pumpernikiel?), ale czuć kurde jakiś kwach, nie wiem aldehyd octowy(?), jeśli ktoś kosztował te piwko niech da znać jak to o niego wyglądało

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek od 6:00rano zaczynam koczowanie pod Lydlem DSC_0097.JPGDSC_0096.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak śmierdzą że oddam Ci za darmo :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Tak śmierdzą że oddam Ci za darmo :kwach:

Wypiorę i sprzedam na olxie :fsg: Czekam na przesyłkę okoniu :qk2LI17:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gurwa, Miś Wojtek bydzie :024bl99:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zakreślone to te, na które zagiąłeś parol? :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, okoni napisał:

Rozumiem, że zakreślone to te, na które zagiąłeś parol? :xzibit:

Wiadomo.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beardo0 napisał:

Z tym Noteckim to dowalili do pieca

Spokojnie, spokojnie. Cena jak za Moeta :xzibit:, ale postoi, postoi i w końcu przecenią. Żodyn szanujący się Janek nie wywali tyle za bronka gdy Harnasie kuszą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te komesy też w "dobrej" cenie, ze szklaną gratis. Ostatnio widziałem je w Kerfie w promocji i wychodziło po piątaku za sztukę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, spokojnie. Cena jak za Moeta xzibit.png, ale postoi, postoi i w końcu przecenią. Żodyn szanujący się Janek nie wywali tyle za bronka gdy Harnasie kuszą.
Harnas to ciężkie szczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×