Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

do kiedy to promo za 4pln? 

Bo tyle to zeby okazjonalnie sobie w FH4 pojezdzic to moge dac :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MagEllan napisał:

do kiedy to promo za 4pln? 

Bo tyle to zeby okazjonalnie sobie w FH4 pojezdzic to moge dac :D 

 

promocja trwa jeszcze przez 30 dni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Game Pass to super sprawa. Kupiłem za te kilka złotych i już na liście do pobrania wylądował Tomb Raider, Just Cause 4, Vampyr i State Of Decay 2...:obama:

Jeszcze tej listy gier nie sprawdzałem tak dokładnie, ale ... no Microsoft ... brawo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że promek na GP jest tyle, że jak człek dobrze ogarnie to cały rok za kilkanaście zł :)

Wiadomo swoją u er usługę trza promować i podawać ile ma się subskrybentów, hooy z tym że 70% z nich ma abo za 1$/1ojro/4plny....

Slupki w Excelu się zgadzają, a My zadowoleni :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie janusze jak my to jest 1 %. Reszta zapomni wyłączyć odnowienie.

 

Na tym zarabiają firmy, choć w polszy cebula kwitnie tak intensywnie że Netflix w końcu okres próbny wyłączył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

To zalezy bo placisz tez trzeba tym ktorzy gry udostepniaja - jak to sie odbywa nie wiem smiem twierdzic ze to idzie albo na sztuke albo czas spedzony w grze. 

To o czym piszesz wyglada swietnie zeby boostowac statsy czyli rzucimy 3 miechy za grosze i mozemy sie pochwalic super duza liczba uzytkownikow w danym kwartale na poziomie XX milionow. Ale jest tez druga strona medalu kazdy (zarowno MS jak i wydawcy mniejsi  i wieksi) chca zarabiac na XGP. 

 

@pablos_83

Onion. lök, cebula jak zwal ale wiedz ze PL nie jest jedynym krajem w ktorym przycieli triala. Szwecji tez sie oberwalo. 

 

Najwyrazniej Sony jeszcze nie ogarnia jak odcinac regiony od triali, albo nie umie, albo nie dba bo wiadomo ze czesc ludzi jedzie na trialach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

@DigitalMan_PL

To zalezy bo placisz tez trzeba tym ktorzy gry udostepniaja - jak to sie odbywa nie wiem smiem twierdzic ze to idzie albo na sztuke albo czas spedzony w grze. 

To o czym piszesz wyglada swietnie zeby boostowac statsy czyli rzucimy 3 miechy za grosze i mozemy sie pochwalic super duza liczba uzytkownikow w danym kwartale na poziomie XX milionow. Ale jest tez druga strona medalu kazdy (zarowno MS jak i wydawcy mniejsi  i wieksi) chca zarabiac na XGP. 

 

@pablos_83

Onion. lök, cebula jak zwal ale wiedz ze PL nie jest jedynym krajem w ktorym przycieli triala. Szwecji tez sie oberwalo. 

 

Najwyrazniej Sony jeszcze nie ogarnia jak odcinac regiony od triali, albo nie umie, albo nie dba bo wiadomo ze czesc ludzi jedzie na trialach. 

 

Sony jest rozpasłe, więc nie chce im się po prostu odciąć triali.

Mam nadzieje, że kolejną generację również wygra Sony, bo lubię być łechtany przez mikromiętkich :axk28y:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile oficjalnie kosztuje miesiąc w każdym z tych abonamentów osobno? Bez żadnych promocji itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, xavris napisał:

Z ciekawości, ile oficjalnie kosztuje miesiąc w każdym z tych abonamentów osobno? Bez żadnych promocji itp.

Game Pass 40zł za miecha, a Gold 29zł za miecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 + 40. ale nie znam nikogo kto tyle płaci

 

Cena golda w promocji to jakieś 13-15 zł/mc

XGP to mamy szeroki wachlarz od przysłowiowej zł do max 20 w jakimś euro agd. ja najwięcej zapłaciłem 16,99 za kod z cd action, Obecnie płacę jakieś 12,50 (1 za 1 + 6 za 87)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jest tak jak myślałem, czyli jest taniej niż oba osobno, ale drożej niż sam gold. Sprytny zabieg niesamowicie, bo wprowadzili wcześniej 2 abonamenty, jeden w zasadzie konieczny a drugi opcjonalny, a teraz połączyli je w jeden tak samo w zasadzie konieczny jak gold.

Sony pewnie zrobi to samo, więc to nie jest pocisk w stronę zielonych, żeby nie było. Banda wuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można kupować osobno

to tylko połączenie które w teorii ma być tańsze a i tak na razie w fazie testów i ma wejść pod koniec roku

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko dla nowych? Bo mi wyskakuje zniżka 50% tylko :/

 

Edyta: sorrki, nie zauważyłem, że mam aktywną jeszcze do 4 maja.

Czyli jak mam wyłączone automatyczne odnawianie, to będę mógł skorzystać?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman

To jest troche loteria. 

 

Jesli nie korzystales wczesniej jak dzik z promocji po 1pln to mozliwe ze bedziesz mogl kupic za 4ry pln. 

 

Jesli korzystales - na dwoje babka wrozyla znalazlem doniesienia w necie ze niektorzy mieli problem (nie wiem jak wiarygodne). Niemniej moje wlasne doswiadczenie mowi ze po chyba 3 akcjach promocyjnych po 1pln, z 4tej nie moglem juz skorzystac i mialem tylko pelna cene. 

 

Niemniej warto poczekac az wygasnie i samemu sprawdzic - jak sie uda super, jak nie to 50% znizszki zawsze cos :)

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf oczywista oczywistość ale ciekawe / do sprawdzenia Tacoma, Surviving Mars oraz For The King...

To ostatnie mnie ciekawi do coopa :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hacker25zebym nie mial tony gier do ogrania to przyznam ze rozwazylbym XOX + 3 miechy XGP nawet jesli mialbym tylko ograc czym jestem zainteresowany a potem pogonic. Poki co pohamowalem te zapedy. 

-------

@DigitalMan_PLA the surge ogrywales? jak nie siadaja mi souls-like tak tutaj do pierwszego bossa grind i rozgrywka bardzo mi sie podobala. Moze kiedys wroce do tej gry. Sprawdzic moim zdaniem warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan a ja ostatnio rozmyślam, po co ps4 leży i się kurzy... i potem stwierdzam, że tylko exy Sony mnie trzymają, których jeszcze nie ograłem ;) 

Szczerze, to już mam tyle gier do ogrania, tyle zaległości, że szkoda gadać. 

 

Od dziś stwierdziłem, że game pass jest numerem jeden jeśli chodzi o usługi... bo wrzucają, to co mam zamiar kupić/ograć :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @MagEllan. Chyba tylko raz wziąłem za 1zł. Sprawdzę w każdym razie, bo z tego co wrzucałeś wychodzi na to, że zdążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×