Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MagEllan napisał:

w dupsko jeza, ja piorkuje niechaj sie MS ogarnie.

Nie tylko ja mam problemy z XGP na PC.

 

Jak MS jedna rzecz zrobi dobrze to inne spierniczy dzis byla piekna pogoda do grania odpalam i co? aktualizcja FH4 utknela, mysle sobie wywale gre pozniej pobiore i tak mialem wolfa konczyc. Zadna z zainstalowanych gier sie nie odpala, zadnej innej zainstalowac sie nie da.

Dobrze ze mnie to kosztowalo 4pln, tylko ale doprawdy nie potrafie zrozumiec czemu MS nie umi w PC..... no na litosc... a takie mialem pieknie plany skonczyc wolfa2 i zabrac sie za metro. Zaznacze ze jeszcze tydzien temu smigalo wszystko jak ta lala.

 

Działa jak na usługę za 4zł przystało :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, danken000 napisał:

Działa jak na usługę za 4zł przystało :Coolface:

oj tam, oj tam.

przyznaje ze wczoraj wyrzygalem zale.

Ale dodam ze to wynika z tego iz chcialbym zeby ta usluga dzialala dobrze. I serio nie widzialbym problemu zaplacic i pelne 40pln zeby ograc metro.

Ale skoro dziala jak dziala (czyli dzialalo i przestalo). No to lipa. Pytanie czy zacznie dzialac czy nie.

I naprawde nie rozumiem do MS robi nie tak. Bo nawet gry wydawane przez MS dla PC i XO potrafia na PC dzialac u jednego a wywalac sie na cycki u drugiego.

 

Jesli chodzi o trololo - to napisze cos cos o czym pisalem w watku o streamingu - GeForce Now dziala, w moich testach lag minimalny. Jest sporo dosc upierdliwych problemow, ktorych nikt od lat nawet chyba nie probuje naprawic. I teraz usluge oceniam jako dobra bo jest darmowa (nie place za streaming), ale jesli zaczeli by kasowac nawet 1$/1eur to juz bym ten usludze oceny dobrej nie wystawil.

 

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to po nierownej walce ktora byla z gory skazana na porazke, MS okazal litosc. 

Pojawily sie nowe latki systemowe (DL i instalacja 30 minut). 

To nie rozwiazalo problemu. 

Ale pojawily sie tez nowe aktualizacje applikacji powiazanych z usluga xbox beta (pobieranie lacznie 5MB zajelo 1 godzine - nie wiem co MS robi i jak ale robi to zle). 

I odzyskalem dostep do gier w ramach abonamentu. 

Tak wiec teraz zadnych updates nie robie i bedzie grane poki dziala. 

 

Jak MS ta usluge dopracuje to moim zdaniem swietny pomysl. Biorac pod uwage roznorodnosc gier mozna te bardziej wymagajace ogrywac na konsoli, a te mniej wymagajace np na lapku kiedy z TV korzysta ktos inny. No chyba ze lapek pociagie tez te ciut bardziej wymagajace. 

 

Wiec trzymam kciuki za MS zeby to dopracowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadnie gier z usługi to dobra motywacja do ich kończenia

 

The Lego Movie Videogame skończyłem w nocy o 01:58 a o 02:00 wypadła z usługi i już nie mogłem odpalić.

 

Teraz mam na celowniku ponowne przejście 1 sezonu Hitmana ogrywany na silniku 2.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod na 3 miesiące Game Passa razem z nowym procesorem. Wszystko pobrało się w kilka minut i gry działają bez bez problemu. @MagEllan masz chyba wyjątkowego pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, danken000 napisał:

Dostałem kod na 3 miesiące Game Passa razem z nowym procesorem. Wszystko pobrało się w kilka minut i gry działają bez bez problemu. @MagEllan masz chyba wyjątkowego pecha.

Loteria. 

