Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie strzelanie jest modne ale zawodzi otwarty świat. Można kampanie przejść w 10h gdzieś chyba.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2019 o 15:37, pablos_83 napisał:

a ten ea access to też jest miesiąc dla starych posiadaczy XGP ultimate.  nie wiem jak te dwie pozostałe usługi.

 

Akurat miesiąc starczy by tam sobie co nieco ograć, bo trzymać tego ea access non stop to już dawno przestało się opłacać

 

Zgadzam sie EA Access to sub ktory mozna raz do roku na miesiac kupic.

 

---------------------------------

 

W temacie XGP - jesli ktos chce cebulic to polecam sprawdzic czy promka za 4pln na 3 miechy mu wskoczy.

 

U mnie promka nie byla aktywna az do dzis a dzis pyklo bez problemu 3 miechy za 4pln no trzeba bedzie przysiasc do The Outer Worlds. (ew Metro E), i sprawdzic Rage 2.

 

nie kumam jaki MS ma algorytm do oceny kto moze a kto nie moze korzystac z promo. Poprzednio mialem XGP na miesiac za 4pln, pozniej przerwa pozniej poszedlem po kumulacje 3 miechy XGP PC + 1 miech XGP U. Ktore mi wygaslo w sierpniu. Przez wiekszosc listopada nie moglem skorzystac z aktualnej promocji a dzis poszlo bez problemu.

 

 

Wiec polecam sprobowac jesli ktos chce sobie za 4pln dobic kolejne 3 miechy. Bo promka konczy sie dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te algorytmy Xboxa są nie do ogarnięcia. 

Np ea access miałem za darmo ale myślę poczekam, bo mam wyjazd, wracam darmowego miesiąca nie ma. 

Wchodzę przez konsolę nie ma, tablet nie ma, komputer nie ma. 

Loguję się przez USA, uk, potem, pl, znowu uk, usa, pl.. Nie ma, nie ma, nie ma

Nagle jest. Darmowy miesiąc. Klikam działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83- dalej owazam ze jesli Access to ten na PC.

no ale masz racje cuda na kiju.

Ja tam sie ciesze z tych 3 miechow za 4pln - obym tym razem zdolal cos ukonczyc a nie tylko napoczynac :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phil Spencer ujawnił, w trakcie transmisji Extra Life, że Control trafi do Xbox Game Pass. Nie zdradził on jednak żadnych szczegółów. Nie wiemy, kiedy gra pojawi się w usłudze i na jakich platformach (PC lub Xbox One) będzie dostępna. Prawdopodobnie jednak te informacje zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaranko bo chciałem po świętach kupić na wyprzedaży, a tak cyk - zaoszczędzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdementowane i przez twórców i przez Xboxa. Ciekawa marketingowa wtopa. Ciekawe jak z tego wybrną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie ma nic przeciwko indykom low-poly polecam State of Mind z XGP. 

Gry w grze malo, tej pojawia sie wiecej pod koniec (zagadki i tez nic odkrywczego, ale dobrze ze sa). Historia dobra (tylko dobra bo potencjal miala na bardzo dobra). 

Swiat w 2048 trapiony roznymi problemami, androidy i te sprawy (pisze malo i enigmatycznie zeby nie psuc zabawy). 

Calosc 8-10h 

 

W spoilerze tylko jeden obrazek zeby pokazac obrany przez tworcow styl

Spoiler

state-of-mind-6.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem watku nie chce mi sie zakladac kolejnego.

 

My Friend Pedro - przyjemna gra (zostalo mi z nascie leveli do konca). Niestety nie dla mnie masterowanie jej bo ciezko mi wejsc w piekne flow ale pomimo to bawie sie dobrze pewnie dzis ukoncze. Kupowac w pelnej cenie - raczej nie. Ale ograc w GamePass jak najbardziej. Krotkie tresciwe, przyjemne.

Dla tych co rozwazali by zakup powiedzialbym nie wiecej niz pare eur (<10).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak ta gra wciąż trzyma się w rankingach sprzedaży, też zdecydowanie nie. Chyba, że poza dużą kasą od MS, Take Two liczy też na wzrost osób->płatności w GTA Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ruch. Po raz kolejny przedłużają żywotność GTA Online. To już chyba ostatnie takie posunięcie i można spodziewać się niebawem zapowiedzi VI.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście genialne, bo to tłusty tytuł, poza tym maja OLBRZYMI napływ ludzi do Online :)

 

No i wielkie Rockstar już zaciera ręce od hajsu z Onlajnow, a gra dostaje 2 życie... 

 

Gracze happy, reszta happy... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast probowac wieksze gry ogrywalem mniejsze w ramach XGP PC beta.

O My Friend Perdo pisalem powyzej, ogralem tez State of Mind i tutaj tez jest dobrze obie gry to takie dobry czy dobry pluys (7 lub 7,5 na 10).

Jesli chodzi o State of Mind mamy tam odrobine cyberpunku (a do gatunku mam slabosc) ogolnie to nowe podejscie do gier zespolu Daedalic Entertainment (ci od rewitalizacji point&click chocby Deponia) tym razem porzucili klasyczne podejscie do tematu mamy cos co przypomina nowozytne przygodowki - fabula jest, jakies proste akcje akcje sa, dialogi sa, jakies puzzle sa. Niestety elementy sa dosc nierowno porozrzucane w trakcje trwania gry ale calosc oceniam dobrze jesli ktos chce spedzic te pare godzin na grze z dobra (acz nic ponadto) fabula to moge polecic.

 

Czekam az A plague tale of innocence wjedzie na PC. I licze ze nastapi to szybko zebym jeszcze w lutym mogl ograc.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_83 napisał:

jest już na pc

o kurde mysalem ze dodali tylko na konsole....

ja piernicze wczoraj 9 gier za 9$ z Humble choice mi sie trafilo (HB dalo mi kupon znizkowy 60%) Cien Lary rozgrzebany, a tutaj taki news no to nie pozostaje mi nic innego jak sie przelogowac i zaczac pobeirac.

 

dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox game pass pc za 4zł na 3 mies masz A Plague Tale Innocence + Kingdom Come Deliverance :1_grinning:

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, beardo0 napisał:

Xbox game pass pc za 4zł na 3 mies masz A Plague Tale Innocence + Kingdom Come Deliverance :1_grinning:

Szczerze na PC XGP ma troche problemow ale mimo wszystko nawet przy cenie dla bety czyli chyba 19pln za miesiac moge spokojnie kupic raz na czas jakis zeby ograc ze 2 gry, lub nawet jedna tylko jesli to jest np A Plague Tale.....

 

Ja poki co mam z poprzedniej promocji czyli XGP ultimate 3 miechy za 4pln, i powiem ze mam mieszane odczucia - z jednej strony sales whore i kupowac/grac byle taniej z drugiej czuje sie prawie jak zlodziej :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam tak mały problem. Zainstalowałem sobie FFXV i chciałem wgrać spolszczenie, ale mam zablokowany dostęp do plików ;/ Dodałem uprawienia, ale to nic nie dało. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×