Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi sie etykieka :)

Pije wlasnie Koszałek Hopałek i jest niezle. Szczegolnie mnie zainteresowala etykieta i czarny kapsel, ale za 8 zyla sie nie opyla.

comment_FEELx85wqaBnc9zOFLYGrwFbxVKSvy4P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi american wheaty, to polecić mogę... I sam nie wierzę że to piszę... Żywca... Kosztuje śmieszne pieniądze, bo jest niewiele droższe niż koncernowe badziewie a jest na prawdę dobre.

Zdrowie mi nie pozwala (nie umrę,ale jest nie wskazane) za bardzo na piwo, ale jak już coś pije to właśnie jakiegoś american wheata (żaden inny gatunek piwa mi takiej przyjemności  z picia nie daje) i dałem ostatnio szansę żywcowi i byłem bardzo miło zaskoczony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Jeżeli ktoś lubi american wheaty, to polecić mogę... I sam nie wierzę że to piszę... Żywca... Kosztuje śmieszne pieniądze, bo jest niewiele droższe niż koncernowe badziewie a jest na prawdę dobre.

Zdrowie mi nie pozwala (nie umrę,ale jest nie wskazane) za bardzo na piwo, ale jak już coś pije to właśnie jakiegoś american wheata (żaden inny gatunek piwa mi takiej przyjemności  z picia nie daje) i dałem ostatnio szansę żywcowi i byłem bardzo miło zaskoczony.

 

Cała ta seria z Żywca jest dobra, Amerykańska pszenica, AIPA, smaku i przypraw jest tak na 40%/piwa kraftowe, ale Porter Bałtycki jest przepyszny, jest jednym z lepszych jakie piłem.

Jedyne koncerniaki chyba które mogę śmiało pić, do tego są praktycznie w każdym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TeraJacek napisał:

 

Cała ta seria z Żywca jest dobra, Amerykańska pszenica, AIPA, smaku i przypraw jest tak na 40%/piwa kraftowe, ale Porter Bałtycki jest przepyszny, jest jednym z lepszych jakie piłem.

Jedyne koncerniaki chyba które mogę śmiało pić, do tego są praktycznie w każdym sklepie.

Porterów nie lubię, więc się nie wypowiadam. AIPA też jak najbardziej jest dobra, ale piłem lepsze. A ten american wheat jest chyba jednym z najsmaczniejszych jakie piłem z tego gatunku, dlatego akurat to wymieniłem konkretnie.

Mogę powiedzieć inaczej -  AIPA jest bardzo dobra jak na tą cenę, wheat jest dobry pomimo niskiej ceny :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem bo była dobra cena za dwie sztuki 6 PLN ale za dużo goryczki jak dla mnie.d8ead4e7929ec129e956670b4167a041.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piję już drugą butelkę i nie wiem co powiedzieć. Niby ciekawy smak, jakby gorzki, ale słodki. Chyba to piwko z rodzaju, kocham lub nienawidzę. Ale jestem za takimi próbami, powstają fajne smaki które robią różnicę. DSC_0165.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem do testowania ale za taką cenę ( 5 ) nic specjalnego.dbbce0b0a3d32ffee939e7beba116ec6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem do testowania ale za taką cenę ( 5 ) nic specjalnego.dbbce0b0a3d32ffee939e7beba116ec6.jpg

To ryżowe jest? Ciekawe. Ja dzisiaj skromnie, chociaż Toporek mnie lekko zarąbał. Rewolucje takie sobie. I odkryłem że chyba zostałem wielbicielem piw IPA.

 

43dab8b15d52c7805f0f76d34f78a0ba.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropikalne nutki ipy, połączone z piwną goryczką, mógłbym tak godzinami wlewać to w siebie :banderas:

Problem jest to, że esencjonalne smaki zaczynają się tylko w piwkach kraftowych, a ceny tychże, często balansują w okolicach 8 zeta (i nie zawsze są smaczne). 

Ps. 

Pozdrawiam właścicieli pewnej nadmorskiej knajpy, której nazwy nie pamiętam i nie chcę pamiętać, gdzie za pół litrowego Lecha zapłaciłem 14 zł. 

Właśnie w taki sposób "zachęca" się ludzi, aby spędzali czas za granicą :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomez Tak ryżowe ale bez szału.Na pewno więcej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weselmy się DSC_0167.jpegDSC_0168.jpeg

Hula hop, piękna ipka o smaku mango. To jest coś co lubię. A odnośnie tego Colberga, powiem szczerze, nie lubię jak ktoś marne siuśki próbuje nazywać i wciskać w ramy piw rzemieślniczych, w dodatku za chorą cenę 7zl. 
 

