Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo jakies niby demo. Pobralem, troche pogralem, wiem ze to nie dla mnie zabawa podziekowalem. 

Tak wiec serie bede dalej obserwowal jako pewnego rodzaju zjawisko.

Choc teraz moge powiedziec ze choc liznalem temat ;) 

 

@malpka

Patricko o tym pisal to byl hajp, ktory sie przeciagnal az do momentu kiedy po X godzinach grania wychodzily dziwne decyzje i braki D2. 

Do tego dochodzi racjonalizacja hajpu. D1 moze nie bylo idealne ale dawalo fun (to nic ze ludzie doplacali kupe siana za dodatki ot gra usluga), wiec ci fani spodziewali sie ze teraz bedzie tylko lepiej w koncu wiele serii blyszczalo drugimi czesciami. No przeciez maja juz tyle zrobione ze przeciez nie da sie tego spierniczyc. I tak racjonalizowali swoj hajp. 

A szydlo z worka wyszlo ciut pozniej. To czemu pozniej tez wynika z prostych psychologicznych mechanizmow obronnych jesli wtopisz kase to probojesz racjonalizowac ze jednak nie jest tak zle, lub ze nie mogles tego uniknac bo nie mogles wiedziec. W wypadku gier dziala to tak ze niektorzy kupujac gre przecietna w pelnej cenie beda starac sie sobie i czesto innym uwododnic ze gra jednak jest conajmniej dobra. A kiedy juz sami dostrzega ze chyba tak nie jest przychodzi zlosc i rozczarowanie - to moze przelac sie w podmiechujki lub hejt, lub rzeczowa krytyke i z tym ostanim spotykalem sie najczesciej jesli chodzi o D2 wymieniono dokladnie co jest nie tak, co nie gra co powoduje ze jednak tutaj cos nie pyklo. A taka rzeczowa argumentacja daleka jest od slepego hejtu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem triala na xboxie (jakieś 3h) i gra wygląda ładnie oraz fajnie się gra. Na ile czasu będzie dla samotnego gracza? Myślę nad zakupem bo akurat jest za ok 170zł Deluxe Edition na XO

W multi mało gram i nie gram w gry więcej niż 50h :24_stuck_out_tongue: także jakiś cudów nie wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzieś czytałem że więcej ludzi gra w The Division niż w D2.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ludzie trochę przesadzają z hejpem na tą grę. Średnia na metacritic 85% PS4 i 97% Xbox

Wydawało mi się ze fabuła jest na 30h a tu teraz sprawdzam i wystarczy na ok 10h, osiagnięć bym nie robił w multi nie gram więc 170zł to sporo za dużo :/ DLC na 3 i poł godziny :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mówiłem żeby zamknąć ten wątek... Albo zablokować, w ostatnim poście wpisać żeby nie kupować i już... 

Ta gra wali kupą. Przeczytaj kilka ostatnich postów na poprzedniej stronie.

I sprawdź na metacriticu ocenę użytkowników. Tylko ona jest coś warta. Ta główna to kupa taka sama jak destiny.

Kup monster Huntera.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jedynka jest fajna ale tylko multi. Dla singla nie ma co szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, xavris napisał:

Mówiłem żeby zamknąć ten wątek... Albo zablokować, w ostatnim poście wpisać żeby nie kupować i już... 

Ta gra wali kupą. Przeczytaj kilka ostatnich postów na poprzedniej stronie.

I sprawdź na metacriticu ocenę użytkowników. Tylko ona jest coś warta. Ta główna to kupa taka sama jak destiny.

Kup monster Huntera.

 

Ocena użytkowników :1_grinning: debile potrafią dawać 10 albo 1. Recenzenci też są różni. Monstera mam od premiery, jest maga nudny i grind niesamowity :24_stuck_out_tongue:

 

39 minut temu, CePeeN napisał:

Nie no jedynka jest fajna ale tylko multi. Dla singla nie ma co szukać.

