Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Od Wtorku mam przegrane na Warmind okolo 45h z tego z 30 w pvp.
I choc juz nie z wami, ale patrzac typowo na pvp ja znow czuje space magic z jedynki.


Stary no skill jak ja znow moze cos upolowac w pvp - Hunt na void + Wormhusk Crown +Vigilance Wing i mam radoche na calego - op af.

Z calego serca polecam pvp po revampie egzotykow.


@DOWN - ja tylko mowie ze sie dobrze bawie=] Nie mowie ze jest lepsze czy gorsze. Poprostu mam fun:) Co do samego dodatku...to ja bym nazwal to malym pathem, a nie dlc, ale :)

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pvp nie ma nic wspólnego z tym z jedynki... Niebo, a ziemia. Dodatek słaby jak sik węża, a bungo tonie we własnym szambie. Niech już zakończą tą markę bo szkoda patrzeć. Oby Division 2 dało rady, albo jakiś nowe ciekawe IP pod coop pve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz wróciłem po ponad miesięcznej przerwie i bawię się dobrze. Nightfalle wreszcie nie mają tej ebanej czasówki, heroic strike stanowią duże wyzwanie z racjii zmiennych modyfikatorów a ta nowa horda z dlc to już w ogóle totalny hardkor. Pvp mnie interesi i zaliczam je tylko do milestona. W klanie na 80 członków spokojnie gra ponad połowa, także jest dobrze. Myślę że na miesiąc grania spokojnie wystarczy, zanim się znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zobacz. Jest sporo dobrych zmian i uczucie deja vu. No i przy okazji już wspomnieli o "annual passie" zawierającym 3 DLC. Kaska musi się zgadzać.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A która firma robi inaczej dzisiaj? Mają wyjść i powiedzieć, żeby kupować bo dali dupy, wszyscy się z nich śmieją i ogólnie gra to gówno, ale i tak Was wydoimy frajerzy? Przecież każda reklama to samozawchyt nad danym produktem... Poza tym janusze kupują taki szajs w postaci jarania się byle czym. Na Twitterze czy redditicie hamburgery w siódmym niebie, temu narodowi niewiele trzeba pokazać, żeby ich wydoić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Frost Prime napisał:

Oni tak zawsze? Goście są podekscytowani tym co sami stworzyli...w sensie takim jakby własne pierdy wąchali...wow.

Genralnie zawsze wachasz wlasne pierdy... Dodatkowo masz tam pokazane wycinki rozmow z poszczegolnymi devami. Dlaczego ktos kto stworzyl luk w tej grze nie moze sie tym jarac? Jak to sie ma do calosci gry? Nijak, on jest zadowolony z tego o czym opowiada. Co do reszty to masz wypowiedz Patricko z ktora nie sposob sie nie zgodzic.

Patricko - dlaczego (hamburgery) sie zachwycaja? Dlatego, ze to chyba pierwszy (wrecz jestem tego pewny) dodatek ktory nie byl zrobiony przed startem gry, a w trakcie jej trwania przy sluchaniu glosu graczy.
Czy ja sie tym jaram? Nie, jeszcze nie, ale to bardzo dobry krok ku lepszemu dla nas wszystkich. Mam tylko nadzieje, ze nie wyjdzie jak zawsze=]

Niektorzy z nas beda sie bardzo wkurzac na Bungo z jednego powodu. W tym momencie, zeby grac w Warmind - trzeba miec podstawke D2 i tyle. Mozna bylo olac osisrisa i nie wydawac na niego hajsu.

Przy nastepnym DLC juz tak kolorowo nie bedzie: Destiny 2 game, Destiny 2 expansions I & II required to play, sold separately.

I szczerze mam nadzieje, ze ludzie ich za to wpier* zywcem=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miałem na myśli, że jak oglądałem dzienniki deva itp np dotyczących Horizona czy God Of War to ludzie jakoś tak to opisywali na spokojnie...nie wiem...sam nie wiem co chciałem powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i ja... Szczerze nie było tam niczego co spowodowałoby jakąkolwiek zmianę odnośnie Bungie. Nadal robią z ludzi frajerów przy jak najmniejszych kosztach. Wprowadzają rzeczy z jedynki, czyli losowe perki oraz triumfy, a do tego system achievementów jak w innych grach Blizzarda, po prostu wow...

No i kierwa ten nowy tryb Gambit... To jest to co miało być tym mega rewolucyjnym trybem, którego nigdzie jeszcze nie było? Wiedziałem, że z tego gadania wyjdzie jakieś gówno i miałem rację. Tryb hordy na 2 ekipy, po prostu cudeńko. Żeby to chociaż było 6vs6, ale nie... Nadal żyją chyba z 10 lat wstecz i 3 albo 4 osobowe teamy to dla nich szczyt możliwości. Kiedy do uja pana powiekszą zespoły? 10 letnie gry miały już większe zespoły w coopie...

