Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ale szkoda ze na xboxa nie da się wgrywać spolszczeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno zdementowane, ale ogłaszają tylko krótkie rozpiski na chwilę do przodu, więc wszystko jest możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2019 o 18:38, pablos_83 napisał:

Two Point Hospital na konsolową premierę w XGP. Wow.

Gral ktos na konsoli? jak sterowanie? 

 

Odpalilem wczoraj na PC, i peklo 10h. (nie znalazlem watku to tutaj cos skrobne)

Szczerze nie pamietam zupelnie oryginalu, w kazdym razie od czasu premiery zmieniono 2 rzeczy na ktore narzekali niektorzy recenzenci - brak sandbox mode, oraz brak mozliwosci kopiowania pomieszczen. 

 

Ogolnie jako osobnik ktory fanem builderow, tycoonow nie jest jestem zadowolony. Ale to tez oznacza ze gra moze bardziej corowym graczom nie podejsc. 

Jest przystepna, powiedzialbym wrecz casualowa. No chyba ze pozniej robi sie ciezej, choc z praru recek ktore tez wczoraj obejrzalem nie wynika aby mial byc dramat. 

Gra sie w to przyjemnie i mnie to relaksuje. 

Co mam na mysli mowiac ze gra troche celuje w niedzielnego gracza - aktywna pauza

Wiec pojawia sie jakies wydarzenie na ktore trzeba szybko reagowac (i o ile nie jest to cos co wymagania klikania w trakcie gry) to aktywna pauza, sprawdzamy nasze starsy, stan kasy, personelu czy to tam jeszcze podejmujemy decyzje, dokonujemy postawienia nowego pokoju czy zatrudnienia wiecej personelu, przydzielamy im zadania. Po takim przygotowaniu odpauzowujemy gre i patrzymy jak sytuacja sie rozwija, jesli cos to znow aktywna pauza i poprawki. 

Nie ma tez zadnych wiekszych kar finansowych z tego co widze wiekszosc sprzetow (lawki, plakaty, maszyny z zarciem i piciem, kosze na smieci, rosliny) mozemy sprzedac za pelna kase jesli tylko ich stan jest idealny. Jesli nie (tyczy sie niepodlanych rosnin, nieoproznionych koszy, niepelnych maszyn) dostajemy mniej kasy, lub mozna po prostu to naprawic wczesniej i dostac calosc. 

 

Mnie to pasuje, bawie sie dobrze, ale osoby ktore beda oczekiwaly wiekszego wyzwania moga byc rozczarowane. 

Przy drugim szpitalu (2ga misja) po ogarnieciu 1 gwiazki pozostale to bylo czekanie (predkosc 2x), minimalne zarzadzanie a potem wydawanie i znow czekanie na predkosci x2. No moze pozniej zrobi sie trudniej zobaczymy zobaczymy. A i jest tez powod zeby wracac do poprzednich szpitali bo wraz z postepami odblokowujemy nowe rzeczy ktore nie sa dostepne wczesniej a po tym jak je odblokujemy dostepne sa tez we wczesniejszych poziomach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba 25 lutego na konsole. Ale mam nadzieję, że równocześnie piecowy XGP też dostanie. Wtedy będę ogywał na PC, choć granie w takie średniozaawansowane strategie na padzie to nie jest zbyt duży problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pablos_83 napisał:

chyba 25 lutego na konsole. Ale mam nadzieję, że równocześnie piecowy XGP też dostanie. Wtedy będę ogywał na PC, choć granie w takie średniozaawansowane strategie na padzie to nie jest zbyt duży problem

No nie powinnien byc, Steam w informacjach nie ma nic o wsparciu dla padow ale dzis moze podlacze i zobacze czy dziala. 

Powiem tak wczoraj rozpoczalem 3ci poziom i spokojnie powoli relaksujaco ale gra ma tez jedna wade, wciaga jak bagno. Siadasz sobie myslisz luzik godzinke akurat mam, a po 2,5 godzinie zdajesz sobie sprawe ze znow sie do roboty nie wyspisz :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/XboxPL/status/1229770329582657543

Ninja Gaiden II (XONE) – od 20 lutego
Kingdom Hearts III (XONE) – od 25 lutego
Two Point Hospital (XONE + PC) – od 25 lutego
Wasteland Remastered (XONE + PC) – od 25 lutego
Yakuza 0 (XONE + PC) – od 26 lutego
Jackbox Party Pack 3 (XONE) – od 27 lutego
State of Decay 2: Juggernaut Edition (XONE + PC) – od 13 marca
Reigns: Game of Thrones (PC)
Indivisible (PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83bardzi dobra wiadomosc dla Ciebie jesli masz XGP ultimate - Two Point Hospital bedziesz mogl ogrywac na dowolnej platformie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

widzialem ze troche grales w Two Point Hospital  - jak sie podobalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, nawet sporo ale już się nagrałem. Im dalej w las tym większy szpital, nowe choroby, nowe gabinety i coraz większy chaos. Kolejne choroby to tylko kolejne skórki, stawiasz kolejny gabinet i tyle, wydarzenia losowe też kopij wklej wylecz 12 osób na chorobę xyz. Fajna zabawa na 15-20h ale już mam przesyt. Nie jest to gra na wbijanie 3 czy 4 cyfrowych liczb. Kolejna idealna gra do xgp i za to okejka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

no ja tez gralem tyle ze na PC wpadlo w humble choice (ktorego bym nie kupil gdyby nie kupon znizkowy - 9 gier za 9$ zal bylo nie brac) 

Zrobilem 2 pierwsze i gdzies w polowie 3ciego zrobilem przerwe. To przyjemna gra ale raz nigdy nie bylem fanem takowych. Nie widze sensu maksowac, ale z mila checia wroce kiedys i zrobie jeszcze pare poziomow. 

Wiec opinie mamy widze podobna - jesli mialbym ocenic po tym co pogralem to gra po prostu dobra, i raczej prosta. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, cudowne, kolorowe, nostalgiczne, aczkolwiek gameplay'owo już bardziej poszli w kierunku Hollow Knight'a.

- miecz zamiast kulek

- wybieralne skille pod przyciskami + "rolka"

- badge ze bonusami których możemy użyć 3 na raz

Wszystko upgrade'owalne za kasę. 

Osobne menu pokazujące rzeczy które mamy

Znowu dla ludzi lubiących calalkowanie są pojebane achievementy nastawione na przechodzenie gry w kółko na różne style grania.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, coraz bardziej żałuję że sprzedałem XOX. Świetny zestaw gier!

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

Super, coraz bardziej żałuję że sprzedałem XOX. Świetny zestaw gier!

Nie zaluj panie. Dobrze sprzedales? dobrze sie bawiles? warto bylo sprobowac? Jesli na 2 z 3 pytan odpowiedziales tak to bardzo dobry wynik.

Niedlugo bedzie kolejne rozdanie ze wsteczna w Xbox Series X. Co za problem odczekasz i kupisz znow konsole od MS i bedziesz gral az sil zbraknie :D

milego grania

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź to 3 razy TAK

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I gdzie to RDR2 kurde blaszka?

 

Edyta: no i wjechało o 17 :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie gdzie opłaca się kupić  game pass bo kupiłem w końcu nowego kompa i chce sprawdzic usługę Microsoftu :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu sprawdzi się te największe kłamstwo w historii elektronicznej rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×