Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej 6v6 nie zobaczymy szybko o ile w ogóle, już teraz jest teamshoot przy 6 przeciwnikach byłby niezły chaos, może jak dodadzą większe mapy na obecnych tego nie widzę.

PvP sprawa gustu, mi się gra bardzo fajnie, może nie ma takiej frajdy jak w D1 ale z drugiej strony mniej przez to losowych śmierci od grantu, supera, łatwiej kontrolować mapę i mniej frustracji.

 

Bardzo fajnie że dodadzą nowy raid, obecny raid już się przejadł, chociaż prestige nadal stanowi niesamowite wyzwanie i jest to moim zdaniem najtrudniejszy raid w historii Destiny.

Powód takiego skoku w poziomie trudności jest bardzo dyskusyjny, ale mimo wszystko ukończenie wyzwania daję niesamowitą satysfakcję.

 

To jest chyba powód który motywuje najbardziej do gry, nie loot, ale radość z gry, chociaż mam praktycznie wszystko w grze to nadal skończenie meczu PvP z dobrym wynikiem, ukończenie jakiejś części raidu na prestige, ukończenie rajdu z kimś kto nigdy go nie robił czy chociażby wygranie na trialsach meczu z przeciwnikiem o klasę wyżej daję frajdę jakiej nie odczuwam w żadnej innej grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny stream za nami i już jestem praktycznie pewny, że to dlc będzie małe jak gówienko rattlerka. Miejscówka patrolowa wygląda na kilka platform na krzyż, to całe tworzenie broni to po prostu quest na zbieranie materiałów, a ten "największy" public event wywołał u mnie salwę śmiechu, gdy za jego zrobienie dostali 2 żetony... Ja jebie, właśnie za takie cyrki nikt w to nie gra dłużej niż 2 tygodnie, lenistwo niesamowite z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie oglądałem i widzę, że nie ma czego żałować. Chyba na razie zakończę swoją przygodę z D2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Patricko napisał:

Kolejny stream za nami i już jestem praktycznie pewny, że to dlc będzie małe jak gówienko rattlerka. Miejscówka patrolowa wygląda na kilka platform na krzyż, to całe tworzenie broni to po prostu quest na zbieranie materiałów, a ten "największy" public event wywołał u mnie salwę śmiechu, gdy za jego zrobienie dostali 2 żetony... Ja jebie, właśnie za takie cyrki nikt w to nie gra dłużej niż 2 tygodnie, lenistwo niesamowite z ich strony.

Sensei. Natchnij mnie jakoś bo na razie w ogóle nie myślę o nabyciu DLC. Nakłam, że będzie dobrze i będziemy się wybornie bawić. Cokolwiek.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 dni może będzie co robić, potem parę razy raid z gównianym dropem i wracam do normalnych gier :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku żadnych zmian na płaszczyźnie PvP. Cały czas granie Crucible sprawia mi jako taką przyjemność, ale ten tryb w Destiny 2 ma tak ogromny potencjał, że aż boli, że go nie wykorzystują w całości. Natomiast kojarzenie randomowych drużyn z ekipami klanowymi, to jest totalne nieporozumienie. Ostatnio ja i cztery inne ziemniaki, trafiliśmy na kolesi z jakiegoś esportowego klanu.... było bardzo wesoło. Żeby jeszcze randomy chciały się komunikować, ktokolwiek wchodził na VC, ale nie, widocznie większość graczy to introwertycy, którzy boją się mówić do mikrofonu. Komunikowanie się i współpraca dają tak ogromną przewagę w tym "teamshooterze", że jeśli ekipa klanowa nie składa się z totalnych leszczonoobów, drużyna przeciwna właściwie jest skazana na sromotną porażkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko robią za plecami graczy, widzę że budowanie zaufania to ich priorytet :1_grinning: myślenie że nikt się nie dowie nie przynosi rezultatów, muszą zmienić strategie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Te nowe rozwiązanie jest tylko tymczasowe i zostanie wyłączone jak funkcja się nie sprawdzi (czyt. ktoś odkryje szmacenie się i/lub zrobi się o tym głośno na reddicie lub innym portalu).

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jak wrócę z delegacji to po raz pierwszy w mojej plejowej historii odpuszczę sobie stosunkowo prostą platynę i sprzedam to gówno.

Jedną z rzeczy których wyjątkowo nienawidzę, to jak ktoś robi ze mnie (no i oczywiście z kupy ludzi, którzy w to badziewie grają) debila.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jestem w stanie przymknąć oko na biedny endgame i kulawe PvP, to dymania graczy tolerować nie mam zamiaru. Te wszystkie kosmetyczne pierdoły mnie zupełnie nie interesują, ale liczy się sam fakt. Jest tyle dobrych gier, wolę swoje pieniądze zostawić na koncie innych deweloperów. Z drugiej strony, po tym jak na partnera wybrali sobie Activision, to można było się tego spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC: ja to mam nadzieje ze pokłosiem tego i całej gownoburzy z sw:bf2 będzie to ze więcej ludzi się odwróci od mainstreamowych multi i przestanie płacić Golda i Plusa :) myśle ze wkurw Sony i MS byłby dobrym motywatorem do zmiany podejścia wydawców.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OFFTOPIC: ja to mam nadzieje ze pokłosiem tego i całej gownoburzy z sw:bf2 będzie to ze więcej ludzi się odwróci od mainstreamowych multi i przestanie płacić Golda i Plusa myśle ze wkurw Sony i MS byłby dobrym motywatorem do zmiany podejścia wydawców.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nadzieja matką głupich :)
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja matką głupich

