Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to się samozaorali. 

W sumie tak jakby ktoś sam sobie strzelił w kolano, stwierdził że to w sumie fajne uczucie i strzelił sobie w drugie...

Jak to przeszło w Sony to faktycznie dobre pytanie. Obawiam się, że niestety to kwestia "niespodziewanego napływu gotówki" na ich konto...

 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać edycje Deluxe (podstawka +2DLC +pierdoły) za ok 260zł? Czytałem że kampania na ok 10h, jest co robić jak się solo gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, helganin napisał:

Warto brać edycje Deluxe (podstawka +2DLC +pierdoły) za ok 260zł? Czytałem że kampania na ok 10h, jest co robić jak się solo gra?

Odpuść ja mam nawet nie chce mi się tego odpalać kasę wydaj na coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, helganin napisał:

Warto brać edycje Deluxe (podstawka +2DLC +pierdoły) za ok 260zł? Czytałem że kampania na ok 10h, jest co robić jak się solo gra?

 

Jeśli miałbym Ci doradzić jako zagorzały fan i gracz jedynki to odpuść sobie tą grę.. Bungie wraz z Acti robi sobie z ludzi jaja i to takie jak kokosy :D Ale to jest tylko moje zdanie. Ja sprzedałem grę niecały miesiąc po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to odpuszczam. Pograłem dzisiaj z 2h w trial i kampania fajna ale jak piszecie aby nie brać to nie :P W jedynkę pograłem ok 70h i jakoś mnie nudziła dalej (oczywiście sam grałem :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, xavris napisał:

Jak dla mnie to się samozaorali. 

W sumie tak jakby ktoś sam sobie strzelił w kolano, stwierdził że to w sumie fajne uczucie i strzelił sobie w drugie...

Jak to przeszło w Sony to faktycznie dobre pytanie. Obawiam się, że niestety to kwestia "niespodziewanego napływu gotówki" na ich konto...

 

 

Sprzedala sie podstawka? sprzedala, to ze ludzie niezadowoleni... eee Acti-Bungie siano juz maja.

Co wiecej obserwujac Destiny jako pewnego rodzaju fenomen (nie gralem, trial lezy na dysku) to ludzie maja taki love-hate stosunek do tej gry.

Hejca, ale czesc kupi preorder D2 bo wbrew doswiadczeniu licza ze cos sie zmieni.

Hejca ale dokupia tego DLCka bo przeciez skoro juz zainwestowali a porzucenie gry moze dac poczucie zmarnowanego siana, to dokupia pobawia sie a potem znow pohejca ale i tak kupia kolejne DLC.

 

Co do samozaorali czy samoboja - nie panie moze nie bedzie to tyle siana co sie spodziewali ale biorac pod uwage newsy ze spora czesc do recykling z 1ki to na swoje wyjda, stratni nie beda a przeciez o to chodzi w tym biznesie. Chodzi tez o zadowolenie inwestorow a klient, gracz? ten jest na szarym koncu (patrz EA=Shit). Tyle ze byly juz przyklady gdzie rozczarowanie graczy (czy tez fanow) odbijalo sie czkawka (no tutaj 50% gier wydanych w 2017 przez EA, wczesniej pogrzebanie seri SC przez ubi). Wiec jesli zarzad nie wyjrzy ponad swoje monitorki z excelem to predzej czy pozniej zbiora zniwo. 

 

Jak to przeszlo w Sony? no mniejwiecej tak jak Lipa z Illusion mowil o przebojach - "Przeboj, fajnie kasa zapieLALALA do kieszeni, zastanawiam sie czy nie zaczac grac z DeMocho"

Sony ma dzialke z DLC ma, Sony promowalo Destiny (jesli dobrze pamietam) promowalo. No to nie ma problemu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę zarobili na preorderach wersji z dodatkami, na sprzedaży samych dodatków zapewne nie tak wiele. Wtedy był hype na podstawkę i starzy weterani brali z dlc wersję bo nikt nie wiedział jak mocno dadzą dupy. Obecnie większość ludzi ma tę grę już w dupie.

