Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, beardo0 napisał:

Nie patrzyłem na skład przy zakupie

 

Ogólnie lubię piwa z Ale Browar, a tego nie piłem, ale jest bardzo dobre - trochę jak wino

 

Do tego jakiś ser, który dobrze stroi i kolacja jak znalazł :1_grinning:

 

Gose to specyficzny styl, co nie zmienia faktu, że Ale Browar robi świetne piwa. Jak choćby kultowy już Rowing Jack. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie zbadał Doctor, mmmm, każdy kto lubi IPA powinien poddać się badaniu. Kolejne piwo o idealnym balansie między między goryczką, a cytrusami.

DSC_0251.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie Cie musiał przebadać, skoro zdjęcie wrzuciłeś odwrotnie :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie próbował to polecam. Bardzo przyjemne piwo. Idealne na tea time :kwach:

 

4403bee14df140b5413dd523eb500182.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego Mikołaja to ja szanuję. DSC_0276.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się tylko nie okazało, że z całej Legii, to właśnie piwo umie kopać najlepiej :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perun to widzę się specjalizuje w cudzych markach :xzibit:

Behemoth, Legia, zaraz będzie piwo Zenek Martyniuk... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat cos ucichl..

Tip na szybkie schlodzenie - zawinac butle w listek papieru recznikowego + zmoczyc woda i do zamrazarki na 20 min = piwo schlodzone tak o :banderas:
tak to mozna grac :jSQVeJ4:
IMG201908_qssxxaq.jpg
 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadło coś, fakt, co nie oznacza, że przestalismy lać w siebie browar :)

Ja ostatnio odpuściłem trochę krafty, stwierdziłem że chuje lekko przeginają z cenami, niektóre piwka dochodzą do 10 zł a smakują jak rozcieńczone siuśki. 

Jak jestem gdzieś w dalszych okolicach od miejsca zamieszkania, to skanuję internet w poszukiwaniu lokalnych browarów, są tanie, świeże, a i przy miejscowej budce z piwem można niezłe historie usłyszeć. Ostatni mój łup, całkiem fajne piwko Rudnickie i Klimek z Browaru Grudziądz. 

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL o gurwa, jaka Ty masz człowieku zamrażarkę, że Ci tam ten karton wszedł :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siadło coś, fakt, co nie oznacza, że przestalismy lać w siebie browar

Ja ostatnio odpuściłem trochę krafty, stwierdziłem że chuje lekko przeginają z cenami, niektóre piwka dochodzą do 10 zł a smakują jak rozcieńczone siuśki. 

Jak jestem gdzieś w dalszych okolicach od miejsca zamieszkania, to skanuję internet w poszukiwaniu lokalnych browarów, są tanie, świeże, a i przy miejscowej budce z piwem można niezłe historie usłyszeć. Ostatni mój łup, całkiem fajne piwko Rudnickie i Klimek z Browaru Grudziądz. 

Jestem z Grudziądza, kiedyś był browar u nas dobry, stare dzieje. Teraz stoi i niszczeje. Tzn. piwo produkuje się teraz w hotelu RAD. Sam teren i budynek browaru straszy

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, no widzisz, bo byłem właśnie specjalnie w tym hotelu przejazdem tylko po to aby piwka się napić i obsługa niezłą bajeczkę mi sprzedała. Choć i tak sama machina do warzenia piwa robiła wrażenie. 

Za to piwko w litrowych kuflach nad jeziorem Rudnickim wchodziło bajkowo, super klimacik. 

Btw. 

Szkoda tylko Rynku, bo miasto z potencjałem turystycznym i widać, że ktoś stara się to ratować, ale dosłownie wyjdziesz ulicę dalej to troszkę rudera i zabytki niszczeją. 

 

 

No i widok z wieży Klimek :banderas:

 

Pejzażowo zamiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O, no widzisz, bo byłem właśnie specjalnie w tym hotelu przejazdem tylko po to aby piwka się napić i obsługa niezłą bajeczkę mi sprzedała. Choć i tak sama machina do warzenia piwa robiła wrażenie. 

Za to piwko w litrowych kuflach nad jeziorem Rudnickim wchodziło bajkowo, super klimacik. 

Btw. 

Szkoda tylko Rynku, bo miasto z potencjałem turystycznym i widać, że ktoś stara się to ratować, ale dosłownie wyjdziesz ulicę dalej to troszkę rudera i zabytki niszczeją. 

 

 

No i widok z wieży Klimek banderas.png

 

Pejzażowo zamiata. 

W tym roku rynek to i tak wygląda, do tej pory to masakra. Mieszkałem kilka ulic dalej, przy muzeum i kościele przy bramie wodnej. Masakra. Patologia. Centrum miasta, rynek a same mendy i patole. Kawałek od rynku przy spichrzach jeszcze jakiś czas temu trzeba było iść slalomem bo co kawałek można było się wladowac w psia kupę .

Widok od drugiej strony Wisły jak byś jechał przez most bardzo fajny na spichrze

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zszedłem z rynku w stronę właśnie bramy wodnej (tą super uliczką przy knajpce co jest cała w kwiatach i zieleni, rewela!), to troszkę dalej, koło tego placu gdzie jest budynek PZU, siedział jakiś kolo z wielkim brzuchem, z dzieciakiem i napierdalał jakimś młotem w jakieś koło, klnąc przy tym niemiłosiernie, wyglądało to groteskowo trochę, koleś w koszulce żonobijce, browar, szczekajacy pies i umorusany urwis :kwach:

Miasto fajne, bo sporo przestrzeni wszędzie, niska zabudowa i sporo budynków z bardzo starą datą, szkoda że niszczejące. 

Z zabawnych sytuacji zapamiętałem jeszcze pana z punktu turystycznego, który był dość dobrze przygotowany do reklamy miasta i okolic, ale każdego kto wchodził do jego przybytku, mierzył wzrokiem jakby chciał mu jebnąć z liścia :pazura:

No i właściciel knajpy Loft był dobry, jak wszedł jakiś żebrak na ogródek i chciał kasę od klientów, to taką mu wiązankę posłał, że wszystkim chyba żarcie stanęło w gardle :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. 

Tak z ciekawości pytam. 

Gdzie, poza hotelem i kilkoma knajpami można kupić u was te piwko Browar Grudziądz? 

Kobitka w hotelu mówiła nam że jest w Intermarche, ale niestety nie było. Liczyłem na jakąś niższą cenę, bo chciałem zabrać do domu większą ilość. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×