Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

kasował ktoś postać która przeniosła się z Destiny 1? czy kasując ją w D2 kasujemy ją również z D1? mam tytana który już mi się nie podoba z wyglądu i rasy, chce zrobic nowego, ale jezlei dziwnym trafem acti by wpadło na pomysł by przed uśmierceniem gry dac wszystkie dodatki do D1 za friko, to chciałbym to tej gry jeszcze wrócić, i nie chciałbym zaczynac tam od zera :38_worried:
Nic nie tracisz, to tylko wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzepnelismy dzisiaj 2 razy bossa i za drugim razem wyleciala mi snajpa raidowa, ona przypadkiem nie miala tylko z heroica leciec?

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozale sie bo musze :)

Was tez RNG tak kopie w tylek? Od kilkunastu godzin ciagle biegam tytanem robiac te zadania na ziemi by zdobyc zetony reputacji u Devlina (czy jak mu tam) oraz zbierajac zetony dla Dead Orbit.

Z obu frakcji chcialbym helm (wszystko jedno ktory - oba mi sie podobaja).

No i biegam, robie, oddaje mi te ciezko zapracowane tokeny i ... daja wszystko tylko nie helm. A ten ciul z Dead Orbit to juz z 15 razy dal mi ten swoj rewolwer.

Jeszcze raz go dostane i szlag mnie trafi :) hehehe

Dzis znow bede probowal

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też brakowało tylko hełmu z Dead Orbit, dostałem go dopiero w 25 paczce (500 żetonów).

Znajomemu brakowało tylko butów chyba z New Monarchy dla huntera, na 30 paczek nie dostał ich ani razu.

 

Jeśli chodzi o żetony to na Tytanie jest miejsce gdzie można w godzinę ~400-500 żetonów wyciągnąć.

Jak kogoś interesuje to spróbuję znaleźć filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, shemaforash napisał:

Jak kogoś interesuje to spróbuję znaleźć filmik.

Nie szukaj bo mam pod ręką :24_stuck_out_tongue:

https://www.youtube.com/watch?v=G8eYTx85DDk

Dało się nawet to robić tak, że po śmierci nas resowało przed wejściem i nie trzeba było wybiegać.

W kwestii farta z dropu to miałem standardowo, tak jak u Was. W hełmach moge sadzić pomidory i wbijać w ziemię pistolety, żeby się pięły wyżej. Raz dostałem rękawice i raz przedmiot klasowy. Żadnej klaty ani butów. Bungie pewnie ma na szybkim wybieraniu w telefonie chłopaków z blizzarda, którzy im podpowiadają, jak odpowiednio chamsko ustawiać RNG, żeby ktoś ciorał i ciorał aż w końcu dostanie co chce (albo nie dostanie).

Chociaż tyle, że sporo całkiem fajnych shaderów wpadło. Jak poleci kiedyś coś dobrego ale paskudnego, to można bez większego żalu przemalować.

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOMARZYSKO Dzięki za wczorajsze przeciągnięcie przez nighfalla na ostatnią chwilę przed resetem :)

Przy okazji - do farmienia tokenów dla Zavali lepsze są zwykłe strajki czy nighfalle? Jeżeli po zrobieniu kamienia milowego nie ma różnicy w nagrodach, to obstawiam strajki, bo można je przelatywać szybciej.

Byłby ktoś chętny robić Trials of the Nine? Niekoniecznie dzisiaj, ale ogólnie czy ktoś nie szuka ekipy może :)

Jeszcze jedno przy okazji, bo nie mogę znaleźć w necie odpowiedzi. Egzotyk "wytworzony" z kolekcji ze skarbca będzie miał w sobie legendarny mod? 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

@KOMARZYSKO Dzięki za wczorajsze przeciągnięcie przez nighfalla na ostatnią chwilę przed resetem :)

Przy okazji - do farmienia tokenów dla Zavali lepsze są zwykłe strajki czy nighfalle? Jeżeli po zrobieniu kamienia milowego nie ma różnicy w nagrodach, to obstawiam strajki, bo można je przelatywać szybciej.

Byłby ktoś chętny robić Trials of the Nine? Niekoniecznie dzisiaj, ale ogólnie czy ktoś nie szuka ekipy może :)

Jeszcze jedno przy okazji, bo nie mogę znaleźć w necie odpowiedzi. Egzotyk "wytworzony" z kolekcji ze skarbca będzie miał w sobie legendarny mod? 

Na dziewiątki to ja jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gościu pokazuje, gdzie są wszystkie anomalie w nighfallu 

 

Łącznie dodają 14 minut i tak łatwo do wygląda na filmiku. Pewnie większość forumka ogranęła tego nightalla od razu, ale z mojej perspektywy to jest cholernie trudne do zrobienia (normal, o prestiżu nawet nie myslę :24_stuck_out_tongue: ), zwłaszcza przez leczenie w biegu :/

Kontynuująć wątek rng is a biatch - wczoraj rozwaliłem egzotyczną klatę na rzecz tej, której używam, 15 światła więcej. Odbieram klanową nagrodę, dostałem jakąś legendarną, jeszcze lepszą niż nowa po upgradzie... takie tam żartownisie :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem lepiej. Rozwaliłem rękawice bo dostałem fajniejsze ale tamte miały jeszcze +5 i okazało się że więcej nie mam a na raid trzeba było iść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten nightfall jest kurewsko frustrujący.... Tak nam ładnie idzie z @manoszek i @Wszebor i kurde w sumie niewiele brakuje, ale brakuje...

