Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj skladamy oficjalne wnioski o kary, a sedziowie podaja oficjalne decyzje.

Nie dyskutujemy w tym topiku!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wniosek dla sytuacji ze Starzi gdzie zlapal poslizg, walnal bande i nastepnie mnie wyrzuca z trasy. Spadam z polowy stawki na koniec i tyle szans na dalsza walke. Pierwsza scena w filmie.

 

 

Druga scena w tym samym filmie to moj poslizg na wyjsciu z T1. Probujac wrocic na tor widze ze leci biała kropka wiec wycofuje, wbijam jedynke i czekam az przeleci. Przelecial wiec gaz a tam byl Marcin. Moja wtopa, nie zauwazylem na mapie ze kolejna biala kropka sie pojawila. Na szczescie Marcin nic nie stracil ale w razie potrzeby material od razu pokazuje gdyby wniosek na mnie sie pojawil.

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie starzi za ostro i bedzie za to jakaś kara...a co do twojego powrotu na tor...no coment...najlepszym się zdaża...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie myślałem że kiedykolwiek będę coś pisał w tym dziale no ale kurcze po takim przywitaniu przez kolegów!!!  Podobno kolega Arsenal złożył wniosek o DSQ dla mnie za komentarze w wyścigu( którego nie widzę),   Co widzę to to że zostałem dsq z 2 wyścigów i tutaj nie rozumie bo 3 komentarze mialem w wyścigu 2gim....... nie wiem ale wydaje mi sie że na przywitanie nowego kolegi to zwr^cenie uwagi było by stosowne a nie DSQ z obydwu wyścigów.... przecież ja  nie wygrałem  pierwszego i drugiego wyścigu dlatego że sie 3razy odezwałem!!!.... troche luzu chłopaki ..... a sędziów proszę  o ustosunkowanie sie do w/w tematu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przywitanie tak. Gadales duzo. Taki jest regulamin. Sztywny ale dla wszystkich taki sam. Wniosek w takich sprawach jak gadanie nie musi byc formalny. Tu bowiem jest dzialanie niezgodne z regulaminem.

 

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

 

====

Ja tez nie jestem fanem tej zmiany jednak no co moge zrobic. Moi fani dostaja tylko probke mojego vocalu na poczatku transmisji a potem sie wyciszam... Regulamin jest po to aby to przestrzegac.

 

 

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jesteś "nowym" kierowcom nie usprawiedliwia Cię do braku znajomosci Regulaminu...szkoda bo jesteś szybki i w pokoju A było by ciekawiej...no ale cóż Regulamin jest dla wszystkich taki sam...No i jeszcze raz Witamy i radzimy zapoznać się dokładniej z Regulaminem zeby nie było znów zdziwienia że DSQ...

P.S.

Sory Toper musiałem odpisać :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kary za Drugą Rundę GP Monaco:

Starzi- za użycie przycisku restart w czasie wyscigów , DSQ za cały weekend

PIONIU - DSQ za cały weekend za brak przestrzegania Regulaminu, używanie Haedsetu podczas wyscigu.

 

Decyzję sędziów są ostateczne i nie odwołalne!

Edytowane przez KaczyVR6
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kary za GP Nurburgring 

Yasiek vs Caravanas15

Caravanas -4 :

nierozwaga przy wyjezdzie z boxu i nierozgladanie sie na boki co sie dzieje na torze.

 

Siieniu vs Gabriel 

Gabriel  - 4 :

Taranowanie i przyczynienie sie do sklejki oraz nie oddanie pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kary za Zoider:

Wyrywkowo sprawdzenie

MixJax 17 wyjazdow R1, 29 R2 - Suma kary -45 pkt

Popiolek 17 w R1 , 34 w R2 - Suma Kary -45...

 

Takie update... 

Od przyszlego eventu wracam do sytuacji DSq za wyjazdy... Tym razem lacznie 20 wyjazdow konczy sie DSQ za caly weekend. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już teraz będą DSQ to wskoczył bym na podium na koniec eventu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba też dawałeś bokami strasznie ścinki po tarkach aż już momentami na szykanach myślałem że masz uprawienia lotnicze pilota nie kierowcy wyścigowego tak ładnie latałeś nad szykaną :1_grinning:

 

abstrahując krw$%#%$ mać czy naprawdę musimy przeglądać powtórki żebyście wszyscy nie cieli szykan przecież na tym torze to było ponad 2-3 sekundy BL lepsze po 10 kołkach to jest straty 20-30 sekund do takiego kierownika 

daje wam satysfakcję takie oszukiwanie ? ? ? 

i co z tego że tacy kozacy jesteście jak oszukujecie na potęgę średnio z takim osobami widzę rywalizację bo wiem że gosću noramlnie taki czas jak ja kręci a po tarkach i szykanach jak nikt nie patrzy 2-3 lepszy to jak go dogonić albo się z nim ścigać ?@!$!#$

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das passiert nun mal, wenn man sich darauf einlässt, nicht einheitlich zu strafen. Die einen werden erwischt, die anderen nicht. Ich hab selbst gestern nochmal nachgesehen, und die ersten 3 Leute, die ich kontrolliert hab, hatten alle mindestens 10 mal die Strecke verlassen in R1, nachdem sie aber nicht zufällig ausgewählt wurden passiert auch nichts. Ich werd jetzt nicht anfangen Leute zu verpfeifen, vor allem nicht wegen solcher Dinge. Es gibt Grenzen und Regeln im Spiel selbst, diese sind für alle einheitlich, das würde es um ein vielfaches einfacher machen, aber stattdessen versteift man sich lieber darauf, sporadisch den einen oder anderen zu strafen..eventuell...vielleicht. Aber niemals alle. Das ist meiner Meinung nach ziemlich lächerlich und wird auf lange Zeit nur zu weiteren Problemen führen. Im Spiel, wenn ich neben der Strecke lande, kann ich Geschwindigkeit rausnehmen und eine Strafe vermeiden, in diesem Fall jedoch greift wiederum die strenge Regelung von hier. Ist doch alles ein bisschen lächerlich und, um genau zu sein, auch unnötig kompliziert wenn es um die Exekution geht. Manche Leute scheinen sich einfach gern extra Arbeit zu schaffen..