O raidzie się nie wypowiadam, bo jak zwykle klasyczna gadka jaki to on nie jest wspaniały i największy.
Nie dali nawet nowej rasy przeciwników, przecież to jest kpina ludzie... Tym razem nałożyli Fallenom klatki na ryje i dawaj, ciemna masa to kupi...

Na koniec jeszcze ta cena... Ja jebie, Activision zawsze było na pierwszym miejscu jeśli chodzi o dymanie ludzi. W dodatku większość zachowuje się jakby zobaczyli zupełnie nową grę XD Heheszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie bylo takiego trybu nigdzie. Nie mozesz tego porownac np z RE5 versus mode...bo nie=] HAHA=] Bungo dodalo twist - ze tylko na chwilke mozesz przejsc "do nich" i wrocic;p
Aktualnie ja bylem fanem tego trybu i choc Bungo znow klamie, to akurat mi sie ten gambit podobal chyba najbardziej z tej calej zapowiedzi (psst Bow will be awesome)

 

Cena - mozna plakac, ale to Acti wiec szczerze chyba nikt sie nie spodziewa, ze to bedzie tansze niz 40eu.



@Grabeq Dla mnie to chyba bedzie pierwsza rzecz - z universum Destiny na ktora poczekam na premiere.  Kupic kupie raczej na bank, ale juz bez preordera=]
Przy calej mojej milosci jaka kiedys mialem do Destiny,  chyba w koncu doroslem, zeby nie ufac trailerkom;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko racja, a w obietnice uwierzę jak będzie okazja to sprawdzić po premierze...ale jeśli się im uda, to nie będę narzekał. Tak więc może poczekajmy na luzie, bez zbędnych emocji.

 

Jak wróci Mara to i tak kupię :Coolface:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa...

do tej pory ruchali graczy...

teraz gracze kupią te "anal pass" i będą dupczeni jeszcze bardziej...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dyskusja o kupie...

Chyba faktycznie wolałbym pogadać o porannych kupach niż o tej parodii gry sieciowej. Będąc w pewnym sensie pod skrzydłami Blizzarda na miejscu bungie byłoby mi zwyczajnie wstyd wydawać takiego gniota, gówniane dlc które nic nie wnoszą i jeszcze się tym podniecać jakie to nie jest cudowne. Może i by było, ale na świecie, niestety dla nich, jest więcej niż jedna gra. Vanilla WoW miał więcej contentu niż ta śmieszna gierka ze wszystkimi dodatkami.

Na telefonach by to mogło wychodzić, może by się tam przyjęło.

destiny2-mapa_4brd.png

Czy ja dobrze widzę, że w wersji 2.0 jedną z rzeczy, które wprowadzą i którymi trzeba się chwalić jest możliwość grupowego usuwania shaderów? Jebaniutcy... samo to musi być warte dla nich pewnie ze 120 zł z tych 169 które chcą za to dlc XD

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej rozwaliła wypowiedź tego blond pączusia na początku filmiku, że mają możliwość wydać grę i potem ją zmieniać według głosu graczy :vxoAZzf: Toż te dałny przy pierwszej części naprawiali grę przez 3 lata przy pomocy graczy tylko po to, żeby przy premierze drugiej części yebnąć wszystko do kosza i zrobić po swojemu :stupid:

To nie jest Destiny "dwa" tylko Destiny "deżawua".

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Będąc w pewnym sensie pod skrzydłami Blizzarda

Blizz nie ma nic wspolnego z Bungo poza wspolnym wydawca=]
A to ze Blizz zgodzil (czy zostalo to na nim wymuszone whatever)  sie udostepnic swoj launcher to chyba tylko na dobre wyszlo.
Przynajmniej dla takich niedzielnych graczy jak ja, ktorzy maja dosc duza "baze" znajomych z WoW`a.
 

 

11 godzin temu, Karaluch69 napisał:

To nie jest Destiny "dwa" tylko Destiny "deżawua". 

 

Szczerze to akutalnie nie wiem czy plakac czy sie smiac (bardziej plakac bo to niestety prawda), aczkolwiek napisales to w taki sposob, ze leze i kwicze - za to plus ;]

Coz poczekamy, zobaczymy. Mozemy na nich koty wieszac, aczkolwiek ja mam nadzieje ze w koncu uda im sie doprowadzic gre do takiego stanu, abysmy my jako gracze byli zadowoleni.

Bo model strzelania dla mnie dalej jest najlepszy.


ps. jakby ktos sie zastanawial jak szybko mozna wbic 50 lvl w faction rally - 24h or less.

 

Graviton Lance masterwork juz hasa

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kosciarz napisał:

Blizz nie ma nic wspolnego z Bungo poza wspolnym wydawca=]

Dlatego napisałem "w pewnym sensie" :) Ale jestem prawie pewien, że kiedyś gdzieś czytałem, że coś z blizzem konsultowali. Mogę się mylić, mogli mnie paskudnie okłamać internetowi żartownisie, nie wiem :P

13 godzin temu, kosciarz napisał:

Coz poczekamy, zobaczymy. Mozemy na nich koty wieszac, aczkolwiek ja mam nadzieje ze w koncu uda im sie doprowadzic gre do takiego stanu, abysmy my jako gracze byli zadowoleni.

