Skocz do zawartości
One™

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

8fcd2b68ce36d5b9a8175cc4033d2f78.jpg

 

Pierwsze wycieki nt. nowego CoD'a sugerują powrót do II WŚ!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem. Nie jaram się. Chcę porządnego FPSa w aktualnych czasach. Niech zrobią rozpierdol z kozojebcami :)

A tak mamy WWI w BFie a teraz WWII tu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też chętnie porozdupcałbym kozojebców a nie znowu powrót do tych chujowatych broni z II wojny światowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te chujowate bronie, to dzisiaj w nicku miałbyś dopisek -GER, zamiast -PL.

 

Poza tym co kto lubi, nikt nigdy wszystkim nie dogodzi. Był okres, gdzie wychodziły same drugowojenne FPSy, potem nastąpiła fala nowoczesności aż do porzygu. Teraz mamy BF1, który jest pewnego rodzaju powiewem świeżości. CoD WWII przyjmę z otwartymi ramionami, nawet dla samej kampanii, choć liczę na dobre multi (oddałbym nerkę za powrót klimatu meczów z pierwszego CoD). Żadnych głupich perków, bierzesz broń i jazda! Nie było levelowania, odblokowywania tysiąca skórek i dodatków, a ludzie grają w to jeszcze do dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Wychodzil MW3, to juz teskno bylo za druga wojna a teraz gdy faktycznie chca powrocic do tego okresu to znowu nie pasuje. Nie na leb. Jak dla mnie to najlepszy z mozliwych wyborow. Pierwsze Cody mialy klimat nie pobity do dzis.

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie ale IW w Bf1 a w CODzie to będą zupełnie różne sprawy. W Bf1 gra się bardziej na podbojach (moim zdaniem) są pojazdy i tu bardzo mocno widać to, że to jest I wojna Światowa, a w codzie jak będzie druga WŚ to będzie tylko wizualna zmiana. Cod (to dla mnie) typowa gra, run&gun. UVA dalej będzie, tylko bez żadnych laserów i innych świecących dupereli, broń będzie strzelać i tyle.. Nie ukrywam że chętnie zagrałbym w coś normalnego, a normalne moim zdaniem to było np BO2 gdzie niby była to przyszłość, a grało się bardzo ale to bardzo przyjemnie. Ogólnie BO2 uważam za najładniejszego i najlepszego CODa poprzedniej generacji konsol. grałem w IW i nie mam nawet 10 poziomu.... takie laserowe strzelanie to nie dla mnie. BO3 też mi się niezbyt podobał... Wbiłem chyba 40 poziom i na tym się zakończyło..

I tak, jedyne gry które kupuje to cody i bf więc pewnie kupie tego coda, ale na pewno nie na premierę. Poczekam przynajmniej do czarnego piątku.

 

Wiadomo cokolwiek o silniku gry? Bo jeśli nadal zostanie ten sam to mam pewną teorię tego silnika.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II wojna jest spoko. W CODzie fajnie się grało w WWII, ale w BF4 grałem od premiery do teraz. Bf1 już mi się nudzi. Więc nowoczesna wojna chyba lepsza.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. O ile mnie pamięć nie myli to przy Advanced Warfare, Black Ops 3 i Ifinity Warfare już chodziły plotki, że gry będą osadzone w WWII lub Wietnamie.

Nawet plakaty były, tytuł i gameplay nagrany ziemniakiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna lol , a za kilka lat pewnie "ej no , mogliby trochę w przyszłość pójsć" :)

 

 

To będzie pierwszy CoD od kilku lat którego kupię jeżeli to prawda :) BF1 mnie nie zajarał , poproszę Omahe pieski jako killstreak i wracam :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje przy tym że ostatnie dobre Call of Duty to były Black Ops 1 i Modern Warfare 2, zwłaszcza fabularnie pomijając multi, bo multi też było miodne. Teraz ostatnie części to ni to Call of Duty ni to Gwiezdne Wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie można agentem OSS podskoczyć przelecieć  i przebiec po ścianie bunkra i na koniec zrobić wślizg prosto w krocze żołnierzowi Wafen SS, a najszybciej jakiemuś japońcowi to p....le takiego CoD'a :wink: 