Besonders irritierend finde ich es aktuell, dass wir doch tatsächlich dazu aufgefordert werden, andere Leute zu kontrollieren und zu melden. Ist doch alles lächerlich..Wozu haben wir dann eigentlich die Strafen im Spiel?

 

2-3 Sekunden zu gewinnen durch Abkürzungen abseits der Strecke ist übrigens ziemlicher Blödsinn, es gibt da schon auch noch andere Gründe, warum jemand schneller ist ^^

 

Wie auch immer, ich wusste nichts von der Regel und habe eindeutig um Streichung all meiner Punkte gebeten. Ich will hier nicht als Betrüger abgestempelt werden. Ich bin einfach nur derjenige, der hier kein Wort Polnisch versteht, bin also sehr auf die Gnade Googles angewiesen, wenn es an die Übersetzung geht (bzw auch um die Gnade derjenigen, die mir "alles" erzählen). Darum hier auch einmal von meiner Seite für euch alle ein bisschen was zu übersetzen..ich muss das mit jeder einzelnen Nachricht machen. Nachdem ich euch nicht dazu bringen will oder kann, hier auf einmal alles Englisch zu schreiben, werde ich mir überlegen müssen, inwiefern es nicht vielleicht doch besser wäre eine andere Gruppe zu suchen, wo ich nicht permanent alles in den Übersetzer werfen muss. Ich hab oft das Gefühl, ich würde einiges an Info verpassen, und wenn man nur fremdsprachliche Leute um sich hat, bekommt man schnell den Eindruck, es würde über einen gelästert werden. Genau deswegen lernten wir in der Schule, dass es unhöflich ist in einer Sprache zu sprechen die nicht alle Anwesenden verstehen. Nachdem aber ich hier der Fremde bin, wie gesagt, werde ich mir überlegen müssen ob ich nicht vielleicht anderswo besser aufgehoben wäre.

 

Nichts für ungut, musste nur mal gesagt werden. Und viel Spaß mit der holprigen Google-Übersetzung ;) (ich hab mir immerhin Mühe gegeben, halbwegs korrektes Deutsch zu schreiben, sollte also halbwegs gut zu übersetzen sein..)

Edytowane przez mixjah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustawie drogi pisałem że miałem fure rozjebane i cały czas za szybko hamowalem bo nie mogłem wystrzelic bo auto nie miało tej prędkości co trzeba. w momencie siciecia odpuszczam gaz.  gdzie mnie wyprzedziłes?  Po szukanie która scielem i gaz odpuszczam ;) więc nie oszukiwalem i nie oskarżaj że jestem taki kozak bo nie jestem jak bym był to jeszcze doszło by oszukiwanie z paliwem.  A zawsze lalem po pół wyscigu bez kombinacji że jeden litr później dolać.  jeżdżę z wami dla przyjemności i oczywiście na zasadach fair play bo nie liczy się wygrana tylko jazda z zasadami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i weź tego wyżej zrozum nasprechał naszprechał i dupa blada 

 

seba pisze co widziałem kiedy za tobą jechałem i co robiłeś bezpodstawnie tego nie robię wrzucę np dziś r2 kółko 6 zrobię krótki film 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczylem Ci dlaczego tak wyszło.  i jak się po tym zachowywałem odpuszczalem :) z resztą wyprzedzasz mnie po tym jak scielem i odpuszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo ścinek i pisania po Germańsku na tym torze można było uzyskać za ścinki 2-3 sekundy jak nic ja wiem że są inne sposoby uzyskania lepszego czasu,

ja jestem kierowcą średniej klasy do sylwka i mix'a tracę na BL 3 sekundy normalnie i jak do tego się zbliżę że tracę te 3 seki to wiem że już jadę na swoim limicie :)

Mix nie denerwuj się padło na ciebie nikt nie ma pretensji ale też nikt nie ma czasu na to żeby wszystkich sprawdzać. 

Gra jest ułomna i gro osób na tym korzysta mamy ekipę wymieszaną teraz i nie każdy zasady CRC postrzega tak samo jak my - i jak my byśmy chcieli.

Ja nie mówię ale też ścinki zrobiłem na tym torze ale proszę sobie przejrzeć moją telemetrykę że po ścinie 2-3 sekundy noga z gazu była raz nie ma kary w/g zasad gry i dwa

są spełnione zasady CRC i uczciwość wobec NAS.

 

niestety jest tylko jedna gra która to wszystko oferuje ale kosztuje słono mniej lub bardziej jest na PC iracing.com - ale też ma swoje ułomności ale pod względem on-line myślę że rządzi.

 

a w PCarasach często musimy polegać na swojej uczciwości i zaufaniu no i zasadach CRC ale dużo osób stosuję nie wybiórczo.

 

do zobaczenia w Atomach V8   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym aucie jedzie sobie Sebcio (uszkodzony niech mu bedzie) w drugim ja sobie jadę i dwa style widać podejścia do zabawy i takiego delikwenta nie jestem w stanie dojechać za żadne skarby.

ale wiem sebcio ode mnie lepsze "czasy" kręci  

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×