Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pablos_83 napisał:

Grubo. Onrush już w game pass. Co za upadek

Nie kumam tego, patrzac na Drive Club czemu ludzie z dawnego Evo + CM nie zagrali bezpiecznie? Brac na warsztat to co czego maja licencje (tory wozy) i robic gre z uber grafa i dajmy na to modelem jazdy z pierwszego Grid Race Driver.

 

Wracajac do Evo - no to ja biorac pod uwage jak Rushy ubija projekty boje sie o to ze dolaczyl do zespolu Slightly Mad Studios (ci od pCARS). Pewnie cos spierniczy :P:P a szkoda by bylo....

 

Nie boj nic niegludo dostaniesz w PS+ i na PS4 :) jakos trzeba gre ozywiac

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Combat Evolved pięknie wygląda , jest 4K/HDR ostre wszystko jak cholera , same modele postaci nie ruszone ale no przypominam że mówimy o gierce z 2002 . Jak zaczyna muzyczka dudnić to wiadomo ocb , strzelanie Bungie plus to a.i , dla mnie najlepszy singiel obok Half Life w jaki grałem oczywiscie na heroic przynajmniej , ile ja bym dał za takiego Killzona 2 od razu bym leciał po to Pro , Sony ty #%## :) 

 

 

edit: tak btw wchodzi jutro tez Quantum , jestem w połowie i wrażenia też dobre , zresztą mi się ta gra podobała juz na pre . Dziś po kilku latach ekspansji Netflixa bardzo naturalnie wchodzi ten model serialowy , grafika też oczywiście dostała kopa . Choc znowu jak i kilka lat temu nie mogłem się zmusić by podjąć inne decyzje tam na poczatku :)

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie ma FM7 i FH3 oraz chce zagrac w FH4 i inne gry z passa moim zdaniem dobra ofera. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i dobra ale pewnie niedługo te gry dodadzą a i tak każdy będzie ciurał w FH4.

 

Ja nigdy za XGP nie zapłaciłem pełnej ceny a i tak mam go jakieś 7 miesięcy na 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, pablos_83 napisał:

może i dobra ale pewnie niedługo te gry dodadzą a i tak każdy będzie ciurał w FH4.

 

Ja nigdy za XGP nie zapłaciłem pełnej ceny a i tak mam go jakieś 7 miesięcy na 12

 

Dlatego tez napisalem dobra - nic wiecej a i to pod warunkiem ze ktos nie ma ww gier. Jesli ktos je posiada to wiadomo ze stosunek mozliwosci do ceny spada.

Do tego w pelni sie zgadzam ze jest masa promek ktore sa lepsze i ze przy cenach 1eur za miesiac, czy podobnych lepiej stosowac twoje podejscie czyli brac jak jest w promocji na okres promocji. Nawet jesli to oznacza miesiac przerwy tu i tam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

October_2018-hero1-e1537918048575-678x33

 

1 października biblioteka Xbox Game Pass zostanie wzbogacona o poniższe produkcje:

Wolfenstein: The New Order
Metro 2033 Redux
Westerado Double Barreled
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
Shantae Genie Hero
Split/Second
Od 2 października do usługi dołączy także:

Forza Horizon 4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50cc094f66522a9340f0d22d3edf57a6.jpg
Sniper Elite 4 zajebiscie :) lubię gry skradankowo/snajperskie :)

I co to to Sheltered?

Reszta mnie wisi.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogarnął już ktoś z was GRIP? Spadkobierce Rollcage'a? Ależ ja się zagrywałem w tę gierkę za dzieciaka :banderas:
Ja na switchu. Szału niestety nie ma. Taki przeciętny średniak. Do Rollcage nie ma startu żadnego, jedyne co to tylko to że pojazdy mają większe koła od reszty pojazdu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma wykupiony abonament to apka się przyda. Właśnie wrzucili do sklepu więc można ściągać. Fajna, prosta i przejrzysta.
fa02a084d37f83569fb8ac8369e69277.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy usługa game pass działa na win10? Przykładowo jakby chciał sobie zagrać w forze lub gow4, gry które są dostępne w usłudze xbox anywhere, czy muszę mieć xbox'a do tej usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tommy09 napisał:

Mam pytanie, czy usługa game pass działa na win10? Przykładowo jakby chciał sobie zagrać w forze lub gow4, gry które są dostępne w usłudze xbox anywhere, czy muszę mieć xbox'a do tej usługi?

