Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem swoje małe szczęście :)
DSC_0103.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze jakies info gdzie, kiedy i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy większy Carrefour. Browar Jana. Mają sporo piw rzemieślniczych, ale to podeszło mi idealnie. Cena z 8 zeta na 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Dłuższego czasu w Polomarketach Atak Chmieli jest po szóstkę, a i taniej było nie raz :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne piwo od Trzech Kumpli i kolejny raz się nie zawiodłem :banderas:  Goronco polecam!! :kwach:

 

Califia_189x756.png

 

Ed: Nie wiem skąd ta zdupiała, biała ramka wokół obrazka.  :donald:

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwko obite w ramki, czego stękasz? :notbad:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrezel-vermont-ipa-500x500-s.png

Bardzo bardzo dobre piwo do wyrwania w lidlu za 7 zl. W upalne lato z lodoweczki bedzie to wybawienie niczym woda na Saharze a na lezaku w sloneczku beda pekaly szklanki jedna za druga :) Tylko niech zejda ciut z ceny bo 28 zl za 4 sztuki to rozboj w bialy dzien. Pisze tutaj, zeby za pol roku nie zapomniec o tym piwie bo bede go szukal w calym miescie :) 
Po ataku chmielu w lidlu pojawila sie pierwsza pomoc. Piwo oczywiscie jak kazdy wie bez wodotryskow ale za piatala mozna brac :lewy:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trochę posiedziałem nad piwkami belgijskimi, kwaki, gulden draaki, trochę porozpieszczałem podniebienie. A na koniec spróbowałem Busha, kubeczki smakowe wpadły w amok.
DSC_0106.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, a głupi - naszło mnie ostatnio na piwko i się dałem nabrać na Książęce pszeniczne.

Nie idzie tego pić takie słodkie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2018 o 19:19, SkibaPL napisał:

wrezel-vermont-ipa-500x500-s.png

Bardzo bardzo dobre piwo do wyrwania w lidlu za 7 zl. W upalne lato z lodoweczki bedzie to wybawienie niczym woda na Saharze a na lezaku w sloneczku beda pekaly szklanki jedna za druga :) Tylko niech zejda ciut z ceny bo 28 zl za 4 sztuki to rozboj w bialy dzien. Pisze tutaj, zeby za pol roku nie zapomniec o tym piwie bo bede go szukal w calym miescie :) 
Po ataku chmielu w lidlu pojawila sie pierwsza pomoc. Piwo oczywiscie jak kazdy wie bez wodotryskow ale za piatala mozna brac :lewy:

 

Vermont IPA lub też New England IPA to hit ostatnich kilku miesięcy. Świetne piwka, z lekko niższą goryczką ale wyraźnym aromatem owocowym. Generalnie świetny styl i polecam spróbować również z innych browarów. :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś podchodzi posmak egzotycznych owoców i bardzo mocna goryczka, to polecam, szwabskie, ale dobre. W Kerfie za niecałego piątaka nabyłem.
DSC_0113.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W żabce trafiłem wczoraj na promkę 2 za 7zł na Grodziską Apę i White Ipę. Taniej chyba już nie będzie. Idealna opcja budżetowa na weekend.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby żaden kraft, ale i tak pozytywnie zaskakuje. W sumie to na browarze Miłosław nigdy się nie zawiodłem, czy to właśnie Fortuna, Komes czy sam Miłosław. Przedstawiona pozycja tylko dla fanów kwasu, jakby co :24_stuck_out_tongue: 

IMG_20180218_145534900.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tesco jest ksiazece ipa za 3 zl i po recenzji Kopyry postanowilem przetestowac. Powiem tak szalu nie ma ale zdecydowanie jest to najlepsze piwo z koncerniakow jesli chodzi o cena/jakosc. Mimo to jak juz w tym tesco jestem to wole dolozyc 1,50 do APA z browaru Amber :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek mówił, że dobry, zaraz otwieram :)
b8fa06f4ad512d000975fff2f3b3102a.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Edit. 

 

Omniammniammniam! Kurcze, dobre to to. Niby ipa, niby gorzkie, ale finisz jakby słodkawy, no i moc odpowiednia 6%.

Jarek jednak się nie mylił. 

Dzień kończę Wiosłującym Jackiem :banderas:, użyte chmiele powodują, że obecnie to chyba najlepsze piwko jakie smakowałem. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejne dwa okazy godne polecenia.

