Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne zmiany, które mogą pomóc tej grze, są przewidziane na wrzesień. Tak więc czekamy do jesieni, do jesieni....chociaż wątpię czy jest na co. Ostatni dodatek był takim syfem, że szkoda o tym nawet pisać. Od wydania gry,cały czas pracują nad tym, żeby ten tytuł był conajmniej tak dobry, jak pierwsza część. Śmieszne to i żenujące jednocześnie. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś stream dzisiaj był i coś tam pokazywali. A niżej zajawka DLC. Jaram się jak mokre gacie na dnie morza.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa nawet playstation europe podaje dalej tweeta o tym dziadostwie. Mieli by odrobinę przyzwoitości i nie robili Kratosowi sztucznej konkurencji :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko, dobrze im życzę, a tak naprawdę, nie życzę dobrze Bungie, tylko graczom. Genialne uniwersum, świetny gunplay, fantastyczny styl artystyczny. Brakuje tylko i aż, gameplay'u, a dokładniej tego, co my, starzy ludzie, którzy kupowali Secret Service w kioskach, nazywamy miodnością. Myślę, że dodatek niewiele zmieni...ale jak patrzę na propozycję jesiennych zmian, to gdzieś tam zza rogu, wygląda gra, w którą bym chciał grać. 

 

Edit:

Marzy mi się DLC ...Return of the Queen...powrót  najbardziej charyzmatycznej postaci tego świata...15h kampanii...rozwiązanie tajemnicy pochodzenia Travelera i The Darkness...marzy mi się epicka historia, wokół której zbudują loot-shooter'a wszechczasów. Ja wiem, że potrafią, tyle tylko, że nie chcą. 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potrafią... Tą grę robią ludzie zamknięci w bance mydlanej, gdzie każdy każdemu obciąga z zachwytu nad tą grą. Jakakolwiek krytyka do nich nie dociera, a jakieś ostatnie spotkanie z czołowymi streamerami poskutkowało tym, że nie wypuścili do gry jakiejś kolejnej bzdury, bo podobno mieli. Wg mnie dla tej marki nie ma ratunku przy takiej ekipie jaka tam jest teraz. Ta gra będzie cały czas wydmuszką udając wielką i epicką przygodę... Potwierdzają to nie tylko ich słowa, ale przede wszystkim czyny, a tutaj co krok jakiś fail...

Dodatek się ogra, ale nie spodziewam się niczego innego jak powtórki z CoO, czyli porażki do kwadratu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Dobrze nie miec oczekiwan. 

 

Co do serii Kontrakt opieral na 4gry w ciagu 10 lat plus 2 wieksze dodatki do kazdej. 

Wiec pewnie juz dlubia przy D3. I szczerze patrzac na to ze D2 sie sprzedalo, D3 tez sie sprzeda, bo gracze a moze tym razem nas posluchali a moze jest lepiej a moze to a moze tamto. 

Jdyne co Acti i bungie moze skumac to wymierny spadek dochodow poprzez kijowa na maxa sprzedaz gry na premiere. Korpa mowia jezykiem mamony ktory to jest jedynym esperanto. 

 

zgodze sie tez ze komunikacja - a o tej sledze newsy wyglada jak zaklety krag. Gracze o czyms mowia, bungie milczy lub mowi ze tak nie jest, potem jednak przyznaja ze cos jest nie tak wydaja latke i milcza az znow gracze sie odezwa i kolo sie powtarza. Do tego nie sluchaja sporej ilosci uwag bo po co... 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na powtórkę z rozrywki z D1, gdzie rok po premierze podstawki wyszło "The Taken King", który był naprawdę bardzo przyzwoitym dodatkiem i grało się w to naprawdę przyjemnie. 

Bo nie wierzę, że na jesień/końcówkę roku nie planują kolejnego rozszerzenia. Póki co sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku poprzednika. Obie podstawki były krytykowane, oba pierwsze dodatki były krytykowane, i jeśli drugi też zbierze baty, to niewykluczone że trzecim będą znowu chcieli się odkuć. Kupiłem D2 w pre-orderze i żałowałem, bo pomimo że gra oferowała więcej niż D1 w premierę, to i tak grało mi się w to gorzej. Pewnie kwestia tego, że D1 było w miarę świeżą grą i całe doświadczenie było dla mnie "świeże", nawet ją dwukrotnie przeszedłem. Dwójka to po prostu wincyj tego samego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Patricko napisał:


Dodatek się ogra, ale nie spodziewam się niczego innego jak powtórki z CoO, czyli porażki do kwadratu.

 

Fakt. To było tak fatalne DLC, że nawet nie pamiętam, czy skończyłem, czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końća więcej tego samego, bo sporo ludzi pisało, że jedynka była lepsza. Prawdopodobnie opinie te mogły uwzględniać istnienie tego jakiegoś super dodatku do D1, ale z drugiej strony trzeba być solidnym debilem, żeby myśleć, że jak się wypuści drugą część czegoś, co jest w zasadzie tym samym co pierwsza część tylko gorsze, to że wszystko będzie ok.