Gry First Party od Microsoftu można ogrywać na PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2018 o 20:01, tommy09 napisał:

Mam pytanie, czy usługa game pass działa na win10? Przykładowo jakby chciał sobie zagrać w forze lub gow4, gry które są dostępne w usłudze xbox anywhere, czy muszę mieć xbox'a do tej usługi?

gry z Play Anywhere ograsz na PC.

Ogralem tak Gyrosy4, ReCore, FH4 pogralem troche.

To co jest wymagane to konto MS, oraz appka Xbox w ktorej trzeba byc zalogowanym (ogolnie uzywasz do tego konta MS i tylko tworzysz profil w usudze xbox)

Sama konsola jest zbedna.

 

mam nadzieje ze pomoglem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo do kiedy promka za 1pln?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pablos_83 napisał:

do 3 stycznia

no to kurcze czas dzis kupic wczoraj mi sie poprzedni abo za zlotowke skonczyl :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.12.2018 o 12:50, MagEllan napisał:

gry z Play Anywhere ograsz na PC.

Ogralem tak Gyrosy4, ReCore, FH4 pogralem troche.

To co jest wymagane to konto MS, oraz appka Xbox w ktorej trzeba byc zalogowanym (ogolnie uzywasz do tego konta MS i tylko tworzysz profil w usudze xbox)

Sama konsola jest zbedna.

 

mam nadzieje ze pomoglem

 

Dzięki bardzo na informacje. Muszę powiedzieć, że trochę ta apka jest do kitu! Bo to łączy się z całym moim win10 i wszystkimi usługami jeśli wiecie o co mi chodzi. Szkoda, że to nie działa jak Steam, czy GoG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommy09 napisał:

Dzięki bardzo na informacje. Muszę powiedzieć, że trochę ta apka jest do kitu! Bo to łączy się z całym moim win10 i wszystkimi usługami jeśli wiecie o co mi chodzi. Szkoda, że to nie działa jak Steam, czy GoG

tak to juz dziala na Win10.

Masz jedno konto w MS laczne do wszystkich uslug - niewazne czy to darmowy Outlook (jako poczta), czy platny Office, czy WinStore, TechNet czy Xbox app.

Tak samo jak odpalajac gre ze skrotu musisz logowac sie do Steam/uplay/origin tak samo odpalajac FH4 z ikonki musisz zalogowac sie w appce Xbox. 

 

Zaslone milczenia spuszcze na to ze UWP (Uniwersal Windows Platform) jesli chodzi o gry dziala hmmm delikatnie mowiac dyskusyjnie, a walac wprost u sporej grupy uzytkownikow dziala marnie.

Uwazaj na sea of thieves i State of Decay 2 - bo ja akurat mialem z tymi grami problemy, podobnie z demkiem FH4.

Lista problemow u mnie to:

- demko FH4 pobralo sie 2 razy - raz pierwsza wersja i raz po patchu zajmujac lacznie 55GB. (ciut duzo powinna byc polowa tego)

- State of Decay 2 (choc podobne informacje byly takze o Morzu Zlodzieji na forum gry) nie dalo sie odinstalowac, a jesli sie dalo, to mimo iz abonament wygasl i pomimo iz na codzien korzystam z konta offline nie tego powiazanego z MS - gra potrafila sie zainstalowac nie dala sie uruchomic i odinstalowac.

 

Odinstalowanie - FH4 demo - owszem usunelo Demo po patchu ale to przed zostalo wiec musialem robic to recznie (o tym za chwile)

SoD2 bylo jak zombie wirus pożerający 25GB mojego dysku, usuwam, wraca, usuwam wraca i tak ze zmiennym szczesciem czasami raz na tydzien czasami raz na miesiac.

 

Oczywiscie prawa admina nie wystarcza zeby to usunac, pomijam juz ze foldery z grami maja nazwy od czapy i ciezko wiedziec ktora gra to ktora, ale jak juz do tego sie dojdzie to pojawia sie kolejny problem dla tych ktorzy instaluja gry w innej nizli domyslna lokacja - windows tworzy chyba symbolicznego linka takze w domyslnej lokacji.

