Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to jest najgorsze, że MS firma, która jest oparta na usługach itp siedzi w tym od samego początku i nie umie tego dobrze zrobić. Tak sobie myślę, że oni to specjalnie robią, aby kupić xbox'a dla świętego spokóju :D
Rozważam zakup xox lub jego mocnego następcy (a nie stream boxa).
Ale to znaczy że potrafią nie wiem czemu ale uwp na pc jest w tyle MS ma kasę, ludzi, możliwości no ale chyba nie nadali temu priorytetu
Jakbyś miał problemy na które natrafiłem śmiało pisz PW postaram się pomóc :)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problemy z Forzą 7. Chciałem odinstalować, aplikacja zniknęła, a 100GB plików nadal na dysku zostało. Pół godziny się męczyłem, szukając jak ustawić odpowiednie uprawnienia.

Nie wiedzieć czemu gra jest niegrywalna na SSD. Podczas wyścigu przycina co 3 sekundy. Jakiś czas później zainstalowałem na HDD i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem problemy z Forzą 7. Chciałem odinstalować, aplikacja zniknęła, a 100GB plików nadal na dysku zostało. Pół godziny się męczyłem, szukając jak ustawić odpowiednie uprawnienia.
Nie wiedzieć czemu gra jest niegrywalna na SSD. Podczas wyścigu przycina co 3 sekundy. Jakiś czas później zainstalowałem na HDD i wszystko działa.
czy ja cos przegapiłem czy FM 7 jest dostępna także w XGP na PC?
Jeśli tak to muszę się sprężyć z fh4 i sprawdzić FM 7 na PC z kierownicą.

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MagEllan napisał:

czy ja cos przegapiłem czy FM 7 jest dostępna także w XGP na PC?
Jeśli tak to muszę się sprężyć z fh4 i sprawdzić FM 7 na PC z kierownicą.

Nie jest. Tak tylko odnośnie problemów pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest. Tak tylko odnośnie problemów pisałem.
A ok, ale problemy jak zakładam też miałeś na pc gdzie na xo wszystko pewnie pięknie hula :)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie i wytłumaczcie jak krowie na rowie, bo choć wiem, że temat był poruszany, to jakiś tępy jestem ;)

 

1.Dzisiaj pierwszy raz sobie zakupiłem GP w tej promce za 1zł, a posiadam też kod na zdrapce która była razem z XOX w pudełku.

Zdrapki nie używałem, ale czy w przypadku tego zakupu za złotówkę, to zdrapka już się nadaje tylko do kosza?

2.Jak sobie w trakcie tego miesiąca zainstaluję np. KOTOR, a w międzyczasie on wypadnie z GP, to rozumiem, że już w niego nie zagram mimo pobrania?

 

Sorki za pytania laika, ale dopiero teraz się zainteresowałem GP, bo zazwyczaj cioram w tytuły dość długie (obecnie np. AC: Origins kończę) i lubię je skończyć, to nie miałem potrzeby zgłębiania tematu.

Ale, że promka była do 3 stycznia, to moja wewnętrzna cebula wygrała i wziąłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie poratujcie i wytłumaczcie jak krowie na rowie, bo choć wiem, że temat był poruszany, to jakiś tępy jestem ;)
 
1.Dzisiaj pierwszy raz sobie zakupiłem GP w tej promce za 1zł, a posiadam też kod na zdrapce która była razem z XOX w pudełku.
Zdrapki nie używałem, ale czy w przypadku tego zakupu za złotówkę, to zdrapka już się nadaje tylko do kosza?
2.Jak sobie w trakcie tego miesiąca zainstaluję np. KOTOR, a w międzyczasie on wypadnie z GP, to rozumiem, że już w niego nie zagram mimo pobrania?
 
Sorki za pytania laika, ale dopiero teraz się zainteresowałem GP, bo zazwyczaj cioram w tytuły dość długie (obecnie np. AC: Origins kończę) i lubię je skończyć, to nie miałem potrzeby zgłębiania tematu.
Ale, że promka była do 3 stycznia, to moja wewnętrzna cebula wygrała i wziąłem
Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SephiroT napisał:

Tak.

Na oba pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślałem że jak grę ściągnę i mam ją na dysku to pomimo tego że ona zniknęła z gp to mogę sobie w nią spokojnie grać dopóki mam abonament - coś jak ps+ lub gold. Jak nie to słabe to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile wy macie lat?
Jest to subskrypcja taka sama jak każda inna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SephiroT napisał:

Ludzie ile wy macie lat?
Jest to subskrypcja taka sama jak każda inna.

Nie denerwuj się :) może za dużo mam lat i demencję :P

W innych subskrypcjach jak gra wypada np. z Golda to dalej mogę w nią grać jeśli mam aktywny gold i pobrałem wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sithman napisał:

Nie denerwuj się :) może za dużo mam lat i demencję :P

W innych subskrypcjach jak gra wypada np. z Golda to dalej mogę w nią grać jeśli mam aktywny gold i pobrałem wcześniej.

Co do kodu nie wiem jak to dziala.

 

Co do pobierania i ew usuniecia gry z oferty - wyobraz sobie Netflix - daja nowe ale czasami cos zniknie.

Placisz tylko za dostep do tresci udostepnionych.

 

Gold i PS+ to uslugi bazujace na tym ze daja mniej ale pozwalaja zachowac dostep do danej gry tak dlugo jak placisz sub. Pomijam juz fakt ze to paywall dla onine a gry to dodatek.

