Skocz do zawartości
Patricko

Destiny 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie warto wrócić do Destiny 2. Skończyłem grać w listopadzie. Widzę że miałbym do kupienia 2 dodatki. Jakoś znowu mnie ciągnie do tej gry ale sam nie wiem czy jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wojcik_dan napisał:

Panowie warto wrócić do Destiny 2. Skończyłem grać w listopadzie. Widzę że miałbym do kupienia 2 dodatki. Jakoś znowu mnie ciągnie do tej gry ale sam nie wiem czy jest sens.

Rozejrzyj się dookoła. Jeżeli jesteś w budynku, a zakładam, że tak jest, to na pewno widzisz jakąś ścianę, najlepiej nośną. Wstań, ustaw się na wprost niej, pochyl głowę lekko w dół i rusz ile sił w nogach w stronę ściany. Wstań i przestań gadać głupoty :P

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, zwłaszcza jak w międzyczasie obok wybudowali oczyszczalnię ścieków :P

Ale żeby nie było - nie wiem co te dodatki dodały, nie wiem na ile zmieniły grę. Jestem za to prawie pewien, że dodały niewiele a grę mogło zmienić na gorsze, bo niby czemu nie. Moim zdaniem jest dużo znacznie przyjemniejszych gier niż D2. Chyba że masz stałą ekipę, która gra tylko w to i świata poza tym nie widzi to można dołączyć, bo jest okazja żeby się pośmiać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, xavris napisał:

Rozejrzyj się dookoła. Jeżeli jesteś w budynku, a zakładam, że tak jest, to na pewno widzisz jakąś ścianę, najlepiej nośną. Wstań, ustaw się na wprost niej, pochyl głowę lekko w dół i rusz ile sił w nogach w stronę ściany. Wstań i przestań gadać głupoty :P

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, zwłaszcza jak w międzyczasie obok wybudowali oczyszczalnię ścieków :P

Ale żeby nie było - nie wiem co te dodatki dodały, nie wiem na ile zmieniły grę. Jestem za to prawie pewien, że dodały niewiele a grę mogło zmienić na gorsze, bo niby czemu nie. Moim zdaniem jest dużo znacznie przyjemniejszych gier niż D2. Chyba że masz stałą ekipę, która gra tylko w to i świata poza tym nie widzi to można dołączyć, bo jest okazja żeby się pośmiać :P

To żeś dowalił. Pytam się bo z D1 było podobnie. Po roku wydali dodatek który odmienił grę o 100% na plus, więc czasami warto wejść dwa razy do tej samej rzeki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



To żeś dowalił. Pytam się bo z D1 było podobnie.


No kolega dowalił jak łysy grzywką o kant globusa to fakt.
ja powiem tak w dupie byłem gówno widziałem ale śledzę D2 jako ciekawy przykład socjologiczny.
Wszystkie informacje które jak do tej pory widziałem od fanów gry jak i tych co może Uber fanami nie są ale chcieli dobrej gry są raczej jednoznaczne pogrzebać to.
Albo czekać aż D2 i dodatki będą za grosze jeśli jednak kogoś ciekawość zrzera
Jak masz ciągoty odpal coś innego może przejdzie bo ceny dodatków nie zachęcają co więcej możesz sprawdzić ich recki skillup całkiem rzeczowo się wypowiadał.
Sprawdzić też można plany co jeszcze mają wydać i może poczekać jeszcze trochę.
Obawiam się że w przeciwieństwie do innych gier (np tych od ubi) destiny 2 nie powróci w chwale i nie odzyska bazy graczy.
Powiedział obserwując grę chłodnym okiem i kompletnie z boku.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan

 

Nie warto. Co prawda wydano dwa dodatki, ale żadnego z nich nie można porównywać do TTK. Są tak biedne, że szkoda o nich pisać. Powoli wprowadzają "zmiany", które zbliżają D2, do pierwszej części. Do tej pory rewolucji jednak nie było. Poczekaj spokojnie na premierę Monster Hunter World, będziemy mieli co robić... no chyba, że rzeczywiście spieprzyli port. W udaną reanimację D2 raczej nie wierzę...ale może, jakimś cudem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli miałem rację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No czyli miałem rację 

Nie tylko o treść chodzi ale takze o formę panie kolego.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan A ja powiem tak. Grałem w pierwszą część w pojedynkę. Grało się bardzo dobrze dzięki temu, że bardzo przypadł mi do gustu feeling strzelania jak i całą oprawa. Tyle mnie wystarczyło do dobrej zabawy. Nie potrzebowałem team'u. I tak samo czaje się na Destiny 2 gdy będzie w dobrej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojcik nie słuchaj ich, oczywiście że warto wrócić. Feeling strzelania nic się nie zmienił a stara ekipa cały czas gra. Może nie codziennie ale jednak, prócz Sly'a. On gra non stop :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hacker25 napisał:

@wojcik_dan A ja powiem tak. Grałem w pierwszą część w pojedynkę. Grało się bardzo dobrze dzięki temu, że bardzo przypadł mi do gustu feeling strzelania jak i całą oprawa. Tyle mnie wystarczyło do dobrej zabawy. Nie potrzebowałem team'u. I tak samo czaje się na Destiny 2 gdy będzie w dobrej cenie. 

 

No jasne ze wszystko zalezy od podejscia

 

Co wiecej obserwowalem goraca dyskusje po tym jak D2 bylo w HB Montly za 12$, masa ludzi pisala

"co ktos w D1 spedzil 100, 300, 1000h panie kogo to obchodzi ja chce przeleciec kampanie postrzelac moze pograc chwile w ekipie jak pobawie sie na dobrym poziomie 12h za 12$ to luz (za duzo gier zebym mial 100h z gra spedzac), chce zobaczyc o co tyle krzyku."