Jak juz mamy ta wiedze siegamy po narzedzia niebezpieczne od SysInternals (przejetego przez MS) i szukamy psexec - tutaj mozna odpalic cmd z uprawnieniami usera System no i wtedy hulaj dusza piekla nie ma (tylko modlic sie trzeba lub dokladnie wiedziec co sie robi zeby czegos nie spierniczyc koncertowo).

Usuwamy gre, usuwamy sym-linki i monitorujemy czy te nie wroca auto-magicznie.

 

Musze powiedziec ze po tych doswiadczeniach jak doceniam PlayAnywhere (przez chwile mialem i XOS i PC i wygoda grania w forze horizon 3 to tu to tam to swietna rzecz) tak stwierdzam ze chyba lepiej kupic XOX (lub jego nastepce), dashboard malo przejrzysty ale u mnie na XOS wszystko dzialalo jakos lepiej nizli na PC :D

MS musi ograrnac UWP jesli powaznie mysli o rynku PC i wlasnym sklepie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, MagEllan napisał:

tak to juz dziala na Win10.

Masz jedno konto w MS laczne do wszystkich uslug - niewazne czy to darmowy Outlook (jako poczta), czy platny Office, czy WinStore, TechNet czy Xbox app.

Tak samo jak odpalajac gre ze skrotu musisz logowac sie do Steam/uplay/origin tak samo odpalajac FH4 z ikonki musisz zalogowac sie w appce Xbox. 

 

Zaslone milczenia spuszcze na to ze UWP (Uniwersal Windows Platform) jesli chodzi o gry dziala hmmm delikatnie mowiac dyskusyjnie, a walac wprost u sporej grupy uzytkownikow dziala marnie.

Uwazaj na sea of thieves i State of Decay 2 - bo ja akurat mialem z tymi grami problemy, podobnie z demkiem FH4.

Lista problemow u mnie to:

- demko FH4 pobralo sie 2 razy - raz pierwsza wersja i raz po patchu zajmujac lacznie 55GB. (ciut duzo powinna byc polowa tego)

- State of Decay 2 (choc podobne informacje byly takze o Morzu Zlodzieji na forum gry) nie dalo sie odinstalowac, a jesli sie dalo, to mimo iz abonament wygasl i pomimo iz na codzien korzystam z konta offline nie tego powiazanego z MS - gra potrafila sie zainstalowac nie dala sie uruchomic i odinstalowac.

 

Odinstalowanie - FH4 demo - owszem usunelo Demo po patchu ale to przed zostalo wiec musialem robic to recznie (o tym za chwile)

SoD2 bylo jak zombie wirus pożerający 25GB mojego dysku, usuwam, wraca, usuwam wraca i tak ze zmiennym szczesciem czasami raz na tydzien czasami raz na miesiac.

 

Oczywiscie prawa admina nie wystarcza zeby to usunac, pomijam juz ze foldery z grami maja nazwy od czapy i ciezko wiedziec ktora gra to ktora, ale jak juz do tego sie dojdzie to pojawia sie kolejny problem dla tych ktorzy instaluja gry w innej nizli domyslna lokacja - windows tworzy chyba symbolicznego linka takze w domyslnej lokacji.

Jak juz mamy ta wiedze siegamy po narzedzia niebezpieczne od SysInternals (przejetego przez MS) i szukamy psexec - tutaj mozna odpalic cmd z uprawnieniami usera System no i wtedy hulaj dusza piekla nie ma (tylko modlic sie trzeba lub dokladnie wiedziec co sie robi zeby czegos nie spierniczyc koncertowo).

Usuwamy gre, usuwamy sym-linki i monitorujemy czy te nie wroca auto-magicznie.

 

Musze powiedziec ze po tych doswiadczeniach jak doceniam PlayAnywhere (przez chwile mialem i XOS i PC i wygoda grania w forze horizon 3 to tu to tam to swietna rzecz) tak stwierdzam ze chyba lepiej kupic XOX (lub jego nastepce), dashboard malo przejrzysty ale u mnie na XOS wszystko dzialalo jakos lepiej nizli na PC :D

MS musi ograrnac UWP jesli powaznie mysli o rynku PC i wlasnym sklepie.

 

Właśnie to jest najgorsze, że MS firma, która jest oparta na usługach itp siedzi w tym od samego początku i nie umie tego dobrze zrobić. Tak sobie myślę, że oni to specjalnie robią, aby kupić xbox'a dla świętego spokóju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×