Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

super , dzięki za odpowiedź. Digi , ty będziesz już na scarlecie tego game passa ogrywał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry stary z rozpędu pomyliłem z GOLDEM, a GP na bieżąco bieri z SephiroT...

super , dzięki za odpowiedź. Digi , ty będziesz już na scarlecie tego game passa ogrywał


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak można brać za 1 zł a na to kod z cd action. Liczyłem że jeszcze dostanę 1 msc gratis ale chyba jest jakiś limit czasowy że nie zawsze dodaje to za automatyczne odnowienie.

 

Ostatecznie wyszło 17 zł za 2 miesiące ale niektórym dało 3 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pablos_83 napisał:

3 miesiące za 29. I starczy na premierę FH4. Tradycyjnie się nie złapię. 

oferta wazna jeszcze 14 dni.

Czyli jesli dobrze licze kupujac 1 sierpnia starczy do prawie konca pazdziernika.

Miesiac grania w FH4 w tej cenie to dobry deal, nawet jesli ktos ma tylko PC.

 

Ja pewnie poczekam na jakies kolejne promocje. Nie pali sie.

 

A rozumiem Ty masz aktywny abo... nie łam sie beda kolejne promocje, a jak bedziesz mial mala przerwe w abo tez nic sie nie stanie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze miesiąc ważny, więc nie wygaśnięcie w 14 dni ale dla każdego pozycja obowiązkowa. Brać ostatniego dnia by było jak najwięcej na FH4. Nawet na pc warto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... wczoraj było, że promocja na passa jeszcze dwa dni. Na jakiejś stronie wyczytałem, że do 2 sierpnia a w store już jest normalna cena. Tak to jest kurw... czekać do ostatniego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, wojcik_dan napisał:

Kur... wczoraj było, że promocja na passa jeszcze dwa dni. Na jakiejś stronie wyczytałem, że do 2 sierpnia a w store już jest normalna cena. Tak to jest kurw... czekać do ostatniego dnia.

Niestety trzeba sprawdzac i najlepiej ze 2 dni przed konciem promocji kupic. Tak dla pewnosci.

Niemniej nie boj nic - nie teraz to czarny piatek albo inne okazje i znow bedzie promocja. Moze MS cos rzuci z okazji GamesCom pod koniec miesiaca.

 

 

Co do nowych gier w usludze XGP:

Ruiner ogralem moim zdaniem warto dac szanse.

Ryse: Son of Rome - jesli ktos tego jeszcze nie ogral, mozna dac szanse taki przecietniaczek troche ale nic mnie od tej gry nie odrzucilo przeszedlem bawilem sie dobrze. Bardziej tech demo.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MagEllan napisał:

Niestety trzeba sprawdzac i najlepiej ze 2 dni przed konciem promocji kupic. Tak dla pewnosci.

Niemniej nie boj nic - nie teraz to czarny piatek albo inne okazje i znow bedzie promocja. Moze MS cos rzuci z okazji GamesCom pod koniec miesiaca.

 

 

Co do nowych gier w usludze XGP:

Ruiner ogralem moim zdaniem warto dac szanse.

Ryse: Son of Rome - jesli ktos tego jeszcze nie ogral, mozna dac szanse taki przecietniaczek troche ale nic mnie od tej gry nie odrzucilo przeszedlem bawilem sie dobrze. Bardziej tech demo.

 

 No sprawdzałem. Wczoraj wieczorem pokazywało że jeszcze 2dni.

Rysę ogralem na premierę i bawiłem się super. Zrobiłem nawet calaka. A finałowa scena jest zajebista.

No nic w sumie i tak bym w nic nie grał do Horizona 4 także ostatecznie stracę 11 zł chyba że tak jak pisze do tego czasu będzie jakieś nowe promo. Tak czy siak tak się kurła nie robi. Miało być do 2 sierpnia a oni na 2 dni wcześniej kończą promo. Żenua.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman.... Ufffff, z łysy jestem od 1 części...

Ostatnio nawet myślałem o łysy i Argentynie ;) zajebiscie...

Dobra czas odstawić Stardew Valley...

WTF?

Widzicie łysego już do pobrania w GP? Bo za hooy nie mogę znaleźć :(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam jeszcze wszystkich

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że dodali 1 sezon a jego nie ma w sklepie. tak samo jak nie można kupić osobnych misji. Jest tylko goty i upgrade do goty. Nic innego nie ma, muszą załadować nowe warianty do store by można było pobrać 1 sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, hacker25 napisał:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/miesieczny-abonament-xbox-game-pass-za-590-zl-w-cdkeys/

Pojawiła się też zagadka, która oznacza przyszłe ficzery:

 

38122918_10156321699506023_2163481426220

 

Po wprowadzeniu danych jako długość i szerokość geograficzną pokazuje KOLONIA Niemcy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Targi Gamescom są tam .

 

 

Te promocje hehe podoba mi się to taki Hitman dla mnie jak najbardziej do przejścia za 5,99 :) w życiu bym tego nie wziął tak pociętego , a kilka miesięcy temu mówię dlaczego tu nie można od razu roku zakupić :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dodali Hitmana. są po prostu epizody z 1 sezonu do ściągnięcia.