 

Destiny 1 mam 66h w singlu :24_stuck_out_tongue:

 

Jakby singiel był na więcej niż 10h to może bym kupił ale tak to nie ma po co. Wrócę sobie do jedynki i dokończe bo sporo mi zostało do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, helganin napisał:

 

Ocena użytkowników :1_grinning: debile potrafią dawać 10 albo 1. Recenzenci też są różni. Monstera mam od premiery, jest maga nudny i grind niesamowity :24_stuck_out_tongue:

 

 

Destiny 1 mam 66h w singlu :24_stuck_out_tongue:

 

Jakby singiel był na więcej niż 10h to może bym kupił ale tak to nie ma po co. Wrócę sobie do jedynki i dokończe bo sporo mi zostało do zrobienia.

 

To i tak masz dużo jak na single. Ja mam ponad 300 godzin ale singlowi to mnie znudziło bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli nie masz znajomych którzy w to grają to odpuść. Granie z randomami nie daje takiej satysfakcji, a często przynosi tylko nerwy. Jeśli na grę się napaliłeś jak szczerbaty na suchary to przynajmniej popytaj wśród kolegów czy ktoś gra, a jeśli nikt to chociaż spytaj ludzi na Twojej liście znajomych lub poszukaj po forach. Granie samemu w tą grę nie ma sensu. Po kilkunastu godzinach w ogóle nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Frost Prime napisał:

Kolego jeśli nie masz znajomych którzy w to grają to odpuść. Granie z randomami nie daje takiej satysfakcji, a często przynosi tylko nerwy. Jeśli na grę się napaliłeś jak szczerbaty na suchary to przynajmniej popytaj wśród kolegów czy ktoś gra, a jeśli nikt to chociaż spytaj ludzi na Twojej liście znajomych lub poszukaj po forach. Granie samemu w tą grę nie ma sensu. Po kilkunastu godzinach w ogóle nie ma sensu.

 

Już mi przeszło napalenie. Pograłem 2h w jedynkę i już mi się nie chce grać w dwójkę. Nie gram w multi czy to ze znajomymi czy obcymi :24_stuck_out_tongue: Jedynka też niby głównie multi a już mam 68h solo, we wszystko gram solo czy to Division, ESO, WoW czy Wildlands :24_stuck_out_tongue: (tytuły pod multi na szybko z pamieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weźcie już przestańcie pisać w tym temacie, bo jeszcze ktoś pomyśli, że ludzie w to grają. Nie róbmy bliźnim krzywdy.

 

Tak zupełnie poważnie, kampanię od biedy można zagrać - nie wiem co prawda po co, bo singiel jest gorszy od większości shooterów AAA, które ostatnio się pojawiły na rynku, ale można. Grafika ładna, strzelanie miodne, tylko to wszystko bez sensu, bez pomysłu, bez celu. Aleeee jakby tak wróciła Mara Sov i pojawiły się zupełnie nowe rasy, zupełnie nowe planety, zupełnie nowy loot, raidy i zniknąłby ten cały bullshit z kosmetykami...a nie czekajcie, ja piszę o Destiny 3...Destiny 3, którego nikt nie kupi, po tym kasztanie. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Grabeq napisał:

Destiny 3, którego nikt nie kupi, po tym kasztanie. 

Jestem prawie pewien, że mnóstwo ludzi to kupi. Na microtransakcje też cały świat psioczy a schodzą jak karpie w Lidlu przed wigilią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak jest :) 

Pięć osób na tym forum się wypowiada jaka gra jest tragiczna a miliony osób (8.5M na destiny tracker) grają :24_stuck_out_tongue:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, helganin napisał:

No własnie tak jest :) 

Pięć osób na tym forum się wypowiada jaka gra jest tragiczna a miliony osób (8.5M na destiny tracker) grają :24_stuck_out_tongue:

Niby ludzie grają. Ja sam robię tylko te aktywności raz w tygodniu by listę wyczyścić, a potem gry nie tykam przez resztę tygodnia. Na liście znajomych mam kilka osób które robią dokładnie tak samo jak ja. Zastanawiam się nad stałym usunięciem gry z dysku bo wykonałem pierwszy krok...zdałem sobie sprawę z tego, że marnuje czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli wydaje Ci się, że tylko 5 osób na tym forum psioczy na tą padlinę a cały świat jest zachwycony i łupie od premiery, to wnioskuje, że nie grasz w multi bo nie masz internetu i nie wiesz co się dzieje :24_stuck_out_tongue:

 

Nie chce mi się jakoś szukać obtym badziewiu na telefonie, masz pierwszy link z brzegu https://www.bungie.net/en/Forums/Post/242953900?sort=0&page=0