Pozatym w moim wypadku problem stanowil MS i jego plan dostarczania aktualizacji. Poki dziala i nie wola ze mam cos aktualizowac nie zamierzam tego robic.

Od czasu jak ogarnalem temat wszystko dziala prawidlowo. 

 

Nie jest to tez kwestia PC - bo pisalem o koledze z forum ktory kupil FH3 (a ma mocnego stacjonarnego kompa) i gra mu sie po odpaleniu wywalala na cycki, gdzie na moim lapku dziala. Loteria jedna wielka loteria. 

 

Wiec poczekajmy do jakis aktualizacji czy innych wynalazkow i wtedy porownamy nasze doswiadczenia.

Ogolnie MS nie dostaje odemnie jakis koszmarnych batow przez 2 czynniki: grac owszem nie moglem chyba z 2tyg, ale usluga to beta to po pierwsze, a po drugie zaplacilem na tyle malo ze nie jest to jakas koszmarna strata. Zebym zaplacil pelna cene to bym sie duzo bardziej rzucal i to nie tutaj na forum ale  pewnie grzecznie zadzwonil do MS i powiedzial ze to trochu nie halo. Z tego co wiem MS ma za do calkiem przyzwoita opcje jesli chodzi o sub XGP - czyli mozna wylaczyc automatyczne przedluzanie lub po prostu anulowac w trybie natychmiastowym a niewykorzystane srodki zostana zwrocone. Co tez powoduje ze jesli cos nie pyknie mozna po prostu powiedziec powidzenia i nie tracic calosci wklejonej kasy. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pablos_83 napisał:

Kiedy ja to ogram 

Pewnie nigdy :)

Ale czy ma to jakies znaczenie? 

Ja juz dawno przestalem sie oszukiwac ze ogram wszystkie gry ktore posiadam, jesli pogram troche i uznam ze pogralem to luz... nie mam cisnienia zeby konczyc kazda jedna gre. 

 

Swoja droga bez watpienia przedluze od 1 wrzesnia XGP PC (beta). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Frost Prime napisał:

No i zajebiście. Kasa przeznaczona na DMC pójdzie na coś innego. Jak tu nie lubić Microsoftu?

Jesli dobrze pamietam masz obie konsole. 

Wiec spokojnie mozesz wybierac jak to sie mawia najlepsze z obu swiatow. 

 

Ale moge odpowiedziec jak tu nie lubic abonamentow.

Na chwile obecna abonamenty czy to Origin Access na PC (ma wiecej gier nizli EA Access przez co jest zwyczajnie bardziej oplacalny, choc tutaj raczej w formie wpadnij ograj cos i wypadnij). XGP to dobra oferta a jesli chodzi o ceny promocyjne to oferta po prostu swietna. 

 

ALE

niestety nie oszukujmy sie teraz to jest opcja, ale moga nastac czasy gdzie to stanie sie glowna forma dostepu do gier a firmom chodzi o zarobek wiec i ceny beda szly w gore. Spojrzmy na taki przyklad PS+ z PS3 (z czasem pogarszany, bo pamieta ktos jeszcze tzw gry na start 12 gier + te z danego miesiaca?), az w koncu na PS4 jest de facto wymagany, no chyba ze ktos kompletnie olewa online. 

Sprzedac zlapac klientow a potem jak inne formy dystrybucji pojda w odstawke, zostana zepchniete do niszy - zarabiac jak najwiecej. 