 

Choć chyba nadal nie ma Ruinera. przynajmniej ja nie widziałem z poziomu appki na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będą przyszłe ficzery? Co można jeszcze w takiej usłudze zmienić oprócz dodania/odjęcia gier i obniżenia/podwyższenia ceny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pablos_83 napisał:

połączyć z goldem

To zyczenie zakladam...

Bo jakby nie patrzec 2 abonamenty i zyski z obu to lepszy biznes nizli jeden abonament.

Watpie zeby np obnizyli cene golda (dajmy na to o polowe) i wycieli z niego gry. A polaczyli golda z XGP w tej sposob ze kazdy placacy XGP nie musi placic golda bo dostaje go kupujac XPG. 

Ale pozyjemy zobaczymy co tam wymysla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że będzie połączenie z Goldem prędzej czy później pewnie jeszcze kilka lat to potrwa , przykład Netflixa czy teraz Fortnite pokazuje że wbrew pozorom to się zwraca wszystko w dłuższej perspektywie kiedy dajesz  "więcej za mniej" .

Wiele modeli się nie przyjmuje , źle wprowadzone mikro już się odbiło wielu czkawką bo ludzie jednak powoli uczą się na błędach , ale jak już coś zaskoczy to na amen w dzisiejszych czasach . 

Od passa czy wstecznej już bardzo ciężko będzie odejść marce Xbox w przyszłości więc imo te wszystkie ficzery będą się ze sobą tylko integrować . 

 

Jeszcze tylko kilka blockbusterow aaa i przyspieszenie tego popierd$#&#$ dasha w koksie bym poprosił :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Od passa czy wstecznej już bardzo ciężko będzie odejść marce Xbox w przyszłości więc imo te wszystkie ficzery będą się ze sobą tylko integrować . 

 

MS nie bedzie chcial od tego odchodzic. Wsteczna to cos co musieli pokazac bo byla to funkcja o ktora wielu graczy darlo szaty. I mowili ze chca to rozwijac. Ponadto ma to to znaczenie w wypadku nowych klientow (dajmy na to rodzic kupuje dziecku konsole, lub ktos wybiera swoja pierwsza) - odpada problem w co grac czy wezmiesz koXsa czy jego nastepce masz tone wysoko ocenionych gier ktore mozesz ograc (kupujac cyfraka czy stare pudelko za grosze). A nie jak bylo na poczatku generacji bo moim zdaniem star obu konsol byl slaby - pamieta ktos jeszcze Resogun w ktore ludzie grali bo nie bylo nic innego? (mnie ta gra po 20 minutach znudzila).

Co do Passa - abonamenty to cos stosunkowo nowego jesli chodzi o spora biblitoke gier i musza byc rozegrane madrze (niewazne czy to wydawca jak EA czy MS jako firma). Jesli rozegraja je tak ze i wilki syte (MS i wydawcy gier od tych duzych po tych indie) i owce cale (gracze) to widze ze to moze byc przyszlosc gier. No chyba ze cos po drodze spiernicza srogo zyskow nie bedzie i pomysl pogrzebia lub zastapi go kolejny....

 

Do tego plotki mowia o tym ze MS chce wystartowac przed sony ze Scarlett (nie dziwie sie bo brak swiatowej premiery XO pomijajac pomysly z ogloszenia konsoli to padaczka byla). Co wiecej mowia o wiecej nizli jednym sprzecie.

Jednym co ma byc nastepca koXa i miec tyle mocy na ile pozwola proces projektowy i to kiedy planuja wydac konsole oraz druga tansza opcja wspomagana streamingiem ale nie maszynka jak nVidia shield tylko cos na ksztalt hybrydy kupujesz gre konsola liczy czesc a czesc dostajesz z chmury (powinno pozwolic to np na ogarniecie laga i jego redukcje do minimum bo to konsola ma odpowiadac za obsluge pada). Dalekie jest to od idei steamingu ktorego wizje prezentowane (i niespelnione) sa od lat ale moze byc ciekawe uderzenie w 2 segmety rynku HardCore najlepsza jakosc, casual dobra jakosc tanszy sprzet.

 

EDIT:

Pisalem o tym i sie powtorze patrze coraz przychylniej na X

Po pierwsze dlatego ze ze to nie problem dla mnie zebym mial 3 sprzety na biurku (PS, X i lapciaka), jedyne co musze zrobic to odeslac na emeryture PS3.

Lapciak wiadomka promki na gry za grosze (i masa gier juz tak kupionych czeka na ogranie, do tego Origin Access), X do tego zeby pograc na wypasie na TV (czy to z plytki czy to w cyfrze czy to dzieki XGP lub EA Access, PS bo mam slabosc do ich exow (aktualnie 3 i 4 na biurku ale patrzac na moje zaleglosci pewnie z 5ka poczekam, ogrywajac w tym czasie multiplafotmy i zaleglosci a singlowe exy ograrne pod koniec zycia generacji).

Jedyne co moze nieco zachwiac ten balans to jesli Sony mimo tego ze zarzeka sie ze NIE ze nikt tego nie potrzebuje da wsteczna, ale szczerze w to watpie.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem sobie kolejne epizody Hitmana.  Wpadły 3 epizody za free a teraz sezon z XGP 

grzech nie sprawdzić. Z jednej strony można przyjemnie przejść sobie misję, z drugiej dla chętnych wyzwania: czasochłonne , trudne i przy pierwszym błędzie zaczynamy od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×