85%ludzi porzuciło grę. Faktycznie, musi być dobra :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z ciekawości na farmę i osób pełno. To jest tak jak kolega wyżej o mikropłatnościach napisał, "kilku" graczy marudzi, portale potepiają a firma zarabia krocie. Tak samo Destiny 2 ma ogromny hejt przez tam powiedzmy "kilku" graczy a reszta ma w du.ie i gra więc nic nie pisze :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taaa...Jakbyś zadał sobie trochę trudu i przejrzał ten temat to byś wiedział, że byłem jedną z osób, które zaciekle broniły tego tytułu. Różnica między Tobą, a mną jest taka, że ja w przeciwieństwie do Ciebie spędziłem w Destiny 2 kilkadziesiąt godzin, a może i powyżej 100. Na początku zachwyciłem się grafą, gunplay'em, stylem artystycznym. Później przepraszałam osoby, które grały więcej ode mnie, że idiotycznie z nimi dyskutowałem. Z 40 osobowego klanu ostatnio jak się logowałem grały 3, słownie "trzy" osoby. Z bazy graczy pozostała garstka. Ja na DestinyTacker nie widzę danych o liczbie aktywnych graczy, ale na pewno nie jest to 8,5 mln, bo Bungie by trąbiło o tym na cały świat...a ukryli dane w tym zakresie, przed akcjonariuszami. Wejdź na Reedit, na Neogafa lub na Bungie.net. Zobaczycz jak się wszyscy tą grą zachwycają. Na Twitchu ciężko znaleźć jakiś stream, nic nie mówiąc o popularności, a to bardzo wymierne kryterium zainteresowania danym tytułem. 

 

Sprawdziłem. Na Twitchu na liście przeglądanych streamów D2 jest na 50 miejscu. Wielki sukces jak na gigantyczną produkcję, wyprzedzają go takie hity AAA jak Death Road to Canada. 

 

Tylko, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Jeśli gra sprawia Ci przyjemność to graj. Nikt Ci nie wmówi, że to syf, jeśli uważasz inaczej. Masz prawo do swojego zdania i ocen.  Nie pisz tylko, że jedynie "kilku" graczy się zawiodło na Destiny 2, bo to po prostu bzdura. 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem wyjątkowo dumny z mojej metafory o destiny 2, jako trefnym cukierku w ładnej polewie. Ja też na początku byłem wręcz zachwycony grą. Fantastycznie się strzelało, świat był mega ładny, różne bronie, cud miód. Ale po czasie się okazało, że może i strzela się fajnie, świat jest mały jak biedronka w gminnym mieście, kilku różnych przeciwników na krzyż i 0 ciekawych rzeczy do roboty. Jak już zcyckasz czekoladę z tego pseudo cukierka, zostaje sam klocek.

A na farmie na pewno było dużo ludzi, w to akurat wierzę. W końcu, skoro zostało pewnie z 15 osób, które w to grają, to trzymają to na jednym serwerze postawionym na nokii 3310. Tej starej.

Ta gra to syf. Nie dla mnie, nie dla kilku osób. Ta gra to obiektywnie syf okropny. A ludzie kupią D3, o ile wyjdzie, nie dlatego, że lubią cyckać kupę, ale dlatego, że liczą, że z gówna jednak da się ukręcić bat. Ma ogromny potencjał, ale zmarnowany niczym fajna laska z twarzą Jasia Fasoli. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Karaluch69 napisał:

Kolejny dodatek wychodzi 08-05-2018 i będzie się nazywał "Warmind" jakby to kogoś obchodziło.

Oprócz twórców to #nikogo.

Podbiliśmy wątek, ktoś gotów pomyśleć, że jakaś dobra gra, bo na górze listy :24_stuck_out_tongue:

NIE !

giphy.gif

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie już kompletna edycja to dopiero kupię, o ile dodatkowa zawartość będzie coś warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2018 o 10:22, manoszek napisał:

Jak będzie już kompletna edycja to dopiero kupię, o ile dodatkowa zawartość będzie coś warta.

:xzibit:

Panie ... z Destiny jest jak z patologicznym małżeństwem gdzieś na wsi na zadupiu. "Panie policjancie...mój Zdzisek może i w ryj da czasami, ale to dobry chłop" - wypisz wymaluj Destiny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×