Native American, jak większośc od Trzech Kumpli  nie zawodzi. Intesywny owocowy aromat, przyjemna goryczka. Dla mnie trochę za bardzo mętne, ale to szczegół. 

 

NativeAmerican_189x756.png    

 

Wujek z Ameryki również wart polecenia, delikatna goryczka, tropikalne owoce,  kolejne udane piwo z niezwykle popularnego stylu New England IPA 

 

Browar_Zakladowy_wujek_front.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj zestaw czterech jeźdźców apokalipsy, pierwszy z lewej kopie z mocą 12%, nie wiem, czy nie muszę zrobić do tego jakichś uprawnień elektryka :kwach:

 

PS. Zestaw do dorwania w Carrefourze za 31 zł, wraz z bardzo ładnym szkłem.

 

IMG_20180304_152041794.jpg

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany huligany, próbował ktoś to? Właśnie się chłodzi i czeka na odpowiednią temperaturę. 1a1a5673a17c723fa6569d72d75b783d.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit.
U gałgany, ale to jest dobre to!!! 02672b6edd889181e3a3362aa4145397.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też Zatecky poznikał ze sklepów? Zacząłem trochę szukać co się dzieje, i trafiłem na to:

 

https://wiadomosci.wp.pl/dlaczego-okocim-musi-produkowac-niby-czeskie-piwo-dzika-walka-o-40-groszy-zysku-6223037965076609a

 

Kuźwa no już niczemu w tym posranym kraju nie można ufać. Walą kłamstwo prosto w ryj i mają zacieszkę. Pewnie im się jakiś UOKiK dobrał do dupy to wycofali.

Inna sprawa, że piwo było całkiem niezłe jak na ten szajs który teraz robią.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kill napisał:

U was też Zatecky poznikał ze sklepów? Zacząłem trochę szukać co się dzieje, i trafiłem na to:

 

https://wiadomosci.wp.pl/dlaczego-okocim-musi-produkowac-niby-czeskie-piwo-dzika-walka-o-40-groszy-zysku-6223037965076609a

 

Kuźwa no już niczemu w tym posranym kraju nie można ufać. Walą kłamstwo prosto w ryj i mają zacieszkę. Pewnie im się jakiś UOKiK dobrał do dupy to wycofali.

Inna sprawa, że piwo było całkiem niezłe jak na ten szajs który teraz robią.

 

 

 

Killu, ten Żatecky Chmel to jeden z największych szwindli ostatnio w świecie browarnianym. Dobrze że to zaorali, kłamliwe gówno.

Za tą reklamę którą pokazują w TV powinni zapłacić mega kary.

 

Co do samego piwa to się nie wypowiem, podejrzewam że to zwykły International Lagerek robiony w Cieszynie, czy gdzie oni tam go robią. Do tego kilka promili więcej chmielu niż w takim Tyskim.

 

Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze że zdech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, kill napisał:

U was też Zatecky poznikał ze sklepów? Zacząłem trochę szukać co się dzieje, i trafiłem na to:

 

https://wiadomosci.wp.pl/dlaczego-okocim-musi-produkowac-niby-czeskie-piwo-dzika-walka-o-40-groszy-zysku-6223037965076609a

 

Kuźwa no już niczemu w tym posranym kraju nie można ufać. Walą kłamstwo prosto w ryj i mają zacieszkę. Pewnie im się jakiś UOKiK dobrał do dupy to wycofali.

Inna sprawa, że piwo było całkiem niezłe jak na ten szajs który teraz robią.

 

 

Pierwsze co zrobiłem jak te guwne w sklepie spotkałem to czytanie etykiety. Czeskie bro robione w PL? Od razu wiedziałem, że marketing i nic więcej a w środku ten sam sik co wszędzie.

 

A tak z innej beczki to w leclrecu od wczoraj stoją różne IPki z Doctor Brew za 5,50zł. Próbowałem Vermont IPA i było dobrze. Polecam - Zygmunt Chajzer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Karaluch69 napisał:

 

 

Vermont IPA i było dobrze.

 

Również polecam.

Świetna IPA, fajna cytrusowa, mętna, nuty mango i brzoskwinki.

Można wlewać litrami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj ją zmolestowałem wieczorem. Kurna, perełka, wchodzi pysznie, baaardzo aromatyczna. Dziś znowu kurs do Lidla. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×