Mi przykładowo jedynka się podobała, ale grałem solo i szybko nie miałem co robić. Dwójkę zaryzykowałem i wziąłem, bo uznałem, ze jak jest ekipa to będzie coś pięknego. No i było, ale znudziło się jakieś 150 h wcześnej niż monster hunter, w którym też się robi w kółko to samo, ale jakoś przyjemniej. Trójki nie wezmę choćby mi za darmo dawali.

Liczyłem na solidnego rpga (pod kątem skilli , statów i ekwipunku, bo fabuła to tam jest miękka jak świeża kupa jeża) z dużą ilością contentu, który wystarczy na długo. Dostałem strzelankę ze świetnym modelem strzelania i niczym bardzo ciekawym.

Dyskusje o tej martwej grze toczą się o kilka miesięcy za długo, a to strata Waszego czasu, który można spożytkować chociażby na pobieganie Kratosem wkoło drzewa :24_stuck_out_tongue:

Żadne poprawki, żadne DLC nie uratuje tej gry. Obstawiam że nawet dlc o nazwie destiny 3 jej nie uratuje.

edit. nie no dobra, za darmo to bym wziął, ale za 20 zł to już nie bo wolałbym iść do kina :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ja z ogloszeniem parafialnym dla tych co nie maja gry a maja PC.

Humble Montly Bundle - 12$ - wczesny unlock Destiny 2 (plus 7 innych gier niewiadomych - ktore oglosza za miesiac).

Smiem domniemac ze ruch majacy napedzic swiezej kwi i podbić liczbe graczy. 

Zakladam ze taka cena za postawke nie jest zbyt wygorowana. Szczegolne jesli ktos stosuje przelicznik na godziny zabawy (przykladowo znudzi sie po 12h to 1$ za godzine).

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myśleliście że fabularnie po CoO może być tylko lepiej to przyszykujcie się na rozczarowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak bym nie przesadzał. Walki za bossami moim zdaniem lepsze niż w CoO, ale ogólnie poziom podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego innego się nie spodziewałem. Te dlc były już dawno gotowe i robione przez zupełnie inne zespoły. Ogra się pewnie ze 2 dni i wróci do konkretnych gier wartych uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fabularnie dno znowu uśmiercili jedną z ważniejszych postaci uniwersum trwało to dwie minuty i nic się nie dowiedzieliśmy.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale znajdziek nayebali na Marsie więc tak szybko nie pokończysz :smart:
Pytanie tylko po co i na co :) Debilny i nudny grind z CoO odpuściłem więc pewnie tu zrobię to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem dwie pierwsze misje ... albo jakosc tekstur im spadla, albo po God of War ta gra zaczela wygladac kiepsko :4_joy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś zyebali:FailFish:Ile razy można ?:whyyy:

 

Following Destiny 2 Update 1.2.0, players may encounter an issue when launching into the Heroic Strikes Playlist, where they are instead launched into a Normal Strike.

If not mitigated by players, this may impact progression toward Milestones and other player pursuits. Bungie is currently working to address this issue in a future update.

Players can mitigate this issue by performing the following:

 

  1. Assemble any non-matchmade Fireteam members before selecting the Heroic Strikes Playlist in the Director.
  2. Ensure that no one is joining the Fireteam after the Heroic Strike Playlist has been selected, and make sure that no Fireteam members are in their menu before this activity is launched.
  3. If players see a named strike (ex: "The Arms Dealer") when selecting the Heroic Strikes Playlist in the Director before launching, they must back out of the Director and select the Heroic Strikes playlist again. Players will know that they are successfully queuing this playlist when "Heroic Strikes Playlist" appears on-screen.
  4. Once the Heroic Strike Playlist has been successfully launched and players are heading toward their destination, players may safely navigate to their menu to swap gear, adjust settings, or review their inventory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pisalem o HB montly za 12$ na PC, pisalem.

 

no to sie Xkom promka pojawila golas D2 za 40pln - https://www.x-kom.pl/p/359596-gra-na-playstation-4-activision-destiny-2.html

toz to chyba szybciej leci z ceny niz UBIgame.

 

I nie absolutnie nikogo nie chce denerwowac. Ot taka obserwacja.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sama podstawka to już demo nie gra. Bez dodatków nie pograsz w praktycznie nic już.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Patricko napisał:

Bo sama podstawka to już demo nie gra. Bez dodatków nie pograsz w praktycznie nic już.

 

Biorac pod uwage ze trial mi nie siadl. To mozesz sie domyslac co sadze do D2.

Moze sie podobac ale nie dla mnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze trochę i będzie dawana w chipsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Nóżka napisał:

Spokojnie, jeszcze trochę i będzie dawana w chipsach.

Dobrze że wolę orzeszki, bo jeszcze ten gniot bym przypadkiem drugi raz do domu przyniósł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSA:

Bungie Help We're actively investigating an issue where Clan XP Milestones grant low power rewards. Until resolved, players can work around the issue by not collecting the Milestone from Hawthorne. At weekly reset the Milestone will auto-decrypt directly to inventory with a powerful reward.

A tu recka, która niemal w punkt oddaje czym jest ten dodatek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodatki były już gotowe na premierę podstawki to nie da się tego zmienić, może robią coś nowego i będzie mała szansa na poprawę całości, kto tyle będzie czekał ja już dawno wysiadłem z tego pociągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×