Skocz do zawartości
pawlos26

iPod Touch

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam pytanie czy sa jakies osoby na forum ktore posiadaja itoucha ^^ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie nie lepiej pomyslec o iPhone (ostatnio sporo stanialy)? ja bede mial we wrzesniu jak kontrakt mi sie konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam iphone i spoko jest ;D. Tylko kwestia czekania aż zaczną na niego gry wydawać i się bardzie homebrew rozwinie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie jest rozwiniete ^^ jest ja wlasnie robie downgrade do 1.1.2 zeby uruchomic jailbrakera xD i chyba cos zjeb*lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Creative Vision:M 30 gb. Jest prawie identyczny jak iTouch. Ma podobne wymiary i obudowę. Muzyka w połączeniu z dobrymi słuchawkami jest fenomenalna. Wyświetlacz też jest niczego sobie. Ogólnie to bardzo sobie cenię moją zabawkę. Wytrzyma wszystko! Zostałem potrącony przez autobus i miałem ten odtwarzacz w kieszeni... działa bez zarzutu, obudowa i wyświetlacz nadal są całe (czego nie można było powiedzieć o mnie ;p)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat gadgetów:

Jaki model telefonów marki Sony Ericsson jest używany w MGS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak nie pod temat chcialem tylko sie dowiedziec czy ma ktos iToucha ale widze ze nikt ;p wiec prosze zamknac temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no siemka pawlos ja ma itoucha 8 Gb od początku jak wyszedł w stanach, kupiłem w dniu premiery, wersję zainstalowaną mam 1.1.4 (4A102), śmiga bez zarzutów, bardzo zadowolony jestem z niego,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam iPod Touch 8 GB i iPhone 8GB 2G 2.0.2 winPWN xD i jestem zadowolony tylko teraza przydalo by sie sprzedac tucza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam iPod Touch 8 GB i iPhone 8GB 2G 2.0.2 winPWN xD i jestem zadowolony tylko teraza przydalo by sie sprzedac tucza

To instaluj 2.1 - daje iPhonowi niezlego kopa. No i dodaje 'Genialne' playlisty. QuickPWN dla 2.1 jest juz od dnia premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie jestem zawiedziony samym os i polecalbym cos z s60v3 najlepiej z fp1 no ale to zalez y na co Ci to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie jestem zawiedziony samym os i polecalbym cos z s60v3 najlepiej z fp1 no ale to zalez y na co Ci to

Ty chyba iPhone na oczy nie widziales co? Porownywanie iPhoneOS do ktoregokolwiek z istniejacych symbianow jest conajmniej smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zabrzmiało jakby ten fon był dostępny tylko dla wybranych no ale do rzeczy, śmieszne bo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zabrzmiało jakby ten fon był dostępny tylko dla wybranych no ale do rzeczy, śmieszne bo ?

Po czym wnioskujesz ze to telefon tylko dla wybranych? Sprzedalo sie tego tyle wpolsce ze co chwila widze kogos z iPhonem 3g, jest to aktualnie najlepiej sprzedajacy sie telefon w tej klasie. Nie mam pojecia skad ten wniosek.

Smieszne bo to zupelnie inna klasa. Porownywanie symbiana - uproszczonego OS dla komorek z praktycznie kompletna implementacja BSD w iPhoneOS jest niedorzeczne. Nie chce sie wdawac w techniczne szczegoly - porownywac iPhone OS do Windows Mobile - jak najbardziej ale Symbian to nie ta liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywnioskowałem po Twojej wypowiedzi że nigdy go na oczy nie widziałem.

tak się składa że mam aktualnie pod ręką wm i s60 i spomiędzy tych dwóch i tak wybieram s60 choć możliwości są niemal identyczne (nie wiem czy na wm zagramy w kłejka dwójeczkę tak jak na fonach z fp1 ale to oczywiście drobny szczegół). porównując ilość dostępnych emulatorów, przydatnych programów itd itd.. rzeczywiście - nie ta liga.. na niekorzyść produktów apple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wywnioskowałem po Twojej wypowiedzi że nigdy go na oczy nie widziałem.

tak się składa że mam aktualnie pod ręką wm i s60 i spomiędzy tych dwóch i tak wybieram s60 choć możliwości są niemal identyczne (nie wiem czy na wm zagramy w kłejka dwójeczkę tak jak na fonach z fp1 ale to oczywiście drobny szczegół). porównując ilość dostępnych emulatorów, przydatnych programów itd itd.. rzeczywiście - nie ta liga.. na niekorzyść produktów apple

Widac ze twoj wybor wynika wylacznie z niewiedzy lub, niezrozumialego dla mnie, uwielbienia S60. na WM to w Q1 i 2 gralo sie jak jeszcze S60 nie bylo, emulatorow jest znacznie wiecej na WM a iPhone szybko goni - zaczynaja juz sie pojawiac emu wszystkiego od NES prze PSX po N64. Przydatne programy na Symbianie to w wieksozsci uzupelnianie ulomonosci samego OS. S60 to inna liga niz WM i iPhoneOS - tym ostatnim blizej do zwyklych OS.

PS. Aktualnie tylko w oficjalnym AppStore na iphone jest ponad 3,5k aplikacji, od pipierdulek jak listy zakupow, przez gry po interface do systemu SAP a dochodzi do tego tona niezalezynych aplikacji dostepnych przez Installer'a czy Cydie na odblokowanym firmware.

PS2. Moj SonyEricsson K610i jest w stanie odpalic w tle wiecej aplikacji niz nokia E51 ktora dziala na S60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż nigdy nie przepadałem za symbianem bo zawsze siedziałem na fonach typu mda które pracują na wm5/6

nie jestem przekonany co do tych emulatorów, sam u siebie na chwilę obecną posiadam gbc, gba, mamme, nesa, snesa oraz niektóych pecetowych gier a to tylko czubek góry lodowej nie wspominając że mam to na nie najnowszym symbianie

tak samo co do tego że te programy to uzupełnienie braków w s60 ? czy to że mam z fona zrobioną kamerę internetową to braki w sofcie? nie sądze - tutaj oczywiście też mógłbym długo wymieniać.

co do tego Twojego SE to ile Ty tam masz w takim razie ramu ? i o jakich aplikacjach mówisz? grach w javie ?

Co do telefonów z WM to oczywiście dochodzi jeszcze ich cena która jest przeważnie po prostu przesadna..

btw zrobiliśmy z tematu walkę wm z symbianem, więc powiem że jak dla mnie oba te systemy na chwilę obecną górują nad apple (pomijając to który z nich jest lepszy) choć nie twierdzę że będzie inaczej, w końcu to tak właściwie jeszcze "dzieciak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Aplikacji maja wiecej ale jezeli chodzi o sam system to wszyscy mowia zgodnie - iPhoneOS to przelom nie tylko pod wzgledem interfejsu ale jest to pierwszy tak rozbudowany OS w komorce (pomijam tu wybryki natury w stylu Windows CE) - ludzie wyprawiaja z nim cuda a hakerzy chwala sobie go jako swietny przenosny terminal uixowy. Google z ich Androidem tez zauwazylo ze potrzeba tego typu urzadzen na rynku. Bo to juz nie sa komorki a prawdziwe kieszonkowe komputery. MS z WM7 tez robi zwrot w tym kierunku, zreszta Open Symbian tez sie tam kieruje.

Ok zakonczmy to bo to temat o urzadzeniach dzialajacych na iPhoneOS a nie S60 czy WM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×