No z takim podejsciem to nie wroze zeby ta promocja podbila na dluzej liczbe graczy. A byly to glosy przewazajace.

 

Tak wiec wszystko zalezy od podejscia, jeden kupi pogra troche porzuci bez zalu a drugi oczekuje ze pozniejsza zabawa levelowanie, raidy itd beda na wysokim poziomie, ze beda cos dodawac, ze beda dawac fun ze dodatki beda rozbudowywac uniwersum. ze PvE i PvP bedzie odpowiednio zbalansowane ze system nagrod za granie bedzie satysfakcjonujacy itd, itd.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie jako osoba która oprócz 2 miesięcznej przerwy przy dodatku CoO gra praktycznie od premiery.

D2 powoli wraca do życia, daleko do poziomu z D1, ale przynajmniej teraz nie ma problemu ze znalezieniem ludzi do gry.

Na grupie FB codziennie pojawia się kilka postów, raidy, eskalacje czy PvP, Bungie nawet przez błąd sprawiło że ludzie znowu grają w PvP (przynajmniej ta bardziej uzdolniona część społeczności).

Jeśli chodzi o Destiny jestem stronniczy więc na pewno powiem że warto wrócić, ale jeśli cię ciągnie to daj grze szanse, Destiny to taka marka gdzie większość graczy prędzej czy później wraca :P

Wrześniowe DLC zapowiada się na TTK 2.0 więc tym bardziej warto spróbować.

Bliżej premiery pojawią się bundle gdzie będziesz mógł kupić 2 poprzednie dodatki + Forsaken.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jest jeden wielki reskin fest...
W kółko robienie tego samego, żeby w kółko dostawać te same itemy. Bajeczka!

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poczekam na kompletną edycje ze pełną zawartością, takie szarpanie to nie dla mnie, na razie wystarczyła mi podstawka. Największy dodatek w historii z czystej ciekawości poczytam o nim po premierze, gracze osądzą ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich zawsze wszystko jest największe w historii, a potem okazuje się że to wydmuszka i gunwo na 2 godziny... Tutaj jak zwykle nie będzie inaczej. Ludzie pograją z miesiąc i zapomną. Ja na pewno.

BTW.
Plotki już mówią że te 2 małe kolejne dodatki to mają być stare raidy i lokacje... Także tego... Jak to się okaże prawdą to jebne. Naiwne hamburgery pewnie dostaną orgazmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby zagrać w ten dodatek muszę posiadać dwa poprzednie, trzeba kupić edycje legendarną z 250zł ostro pogrywają, jak by dawali darmowe dodatki to gra żyła by bardzo długo, tak jak Overwatch, dobrze że mają wiernych fanów bo ktoś to musi kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba w tym dlc uśmiercają cayde-6, który był jedną jedyną ciekawą postacią z charakterem w całej tej pseudogrze. 

W kwestii płatnych dodatków generalnie nie mam problemu, ale to oczywiście zależy od ilości dodanej zawartości. Overwatcha słusznie podsunąłeś, bo w sumie tam nowe postacie i mapy są kluczowe dla rozgrywki i wszystko jest za darmo. Ale jak sobie porównam dodatki do wowa, diablo czy nawet nowożytne bardziej do wiesława czy bloodborne z tym, ile dodają dlc do destiny w (przypuszczam, nie sprawdzałem bo mnie to grzeje) tej samej cenie, no to tylko zaśmiać się można.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, xavris napisał:

W kwestii płatnych dodatków generalnie nie mam problemu, ale to oczywiście zależy od ilości dodanej zawartości. 

 

Przewrotnie napisze ze ja mam problem bo w masie gier dodatki, sezon passy to czesto wygladaja jak zart. 

 

Nie mam problemu z dodatkami (a juz szczegolnie przyklasne jesli sa stand alone jak ten do pierwszego wolfa czy FC3:blood Dragon), moge chwalic dodatki ktore sa rozbudowane na tyle ze dostaja wlasne recki. 

 

Ale oprocz tego masz mase gier w ktorych dodatki robione sa pod schemat: 2 misje fabularne na 1,5 do 3h, przedmioty "koksujace" postac (bron, runy, praxis points), kosmetyka (stroje), oraz wyzwania (male areny w ktorych robisz to samo i masz przetrwac fale wrogow). To wszystko opisuje sie jako sezon pass i sprzedaje przynajmniej w mojej opinii w cenie zupelnie nieadekwatnej do zawartosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

No to przecież napisałem to samo dwa zdania dalej...

Jest różnica, kiedy blizzard bierze za dodatek 150 czy tam ileś złotych, ale dodaje kolejny kontynent wielkości każdego poprzedniego, a kiedy to jakiegoś bfa, coda czy czegokolwiek płaci się 60 czy ileś zł za kilka map.

Nie mam problemów z dodatkami, mam problem z dlc. Ja dość wyraźnie oddzielam te terminy :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym "feature" dodatku jest? Ktos wie?

 

Spoiler

To ze nasz guardian  wrescie dostaje glos i potrafi mowic;] Breht.

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj wróciłem i tak namieszali w infuzjach że mnie chuj strzelił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Też wczoraj wróciłem i tak namieszali w infuzjach że mnie chuj strzelił :)

 

Nie rob teraz infuzji, wszystko i tak niski light bedzie mialo ... we wtorek apewne wiekszosc sprzetu z Y1 bedzie slabsza niz niebieskie itemki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×