Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Wjechała cebula na 3 miesiące za 4 zł. Piękna promocja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się udało. Tylko pytanie, czy tradycyjnie nie będzie tak, że mało skorzystam, bo obecnie MK11 mnie pochłonął totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem na pół roku i może 1 grę przeszedłem. Choć kończący się xgp to motywacja by siąść i skończyć kilka gierek. 

 

Teraz zabrałem się za Wolfensteina New Order , może staroć ale ten polski wątek tam jest super zrobiony.  Grasz po angielsku a nagle ci gadają po polsku i nawet fajnie gadają, bez żadnej żenady jak to zwykle bywa w filmach czy serialach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2019 o 11:14, Sithman napisał:

U mnie też się udało. Tylko pytanie, czy tradycyjnie nie będzie tak, że mało skorzystam, bo obecnie MK11 mnie pochłonął totalnie.

Nawet gdybys miał ograć tylko jedna grę, no to szanujmy się - dałeś za to 4 zł xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się szanuję, Was też  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2019 o 09:33, pablos_83 napisał:

Monsterki kupione. XGP o 28 dni przedłużony. 

 

Cebulo trwaj

 

D6G8TNBXkAEKrab.jpg

Trwa przedluzyli XGP za 4ry pln - oferta wazna jeszcze 12 dni.

I na co ja wczesniej kupowalem. Tzn kupilem zeby wrocic do FH4 ale jeszcze jej od czasu zakupu abo w promo nie odpalilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepska oferta, ale można było się tego spodziewać, skoro za miesiąc E3 i tam pewnie wytoczą ciężkie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, mpluto napisał:

Kiepska oferta, ale można było się tego spodziewać, skoro za miesiąc E3 i tam pewnie wytoczą ciężkie działa. 

Myślę, że nie warto oferty z Game Pass'a rozważać w kwestiach Golda czy Plusa. Tutaj jest mnóstwo gier i masz dostęp do wielu tytułów, które dają mnóstwo godzin rozgrywki ;) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że to najgorsza rozpiska od miesięcy. Może wina promocji 3 mc za 4 zł.

Absolutnie nic mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią zerknę na tą kompromitacja MG Survive

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno, bo późno ale dorwałem się do Sky Force:  Reloaded. Jakie to jest wciągające!

Gra w starym stylu, co prawda bazująca na niebotycznym grindzie, ale za to jakim przyjemnym.

Od kilku dni nie mogę się oderwać.

Plansze powtarza się z przyjemnością kiedy już powerupujemy nasz statek.

Polecam jak ktoś nie ograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Późno, bo późno ale dorwałem się do Sky Force:  Reloaded. Jakie to jest wciągające!
Gra w starym stylu, co prawda bazująca na niebotycznym grindzie, ale za to jakim przyjemnym.
Od kilku dni nie mogę się oderwać.
Plansze powtarza się z przyjemnością kiedy już powerupujemy nasz statek.
Polecam jak ktoś nie ograł.
Potwierdzam. Jak 1szy raz odpalilem passa to te giere sciagnalem jako 1sza i nje moglem sie oderwac ;)
Kwintesencja gameplayu ;)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox Game Pass PC - 19pln za miesiac (jak dla mnie rewelacja patrzac na bilioteke gier). Aktualnie promka po 4pln dla nowych userow.

Ale i tutaj MS musial cos zepsuc.

Po pierwsze mam aktywnego Xbox Game Pass (za cebulowe 4pln do konca lipca) wiec nie przysluguje mi prawo bo pobrania gier z Xbox Game Pass PC.

No super.

Drugie wymagania systemowe gier dla Windowsa sa grubsze (szczegolnie jesli chodzi o VRAM) nizli tych samych gier na steam.

I tak gram jak podludź na lapku ale niechaj MS nie probuje mi wmowic ze Sunset overdrive wymaga 4GB Video RAM to gra z ktorego roku 2014?

no na listosc!