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w klimatach Bioshocka. Mam nadzieje ze nie będzie to szok dla moich kubków smakowych. Etykieta zajebista:
874f1707e6a8d2c8d3a7967fbeb8b983.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Miś Wojtek od Wrężela, bardzo fajne piwo z miętowa nuta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś w klimatach Bioshocka. Mam nadzieje ze nie będzie to szok dla moich kubków smakowych. Etykieta zajebista:

874f1707e6a8d2c8d3a7967fbeb8b983.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zdecydowanie jedna z lepszych APA jakie piłem.

 

Wczoraj Miś Wojtek od Wrężela, bardzo fajne piwo z miętowa nuta.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wojtuś wjechał wczoraj właśnie po raz kolejny w ilości kilku sztuk, super nietuzinkowe piwko.

 

 

Ja polecam natomiast Ale poniżej z trawą żubrówką

 

 

 

52e6a21426f8d93f715cc771bfdde9b6.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wojtuś wjechał wczoraj właśnie po raz kolejny w ilości kilku sztuk, super nietuzinkowe piwko.

Zgadzam się z Wojtkiem. Metropolis było bardzo fajne ale coś mi w nim nie pasowało. Generalnie na plus ale nie uznałbym go za najlepsze apa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Wojtuś wjechał wczoraj właśnie po raz kolejny w ilości kilku sztuk, super nietuzinkowe piwko.
 
 
Ja polecam natomiast Ale poniżej z trawą żubrówką
 
 
 
52e6a21426f8d93f715cc771bfdde9b6.jpg

Właśnie sie nad nim zastanawiałem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend zawitałem w moje rodzinne strony i miałem okazję wypić kilka piw warzonych w tamtym rejonie. 

Hopoka polecam, jak ktoś będzie miał okazję, warto spróbować. 

W smaku wyraźnie odczuwalne owoce tropikalne i  cytrusy z lekka goryczką. :awesome:

 

 

piwo_hopok.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W weekend zawitałem w moje rodzinne strony i miałem okazję wypić kilka piw warzonych w tamtym rejonie. 
Hopoka polecam, jak ktoś będzie miał okazję, warto spróbować. 
W smaku wyraźnie odczuwalne owoce tropikalne i  cytrusy z lekka goryczką. :awesome:
 
 
piwo_hopok.png

Hopok jest super i w dodatku jest tani :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

W weekend zawitałem w moje rodzinne strony i miałem okazję wypić kilka piw warzonych w tamtym rejonie. 

Hopoka polecam, jak ktoś będzie miał okazję, warto spróbować. 

W smaku wyraźnie odczuwalne owoce tropikalne i  cytrusy z lekka goryczką. :awesome:

 

 

piwo_hopok.png

 

 

Jest jeszcze Flaszen

 

image.png.d2f12c3462d6d2178b6c1e22b3b002b5.png

 

...Ale moim zdaniem gorszy od Hopoka z tego co pamiętam, ale spróbować polecam/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TeraJacek napisał:

 

 

Jest jeszcze Flaszen

 

image.png.d2f12c3462d6d2178b6c1e22b3b002b5.png

 

...Ale moim zdaniem gorszy od Hopoka z tego co pamiętam, ale spróbować polecam/

 

Trochę tego mają, ale Hopok mi najbardziej podszedł, przynajmniej z tych, które dotychczas udało mi się spróbować :kwach:

 

http://browarjana.pl/pl/nasze-piwa/#first

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.antyradio.pl/Technologia/Duperele/Tak-smakuje-kobieta-Polacy-stworzyli-pierwsze-na-swiecie-piwo-z-bakteriami-z-waginy-24304

 

No i wyjaśniło się, co to takiego ta cała dolna fermentacja, kwestia pianki na dwa palce również rozwiązana. A jeśli będzie niedobre, to bez problemu będzie można powiedzieć, że jest do pizdy :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno bzdura jakich mało, już tam tam się coś "Cześć tutaj Tomek Kopyra z blogu blog.kopyra.com" pultał że nic z waginą to nie ma wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że całość to marketingowy bełkot, bo nawet jeśli na samym początku pobrali jakieś tam próbki, to następnie przeszło to przez labolatorium, rozmnożyli i elo, więc z jakąkolwiek kobietą nie będzie to miało już nic wspólnego, a najarane człopaczki i tak będą spijać pod szkołą. 25 PLN za butelkę i biznes się kręci. Uścisk ręki dla pomysłodawcy, bo będzie golił ładnie na tym. Coś konkretnego będzie dopiero, jak jakieś "rzemieślnicze" piwka zaczną powstawać w ten sposób :LUL:

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do domu po takim piwie, a żona z tekstem:

-znowu sku#wy§¥nie byłeś u tej dziwki na minecie! 

:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może było już tutaj, ale jest zarąbiste. Dobry zakup.b7c6ec0c360bd328cf024e2334fd401e.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×