Jump to content
pablos_83

Xbox Game Pass

Recommended Posts

6 godzin temu, MagEllan napisał:

w dupsko jeza, ja piorkuje niechaj sie MS ogarnie.

Nie tylko ja mam problemy z XGP na PC.

Jak MS jedna rzecz zrobi dobrze to inne spierniczy dzis byla piekna pogoda do grania odpalam i co? aktualizcja FH4 utknela, mysle sobie wywale gre pozniej pobiore i tak mialem wolfa konczyc. Zadna z zainstalowanych gier sie nie odpala, zadnej innej zainstalowac sie nie da.

Dobrze ze mnie to kosztowalo 4pln, tylko ale doprawdy nie potrafie zrozumiec czemu MS nie umi w PC..... no na litosc... a takie mialem pieknie plany skonczyc wolfa2 i zabrac sie za metro. Zaznacze ze jeszcze tydzien temu smigalo wszystko jak ta lala.

Działa jak na usługę za 4zł przystało :Coolface:

11 godzin temu, danken000 napisał:

Działa jak na usługę za 4zł przystało :Coolface:

oj tam, oj tam.

przyznaje ze wczoraj wyrzygalem zale.

Ale dodam ze to wynika z tego iz chcialbym zeby ta usluga dzialala dobrze. I serio nie widzialbym problemu zaplacic i pelne 40pln zeby ograc metro.

Ale skoro dziala jak dziala (czyli dzialalo i przestalo). No to lipa. Pytanie czy zacznie dzialac czy nie.

I naprawde nie rozumiem do MS robi nie tak. Bo nawet gry wydawane przez MS dla PC i XO potrafia na PC dzialac u jednego a wywalac sie na cycki u drugiego.

Jesli chodzi o trololo - to napisze cos cos o czym pisalem w watku o streamingu - GeForce Now dziala, w moich testach lag minimalny. Jest sporo dosc upierdliwych problemow, ktorych nikt od lat nawet chyba nie probuje naprawic. I teraz usluge oceniam jako dobra bo jest darmowa (nie place za streaming), ale jesli zaczeli by kasowac nawet 1$/1eur to juz bym ten usludze oceny dobrej nie wystawil.

milego grania

no to po nierownej walce ktora byla z gory skazana na porazke, MS okazal litosc. 

Pojawily sie nowe latki systemowe (DL i instalacja 30 minut). 

To nie rozwiazalo problemu. 

Ale pojawily sie tez nowe aktualizacje applikacji powiazanych z usluga xbox beta (pobieranie lacznie 5MB zajelo 1 godzine - nie wiem co MS robi i jak ale robi to zle). 

I odzyskalem dostep do gier w ramach abonamentu. 

Tak wiec teraz zadnych updates nie robie i bedzie grane poki dziala. 

Jak MS ta usluge dopracuje to moim zdaniem swietny pomysl. Biorac pod uwage roznorodnosc gier mozna te bardziej wymagajace ogrywac na konsoli, a te mniej wymagajace np na lapku kiedy z TV korzysta ktos inny. No chyba ze lapek pociagie tez te ciut bardziej wymagajace. 

Wiec trzymam kciuki za MS zeby to dopracowali. 

Wypadnie gier z usługi to dobra motywacja do ich kończenia

The Lego Movie Videogame skończyłem w nocy o 01:58 a o 02:00 wypadła z usługi i już nie mogłem odpalić.

Teraz mam na celowniku ponowne przejście 1 sezonu Hitmana ogrywany na silniku 2.

• Haha 1

Dostałem kod na 3 miesiące Game Passa razem z nowym procesorem. Wszystko pobrało się w kilka minut i gry działają bez bez problemu. @MagEllan masz chyba wyjątkowego pecha.

20 minut temu, danken000 napisał:

Dostałem kod na 3 miesiące Game Passa razem z nowym procesorem. Wszystko pobrało się w kilka minut i gry działają bez bez problemu. @MagEllan masz chyba wyjątkowego pecha.

Loteria. 

Pozatym w moim wypadku problem stanowil MS i jego plan dostarczania aktualizacji. Poki dziala i nie wola ze mam cos aktualizowac nie zamierzam tego robic.

Od czasu jak ogarnalem temat wszystko dziala prawidlowo. 

Nie jest to tez kwestia PC - bo pisalem o koledze z forum ktory kupil FH3 (a ma mocnego stacjonarnego kompa) i gra mu sie po odpaleniu wywalala na cycki, gdzie na moim lapku dziala. Loteria jedna wielka loteria. 

Wiec poczekajmy do jakis aktualizacji czy innych wynalazkow i wtedy porownamy nasze doswiadczenia.

Ogolnie MS nie dostaje odemnie jakis koszmarnych batow przez 2 czynniki: grac owszem nie moglem chyba z 2tyg, ale usluga to beta to po pierwsze, a po drugie zaplacilem na tyle malo ze nie jest to jakas koszmarna strata. Zebym zaplacil pelna cene to bym sie duzo bardziej rzucal i to nie tutaj na forum ale  pewnie grzecznie zadzwonil do MS i powiedzial ze to trochu nie halo. Z tego co wiem MS ma za do calkiem przyzwoita opcje jesli chodzi o sub XGP - czyli mozna wylaczyc automatyczne przedluzanie lub po prostu anulowac w trybie natychmiastowym a niewykorzystane srodki zostana zwrocone. Co tez powoduje ze jesli cos nie pyknie mozna po prostu powiedziec powidzenia i nie tracic calosci wklejonej kasy.