 

EA Access, XGP to uslugi z dostepem do tresci placisz wybierasz co jest i ogrywasz - gry usuwane oglaszaja jakos jesli dobrze doczytalem tydzien przed koncem miesiaca.

To wiaze sie pewnie z umowami i licencjonowaniem.

 

Dla mnie abo to typowe drop-in/drop-out (czy tez wpadnij/wypadnij) sprawdzam co jest wpadam - ogrywam cos co jest (zazwyczaj skupiajac sie na tytulach krotszych) i wypadam, wracam orgrywam i wypadam.

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mag. Właśnie zastanawiam się czy nie zrezygnować z Golda i w zamian co jakiś czas wykupować sobie GP.

Złote (sic!) czasy Golda minęły chyba bezpowrotnie, ale od momentu zakupu pierwszego XO trochę fajnych gier wpadło, nie da się ukryć.

EA Access sobie zostawię, żeby ograć trochę np. Fifę co roku i przy okazji kilka innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sithman napisał:

Dzięki Mag. Właśnie zastanawiam się czy nie zrezygnować z Golda i w zamian co jakiś czas wykupować sobie GP.

Złote (sic!) czasy Golda minęły chyba bezpowrotnie, ale od momentu zakupu pierwszego XO trochę fajnych gier wpadło, nie da się ukryć.

EA Access sobie zostawię, żeby ograć trochę np. Fifę co roku i przy okazji kilka innych.

Przyznam ze korzystalem tylko z Origin Access na PC i oferta tam jest zacna zarowno starsze AAA od innych nizli EA wydawcow, jak i masa fajnych indyczkow. Ale dla mnie to dalej wpadam ogrywam wypadam.

 

XGP tez tylko PC no FH4 o panie mimo iz 3ka miala efekt WOW a 4ka juz nie to dalej bardzo dobra gra. I ogrywam ja za 2x1pln no smiech.

 

W wypadku innych gier raczej bym nastawial sie na szybkie ogranie bo nie wiadomo jak dlugo gra bedzie w usludze. To moim zdaniem dopracowac jakos... ja prywatnie nie mialbym problemu jakby informowali gra A dostepna bedzie 3 miechy, tyle ze rozumiem ze to dla MS trudne bo pewnie podpisuja umowe na czas okreslony z mozliwoscia przedluzenia wiec gra moze byc wstepnie na 3 miechy a siedziec w usludze rok z przedluzaniem co 3 miechy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MagEllan napisał:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8/0001?rtc=1

 

Chyba MS zapomnial ceny zmienic dla spoznialskich dalej jest po 1pln....

:)

 

Pierwotnie był do 4 stycznia, potem widziałem, że pojawiła się data 7 stycznia.

 

Słuchajcie, mam pytanie odnośnie RE Revelations 2. Ściągnąłem, przeszedłem pierwszy chapter i kolejne są do kupienia. Czy one nie wchodzą w skład całej gry i są darmowe? Bo jeśli jest to tylko pierwszy chapter to przecież mija się to z celem aby było w GP. Bo pierwszy rozdział do rozegrania już od dawna jest do pobrania na x'ie jak i na ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hacker25

tak tylko dzis mamy 10 - i zazwyczaj w MS store na PC miales podane promocja do a tutaj nic nie widzialem.

:)

Infor bylo dla oszczednych ktorym mogl sie abo skonczyc :)

milego grania

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spryciarze MS są z tą usługą. Złapałem syndrom: "ograłbym to, to i to i jeszcze to", a abo tylko na miesiąc mam za zeta :P

Czasu mało na granie, więc na dysk szybciutko wylądowały FH4, DMC i KOTOR.

A ile z tego ogram przez ten miesiąc? Ehhh.. mam przeczucie, że właśnie wpadłem jak śliwka w kompot i będę subskrybował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

Spryciarze MS są z tą usługą. Złapałem syndrom: "ograłbym to, to i to i jeszcze to", a abo tylko na miesiąc mam za zeta :P

Czasu mało na granie, więc na dysk szybciutko wylądowały FH4, DMC i KOTOR.

A ile z tego ogram przez ten miesiąc? Ehhh.. mam przeczucie, że właśnie wpadłem jak śliwka w kompot i będę subskrybował.

alternatywa jest anulowac i wrocic na kolejnej promocji. A w tym czasie ograc cos co masz w kolejce do ogrania.

No chyba ze nie masz takiej kolejki to pewnie abo jesli tylko bedziesz ostro gral bedzie calkiem oplacalny.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robię. Mam X na którym wcale nie gram ale GP za 1 biere i Hitman czy GOw ogram a resztę z jak znowu będzie promo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Happy Few (January 17)  Xbox One X Enhanced
The LEGO Movie Videogame (January 17)
Middle-earth: Shadow of Mordor (January 24)
Saints Row: The Third (January 24)

DxCcLbYW0AAGbFV.jpg:large

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakiś wielki hit w XGP i po logo jest podejrzenie że Shadow of Tomb Raider.

Dobra cebula bo nowa głośna gra, choć mojej nadal nie skończyłem bo wieje nudą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SoTR jest prawdopodobny gdyż posiadam tą grę na xox a od jakiś 2tygodni w zakładce gamepassu mam pozycje tej gry jak "graj dalej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są też opinie że to będzie astroneer na premierę
Nóż hooy, Astroneera już mam

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×