Już słyszę ten płacz sierot aimcontrolersów i innych gówien , no i wtedy jak nam Activision wyjebie CoD'a to się posramy :smile: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o coda to i tak trzeba poczekac na bete i pierwsze recenzje zeby nie wdupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy ja w każdym razie nie mówię nie.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod zawsze trzymał poziom żadna część nie była nawet średnia. Jedynie setting był niestrawialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pablos_PRO napisał:

Cod zawsze trzymał poziom żadna część nie była nawet średnia. Jedynie setting był niestrawialny

 

Dlatego czy to będzie IIWŚ, czy pierwsza, czy  średniowiecze, czy kosmos ta gra już nigdy nie będzie grywalna z powodu settingu i wszystkim co z tym się wiąże.

Widać że informatycy ,czy kto tam jest za to odpowiedzialny jest na etapie gier z komórek z końca lat 90-tych.

Ale widać że widzą problem i zabierają się za filmy, jeszcze tu trzeba wydymać pare osób .

 

 https://www.modernwar.pl/call-of-duty-filmowe-adaptacje-rozpoczna-zupelnie-nowa-serie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Cod zawsze trzymał poziom żadna część nie była nawet średnia. Jedynie setting był niestrawialny

Serio ? Ja osobiście wolę Black Ops albo Modern Warfare 2 a nie symulator żołnierza kosmosu jak ostatnio. Właśnie widać po popularności multi, starsze części są dużo bardziej popularne niż te nowsze. Po prostu nie zauważasz że od kilku lat ta marka na prawdę zaczęła się trochę rozjeżdżać i potrzeba lekkiego reboota mechaniki, rozgrywki, kontekstu fabularnego bo on sporo wpływa na multi (jeżeli chodzi o dobór czasów kiedy umiejscowiona jest gra). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym, że Cod zawsze trzymał poziom to bym nie powiedział, ale to moje zdanie tylko...

Co do silnika, to tak, wymyśliłem taką śmieszną teorię, jak kumplowi opowiadałem na imprezie to lał ze śmiechu...

 

Cały COD siedzi w budzie Golfa 3. Na samym początku, zastosowano silnik benzynowy 1.4, który generował odpowiednią moc do powiedzmy BO1.

Przy MW3, zmienili jednostkę na 1.9d czyli zwykły diesel na pompie rotacyjnej, bez turbinki, spokojnie klepał na wolnych i ciągnął całą budę CODoGOLFA 3.

Przed wyjściem BO2, jednak był zbyt słaby więc dołożyli mu turbo i pompo wtryski. (Bo2 wyglądało najlepiej z wszystkich codów na PS3 moim zdaniem).

Ghost to dołożenie intercollera do turbo i buda dalej jedzie.

Advanced Warfare to już skoki w górę, więc inżynierowie CODa żeby trzymać poziom a nie zmieniać całej budy  zchipowali silnik. Trochę koni przybyło, GOLF 3 dalej ciągnie budę.

BO3 to już lepsza grafika i skoki w górę i chodzenie po ścianach. Silnik się poci, więc poprawa chłodzenia turba, zmiana pompowtrysków na wydajniejsze i dla bezpieczeństwa, żeby to nie jebło, wymieniają korbowody. 

IW to już takie lasery i wodotryski, że nasz golfik, lekko zamula. No to co, ponowny program do chipu, i dołożenie drugiej turbinki. Golf nabrał mocy i pozrywał pół osie. No to co, wzmocnione pół ośki, buda dalej jedzie. Do MWR zastosowali wersję obecną przy BO3.

 

Co wymyślą do nowego CODa? No sam nie wiem. Chyba pora na zmianę skrzyni biegów, na taką z dłuższymi przełożeniami. Ciekaw jestem jak długo to jeszcze pociągnie w takiej konfiguracji.