No niestety. Nawet kiepska sprzedaż tego drugiego tytułu jakoś bardzo ea nie boli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy byłaby tu ekipa która gra na pc i miała by miejsce dla 1 gracza więcej? Muszę się przesiąść na pc przez jakiś czas i zastanawiam się czy brać gierę. Chociaż jak czytam co oni wyczyniają to sam nie wiem. Oczywiście na PS4 wszytko mam pozaliczane, raid itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Patricko napisał:

Nadzieja matką głupich :)

Yeap.. patrzec post wyzej... wszyscy jadą a i tak ludzie chca kupowac :osama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, CePeeN napisał:

No niestety. Nawet kiepska sprzedaż tego drugiego tytułu jakoś bardzo ea nie boli.

 

To ze FUT zarabil w tym roku dla EA 800M $$ i od lat stabilnie zyski rosly 20-30% tez kiedys sie skonczy.

Spojrz na EA ile wydali gier w tym roku? 

SZESC!

3 sportowe i ME:Andromeda (sukcesu nie bylo), NFS:Payback (recki bez szalu i zakladam ponizej oczekiwan), SW BF2 (shitstrom w kolo tej gry dobrego PR EA nie przyniosl). Pociagna troche na sportowych ale jak tak dalej pojdzie to nic innego im nie zostanie. 

Dla porownania rok 2007 to okolo 20 gier wydanych przez EA. 

 

Spojrz sobie na Anthem i 6 minutowy filmik z rogrywki z E3 (szczegolnie tam gdzie mowia o customizacji mecha/suit czy jak to sie tam nazywa oraz broni) toz to idealne zeby miec podobny system kart jak w SEBF2 czy NFS:P i transakcje - z racji ze gra ma wyjsc w 2018 to poziom prac jest zaawansowany i obawiam sie ze to tez spiernicza i tak skonczy sie historia BioWare. 

===========================

 

Wracajac do tematu D2 ponoc ma wyladowac jakies demo/game trial - sprawdze jak tam strzenanie w tej produkcji, darmo mozna chwile pograc bo czemuz by nie... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szczegóły tego triala ? bo na razie wrzucili 30sek zwiastun.

 

Chętnie sobie odpalę po 5 grudnia gdy wyjdzie łatka na xox

 

edit coś takiego znalazłem

 

The test will allow you to reach level 7 and to explore some areas of Titan and of the european area, of course, not including a great part of the story quests, and competitive.

 

Campaign Mission on EDZ & Titan
Adventure and Explore two full worlds
PvP Multiplayer: Crucible Quickplay Playlist
Character Progression: to Level 7
Gameplay carries over to full game with purchase
Clan Functionality

 

https://www.destinythegame.com/pl/free-trial

Edytowane przez pablos_PRO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytne ciule. Pierwsze godziny tej gry zachęcają do dalszego grania. 2tygodnir po wyjściu dema przeczuwam wiele negatywnych opinii w internetach :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, xavris napisał:

Sprytne ciule. Pierwsze godziny tej gry zachęcają do dalszego grania. 2tygodnir po wyjściu dema przeczuwam wiele negatywnych opinii w internetach :24_stuck_out_tongue:

Jakie to ma znaczenie skoro gry już bedą sprzedane? :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już teraz wypuszczają wersję trial, to chyba nie idzie im tak dobrze, jak to sobie zakładali. Mi się totalnie nie chce już tego ruszać - po miesiącu od premiery. Jakby mi ktoś na początku mojej przygody powiedział, że przestanę grać w Destiny 2 już pod koniec listopada, to bym go wyśmiał, byłem tak zachwycony tym tytułem. Nawet nie wiem, czy będę brał dodatek. Na nieszczęście Bungie, uruchomiłem inne gry i przypomniałem sobie, co to znaczy dobry kawałek kodu.  

 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grabeq bywają przypadki gdzie średni start, nie skreśla gry rainbow six siege spojrz na liczbę graczy to gra która jak ja połatali i rozbudowali zyskała. Swoje tez robiły darmowe weekendy. Ale jesli dobrze pamietam to UBI lepiej (co nie znaczy ze idealnie, po prostu lepiej) rozwiązał komunikacje z graczami. Z tego co widzę bungie stosuje politykę na strusia.
Pobrało te 40gb to jutro sprawdze o co tyle hałasu. Choć znając siebie to pewnie pogram troche i podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie się obsrało i nie będzie streamu z ostatniej części dodatku. Ma być jakiś wpis na blogu, który obejmie wszystkie najważniejsze zagadnienia. Chyba zorientowali się, że na streamie jedyne co by się działo to beka z XP, która ostatnio wynikła + gówniana zawartość, o której już teraz w sumie wiadomo... O mnie za mnie to mogliby w ogóle tego dlc nie wydawać i zrobić jakąś małą rewolucję w tej grze, bo tego ona potrzebuje, żeby przetrwać, jakiekolwiek inne rozwiązanie to po prostu śmierć tego tytułu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×