 

Niemniej tak czy inaczej jest pare gier z ktorymi chcialem sie zapoznac wiec na jesien kupie pewnie miesiac - nie bede ukrywal ze przy cenie 19pln za miesiac i nawet jesli tylko jedna gre miesiecznie ogram to i tak wychodzi taniej nizli na najtanszych promocjach (Metro:Exodus, wolf 2, sunset - jesli pojda bo te wymagaja wiecej VRAM nizli mam, a oprocz tego Vampyr, Gears of War: Ultimate Edition, Ori)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MagEllan napisał:

Drugie wymagania systemowe gier dla Windowsa sa grubsze (szczegolnie jesli chodzi o VRAM) nizli tych samych gier na steam.

I tak gram jak podludź na lapku ale niechaj MS nie probuje mi wmowic ze Sunset overdrive wymaga 4GB Video RAM to gra z ktorego roku 2014?no na listosc!

Wygląda na zwykły błąd. Te same wymagania podają 750ti w minimalnych, która ma 2GB. 780ti ma chyba 3GB. Wszystko poza VRAMem jest takie samo na Steamie, więc nie ma co się sugerować jedną cyferką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, danken000 napisał:

Wygląda na zwykły błąd. Te same wymagania podają 750ti w minimalnych, która ma 2GB. 780ti ma chyba 3GB. Wszystko poza VRAMem jest takie samo na Steamie, więc nie ma co się sugerować jedną cyferką.

No jasne ze sam sprawdze jak to dziala.

 

Niestety aktualnie, raz przez pogode gram malo, dwa i tak tone w abonamentach - jak poisalem 3 miesieczny od MS konczy mi sie pod koniec lipca, od czasu do czasu pojezdze dla przyjemnosci w FH4 (FH3 mam na wlasnosc i tez mam tam co robic).

Teraz tydzien darmowego Origin Access - plan ograc Inside (wczoraj zaczalem) i sprawdzic singla w BF V (to pewnie pare godzin wiec tez ogram).

 

Wiec najpewniej na jesien dopiero sprawdze to co oferuje MS.

 

Niestety mam pewne obawy, bo ich UWP dziala kijowo.

Ja mam problem z SoD2 akurat inni mieli to samo z Morzem Zlodzieji - mianowicie mimo odinstalowania gry ta zostaje na dysku (a jak wiadomo dysk z gumy nie jest a gry coraz wieksze). Proba haxxow czyli psexec, ktory pozwala na uruchomienie CMD z przywilejami uzytkownika SYSTEM i manualne wywalenie plikow, sym linkow a potem jeszcze czyszczenie rejestru nie przyniosly skuktu. MS pobieral gre mimo iz bylem zalogowany tylko jako user bez podlikowanego konta MS i robil to nawet jak nie mialem aktywnego abonamentu. Wiec korzystac z gry nie moglem, ani nie moglem jej odinstalowac. To trochu mnie martwi. Bo co jak co ale takie rzeczy to MS powinnien ogarniac.

Podobny problem mialem z demem FH4 ale tutaj manualne wywalenie moglo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, MagEllan napisał:

Niestety mam pewne obawy, bo ich UWP dziala kijowo.

Ja mam problem z SoD2 akurat inni mieli to samo z Morzem Zlodzieji - mianowicie mimo odinstalowania gry ta zostaje na dysku (a jak wiadomo dysk z gumy nie jest a gry coraz wieksze). Proba haxxow czyli psexec, ktory pozwala na uruchomienie CMD z przywilejami uzytkownika SYSTEM i manualne wywalenie plikow, sym linkow a potem jeszcze czyszczenie rejestru nie przyniosly skuktu. MS pobieral gre mimo iz bylem zalogowany tylko jako user bez podlikowanego konta MS i robil to nawet jak nie mialem aktywnego abonamentu. Wiec korzystac z gry nie moglem, ani nie moglem jej odinstalowac. To trochu mnie martwi. Bo co jak co ale takie rzeczy to MS powinnien ogarniac.

Podobny problem mialem z demem FH4 ale tutaj manualne wywalenie moglo.