 

I nie zrozum mnie zle wiedzac ze to moze podazyc droga ktora opisalem powyzej - jako osobnik lasy na promocje sam kupuje XGP nie majac nawet XO dla oferty na PC. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem o co chodzi. Ja opłacam takie abonament dopóki jest to korzystne dla mnie. Jak tylko przestanie to odpadam natychmiast. Równie dobrze mogę ogrywać 4-5 letnie gry bo wciąż jest sporo dobrych gier których nie ograłem a teraz mogą kosztować 5-6 funtów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nie być zadowolonym z zakupu XO. DMC 5 chciałem ograć, tak samo jak Kingdom Come, ten pierwszy właśnie zasysam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja DMC5 miałem z argentyńskiej cebuli na premierę a KC już od dawna mam na prosiaku.
Te usługi Xbox były by dobre gdyby te gry wpadały do usługi na premierę a nie pół roku później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja DMC5 miałem z argentyńskiej cebuli na premierę a KC już od dawna mam na prosiaku.
Te usługi Xbox były by dobre gdyby te gry wpadały do usługi na premierę a nie pół roku później
No tak to lepiej czekać aż do PLUSA wpadną, maks 2 czy 3 lata i będą.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie zassałem stellaris. Co ciekawe jest PL, co u paradoxu nie jest takie oczywiste. Duży próg wejścia ale będę próbował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikromiętcy dorzucają do pieca nieźle. Robià dobry background do startu nowej generacji. Myślę, że to nie koniec i pocisną jeszcze mocniej do końca 2020.

Jak tak dalej pójdzie z wrzucaniem tak dobrych tytułów, to na nową generacje wejdę w 2022 :xzibit:

Trzeba jesienią/zimą nadgonić to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie zassałem stellaris. Co ciekawe jest PL, co u paradoxu nie jest takie oczywiste. Duży próg wejścia ale będę próbował 
Kurwa niedawno kupiłem :( ale mam też Planetfall na szczęście.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Frost Prime napisał:

Doskonale rozumiem o co chodzi. Ja opłacam takie abonament dopóki jest to korzystne dla mnie. Jak tylko przestanie to odpadam natychmiast. Równie dobrze mogę ogrywać 4-5 letnie gry bo wciąż jest sporo dobrych gier których nie ograłem a teraz mogą kosztować 5-6 funtów.

O ilosci gier juz posiadanych nawet nie bede pisal.

a na PC tanioszki i to dobrej (choc nie koniecznie AAA) jest masa, starsze tytuly pojda na lapku, nowsze o dziwo tez (Metro z MS Store dziala dobrze).

Wiec ja tez jak mi cena nie pasuje sie wymiksowuje.

 

Tyle ze to wiekszosc decyduje, i po jakims czasie jesli abo zdominuja rynek to inne opcje moga tak zostac zepchniete ze np niektrych gier poza abo nie bedzie bo nie i juz.

Mnie to prywatnie nie przeraza bo jakby dzis skonczylo sie wydawanie gier ale zostalbym z tym co mam to spokojnie mam ladnych pare lat grania. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na oku z 20 pozycji do ogrania i to same AAA bez indorów,

 

Gyrosy to nie jest moja ulubiona seria ale na pewno warto zagrać dla samej grafiki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ktoś posiada Xbox Game pass ultimate to będzie mógł uruchomić grę 5 września? Czy po prostu osoby, które kupiły grę Ultimated Edyszyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kampanie w nowych Gyrosach. Świetna gra. Zasługuje na najwyższe oceny. Jak to wszystko wygląda i przede wszystkim działa to wow. Miałem jeden błąd w trakcie ale restart checkpointa załatwił sprawę. 

Fajna fabuła, fajne potwory, Dziwi mnie trochę to, że zdobywam achievment z kampanii, patrzę, a tam nieco ponad 3% ludzi ją skończyło...kuźwa...jak macie okazje zagrać w gamepass to polecam bez zastanowienia się.

Miałem sam obawy lekkie odnośnie tego, że gramy kobietą. Nie że coś w tym złego tylko kobieta jako taka istota nieco delikatniejsza i w ogóle, a tutaj to macho pełną gębą i nie ustępuje niczym...dobrze to wyszło. Właściwie to nawet super. Pogram może jeszcze coś w multi bo w poprzedniej części to tylko liznąłem kilka meczy.

9,5/10

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×