Jeszcze przy pierwszej próbie dzisiaj, dość przełomowej w stosunku do wczoraj, nie było klanowego nightfalla zrobionego, to morale było wysokie :24_stuck_out_tongue: w międzyczasie ktoś wbił, morale spadło i sprawa się rypła :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w ogrodach jest jakiś limit faz, jakis enrage? czy po każdej fazie bestiom odnawia się HP? czy można np. podczas jednej fazy zjechać trzem bestiom hp do 20%, powtórzyć to podczas następnej, i w trzeciej zabić wszystkie sześć? (lub podczas każdej fazy zabijać po 2?)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w ogrodach jest jakiś limit faz, jakis enrage? czy po każdej fazie bestiom odnawia się HP? czy można np. podczas jednej fazy zjechać trzem bestiom hp do 20%, powtórzyć to podczas następnej, i w trzeciej zabić wszystkie sześć? (lub podczas każdej fazy zabijać po 2?)
My robimy psy na raz. Zbieramy 3 kwiatki, żeby mieć buff, potem każdy leci pod swój kwiatek i bije swojego psa. Kady zabija swojego i koniec. Psy zawsze pojawiają się pod tymi samymi kwiatkami.

Jak zabijesz jednego psa i nie skończycie fazy, to pojawi się nowy silniejszy. Jeśli nie dajecie rady na raz to niech każdy zjedzie swojego psa do minimum i w następnej dobijacie. Nie można tutaj sobie zabijać psów po jednym czy dwa, albo wszystkie padają albo żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wydac 50k glimmera na bron z faction wars? Od tyg nie tykalem destiny a fwc niestety ponioslo porazke :/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem ok 1000 fioletowych szardów, aby wydropić u gunsmitha scouta manannan sr4. Wiem jestem pojebany :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja wydałem ok 1000 fioletowych szardów, aby wydropić u gunsmitha scouta manannan sr4. Wiem jestem pojebany :1_grinning:

W jaki sposób? przedmioty kupione za shardy można przemielić i wypadają te zielone części broni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Możesz tworzyć złote bronie lub kupować fioletowe u vendorów na planetach, po czym je rozkładasz.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Tak. Możesz tworzyć złote bronie lub kupować fioletowe u vendorów na planetach, po czym je rozkładasz.

Dobrze wiedzieć, bo w sumie tak na dobrą sprawę z tymi shardami nie za bardzo jest co robić. Oprócz infuzji, kupna egzotyków i kilku legend i Xura to chyba nie ma dla nich zastosowania...

 

@Wszebor @manoszek Okazuje się, że tych anomalii jest łącznie 30. Wczoraj przy ostatniej próbie, te 1,5 minuty które nam brakły z anomalii to by pewnie wystarczyły :/ Na dzisiaj postaram się być lepiej przygotowanym :24_stuck_out_tongue:

Co nie zmienia faktu, że jak oglądam filmik, gdzie gościu wbiega do bossa mając ponad 10 minut czasu, to mi się aż słabo robi...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Patricko napisał:

My robimy psy na raz. Zbieramy 3 kwiatki, żeby mieć buff, potem każdy leci pod swój kwiatek i bije swojego psa. Kady zabija swojego i koniec. Psy zawsze pojawiają się pod tymi samymi kwiatkami.

Dodam, że Merciless (Bezlitosność :FailFish:) sprawdza się idealnie na psy i ogólnie na całym raidzie.

@xavris Jak wam czasu nie starcza to pewnie DPS macie za słaby. Podlevelujcie kilka poziomów i powinno pójść.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karaluch69 napisał:

 

@xavris Jak wam czasu nie starcza to pewnie DPS macie za słaby. Podlevelujcie kilka poziomów i powinno pójść.

W moim przypadku to jest ewidentnie kwestia mylenia głowy z kolanami u przeciwników :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psy robimy na jeden raz, ale po 2 kwiatkach - psiak pada na na dwa granaty tytana i 2 lub 3 rakiety. Jest jeszcze czas poleciec pomoc komus nowemu z mniejszym dps'em. 

16 minut temu, xavris napisał:

W moim przypadku to jest ewidentnie kwestia mylenia głowy z kolanami u przeciwników :24_stuck_out_tongue:

Wal w psa z grantow i rakiet .. dla tych pociskow nie robi roznicy w co trafiasz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja wydałem ok 1000 fioletowych szardów, aby wydropić u gunsmitha scouta manannan sr4. Wiem jestem pojebany :1_grinning:

A po co? Taka dobra jest giwera? Mam ją ale ja już nie wiem z czego strzelać. Kurara, Bezimienna Północ, Numer, Dar Uriel, Primós Duchów Trawiasta zieleń, Scathelocke, Błąd obliczeń. I kogo się nie zapytasz wszystko dobre. W jedynce nie miałem takiego problemu.

A no i mam fatum na granatniki. Lęcą na potęgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×