Nie oczekuj od nich cudów. Jedynym powodem, dzięki któremu Microsoft Store nie posiada miana najgorszego sklepu na PC jest bardzo mocna konkurencja ze strony Epic :thumbsup:

Miałem ten sam problem z Forzą 7, która ma problem z działaniem po zainstalowaniu jej na tym dysku systemowym. Gra od Microsoftu nie działa prawidłowo na Windowsie. To mówi samo za siebie.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, danken000 napisał:

Nie oczekuj od nich cudów. Jedynym powodem, dzięki któremu Microsoft Store nie posiada miana najgorszego sklepu na PC jest bardzo mocna konkurencja ze strony Epic :thumbsup:

Miałem ten sam problem z Forzą 7, która ma problem z działaniem po zainstalowaniu jej na tym dysku systemowym. Gra od Microsoftu nie działa prawidłowo na Windowsie. To mówi samo za siebie.

No tak ale MS ma mozliwosci co za problem zrobic bardziej przejrzysty store - np na PC dodac sekcje Xbox Game Pass PC gdzie mozesz przeglad gry z abonementu.

Coz jeden z kolegow z Forum mial problem z FH3 - na dopasionym sprzecie (jesli dobrze pamietem z 1080) gdzie moj lapek nie ma z ta gra wiekszych problemow.

Po prostu wykrzaczala mu sie za kazdym razem. Na szczescie na info lini po przedstawieniu stosownych logow, byl czlowiek ktory zgodzil sie na zwrot kasy.

 

Nie zmienia to jednak tego ze ten czlowiek stracil czas i nerwy.

Ale Forza pewnie daje sie odinstalowac a do tej pory nie odzyskalem moich 30GB ktore okupuje SoD2.

 

Skoro konsole ogarniaja to chyba wlasny system tez by mogli! pomijam fakt ze kiedy Steam rosl w sile to przespali ostro moment bo to byl czas na tworzenie alternatyw i rozwoj. A tak UWP nie jest czyms co wybieram bo lubie tylko bo musze.

 

Dlatego tez raczej bede probowal po jednej grze i sprawdzal czy nie mam problemow. I szczerze nie wiem nawet gdzie pisac o tym ze gry nie moge odinstalowac, bo to jakas paranoja jest.

 

I co smieszne czekam na konfe MS i kibicuje im, bo przynajmniej w jesli chodzi o konsole pokazali ze potrafia zrobic 180 stopni. Od wstecznej w tym grach enhanced, po naprawde udany sprzetowo XOX.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, MagEllan napisał:

I szczerze nie wiem nawet gdzie pisac o tym ze gry nie moge odinstalowac, bo to jakas paranoja jest.

To się samo pobiera ze sklepu bez możliwości anulowania czy w tle i pojawia znikąd? Zawsze możesz napisać do supportu Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, danken000 napisał:

To się samo pobiera ze sklepu bez możliwości anulowania czy w tle i pojawia znikąd? Zawsze możesz napisać do supportu Microsoftu.

W tle.

Opcja mam 2 konta lokalny admin, i konto MS. Usuwam to haxxami wylogowuje sie z konta MS, reboot, loguje na lokalnego admina - sprawdzam ze drugie konto nie jest zalogowane.

I tak raz na ktorys reboot zaczyna sie proces w tle ktory loguje mnie (jak sie domyslam) po cichu i pobiera sobie to w tle, w processach podczas pobierania jak posortuje po uzytkowniku ten z kontem MS nie jest ani zalogowany ani aktywny. Ze dwa razy mialem okazje zlapac go na goracym uczynku jak pobieral pliki.

 

Pewnie kiedys sie za to zabiore i napisze do supportu MS.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MagEllan napisał:

W tle.

Opcja mam 2 konta lokalny admin, i konto MS. Usuwam to haxxami wylogowuje sie z konta MS, reboot, loguje na lokalnego admina - sprawdzam ze drugie konto nie jest zalogowane.

I tak raz na ktorys reboot zaczyna sie proces w tle ktory loguje mnie (jak sie domyslam) po cichu i pobiera sobie to w tle, w processach podczas pobierania jak posortuje po uzytkowniku ten z kontem MS nie jest ani zalogowany ani aktywny. Ze dwa razy mialem okazje zlapac go na goracym uczynku jak pobieral pliki.

 

Pewnie kiedys sie za to zabiore i napisze do supportu MS.

 

Auto update'y i działanie aplikacji w tle wyłączyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×