 

Popatrz na to wszystko co napisałem z przymrużeniem oka, bo nie jestem mechanikiem, a historię wymyśliłem na poczekaniu ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cykor napisał:

No o tym, że Cod zawsze trzymał poziom to bym nie powiedział, ale to moje zdanie tylko...

Co do silnika, to tak, wymyśliłem taką śmieszną teorię, jak kumplowi opowiadałem na imprezie to lał ze śmiechu...

 

Cały COD siedzi w budzie Golfa 3. Na samym początku, zastosowano silnik benzynowy 1.4, który generował odpowiednią moc do powiedzmy BO1.

Przy MW3, zmienili jednostkę na 1.9d czyli zwykły diesel na pompie rotacyjnej, bez turbinki, spokojnie klepał na wolnych i ciągnął całą budę CODoGOLFA 3.

Przed wyjściem BO2, jednak był zbyt słaby więc dołożyli mu turbo i pompo wtryski. (Bo2 wyglądało najlepiej z wszystkich codów na PS3 moim zdaniem).

Ghost to dołożenie intercollera do turbo i buda dalej jedzie.

Advanced Warfare to już skoki w górę, więc inżynierowie CODa żeby trzymać poziom a nie zmieniać całej budy  zchipowali silnik. Trochę koni przybyło, GOLF 3 dalej ciągnie budę.

BO3 to już lepsza grafika i skoki w górę i chodzenie po ścianach. Silnik się poci, więc poprawa chłodzenia turba, zmiana pompowtrysków na wydajniejsze i dla bezpieczeństwa, żeby to nie jebło, wymieniają korbowody. 

IW to już takie lasery i wodotryski, że nasz golfik, lekko zamula. No to co, ponowny program do chipu, i dołożenie drugiej turbinki. Golf nabrał mocy i pozrywał pół osie. No to co, wzmocnione pół ośki, buda dalej jedzie. Do MWR zastosowali wersję obecną przy BO3.

 

Co wymyślą do nowego CODa? No sam nie wiem. Chyba pora na zmianę skrzyni biegów, na taką z dłuższymi przełożeniami. Ciekaw jestem jak długo to jeszcze pociągnie w takiej konfiguracji.

 

Popatrz na to wszystko co napisałem z przymrużeniem oka, bo nie jestem mechanikiem, a historię wymyśliłem na poczekaniu ;)

 

Hm, albo zmienią samochód albo zostanie im już tylko dachowanie :rydzy: Idąc twoim tokiem myślenia. 

 

Tak btw jak wymyślasz takie historyjki na poczekaniu to niezła faza, ale pozytywnie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć powoli szykować się na Omaha Beach :) Coś czuję, że będą próbowali zmierzyć się z legendą Medal of Honor Allied Assault i pierwszego Call of Duty. Te gry były hitami te 15 lat temu i choć jestem przekonany, że nowy CoD nie spełni oczekiwań i będzie wydmuszką, to pomarzyć zawsze można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania na 15h i klasyczne multi to gra idealna. Oby tego nie zepsuli.

 

Sent from my m2 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 15h to bedzie jak przejdziesz 3 razy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Mnie wlasnie w nowym CoDie interesuje tylko SP, z jednej strony realia wrecz sugeruja, ze bedzie epicka, ale obawia sie, ze  skonczy sie na wylewajacym sie z ekrany kiczu i tandecie jak w pozostalych ~7 odslonach... Bo mutli to wiadomo - lagi, zwalone hitboxy, jeszcze gorsze respy, slabe/bezplciowe mapy, pierdyliard killstreakow i innych dodatkow psujacych run&gun, z ktorego niegdys slynal CoD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15h to jak będzie tak zwana cofka i barka nie będzie mogła do plaży dopłynąć :22_stuck_out_tongue_winking_eye: , poza tym zmieni się tylko opakowanie, a w środku zostanie to samo gówno czytaj ch...we multi.

 

edit;

na Amazonie ruszyły pierwsze pre-ordery

9151BfcKKTL._SL1500_.jpg

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×