Obecna sytuacja odbija się bardzo mocno na wizerunku firmy. Ludzie robią masowe refundy, w sieci jest hejt, recenzje bardzo słabe, nawet największe dupowłazy na YT mówią, że jest źle z Bungie... Najpierw sytuacja z XP, dodatek który ssie pałe, a najgorsze jest to, że siedzą cicho jak gdyby nigdy nic. Komunikacja zawsze była u nich na tragicznym poziomie, a powtarzanie że słuchają już chyba zaczyna ludziom wychodzić bokiem. Po EA powinni być kolejni, którym masowe media dobiorą się do dupy. Szczególnie za te chciwe zagrywki robione pod wyłudzanie hajsu...

Takiego gównianego dodatku nie widziałem już dawno i nie mówię tylko o Destiny. W serii zdecydowanie najgorszy, nawet super raid tego nie poprawi... Szkoda pracy grafików i ludzi od muzyki, chyba jedyne teamy, które coś robiły poza ślinieniem się na hajs.

Do zaorania z nimi i mam wielką nadzieję, że to początek ich problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ marny jest ten dodatek. Po kilku godzinach rzygam już tym qurwa lasem. Merkury to śmiech. Cały ten dodatek to śmiech. Załamka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie mam zamiaru włączać już. Może jeszcze raid i tyle. 12 grudnia niby patch, ale przecież on nic wielkiego nie zmienia... A te całe Masterworks i tak będzie o dupe rozbić. O niczym innym nie marzę jak farmić kolejny mod, który mi pokaże ilu przeciwników zabiłem...

Oby Monster Hunter wypalił jak gra do której warto wracać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Ja tego nie mam zamiaru włączać już. Może jeszcze raid i tyle. 12 grudnia niby patch, ale przecież on nic wielkiego nie zmienia... A te całe Masterworks i tak będzie o dupe rozbić. O niczym innym nie marzę jak farmić kolejny mod, który mi pokaże ilu przeciwników zabiłem...

Oby Monster Hunter wypalił jak gra do której warto wracać.

Kiedyś preload bety monstera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Kiedyś preload bety monstera?

Już.

 

Postanowiłem "wykuć" sobie tego legendarnego scouta. Musiałem zmęczyć 3 x przygodę na normalu + 1 przygodę na heroicu i potem jeden public żeby dostać jakieś gówno, które zmieliłem na inne gówno, z którego mogłem wykuć broń. Nudne? A gdzież by tam. Żeby "wykuć" drugą muszę zebrać 10 gówien do zmielenia. Jedno gówno leci średnio z co drugiego publica lub co piątą/szóstą skrzynkę. 20 qurwa oklepanych już setki razy eventów żeby dostać jedną broń! Przynajmniej nie trzeba biegać po tym zyebanym lesie. Quo Vadis Destiny 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies wyczytalem ze specjalnie Prometheus Lens jest taki potezny zeby ludzie kupowali dodatek, a tu sie okazuje ze niby zbugowany ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, CePeeN napisał:

Gdzies wyczytalem ze specjalnie Prometheus Lens jest taki potezny zeby ludzie kupowali dodatek, a tu sie okazuje ze niby zbugowany ;D

Najlepsze, że naprawią to najszybciej po weekendzie, ale trialsy się i tak odbędą. :xzibit: Trolling pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

Wtedy był hype na podstawkę i starzy weterani brali z dlc wersję bo nikt nie wiedział jak mocno dadzą dupy. 

 

747.gif

To w temacie ze nie nikt nie wiedzial. Panie ile lat widzisz kijowe na maxa praktyki i dojenie graczy? Wiec po co Bungie Acti mialo by zmieniac praktyki biznesowe? 

Jedynka to byla troche wydmuszka, ktora dzieki dodatkom zyskiwala i stawala sie pisanka. Kumam to ze ludzie kupili podstawke, a potem dali sie zlapac na haczyk i dokupili dodatki bo nawet jesli zaplacili za calosc wielokrotnosc 60$ to ci ktorzy byli ostro zaangazowani w granie spedzili w grze setki albo i tysiace godzin. Co oznacza ze calosciowo koszt zabawy nie jest juz taki wysoki. 

