Skocz do zawartości
Patricko

Middle Earth: Shadow of War

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, helganin napisał:

W dwójce na razie nie widzę nic nowego i znowu ten debilny schemat - zaznacz na mapie i idź. Już mi się rzygać chce od tego schematu otwartego świata, wieża-znajdźka-misja poboczna-misja główna. Pogram jeszcze trochę może mi się spodoba. 

 

No nietety wiele gier opiera sie na schematach i o ile tylko oproz tych schematow jest cos innego gameplay ktory ulega zmianie, fabula ktora jest interesujaca, cos co nas trzyma to mozna to zniesc.

Ale ja mam przesyt otwartym swiatem.

Jesli chodzi o Srodziemie to mam 1ke do ogrania, pogralem chwile i nic mnie nie odrzucilo. Wiec moze nadrobie.

Ale teraz gralem w rozne gry z bundli ot zeby odpalic i sprawdzic co to jest i przyznam ze naprawde gry moga byc rozbudowane a nie musza byc open world ba nie musza miec walki, od prostych puzzli (crazy machines 3) przez bardziej idace w kierunku sima Karbale po radosna wyrzynke w Ruinerze dobrze sie bawilem.

 

To miedzy innymi dlatego jeszcze nie siegnalem po Horizon Zero Dawn.

 

i juz koncze offtop i wymiksowuje sie z tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja ;)

Nie mogę cofnąć misji do punktu kontrolnego lub zrestartować, ba nawet zginąć nie mogłem bo strażnik mnie ratował za każdym razem a ogień nie zabija :)

Potrzebowałem się cofnąć bo chciałem grać bez zauważenia ale mnie zauważyli tylko opcja opuść misje i nieśmiertelność. 

Po ponad 4h grania jest coraz gorzej, miejscówki słabe szczególnie ta druga. Misje nieciekawe, wszystko to już było w poprzedniej części lub grach ubisoftu no i w Batmanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mi się podoba, mam co prawda tylko 15h na liczniku, ale siekanie orków i czyszczenie map sprawia przyjemność, moze dlatego, że kocham swiat Tolkiena :1_grinning: Troche poszli do przodu wzgledem poprzedniej czesci i mamy zróżnicowane miejscówki, a nie ciagle szarobure mordory :24_stuck_out_tongue: Fabule troche zaniedbali, a było pole do popisu ;/ krókie przerywniki, dialogii. 

 

edit: no i postać mozna za szybko rozwinąc, wiec pozniej siekanka bez żadnych wyzwań :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Almarcino napisał:

A mi się podoba

 

Good for you, man!

Baw sie dobrze. Mnie tez weszly gry ktore innym nie wchodzily. 

Ot rozne opinie, ja w SoW nie gralem ale z racji ogolnego przesytu otwartych swiatow poki co mowie pass.

Ogram sobie SoM i zobacze czy bede chcial siegnac po kontynuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, MagEllan napisał:

z racji ogolnego przesytu otwartych swiatow poki co mowie pass.

To zdanie opisuje dobrze tą grę. Za dużo już tego, gramy w to samo w innych uniwersach. Skończyłem wczoraj wreszcie dragon age i od razu odpaliłem grę z identyczną mechaniką. Otwarty świat i łażenie od punktu do punktu dlatego teraz może tak marudzę ;)

 

Co mnie jeszcze drażni to to jego wpisanie że łapie i skacze nie tam gdzie ja chce.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, helganin napisał:

To zdanie opisuje dobrze tą grę.

raczej moj prywatny jako gracza przesyt schematem otwartego swiata. 

Zamiast upstrzonej jak golebim gownem mapy - wole mniejsze przestrzenie na ktorej dzialania sa bardziej skondensowane. 

Przykladem moga to byc stosunkowo male otwarte lokacje, czasami polaczone hubem. Nie mam nic przeciwko. 

Lub zwykla liniowa gra ale nie taka ktora przepycha nas przez lejek (remember me, the order) a taka ktora oferuje nieco przestrzeni (bioshock2 i jego korytarze byly fajne czy Doom i jego konstrukcja poziomow). 

Na nasze szczescie gry sa rozne i po przesycie mozna siegnac po cos innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War jest dobrze skonstruowany i poszli w fabułe a cień wojny fabuła mnie całkowicie nie interesuje bo jest słaba. Uważam że dalsza ewolucja takich gier powinna iść w usunięcie mapy. FC5 już trochę poszedł w tą stronę ale nie grałem i nie wiem jak to się tam sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@helganin Rise of the Tomb Raider tez mial fajna mape, wszystko liniowe ale byly szersze lokacje. GoW ma zdaje sie hub i krainy to mi tez pasuje. W DeusEx hub plus mapy na tyle rozlegle (ale bez przesady) ze masz rozne drogi lub rozne zakamarki daja fun.

