Skocz do zawartości
buhehe

Błąd 34878-0

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stary ale odkopie. Mam Prosiaka i ten sam problem z błędem 34878. Genralnie kilka gier już ograłem i nie było żadnych problemów ale w dwóch grach jest masakra. Lego City Tajny Agent i Rise of the TR. W pierwszej wywala co jakiś czas w róznych odstępach czasu a w TR za każdym razem jakieś 2, 3 minuty po włączeniu. I nie muszę nawet w nią grać, wystarczy że odpalę i wyjdę np. do menu PS a po dwóch minutach błąd. Konsola poszłaa na gwarancji do serwisu, zobaczymy czy coś zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o tym słynnym błędzie który jest od początku PS4 i przez ten cały czas nie został naprawiony, a jedynym wyjściem jest zakup nowej konsoli?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 miałem czesto jakieś błędy. A na ps4 którą mam już od paru lat jeszcze mi się nie zdarzyło:) To sa jakies szczególne modele?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie walcze właśnie z tym błędem w Pro z Destiny 2. Konsola kupiona w Saturnie. Jak realizować gwarancje? Do Saturna czy przez Sony(infolinia?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Panowie walcze właśnie z tym błędem w Pro z Destiny 2. Konsola kupiona w Saturnie. Jak realizować gwarancje? Do Saturna czy przez Sony(infolinia?)

A spróbuj pobrać tą najnowszą aktualizację 4.74 i zobacz czy to coś dało. Szczerze wątpię ale...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×