Skocz do zawartości
pablos_83

Xbox Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem w temacie o rdr2, ale nikt nie odpisuje, to może xboty będą wiedziały.

Jak kupię grę w pudełku, to sejwy z wersji z gamepassa będą działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedź na Twoje pytanie, ale jak kiedyś grałem w pudełkowe FFXV na xbox one s i gdzieś tam zaszedłem, tak po ok 2 latach odpaliłem game pass na pc i były w ff xv tamte sejwy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli nie ten  dział - przenieście. 

 

Po wiekach z Playstation, na czas oczekiwania na nową generację - kupiłem XBoxa One X. Podczas korzystania z funkcji Ultimate, pobrałem sobie 2 gry z Pass-a. Forzę 4 i Metro najnowsze. 

 

1. Miałem ograne z 80% Metro, kiedy usunęli je z Pass-a (nie wiedziałem, że jak usuną z oferty, to nie można grać) i nie mogę dalej grać. Jeśli teraz odinstaluję Metro z Passa na swoim profilu i na tym samym profilu zainstaluje normalnie to Metro, to czy save'y zostaną? A jeśli zainstaluje na innym profilu, ale na też na mojej konsoli?

 

2. Zaczynam  Forzę 4 też z Pass-a, nie wiem czy szybciej ją usuną z oferty, czy ja się znudzę, ale jeśli teraz jak jest w Pass-ie, a ja ją odinstaluję i zainstaluje z innego konta na mojej konsoli, ale przeloguję się później na moje konto - to postępy powinny zostać, bo chyba w "chmurze" je zapisuje na profilu gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×