Moze jestem okropnie zniechecony do otwartych swiatow bo meczylem okropnie Mafie3. Smieszne jest to ze bardziej podobal mi sie DLC Znak Czasow (jedyny jaki mialem) nizli sama gra.

Pogram troche w pomniejsze gry, i dam szanse Shadow of Mordor, bo poczatek mimo iz ani za fansasy nie przepadam, ani Tolkiena fanem nie jestem mi podszedl.

A co do Shadow of War - kupi sie kompletna edycje w bundlu za 5$.

Odpale pogram i sam wyrobie sobie opinie (tak jak uczynilem z Mafia)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra mnie drażni na tym poziomie trudności :) gra oszukuje strasznie.

Właśnie myśle czy nie wywalić tego i nie kupić FC5 :)

Błędy graficzne spore i nie doróbki na konsoli najlepszej dla graczy (tak uważam) czyli Xbox One X ale chociaż płynnie w trybie „graficznym”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

Ale ta gra mnie drażni na tym poziomie trudności :) gra oszukuje strasznie.

Właśnie myśle czy nie wywalić tego i nie kupić FC5 :)

Błędy graficzne spore i nie doróbki na konsoli najlepszej dla graczy (tak uważam) czyli Xbox One X ale chociaż płynnie w trybie „graficznym”

 

FC5? panie to znow open world - wez moze rozejrzyj sie za czyms co nie ma otwartego swiata, sam pisales o konsturkcji GoW. Wiec moze wrzuc dla odmiany cos liniowego na ruszt.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2018 o 23:44, MagEllan napisał:

 

FC5? panie to znow open world - wez moze rozejrzyj sie za czyms co nie ma otwartego swiata, sam pisales o konsturkcji GoW. Wiec moze wrzuc dla odmiany cos liniowego na ruszt.

 

Tak kupiłem dziś FC5 i dobrze sie bawię :P choć po męczącej 4 myślałem że nie dam rady w to grać :) 

Wracając do Cień Wojny, gra miała wczoraj informację że bedzie dużo zmian darmowych itd więc po co ja mam grać teraz w niedokończoną grę? Nie mogli pierw ukończyć gry potem ją wydać? 

Mam przegrane ponad 10h, gra średnia i powtarzalna. Chciałem ją już przejść i mieć spokój a tu info że nie ma sensu i lepiej poczekać :D masakra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, helganin napisał:

Tak kupiłem dziś FC5 i dobrze sie bawię :P choć po męczącej 4 myślałem że nie dam rady w to grać :) 

Wracając do Cień Wojny, gra miała wczoraj informację że bedzie dużo zmian darmowych itd więc po co ja mam grać teraz w niedokończoną grę? Nie mogli pierw ukończyć gry potem ją wydać? 

Mam przegrane ponad 10h, gra średnia i powtarzalna. Chciałem ją już przejść i mieć spokój a tu info że nie ma sensu i lepiej poczekać :D masakra

 

1. milej zabawy w FC5

2. SoW to Ty przespales spore ogloszenie i komentarze na ten temat? Monolith (bo chyba oni to robili) wydal oswiadczenie ze wywala market i transakcje z gry oraz ja przebuduja. Bo sluchaja graczy i ich gra dzieki temu bedzie lepsza. Pierniczenie PR ale z drugiej strony lepiej pozno niz wcale. Pewnie im juz zrodelko wysycha i proboja tym zagraniem PR przyciagnac innych graczy co jeszcze gry nie kupili. Moge sie mylic ale zmiany byly chyba zapowiedziane na sierpien.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, pablos_PRO napisał:

Darmowy weekend!!! Pobierać i grać 

 

Już wcześniej jakieś były?? (dobrze kojarzę?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednią część.  Na tą nową pierwszy. Ale nie wiem czy to cala gra bo ba steam pierwszy akt, na xboxie pobieram jeszcze,   na ps4 nie wiem czy jest ale wydawca podaje 3 platformy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/29/srodziemie-cien-wojny-jak-kupowac-gre-to-teraz-dzis-debiut-ogromnej-aktualizacji

