Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

niekoniecznie bo przy BO3 zebrala sie ttuaj calkiem spora ekipa i gralismy nawet calkiem sporo :) gra byla dobra to i gralo sie fajnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2017 o 14:53, ziolek napisał:

 

Z tymi dwoma miesiącami to poniosła Cię fantazja Yaro z całym szacunkiem, dwa tygodnie. Wbrew pozorom ten dział nie jest dla fanów itp...CoD'a tylko dla przygodnych przechodniów, a na pewno nikt tu nie znajdzie ekipy do gry. 

No może trzy tygodnie :1_grinning:

9 godzin temu, Rambo8 napisał:

niekoniecznie bo przy BO3 zebrala sie ttuaj calkiem spora ekipa i gralismy nawet calkiem sporo :) gra byla dobra to i gralo sie fajnie :)

W BO3 do dziś gram

No to co Panowie za tydzień się widzimy na frontach II wojny, kto będzie? Na pewno ja i Backspace, Tabcio o ile nie zbłądził w czeluściach promocji ;):1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yarorot napisał:

No może trzy tygodnie :1_grinning:

W BO3 do dziś gram

No to co Panowie za tydzień się widzimy na frontach II wojny, kto będzie? Na pewno ja i Backspace, Tabcio o ile nie zbłądził w czeluściach promocji ;):1_grinning:

ja wciagam na premiere wiec mozna bedzie popykac ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzeciego o 7.30 udaje się spacerkiem po odbiór " paczka w Ruchu " o ósmej odpalam kampanie , po paru godzinach jestem w multi i robie maraton 24 h weekend z CoD'em :smile:

Do trzeciego chyba popykamy jeszcze w BO3. 

 

P.S

Zanim Góral :smile: przechytrzy system promocyjny , będę miał już parę prestiży :bunny: 

Edytowane przez ziolek
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też weekend  z CoD'em ;)

Popykamy, popykamy w BO3.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"az" 9 map w podstawce :) 10ta jak kupisz SP :FailFish:

  • Aachen
  • Ardennes Forest
  • Flak Tower
  • Gibraltar
  • Gustav Cannon
  • London Docks
  • Pointe Du Hoc
  • Sainte-Marie-du-Mont
  • USS Texas
  • Carentan (for Season Pass only)

There are 3 War mode operations:

  • Operation Breakout
  • Operation Griffin
  • Operation Neptune – takes place on Omaha Beach during D-Day.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie sobie z nami pogrywają - mapy z 1go DLC w Polsce i Francji były już w plikach bety 

 

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision i EA - gardzę z całego serca. Co chwilę wyskakują z nowymi metodami na dojenie naiwnych. Nie kupuję ich gier od początku generacji (no, na destiny 1 dałem się naciąć, nauczka), nie czuję, żeby mnie coś ciekawego w gamingu omijało. Boli trochę, że Bethesda jako wydawca miażdży te pierdy pozostałych wielkich korpo, a i tak ich gry sprzedają się kiepsko, a g*wno zawinięte w inny papierek zarabia setki milionów na samych mikrotransakcjach. Brzydzę się czasem tą branżą i jej praktykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie - trzeba czekać na Gothy za 100 złoty  :)  Zależy też  na co się człowiek nastawia, jak na MP to faktycznie takie zachowanie może wkurzać, ale jak na SP to to olewa ciepłym moczem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Te całe DLC to porażka kupiłem w BO3 to na początku mapy wskakiwały na dzień dzisiejszy wcale.

Panowie to kto będzie grał w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC1 często wyskakiwało. Im dalej w las tym rzadziej.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do wniosku że jak się chce grać w dlc to trzeba by zmontować ekipę która ma wykupione dlc i grać między sobą meczyki wtedy można wybrać mapki. Ale to takie moje przemyślenia :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pokładzie, biorę wersję z season passem. Możemy zmontować ekipę do multi + zombie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Ja będę na pokładzie, biorę wersję z season passem. Możemy zmontować ekipę do multi + zombie.

Wysyłam Ci zaproszenie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie kupić różowy kamuflaż do broni bardziej pewne , niż to całe dlc gdzie mapki wchodzą przez pierwsze dwa tygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie kiedy można się spodziewać pierwszych recenzji, dzisiaj czy może jutro ? Cały czas się zastanawiam czy brać, czy odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mesutOzim napisał:

Ktoś może wie kiedy można się spodziewać pierwszych recenzji, dzisiaj czy może jutro ? Cały czas się zastanawiam czy brać, czy odpuścić.

bierz - najwyżej odsprzedasz :)

pozdro dla Ziomka z ZST - mojego miasta 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem embargo schodzi 9PM czasu zachodnioamerykańskiego. 8h różnicy czyli jakaś 5 rano jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że aż tak pusto nie będzie na serwerach 2 tyg po DLC. Gra wraca do korzeni (jeśli chodzi o realia), jest szansa, że sprzeda się dużo lepiej, niż ostatnie odsłony. Z aktywacją season passa poczekam, jak będzie bieda, to sprzedam i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

Myślę, że aż tak pusto nie będzie na serwerach 2 tyg po DLC. Gra wraca do korzeni (jeśli chodzi o realia), jest szansa, że sprzeda się dużo lepiej, niż ostatnie odsłony. Z aktywacją season passa poczekam, jak będzie bieda, to sprzedam i tyle.

 

To nie w tym rzecz ,że serwery będą puste ,bo będą full tylko że mapy z dlc nie są losowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż tak słabo działa multi od strony Activision/Sledgehammer Games? Ja pierdzielę, ja z Battlefield'a, nietutejszy, nieznaju. Domyślam się, że CoD jest 100 lat wstecz i nie ma do wyboru czy chcę grać na mapach z podstawki/DLC? Bida straszna w takim razie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bartek_Red napisał:

To aż tak słabo działa multi od strony Activision/Sledgehammer Games? Ja pierdzielę, ja z Battlefield'a, nietutejszy, nieznaju. Domyślam się, że CoD jest 100 lat wstecz i nie ma do wyboru czy chcę grać na mapach z podstawki/DLC? Bida straszna w takim razie. 

 

Jeśli chcesz grać tylko na mapach z dlc to możesz, nam chodzi że mapy z dlc nie wchodzą w ogólnej rozgrywce z mapami z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w ME i nie chcieli ch.jki dać gierki :24_stuck_out_tongue: jutro wchodzę na sklep równo z jego otwarciem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×