Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Bartek_Red napisał:

 

Jestem chętny, kilka trofek już wbiłem, ale to musimy i tak zebrać łącznie 4 osoby, bo to tego trudniejszego easter egg'a lepiej podejść full ekipą.

No to ok, wysłałem Ci PW tu na forum. Trzeba dogadać szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro promocja na wersje pro za 299 zł tylko w opisie jest ze to wersja angielska. Jak myślicie będą tam  polskie napisy? 

 

W ogóle wszędzie wersje pro maja info ze sa po ang. Hmmm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję PRO, nie ma polskich napisów. Uprzedzając ewentualne pytanie, wersja PRO w ogóle nie ma polskich napisów, obojętnie gdzie byś nie kupił. W każdym razie nie uważam tego za wadę, gra i tak jest zrozumiała, kampania jest na 6h, a w multi PL jest już całkowicie zbędny :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a tak w ogóle najważniejsze -> ktoś w to jeszcze z Was gra i będzie gdzie się podczepić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Dzięki, a tak w ogóle najważniejsze -> ktoś w to jeszcze z Was gra i będzie gdzie się podczepić? 

 

Kup sobie The Sims nowe , większe możliwości customizacji postaci niż w CoD'e, no i tam można budować tu jeszcze nie :smile:

P.S

W sztabie zawsze spotkasz bratnią duszę do robienia pajacyków itp...bo multi chyba jest maluteńkim dodatkiem do tej gry z resztą nie udanym.

 

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/0\,  multi cienkie jak portfel menela  , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Eloszki napisał:

Dzięki, a tak w ogóle najważniejsze -> ktoś w to jeszcze z Was gra i będzie gdzie się podczepić? 

Ja grywam co kilka dni. Ciężko się przestawić po 200h spędzonych w BF1. I szczerze przyznam, że multi w CoD wydaje mi się strasznie płytkie i dla dzieci, ale paradoksalnie gra się dobrze. Szkoda tylko, że od lat wciąż serwują ten sam silnik i idą na łatwiznę. Pod względem audio/wideo ta gra jest całą epokę za najnowszym Battlefield'em, pod względem gameplay'u również, choć zdaję sobie sprawę, że to dwie gry o kompletnie odmiennym stylu. Na duży plus nowy tryb wojny, gdzie rozgrywamy mini scenariusze na trzech mapach, wykonując określone zadania typu burzenie mostu, odbijanie paliwa do czołgów itd. Myślę, że gra cierpi przez to, że twórcy chcą uszczęśliwić wszystkich jednocześnie, tzn wpychając do gry widowiskową kampanię, multi oraz zombie. Gdyby zrezygnowali z tego ostatniego trybu, więcej zasobów przeznaczając na pracę nad dopieszczeniem multi, wszystkim wyszłoby to na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2017 o 10:01, haobao_PRO napisał:

Dalej szukam kogoś chętnego na zombie trofki :30vm3cw:

Trofki wbite :listek: Temat nieaktualny :30vm3cw:

Trudny EE dał popalić, 3.5h z życia poszło w pizdu :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2017 o 17:05, mikelsgrom1 napisał:

Też macie często lagi w uj? No kurde co drugi mecz to lag. 

Kampania mnie zaskoczyła. Bardzo fajna. 

Lagów może nie ma, ale opóźnienie co mecz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, haobao_PRO napisał:

Lagi bardzo sporadycznie, codzik naprawdę dobrze działa :newell:

 

Co do lagów to i owszem, reszta :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawuszka jest ;)

 

W me ręce wpadł CoD WW2, całe życie w BF grałem, w CoDzie nie leżą mi klaustrofobiczne małe mapy i za szybki jest (dlatego wolę BF4 lub 1).

 

Niemniej jednak ciekawi mnie ten tryb Zombie :) (od zawsze ciekawił ten tryb w CoDzie), stąd pytanie:

 

Warto zostawić grę dla szybkiego przejścia kampanii (a tak z ciekawości w nią zagram) + multi głównie ZOMBIE??

(grę i tak za friko dostałem do dysku SEAGATE, więc żaden koszt :P natomiast waham się czy jej właśnie nie puścić w folli do jakiegoś szczęśliwca ;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za namową kolegi kupiłem coda, ale gram tylko tryb zombie, chodź fabułę jeszcze przejdę na pewno, szkoda że nie można grać z użytkownikami xboxa, byśmy coś pobiegali, pogram trochę pobawię się i pójdzie zapewne na wymianę, chyba na monster huntera :1_grinning: jak by można było tryb zombie kupić osobno to bym się bardzo ucieszył, multi jak dla mnie takie sobie, jednak bf jest bliższy mojemu sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra z UK bedzie miala polskie napisy?

CZy gra z Niemiec bedzie wykastrowana lub ocenzurowana jak Wolfenstein 2?

Czy gra z Polski ma polski dubbing czy tylko napisy?

CZy jakies mikrotranskacje sa w grze? Albo czy one sa istotne w rozgrywce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z Polski ma dubbing i napisy..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś do trofeów w trybie zombie, jak by ktoś był chętny to proszę pisać na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też w kampanii podczas tych "niby" cutscenek spadają klatki do 30? Przechodzę kampanię drugi raz po dłuższej przerwie, ale pamiętam, że za pierwszym razem wszystko śmigało w 60. Wiem, że jest taki problem po patchu na xboxie, ale o ps4 nie mogę znaleźć info. Dla przykładu filmik z x'a

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOry za maly OT, ale ktory CoD jest najleoszy? Ktory teraz sobie najlepiej kupic, jeslo w zadnego nigdy nie gralem? Jakies powiazania miedzy czersciami istnieja czy mozna losowo wybierac czesci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klaxxon napisał:

SOry za maly OT, ale ktory CoD jest najleoszy? Ktory teraz sobie najlepiej kupic, jeslo w zadnego nigdy nie gralem? Jakies powiazania miedzy czersciami istnieja czy mozna losowo wybierac czesci?

 

BO3 - the best na przestrzeni paru lat (oprócz singla), prócz mikropłatności i dojenia Januszy z kasy  powiązań brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×