Skocz do zawartości
Cziczaki

Przeterminowane gry

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1 stycznia 2017 roku wszystkie kody na dodatki DLC w pudełkach z grami na PS3 stały się przeterminowane, więc jeśli ktoś kupuje gry na tę platformę, niech się zastanowi czy nie lepiej kupił zwykłą wersję zamiast GOTY/Extras/Kolekcjonerska gdyż kupowanie tych wydań jest przepłacaniem. Problem dotyczy jedynie gier wydanych przez SONY, do gier od innych wydawców np. EA Games, wystarczy mail do supportu ze skanem paragonu lub innego dowodu zakupu i wklepią do systemu zakupioną zawartość. (znany problem od 2012 roku, jednakże SONY odmawia wygenerowania nowych kodów, w przypadku kontaktowania się z supportem ww. EA Games maile trzeba pisać po angielsku, gdyż polski oddział się tym nie zajmuje.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cziczaki

No ale tutaj trzeba uwazac ktore gry sa od jakiego wydawcy oraz zwracac uwage na waznosci kodow bo te wystepowaly u roznych wydawcow.

Trzeba tez sprawdzic ktora edycja zawiera jak kiedys to bywalo wszystko na plycie, a ktora ma tylko zmieniona okladke a w pudelku kody.

 

Niestety coraz wiecej firm ma kody z datami waznosci i co gorsza kody na odblokowanie zawartosci ktora jest juz na plycie...

 

Takie smutne czasy....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MagEllan napisał:

@Cziczaki

No ale tutaj trzeba uwazac ktore gry sa od jakiego wydawcy oraz zwracac uwage na waznosci kodow bo te wystepowaly u roznych wydawcow.

Trzeba tez sprawdzic ktora edycja zawiera jak kiedys to bywalo wszystko na plycie, a ktora ma tylko zmieniona okladke a w pudelku kody.

 

Niestety coraz wiecej firm ma kody z datami waznosci i co gorsza kody na odblokowanie zawartosci ktora jest juz na plycie...

 

Takie smutne czasy....

 

Serwisy typu Steam, serwery uwierzytelniające, takie czasy, nośniki fizyczne bądź co bądź powoli odchodzą do lamusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wroblos

Ja tam jestem dinozaurem, DRM free lub plytka z mozliwoscia zbycia rzadza!!

 

Niestety PCtowe granie to panie niechaj kazdy gracz kupuje sam. Przyklad Steam - mam w bibliotece pare gier ktore chciala ograc moja kobieta ale na swoim koncie miec swoje statsy, nie ma tak prosto jak na konsoli. Family share mowie moze wyproboje, kobieta ma czyste konto - proboje ja dodac do znajomych nie da sie, konto nie zweryfikowane, czytam okazuje sie ze bez zakupow za 5eur dupa. A idz pan.... 

 

Choc tutaj i na konsolach bywa tez kijowo - np dodatki do the crew przypisane sa do konta - co jest dick move ze strony MS i powinni dostac od Saints Row penetratorem w ryj za to. 

 

Wiem jak jest, widze jak sie rynek zmienia - nie podoba mi sie to.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagEllan napisał:

@Wroblos

Ja tam jestem dinozaurem, DRM free lub plytka z mozliwoscia zbycia rzadza!!

 

Niestety PCtowe granie to panie niechaj kazdy gracz kupuje sam. Przyklad Steam - mam w bibliotece pare gier ktore chciala ograc moja kobieta ale na swoim koncie miec swoje statsy, nie ma tak prosto jak na konsoli. Family share mowie moze wyproboje, kobieta ma czyste konto - proboje ja dodac do znajomych nie da sie, konto nie zweryfikowane, czytam okazuje sie ze bez zakupow za 5eur dupa. A idz pan.... 

 

Choc tutaj i na konsolach bywa tez kijowo - np dodatki do the crew przypisane sa do konta - co jest dick move ze strony MS i powinni dostac od Saints Row penetratorem w ryj za to. 

 

Wiem jak jest, widze jak sie rynek zmienia - nie podoba mi sie to.

 

Nie mówię że fizyczne nośniki są złe, ale czy nam się podoba czy nie to powoli odchodzą do lamusa. Hm, sam wiesz że DRM free w tych czasach to rarytas i dobrze bo na piratach jednak tracą trochę pieniędzy, co nie znaczy że podobają mi się takie akcje jak typu Copyright trolling czyli umieszczanie przez daną firmę torrentów ich aplikacji, zbieranie IP ludzi ściągających tego torrenta i pozywanie ich za naruszenie praw autorskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×