Gra wraca na radar. Bardzo mi się podobała pierwsza część, bo najzwyczajniej w świecie lubię tego typu gry, ale byłem skrajnie zniechęcony tymi mikrotransakcjami. Skoro ich nie ma, to można wziąć bez większych obawień, zwłaszcza, że gra pewnie kosztuje teraz jakieś fistaszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/29/srodziemie-cien-wojny-jak-kupowac-gre-to-teraz-dzis-debiut-ogromnej-aktualizacji

Gra wraca na radar. Bardzo mi się podobała pierwsza część, bo najzwyczajniej w świecie lubię tego typu gry, ale byłem skrajnie zniechęcony tymi mikrotransakcjami. Skoro ich nie ma, to można wziąć bez większych obawień, zwłaszcza, że gra pewnie kosztuje teraz jakieś fistaszki.

No teraz to jeszcze mozesz poczekac na jakas kompletna edycje lub az gold edt stanieje (bo ta chyba miala dodatki w cenie). 

 

Eh.... kiedy ja ogram 1ke.......

za duzo gier za malo czasu....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MagEllan napisał:

No teraz to jeszcze mozesz poczekac na jakas kompletna edycje lub az gold edt stanieje (bo ta chyba miala dodatki w cenie). 

 

Eh.... kiedy ja ogram 1ke.......

za duzo gier za malo czasu....

A wiesz co, po tej fabule to w zasadzie nie oczekuje kompletnie nic, więc te dodatki to mnie umiarkowanie interesują :/ Dodatki kupuję tylko w przypadku, kiedy rozwijają historię, w którą się wkręciłem (np dodatek do bloodborne czy horizona) albo dodają jakiś tłusty content do podstawki (jak np dodatek do xcoma 2). Reszta mnie raczej grzeje, ale jak będzie jakieś promo a do tego czasu nie dorwę podstawki w dobrej cenie do jednokrotnego przeorania to można i przytulić wersję z dodatkami, czemu nie :)

Jedynkę w sumie polecam, ale jak już mówiłem milion razy ja lubię takie sandboxy. Jeżeli też lubisz to to jest w zasadzie typowy sandbox z innymi teksturami i całkiem fajnym, ale szybko nużącym systemem nemesis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszył mnie fakt że mikro transakcje zdechły, teraz już mogę kupić grę jedynka bardzo miło mnie zaskoczyła, szczerze to zapomniałem sobie o dwójce kończę zaległości i biorę się za mordor :2_grimacing:

Edytowane przez manoszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Jak kupilem Cien w bundlu to odpalilem zobaczylem ze moge grac w 60fps z ok grafa, przeszedlem pierwszy etap w tutorialu zaczalem drugi i mowie o moze byc niezle do posiekania kiedys ogram. I tak lezy. 

Roznorodnosc po sandboxie cos bardziej liniowego, potem znow cos bardziej otwartego i tak na zmiane. Wiec Cien czeka na swoja kolej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano edycję kompletną ze wszystkimi dodatkami, oczywiście za 59$, trzeba będzie poczekać, aż stanieje poniżej 100zł, wtedy się ogra ;) Swoją drogą, strasznie brzydka okładka, moim zdaniem.

 

591885125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie za 80zł podstawkę w pudełeczku, także dobrze że nie czekałem na kompletną edycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka spoko. Bardzo fajnie się gra. Dużo skillów do odblokowania co moim zdaniem jest przesadą. Z pewnością bardzo dobra końcówka. To mi się podobało, ale końcówka by farmić te forty...:30vm3cw: nie wiem komu by się chciało to robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę w 91%, 29h zabawy, jest to dobry moment na zakup gry, bez mikro gra się przyjemnie czasem lepiej nie pchać na siłę tego gówna. Miałem podstawową wersję ale chyba polecił bym pełną ze wszystkimi dodatkami. Irytowało mnie wbieganie na ściany zamiast wskoczyć to on robił przewroty jakie to było wkurzające. Odniosłem wrażenie że walka trudniejsza niż w pierwszej części ale to było tak dawno że już nie pamiętam dokładnie. Walki z bossami nie były wymajające na normalnym poziomie nie napotkałem żadnych ciężkich wyzwań  z którymi bym sobie nie poradził. Zdobywanie fortów fajnie ale na początku potem już mnie trochę irytowały, werbowanie orków podnoszenie im poziomu wszystko fajnie ale jak dłuższą metę może zmęczyć,  trochę biegania po mapie i szukania pierdółek ale większości to zabawa z orkami. Polecam kupić ja bawiłem się świetnie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×