Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam

 

Szybko przełączyłem na dźwięk ang i napisy pl po tym jak usłyszałem

polski kobiecy głos: ciskam granat!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Właśnie widziałem na yt i ja sam lubię grać z polskim dubbingiem tak chyba jednak tutaj to nie przejdzie. :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeszedłem z dubbingiem i mi nie przeszkadzał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat na to czekałem, powrót BFa i CODa do przeszłości a nie podroż w przyszłość i wyimaginowane konflkity. BF1 niestety dotyczy 1 wojny która mnie niezbyt interesuje, zostaje COD. Kupiłem, zdałem, sprzedałem - multi CODa nigdy mi się nie podobało, zawsze było totalnie bezskillowe na refleks i tyle.

 

Co do kampanii(kto nie grał niech nie czyta):

 

Spoiler

Uwielbiam gry/seriale/filmy osadzone podczas 2 wojny światowej, ale COD WW2 to...totalna bieda. Główny zarzut? Długość. Łącznie zdałem na oko w 5-6h, z czego przed chwilą na YT znalazłem wszystkie cutscenki + QTE i okazało się że trwały... 3 godziny.  Kampania została oblana ciepłym moczem przez twórców. Poszczególne misje kompletnie nie oddają historii. Na przykład ofensywna w Ardenach, która była wielkim kontratakiem strony niemieckiej i trwała ponad miesiąc, została potraktowana totalnie po macoszemu. Chwilowy ostrzał, kilkadziesiąt Niemców wybiegło z lasu, parę czołgów wyjechało i tyle.No i jeszcze było strzelanie z samolotu, którego sterowanie było mega beznadziejne podobnie zresztą jak sterowanie czołgiem - do bf1 nie ma podejścia. A później nagle był marzec. A można było pójść zgodnie z historią - podzielić ten wątek na kilka misji, np można było użyć wątek niemieckich agentów przebranych za Amerykanów co działo się na prawdę, itd.

Oczywiście to że nasz bohater jest praktycznie nieśmiertelny i omijają go spadające dzwony, wagony itd to jest standard w większości gier więc nawet szkoda się czepiać. 

Misje ze skradaniem to też niesmaczny żart, szczególnie ratowanie dziewczynki z piwnicy - no przecież to był koncert cudów, ci Niemcy nie mogli ich nie zauważyć.

Może jestem tak krytyczny też dlatego że zwiastun był kapitalny i zrobił duże nadzieje, np na jakąś misję w obozie koncentracyjnym, a co było związane z obozem? Cutscenka i krótkie przejście po obozie, zresztą już pustym...

 

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty najważniejsze że ruszyli w kierunku o którym większość prosiła się od dłuższego czasu. Może jak wyjdą kolejne odsłony będzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DeX napisał:

Tyle lat na to czekałem, powrót BFa i CODa do przeszłości a nie podroż w przyszłość i wyimaginowane konflkity. BF1 niestety dotyczy 1 wojny która mnie niezbyt interesuje, zostaje COD. Kupiłem, zdałem, sprzedałem - multi CODa nigdy mi się nie podobało, zawsze było totalnie bezskillowe na refleks i tyle.

 

Co do kampanii(kto nie grał niech nie czyta):

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Uwielbiam gry/seriale/filmy osadzone podczas 2 wojny światowej, ale COD WW2 to...totalna bieda. Główny zarzut? Długość. Łącznie zdałem na oko w 5-6h, z czego przed chwilą na YT znalazłem wszystkie cutscenki + QTE i okazało się że trwały... 3 godziny.  Kampania została oblana ciepłym moczem przez twórców. Poszczególne misje kompletnie nie oddają historii. Na przykład ofensywna w Ardenach, która była wielkim kontratakiem strony niemieckiej i trwała ponad miesiąc, została potraktowana totalnie po macoszemu. Chwilowy ostrzał, kilkadziesiąt Niemców wybiegło z lasu, parę czołgów wyjechało i tyle.No i jeszcze było strzelanie z samolotu, którego sterowanie było mega beznadziejne podobnie zresztą jak sterowanie czołgiem - do bf1 nie ma podejścia. A później nagle był marzec. A można było pójść zgodnie z historią - podzielić ten wątek na kilka misji, np można było użyć wątek niemieckich agentów przebranych za Amerykanów co działo się na prawdę, itd.

Oczywiście to że nasz bohater jest praktycznie nieśmiertelny i omijają go spadające dzwony, wagony itd to jest standard w większości gier więc nawet szkoda się czepiać. 

Misje ze skradaniem to też niesmaczny żart, szczególnie ratowanie dziewczynki z piwnicy - no przecież to był koncert cudów, ci Niemcy nie mogli ich nie zauważyć.

Może jestem tak krytyczny też dlatego że zwiastun był kapitalny i zrobił duże nadzieje, np na jakąś misję w obozie koncentracyjnym, a co było związane z obozem? Cutscenka i krótkie przejście po obozie, zresztą już pustym...