Bo model strzelania dla mnie dalej jest najlepszy.

Ja bym bardzo chciał, żeby tak było, ponieważ w 100% zgadzam się z ostatnim cytowanym zdaniem. Chyba w żadnej innej grze na konsoli mi się tak przyjemnie nie strzelało.

Ale niestety wątpie, żeby ta gra kiedyś stała się tym, czego ludzie oczekują. Na pewno nigdy, nawet w destiny 17, nie stanie się tym, czego ja od niej oczekiwałem, czyli nie będzie FPP wowem na konsole :P Z tego co piszecie destiny 1 w końcowym etapie było spoko. Skoro w dwójce spieprzyli większość rzeczy, która wtedy działała, no to nie oszukujmy się - nie wróży to absolutnie nic dobrego dla gry i ludzi, którzy na nią liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xavris napisał:

Dlatego napisałem "w pewnym sensie" :) Ale jestem prawie pewien, że kiedyś gdzieś czytałem, że coś z blizzem konsultowali. Mogę się mylić, mogli mnie paskudnie okłamać internetowi żartownisie, nie wiem :P

Ja bym bardzo chciał, żeby tak było, ponieważ w 100% zgadzam się z ostatnim cytowanym zdaniem. Chyba w żadnej innej grze na konsoli mi się tak przyjemnie nie strzelało.

Ale niestety wątpie, żeby ta gra kiedyś stała się tym, czego ludzie oczekują. Na pewno nigdy, nawet w destiny 17, nie stanie się tym, czego ja od niej oczekiwałem, czyli nie będzie FPP wowem na konsole :P Z tego co piszecie destiny 1 w końcowym etapie było spoko. Skoro w dwójce spieprzyli większość rzeczy, która wtedy działała, no to nie oszukujmy się - nie wróży to absolutnie nic dobrego dla gry i ludzi, którzy na nią liczą.

Tak konsultowali, problem byl ze "struktura sieciowa steama" (heheszki hajs hajs), chyba ze jeszcze o czym innym piszesz.
Generlanie Blizzard i jego BN 2.0 to mistrzowstwo swiata - dlatego tez Acti zaczelo kombinowac zeby "ich gry"  wlazly pod launcher blizza.
Wydaje mi sie, ze to dla wszystkich jest sytuacja win - win, jesli chodzi typowo o askpekt launchera.
Jak juz pisalem wczesniej, mi to osobiscie odpowiada.
Dla Blizza - moze ktos sie przez to zainteresuje jego grami, dla Acti obchodza niewiarygodnie wysoki % ktory musieliby oddac dla steama, dla mnie bo grajac "w inna gre" dalej mam kontakt ze znajomymi.

Anyway troche zaczynam offtopikowac, wiec sorry za to.

Ja osobiscie tez w to watpie zeby gra spelnila oczekiwania wszystkich kiedykolwiek, to raczej nie jest mozliwe.
Na starosc robie sie mniej wymagajacy i latwiej mnie zadowolic.

Generalnie kazdy sam to oceni jak dodatek wyjdzie czy te 40 euraskow jest warte czasu ktory poswieci tej grze.
Z drugiej strony byly tytuly na ktore wydalem wiecej, a spedzilem przy nich duzo mniej czasu.
Jak juz mowilem mi sie strzela wysmienicie i jestem naprawde zadowolony, ze nie zniszczyli tego w Destiny 2 PC.
Bo to byl ryzyk fizyk czy uda im sie zachowac ta magie z D1 przy d2 pc i moim zdaniem udalo im sie.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny 2 + Expansion Pass za 99zł w PS Store. Opłaca się brać, czy ta gra to taki rak że lepiej dać spokój?

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Nóżka napisał:

Destiny 2 + Expansion Pass za 99zł w PS Store. Opłaca się brać, czy ta gra to taki rak że lepiej dać spokój?

Za tyle kupisz:

15 niezłych piw / 4 butelki niezłej wódki / 1 l łychy.

Przy każdej z tych rzeczy spędzisz czas milej i nie będziesz miał posmaku kupy w ustach ani nie stracisz szacunku do siebie.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem wyczerpująco na pytanie.

Kupiłem kilka dni temu divinity original sin za 45 zł, polecam.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nóżka napisał:

Destiny 2 + Expansion Pass za 99zł w PS Store. Opłaca się brać, czy ta gra to taki rak że lepiej dać spokój?

Był darmowy weekend - mogłeś sprawdzić gameplay. Jak nie masz ekipy znajomych którzy w to klepią - odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomych (klepiących) zawsze można znaleźć, zapraszam do klanu Team70's, naszą dewizą jest "kielich góra!" ;). bungie.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×