Ale spodziewac sie ze wydawca cos zmieni, zamiast taniego skoku na kase (bo trzeba zadowolicinwestorow) to jest myslenie marzeniowo zyczeniowe. 

Po prostu ci co dali sie zlapac na haczyk (polubili destiny, swiat wykreowany, raidy, strzelanie i zdobywanie nowych zabawek w grze) WIERZYLI i to slepo ze bungie musi im teraz dac produkt na miare ich oczekiwan. 

Nie pierwsze i nie ostanie rozczarowanie... 

 

Moim zdaniem cala branza musi dostac po tylku zeby moze zobaczyli ze zamiast obsysac z polykiem inwestorow, warto znalezc balans miedzy zarobkiem, moze planowac dlugoterminowe zyski (w koncu niektore gry mimo iz na wyprzedazach sprzedaja sie przez lata), a zadowoleniem klientow. Stare porzekadlo handlowcow: Zadowolony klient to moze 1 moze 3 kolejnych, niezadowolony klient to 10 klientow mniej. W wypadku gier zajmie to duzo czasu zanim liczba niezadowolonych przekroczy mase krytyczna ktora przemowi do wydawcow w jedymym jezyku ktory rozumieja a wiec w jezyku mamony jedynym esperanto.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem dlc ukończyłem misje prolog ta 1 z wyzwoleniem latarni i co teraz ? Nie mam żadnej misji do wyboru 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Banan91PL napisał:

Właśnie włączyłem dlc ukończyłem misje prolog ta 1 z wyzwoleniem latarni i co teraz ? Nie mam żadnej misji do wyboru 

Gratulacje. Właśnie ukończyłes cały dodatek. Dzięki za 84 zł. Pozdrawiamy, Bungie i Acti.

 

Bungie naprawia błędy. Znowu.

https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/46537

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Karaluch69 napisał:

Gratulacje. Właśnie ukończyłes cały dodatek. Dzięki za 84 zł. Pozdrawiamy, Bungie i Acti.

 

Bungie naprawia błędy. Znowu.

https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/46537

Ja miałem już season passa, ale myśle ze więcej jest misji ^^ chyba na ziemie trzeba lecieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 of coins nie działa. Tłumaczenie bungie jak poniżej :FailFish: Ludzie co grają twierdzą, że przez 8h biegania z odpalonym 3oC nie dropnął żaden egzo. No to kto tu ściemnia?

 

Three of Coins Functionality

Hey all,
Throughout the weekend, we’ve been monitoring player feedback concerning the recently added Three of Coins consumable offered by Xûr. We’d like to give clarification on the functionality of this item:
When players use a Three of Coins consumable, this provides a 50% increase to the base chance of being rewarded an Exotic Engram upon activity completion. Using this consumable does not guarantee an Exotic reward upon completing a set number of activities – but rather increased chances upon each activity completion.


Note: We have found that Heroic Strikes do not currently grant higher chances for Exotics when using Three of Coins consumables, compared to Vanguard Strikes. We’re looking to address this with a future Hotfix, expected in early 2018.

We will continue to monitor and forward feedback concerning this feature throughout the holiday season. Keep it coming!
Later this week, we’ll have notes from the development team on additional feedback items that we’re looking to address in the future. Stay tuned.

Cheers,
-dmg04
English
Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź już nie kop leżącego :P

Ta gra się nadaje tylko do jednego - żeby ją puścić w obieg u lokalnego żydka. Ja za moją kopie dostałem 90 zł i byłem bardzo zdziwiony, że jeszcze tyle za to dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Weź już nie kop leżącego :P

Ta gra się nadaje tylko do jednego - żeby ją puścić w obieg u lokalnego żydka. Ja za moją kopie dostałem 90 zł i byłem bardzo zdziwiony, że jeszcze tyle za to dają.

A ja mam cyfrę i season passa. Będę więc męczył jak przystało na prawdziwą :axk28y:

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak Bungie w krótkim czasie z guru strzelanek fpp zrobiło z siebie pośmiewisko branży. :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali mayhem clash i ludzie oszaleli ze szczęścia, ale bungo nie byłoby sobą jakby czegoś diametralnie nie spierdo***i :FailFish:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś jeszcze w to gra? :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sam tytuł jest piękny :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×