 

Multi bezskillowe na refleks heheheheheheheheh.To wejdz na multi i pokaz nam swój skill-skończyło by się na płaczu i skomleniu.Wróć lepiej do Minecrafta:good: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że im dłużej gram tym bardziej się wciągam. Nie jestem jakimś wymiataczem w coda, ale tu gra mi się naprawdę bardzo przyjemnie. Cieszy fakt że multi łączy teraz praktycznie z kolegami z Polski. Gra jak najbardziej na plus multi nie jest tak szybkie jak w poprzednich odsłonach... I nie ma tego skakania chociaż niektórym nawyki pozostały.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, MrArt-PL napisał:

Multi bezskillowe na refleks heheheheheheheheh.To wejdz na multi i pokaz nam swój skill-skończyło by się na płaczu i skomleniu.Wróć lepiej do Minecrafta:good: 

Taka jest prawda, namiętnie siekalem w CSa kiedyś,  i przejście na jakiegokolwiek bfa czy coda było zawsze mega gładkie, kompletnie bez porównania. Strzał w głowę to dwa zupełnie różne poziomy trudności pomiędzy takim csem a codem. 

Wróć lepiej do coda i pokazuj swój skill polegający na szybkim przymierzeniu i full auto, bo w poważnych strzelankach by się skończyło na płaczu i skomleniu :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co się nie mogą doczekać , 1100 punktów będzie do odbioru 21 listopada z tym dniem zostanie wprowadzona też wyczekiwana :smile: mikropłatność, czyli nareszcie dostaniemy pełnowartościowego CoD'a.

  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam sztab? Może mi ktoś też wytłumaczyć, dlaczego nie mogę się połączyć z kolegą ( ten sam dostawca lokalny internetu ) w multi czy zombie? Możemy jeśli ktoś inny jest hostem. WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pike napisał:

A ja Wam powiem że im dłużej gram tym bardziej się wciągam. Nie jestem jakimś wymiataczem w coda, ale tu gra mi się naprawdę bardzo przyjemnie. Cieszy fakt że multi łączy teraz praktycznie z kolegami z Polski. Gra jak najbardziej na plus multi nie jest tak szybkie jak w poprzednich odsłonach... I nie ma tego skakania emoji16.png chociaż niektórym nawyki pozostały.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do wspólnego grania ;)

Edytowane przez Yarorot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2017 o 15:36, ziolek napisał:

Dla wszystkich co się nie mogą doczekać , 1100 punktów będzie do odbioru 21 listopada z tym dniem zostanie wprowadzona też wyczekiwana :smile: mikropłatność, czyli nareszcie dostaniemy pełnowartościowego CoD'a.

  

Mi już przyznali te 1100 pktów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziołek jak ten nowy cod?  Polecisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz bany@. Ja nie jestem jakimś specjalnym fanem coda, ale ta gra uzależnia :) moim skromnym zdaniem warto.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany® napisał:

ziołek jak ten nowy cod?  Polecisz?

 

Kampania warto, multi te same bolączki jak co rok x2 , po za tym wciąga .

Ogólnie na pewno warto , ale szukaj w dobrej cenie aktualna nie adekwatna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz/cie Hardcore czy Normal? Zastanawiałem się nad kupnem tej gry, bo Battlefronta 2 spisałem na straty. Później przypomniałem sobie czasy BO3 i tego jak z Yogim grałem normalny tryb, a cała reszta Hardcore. I teraz WW2 także mam spisanego na straty :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jeden normalny :-P hehehe

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wszebor napisał:

Grasz/cie Hardcore czy Normal? Zastanawiałem się nad kupnem tej gry, bo Battlefronta 2 spisałem na straty. Później przypomniałem sobie czasy BO3 i tego jak z Yogim grałem normalny tryb, a cała reszta Hardcore. I teraz WW2 także mam spisanego na straty :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

To że masz spisanego na straty to akurat na twój plus, a jeśli stwierdziłeś wow kur...a zaraz koniec roku a ja jeszcze nie grałem w żadne gówno w tym sezonie no to bierz.

Pamiętaj tylko że gra jest cały czas w fazie beta-testów i każda zł wydana po wyżej 100 zł jest umoczeniem.

Po mimo to singla polecam. 

 

P.S

Pamiętasz jak fajnie nam się grało w war w becie, dziś o tym zapomnij.

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, haobao_PRO napisał:

Byłby ktoś chętny na wspólną grę i powbijanie trofików w zombie ?

 

Jestem chętny, kilka trofek już wbiłem, ale to musimy i tak zebrać łącznie 4 osoby, bo to tego trudniejszego easter egg'a lepiej podejść full ekipą. Nie nastawiam się na to, że znajdą się na tym forum aż 4 chętne osoby, ale może, kto wie :30vm3cw:

 

Jest również poradnik PL dla zainteresowanych:

 

https://www.lowczynitrofeow.pl/call-of-duty-world-ward-ii-poradnik-do-trofeow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×